Ізоніазид 10% ампули 5 мл №10

КОД: 115076
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

   Ізоніазид 10% ампули 5 мл №10

   0,00 грн.

   Доступность:знятий з продажу

   Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
  • Доставка
   • Доставка Кур'єром
   • Самовивіз
   • Доставка Новою поштою
   При сумі замовлення від 300 грн. доставка здійснюється безкоштовно кур'єром
   Міста безкоштовної доставки
   • Київ
   • Одеса
   • Харків
   • Дніпро
   • Львів
   • Івано-Франківськ
   • Вінниця
   • Запоріжжя
   • Кременчук
   • Кривий Ріг
   • Тернопіль
   Оплата
   Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
   Нам довіряють
   • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
   • 100% товарів сертифіковані
   • Термінова доставка по Україні за 24 години
   • Працюємо без вихідних
  • add.ua-Дарница ЗАО (Украина, Киев)-Ізоніазид 10% ампули 5 мл №10-01

  Наявність:Відсутній на складі

  Ціна дійсна при замовленні на сайті
  • Виробник: Дарница ЗАО (Украина, Киев)
  • Форма товару: Ампули
  • Температура зберігання: від +2°С до +8°С
  • Реєстраційне посвідчення: UA/2671/02/01
  Інструкція

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування лікарського засобу


  ІЗОНІАЗИД-ДАРНИЦЯ

  (Isoniazid-Darnitsa)  Склад:

  1 мл розчину містить100 мг ізоніазиду;

  допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.


  Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

  Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна або злегка забарвлена рідина.


  Фармакотерапевтична група. Протитуберкульозні засоби. Код АТХ J04A C01.


  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Ізоніазид інгібує ДНК-залежну РНК-полімеразу та гальмує синтез міколевих кислот клітинної стінки мікобактерій туберкульозу. Препарат має високу бактеріостатичну активність стосовно мікобактерій туберкульозу затримуючи їх ріст у концентрації 0 03 мкг/мл. Особливо активний щодо мікроорганізмів які швидко розмножуються. Слабко впливає на збудників інших інфекційних хвороб.

  Фармакокінетика.

  При парентеральному введенні швидко проникає в тканини організму біологічні рідини. Проходить через ГЕБ особливо при запаленні мозкових оболонок. Проникає в кістки. Метаболізується у печінці залежно від генетичних особливостей людини з більш високою чи більш низькою швидкістю. Виводиться нирками. Період напіввиведення в осіб з більш високою швидкістю метаболізму ізоніазиду становить 0 5-1 5 години з більш низькою –       4-6 годин. Виводиться переважно з жовчею 30 % дози екскретується з сечею.


  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Лікування всіх форм і локалізацій активного туберкульозу у дорослих та дітей (як засіб першого ряду).


  Протипоказання.

  Підвищена чутливість до ізоніазиду або до допоміжних речовин препарату.

  Епілепсія та інші захворювання які супроводжуються схильністю до судомних нападів тяжкі психози поліомієліт (у т.ч. в анамнезі) токсичний гепатит в анамнезі внаслідок застосування похідних гідразиду ізонікотинової кислоти (фтивазид) виражений атеросклероз гостра печінкова та/або ниркова недостатність.

  Застосування ізоніазиду в дозі вище 10 мг/кг маси тіла на добу протипоказане у період вагітності при серцево-легеневій недостатності артеріальній гіпертензії ІІ-ІІІ стадії ішемічній хворобі серця захворюваннях нервової системи бронхіальній астмі хронічній нирковій недостатності гепатиті у фазі загострення цирозі печінки псоріазі екземі у фазі загострення гіпотиреозі мікседемі.


  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Непрямі антикоагулянти бензодіазепіни фенітоїн карбамазепін теофілін інгібітори МАО – ізоніазид потенціює ефекти даних препаратів (в т.ч. токсичні).

  Ізоніазид може зменшити терапевтичний ефект леводопи.

  Одночасне застосування ізоніазиду:

  З ітраконазолом – можливе істотне зниження концентрації останнього в сироватці крові і відсутності терапевтичного ефекту. Одночасне застосування не рекомендується.

  З кетоконазолом – може зменшити рівень кетоконазолу в сироватці крові: потрібно контролювати концентрацію препарату в крові і при необхідності збільшити дозу.

  З ацетамінофеном – збільшує токсичність останнього за рахунок генерації і накопичення токсичних метаболітів у печінці що може призвести до серйозних побічних реакцій.

  З глюкокортикостероїдами – підвищується метаболізм та елімінація ізоніазиду.

  Фенітоїн теофілін карбамазепін – ізоніазид пригнічує метаболізм перерахованих препаратів що призводить до підвищення їх концентрації у плазмі крові та можливого підсилення токсичної дії.

  Дифенін – ізоніазид підсилює протиаритмічну дію дифеніну.

  Потенційно гепатотоксичні та нейротоксичні засоби (у тому числі алкоголь рифампіцин) – підвищує ймовірність розвитку токсичного гепатиту та нейропатії (з парацетамолом збільшується ризик розвитку гепатоксичної дії).

  Вальпроат – при одночасному застосуванні підвищується концентрація вальпроату в плазмі крові.

  Ставудин – підвищується ризик розвитку дистальної сенсорної нейропатії.

  Вітаміни В6 і глутамінова кислота – при комбінуванні знижується імовірність побічних ефектів ізоніазиду.

  Оскільки кліренс ізоніазиду подвоюється разом з зальцитабіном у ВІЛ-інфікованих пацієнтів треба контролювати концентрацію ізоніазиду і зальцитабіну для забеспечення ефективності лікування.

  При призначенні ізоніазиду пацієнтам з повільною інактивацією препарату які одночасно отримують парааміносаліцилову кислоту тканинна концентрація препарату може бути підвищена внаслідок чого зростає ризик розвитку побічних ефектів.

  Ізоніазид може сповільнювати печінковий метаболізм примідону триазоламу хлорзоксазону дисульфіраму що може призвести до збільшення токсичності.

  Для посилення ефективності Ізоніазид-Дарниця слід застосовувати у комбінації з іншими протитуберкульозними препаратами (наприклад рифампіцин етамбутол піразинамід) а при змішаній інфекції – одночасно з антибіотиками широкого спектра дії: фторхінолонами (наприклад офлоксацин ципрофлоксацин) сульфаніламідами макролідами.


  Особливості застосування.

  Під час лікування необхідний лікарський контроль регулярне проведення функціональних печінкових проб і офтальмологічного обстеження. У перший місяць обстеження необхідно проводити не рідше 2 разів потім – 1 раз на місяць.

  Для зменшення побічних ефектів у випадку їхнього виникнення застосовувати піридоксин (внутрішньом’язово по 1-2 мл 5 % розчину на добу) тіаміну хлорид (внутрішньом’язово 1 мл 5 % розчину на добу) або тіаміну бромід (внутрішньом’язово 1 мл 6 % розчину на добу) глутамінову кислоту натрієву сіль АТФ.

  Для попередження можливого токсичного впливу ізоніазиду на печінку його слід призначати у поєднанні з гепатопротекторами (силімарин урсодезоксихолева кислота).

  Під час лікування бажано не вживати алкогольних напоїв.

  Враховуючи що при монотерапії ізоніазидом до нього швидко розвивається стійкість збудників (у 70 % випадків) для уповільнення цього процесу препарат слід призначати тільки разом з іншими протитуберкульозними препаратами. При змішаній інфекції одночасно з ізоніазидом необхідно призначати антибіотики широкого спектра дії фторхінолони сульфаніламіди.

  У хворих на цукровий діабет можливий позитивний результат глюкозуричного тесту.


  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Протипоказане застосування препарату у період вагітності у дозі вище 10 мг/кг на добу. При застосуванні Ізоніазиду-Дарниця вагітним жінкам (у добовій дозі до 10 мг/кг маси тіла) необхідно враховувати що ізоніазид проникає крізь плаценту та може спричинити розвиток мієломенінгоцеле та гіпоспадії геморагій (внаслідок гіповітамінозу К) а також затримку психомоторного розвитку плода.

  Ізоніазид проникає у грудне молоко тому враховуючи імовірність розвитку гепатиту та периферичних невритів у дитини необхідно вирішити питання про припинення годування груддю або припинити застосування препарату.


  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Водіям та операторам складних механізмів слід враховувати ймовірність розвитку побічних ефектів з боку нервової системи що можуть вплинути на здатність концентрувати увагу та швидкість реакції.


  Спосіб застосування та дози.

  Ізоніазид-Дарниця застосовувати внутрішньом’язово внутрішньовенно у вигляді інгаляцій внутрішньокавернозно.

  Внутрішньовенно Ізоніазид-Дарниця вводити для лікування поширеного туберкульозу легенів при масивному бактеріовиділенні супровідних захворюваннях шлунково-кишкового тракту хворим які ухиляються від приймання препарату внутрішньо у разі неефективності при пероральному способі введення.

  Внутрішньовенна добова доза становить: для дорослих 200-300 мг для дітей – 100-300 мг (10-20 мг/кг маси тіла) для новонароджених 3-5 мг/кг але не більше ніж 10 мг/кг маси тіла на добу. Внутрішньовенно вводити у вигляді 2 5-10 % розчину (при необхідності препарат розвести водою для ін’єкцій або 0 9 % розчином натрію хлориду) протягом 30-60 секунд 1 раз на добу. Курс лікування залежить від ефективності терапії і сприйнятливості препарату – 30-150 ін’єкцій. З метою запобігання побічним явищам при внутрішньовенному введенні Ізоніазиду-Дарниця застосовувати вітамін В6 (піридоксин) та кислоту глутамінову. Піридоксин вводити внутрішньом’язово (100-125 мг) через 30 хвилин після Ізоніазиду-Дарниця або призначати внутрішньо (60-100 мг) через кожні 2 години після внутрішньовенних введень Ізоніазиду-Дарниця. Глутамінову кислоту приймати у добовій дозі від 1 до 1 5 г. При внутрішньовенному застосуванні препарату необхідно дотримуватись постільного режиму протягом 1-1 5 години.

  Внутрішньом’язово дорослим та дітям вводити у вигляді готового нерозведеного 10 % розчину Ізоніазиду-Дарниця по 5-12 мг/кг 1 раз на добу протягом 2-5 місяців. Для ослаблення побічної дії при цьому способі введення внутрішньо одночасно з введенням Ізоніазиду-Дарниця призначати піридоксин у дозі 60-100 мг (можна також вводити внутрішньом’язово через 30 хв після Ізоніазиду-Дарниця в дозі 100-125 мг/кг).

  Інгаляційно Ізоніазид-Дарниця призначати в 1-2 прийоми у вигляді готового нерозведеного 10 % розчину. Добова доза – 0 005-0 01 г (5-10 мг) на 1 кг маси тіла. Інгаляції проводити щоденно протягом 1-6 місяців.

  Хворим при фіброзно-кавернозній та кавернозній формах туберкульозу при бактеріовиділенні та в передопераційний період призначати у вигляді готового нерозведеного 10 % розчину препарату Ізоніазид-Дарниця в добовій дозі 10-15 мг/кг 1 раз на добу вводити переважно внутрішньокавернозно шляхом інтратрахеальних вливань.

  Максимальну добову та курсову дозу препарату встановлювати залежно від характеру та форми захворювання ступеня інактивації та індивідуального перенесення ізоніазиду.

  Діти.

  Препарат призначати дітям з періоду новонародженості.  Передозування.

  При передозуванні через 0 5-3 години після застосування препарату можуть з’явитися порушення функції травного тракту нудота блювання нейротоксичні прояви запаморочення погіршення зору невиразне мовлення та зорові галюцинації. Тяжка інтоксикація призводить до пригнічення дихання та ЦНС виникнення судом та коми. Типовими лабораторними показниками передозування препаратом є метаболічний ацидоз ацетонурія гіперглікемія.

  Лікування. Промивання шлунка активоване вугілля внутрішньовенно – високі дози піридоксину. Ефективний гемодіаліз.

  Лікування судом: введення розчину магнію сульфату діазепам.

  Лікування порушень функції печінки: метіонін ліпамід АТФ вітамін В12.  Побічні реакції.

  З боку центральної та периферичної нервової системи: безсоння запаморочення головний біль дратівливість ейфорія порушення сну порушення чутливості парестезії гіперрефлексія периферичні неврити психотичні реакції (включаючи токсичні психози) починаючи від незначних змін особистості до значних психічних розладів почастішання нападів у хворих на епілепсію судоми токсична енцефалопатія розлади пам’яті.

  З боку органів чуття: неврит зорового нерва атрофія зорового нерва втрата слуху дзвін у вухах у пацієнтів із термінальною стадією ниркової недостатності.

  З боку шлунково-кишкового тракту: сухість у ротіанорексія нудота блювання запор гострий панкреатит.

  З боку гепатобіліарної системи: порушення функції печінки гепатит підвищення рівня сироваткових трансаміназ (SGOT SGPT) білірубінемія білірубінурія фульмінантна печінкова недостатність що може призвести до розвитку некрозу.

  З боку ендокринної системи та обміну речовин: дефіцит піридоксину пелагра гіперглікемія метаболічний ацидоз.

  З боку серцево-судинної системи: відчуття серцебиття біль за грудиною та у ділянці серця артеріальна гіпертензія ішемія міокарда в осіб літнього віку затримка сечовипускання.

  З боку системи крові: агранулоцитоз гемолітична анемія сидеробластична анемія апластична анемія тромбоцитопенія еозинофілія.

  З боку статевої системи: гінекомастія та менорагії.

  Алергічні реакції включаючи: набряк Квінке затруднення дихання шкірний свербіж дерматит підвищення температури тіла лімфаденопатія васкуліт висипання на шкірі (ексофоліативні макулопапульозні пурпура мультиформна еритема вовчакоподібний синдром ревматичний синдром) синдром Стивенса-Джонсона токсичний епідермальний некроліз інтерстиціальний пневмоніт набряк слизової оболонки бронхів.

  Можливі зміни у місці введення.

  Зазвичай побічні ефекти проходять при зменшенні дози або під час тимчасової перерви у застосуванні препарату.  Термін придатності. 2 роки.  Умови зберігання.

  Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 2 °С до 8 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.


  Упаковка.

  По 5 мл в ампулі; по 10 ампул у коробці; по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці; по    2 контурні чарункові упаковки в пачці.


  Категорія відпуску. За рецептом.


  Виробник.

  ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця».


  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

  Україна 02093 м. Київ вул. Бориспільська 13.

  Додаткова інформація
  Додаткова інформація
  Кратність10
  Об'єм5 мл
  Количество в упаковке10
  Форма товаруАмпули
  ВиробникДарница ЗАО (Украина, Киев)
  Реєстраційне посвідченняUA/2671/02/01
  Умови відпускуза рецептом
  Температура зберiганнявід +2°С до +8°С
  Головний медикаментИзониазид
  код моріону4956
  Відгуки
  Напишіть власний відгук
  Як мені оцінити цей продукт? *
  Загальна оцінка :
  Как заказать

  КАК СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ?

  • 1. Что бы найти препарат достаточно ввести в строке поиска первые 3-4 буквы названия товара.
  • 2. Выберите количество упаковок и нажмите на кнопку «Добавить в корзину».
  • 3. После наполнения корзины нужными товарами, нажмите на кнопку «Оформить заказ».
  • 4. Для завершения заказа необходимо заполнить небольшую форму.
  • 5. После заполнения обязательных пунктов, нажмите кнопку «Оформить заказ».
  • 6. Ожидайте Sms - уведомление с номером электронного чека или звонка от оператора.
   
  Продукция (косметические и гигиенических средства, БАДы, товары для детей) нашей интернет-аптеки доставляется покупателю из аптек сети «Аптека Доброго Дня», где она хранится согласно требованиям Госслужбы Украины.

   

  – Когда можно забирать заказ? (самовывоз из аптеки)

   

  После получения смс - подтверждения с номером заказа, Вы можете приходить в аптеку, на которую был оформлен заказ.

  Если же Вы пришли в аптеку и заказ не был готов или не был собран – просьба сообщить нам об этом по телефону

   0 (800) 500-129, (044) 538-07-37.

   

  САМОВЫВОЗ

  Если Вы желаете забрать свой заказ из аптеки самостоятельно, для удобства Вы можете предварительно забронировать его по телефону, либо через сайт. 

  После подтверждения заказа оператором – сразу можно ехать в аптеку.

  Позвонив по телефону горячей линии 0 (800) 500-129 (звонки со стационарных телефонов бесплатные).

  Вы также получите информацию о том, в какой ближайшей аптеке необходимый Вам товар есть в наличии.

   

   

  Завантажити повну інструкцію
  УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
  Переглянуті ліки
  1. Клімактоплан Н таблетки №100

   DHU (Німеччина)
  2. Аурідексан 0,05% вушні краплі 5 мл

   ОЗ ГНЦЛС ООО (Украина, Харьков)
  Акции
  Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

  Продовжити покупки
  Оформити замовлення