Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Інгалятор Omron компресорний A3 Complete(NE-C300-E)
3 066,00 ₴
Код товару:
267646
У список

Інгалятор Omron компресорний A3 Complete(NE-C300-E)

Немає в наявності
3 066,00 ₴
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Форма товару Інгалятор
Кількість в упаковці 1
Бренд Omron
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

Інгалятор Omron компресорний A3 Complete (NE-C300-E)

Прорив року - найбільш очікуваний компресорний небулайзер від японської корпорації OMRON А3 Complete з регулюванням розміру часток тепер в Україні! Унікальна конструкція небулайзерної камери з регулюванням розміру часток дозволяє лікувати захворювання верхніх, середніх і нижніх дихальних шляхів одним пристроєм!

Небулайзер Omron A3 Complete є медичний прилад, здатний створювати аерозоль з характеристиками, відповідними для лікування різних респіраторних захворювань. Регулююче кільце управління розпиленням на кришці небулайзерної камери, можна створити аерозоль з характеристиками, що дозволяють отримати максимальне проникнення лікарського засобу в дихальні шляхи, для яких призначено лікування. Це інноваційний науковий підхід до домашнього лікування, цей пристрій було розроблено у співпраці з пульмонологогамі з метою підвищення ефективності лікування астми, хронічного бронхіту, а також респіраторних захворювань, алергічної та іншої етіології.

При будь-якої патології органів дихання єдиний зареєстрований в Україні небулайзер Omron A3 Complete з регульованим розпиленням доставить лікарський препарат точно до місця патологічного процесу (верхні, середні, нижні відділи дихальних шляхів). Зміна розміру часток в аерозолі дозволяє швидко і ефективно доставити ліки в відділи легень і дихальних шляхів, уражені запаленням або іншим патологічним процесом.

Omron А3 Complete має 3 положення кільця розпилювача на небулайзерної камері:

Положення 1: розмір часток становить від + 7,5мкм, який підходить для лікування захворювань верхніх дихальних шляхів (риніт, гайморит, ларингіт і т.п.)

Положення 2: розмір часток становить 4,5-7,5 мкм, який підходить для лікування захворювань середніх дихальних шляхів (трахеїт і т.п.)

Положення 3: розмір часток становить 2-4,5 мкм, який підходить для лікування захворювань нижніх дихальних шляхів (астма, бронхіт тощо)

Мінімальний обсяг небулайзерної камери становить 2 мл - максимальний 12 мл

Рівень шуму компресора (на відстані 1 м) - 65 дБ

Швидкість розпилення становить

Положення кільця розпилення 1: близько 0,7 мл/хв
Положення кільця розпилення 2: близько 0.5 мл/хв
Положення кільця розпилення 3: близько 0,3 мл/хв
Завдяки унікальній конструкції небулайзерної камери досягається економне використання лікарського засобу: мінімальні втрати ліків під час інгаляції та малий залишковий об'єм

Небулайзер A3 Complete укомплектований усіма необхідними аксесуарами для використання за призначенням.

Увага! Перед використанням пристрою проконсультуйтеся з лікарем щодо того, яке положення кільця розпилення є найкращим для призначеного лікування та уважно ознайомтесь з інструкцією по експлуатації приладу.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку