Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Йогурт Norm 180 мг капсули №60
115,60 ₴
Georg Bio Systems
Код товару:
58671
У список

Йогурт Norm 180 мг капсули №60

Georg Bio Systems
Немає в наявності
115,60 ₴
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям від 12 роківвід 12 років
 • ВагітнимВагітним не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я вагітних жінок і, відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я годуючих жінок, і відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Georg Bio Systems
Форма товару Капсули
Штрих-код 4820065530023
Кількість в упаковці 60
Бренд Georg Bio Systems
Призначення Для поліпшення функцій ШКТ
Інструкція

Йогурт Norm інструкція по застосуванню

Склад

Клітковина рослинна або порошок пектину, глюкоза, магнію стеарат, ліофільно висушена біомаса лактобактерій: Lactobac. Rhamnosus LB 5,0 × 109 КУО та Lactobac. Murinus LNS 2,5 × 108 ДЕЯ.

Властивості

Може сприятливо впливати на нормалізацію роботи шлунково-кишкового тракту, покращення евакуаторної функції кишечника та запобігання дисбактеріозу.

Компоненти «Йогурт Norm» можуть сприяти нормалізації роботи травної системи та поступовому відновленню балансу мікрофлори кишечника. «Йогурт Norm» спеціально розроблений для допомоги у профілактиці дисбактеріозу та захисту системи травлення у ситуаціях, пов'язаних із підвищеним ризиком кишкових проблем, у тому числі при зміні раціону харчування, переїздах та подорожах.

Ефективність "Йогурт Norm" обумовлена поєднанням компонентів:

 • унікальних штамів лактобактерій: L. Rhamnosus LB, L. Мurinus LNS (пробіотика);
 • клітковини рослинного (пектину (пребіотики)).

Лактобактерії забезпечують нормальне вторинне травлення та відновлення мікрофлори у всіх відділах травного тракту. Комбінація штамів L. Rhamnosus LВ та L. Мurinus LNS має виражену антагоністичну активність проти патогенних (гнильних) мікроорганізмів та збудників гострих кишкових інфекцій. Це пов'язано зі здатністю лактобактерій утворювати молочну кислоту, перекис водню, лізоцим та інші речовини з протимікробною дією на широкий спектр грампозитивних та грамнегативних бактерій. Імуномодулююча функція лактобактерій проявляється у здатності підвищувати загальний рівень секреторного імуноглобуліну А та титри специфічних секреторних антитіл, посилювати фагоцитоз.

Клітковина рослинна (пектин) адсорбує токсичні речовини та захищає стінки кишечника від подразнення. Очищає ворсинки тонкої кишки, покращує засвоєння біологічно активних речовин.

Рекомендації щодо застосування

Сприяє нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту та покращенню евакуаторної функції кишечника; запобігає виникненню дисбактеріозу. Не містить ГМО. Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування та дози

Дорослим по 1-2 капсули двічі на день за 10 хвилин до їди. Не перевищувати вказану рекомендовану кількість для щоденного споживання. Тривалість прийому 15 днів. Перед застосуванням потребує консультації із лікарем.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до компонентів, вагітні, жінки, які годують груддю; діти до 12 років.

Не є лікарським засобом.

Термін придатності

24 місяці від дати виготовлення.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати в упаковці виробника в захищеному від світла приміщенні при температурі від -10 °С до +25 °С.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку