Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Кадефорт спрей 125 мл
450,30 ₴
Код товару:
265718
У список

Кадефорт спрей 125 мл

Упаковка В наявності
450,30 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 45 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям можнаможна
 • ВагітнимВагітним з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може надавати підвищений негативний вплив на здоров'я вагітних жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякіими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • Під час лактаціїПід час лактації з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я годуючих жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування даного лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Форма товару Спрей
шт. 1
Штрих-код 704715359759
Бренд Кадефорт
код моріону 513762
Об'єм 125 мл
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 27.09.2022
Провірено
Інструкція

Кадефорт інструкція по застосуванню

Склад

Активні компоненти:

 • SCX-комплекс (кремнію діоксид в поєднанні з іонами срібла та хлоргексидином),
 • каолін,
 • гіалуронат натрію;

допоміжна речовина: кремнію діоксид.

Пропелент: суміш бутану та пропану.

Властивості

Кадефорт - це порошкова композиція, що утворює захисний бар’єр (плівку) для лікування ран, виразок, потертостей, незначних опіків та ексудативних уражень шкіри, пелюшкових висипань, мацерації від поту та поверхневих травматичних уражень. Кадефорт показаний у лікуванні післяоперційних ран та при пупковій інфекції у новонароджених. Кадефорт утворює захисний бар’єрний шар проти агресивного впливу мікробів, що корисно для прискорення загоєння. Бар'єрна функція реалізується за допомогою поєднання каоліну та гіалуронату натрію, оскільки обидва інгредієнти мають специфічну дію: каолін діє як абсорбент, що важливо у випадку наявності ексудату, а гіалуронат натрію діє як полімер, що формує плівку та забезпечує зволоження тканин. Завдяки антимікробним властивостям запатентованого комплексу SCX (кремнію діоксид в поєднанні з іонами срібла та хлоргексидином), бар'єр, створений каоліном та гіалуроновою кислотою, є стійким до зовнішнього агресивного впливу мікробів, таким чином підвищуючи захист та допомагаючи ранам швидше загоїтися.

Особливості застосування

Ємність під тиском: може вибухнути при нагріванні. Захищати від сонячних променів. Не допускати впливу температури нижче 5°C або вище 50°C. Не проколювати та не спалювати навіть після використання. Використовувати лише для зазначених цілей. Не направляти в очі. Зберігати в недоступному для дітей місці. Тримати подалі від тепла, гарячих поверхонь, іскор, відкритого вогню та інших джерел займання. Курити заборонено. Не розпилювати на відкритому вогні або інших джерелах займання. Для використання тільки на відкритому просторі. У випадку потрапляння всередину або розпилення в очі негайно звернутися за кваліфікованою медичною допомогою або у спеціалізований центр та надати інформацію про продукт, зазначену на етикетці.

Протипоказання Кадефорту

Жодного випадку передозування, а також взаємодії з іншими лікарськими засобами та медичними речовинами не зафіксовано. Не зафіксовано жодних явищ алергічної сенсибілізації, але встановлено наявність діоксиду алюмінію (Al2O3).

Не застосовувати у разі відомої гіперчутливості до компонентів. Застосування під час вагітності та годування груддю рекомендується під наглядом лікаря.

Застереження

 • Тільки для зовнішнього використання, не ковтати.
 • Уникати контакту з очима, у випадку будь-якого контакту негайно промити водою.
 • Не використовувати у випадку відкриття чи пошкодження упаковки.
 • Не стерилізувати.
 • Після використання обережно закрити ємність.
 • Не використовувати після закінчення терміну придатності.
 • Припинити лікування при наявності патологічних шкірних реакцій, повідомити про це лікаря та виробника.
 • Для застосування медичний персонал не потрібен.

Спосіб застосування та дози Кадефорт

1. Перед застосуванням виробу очистити шкіру фізіологічним розчином і обережно висушити її.

2. Балончик добре струсити перед використанням.

3. Нанести тонкий шар порошку тільки на уражену ділянку, розпилюючи з відстані 10 cm (см).

4. Не розтирати: порошок повинен утворювати захисний суцільний шар.

5. Змінювати пов'язку один чи декілька разів на день при лікуванні пелюшкових висипань або субмамарної еритеми, опіків та поверхневих травматичних ушкоджень; повторювати нанесення порошкового спрею кожні 48 годин, в тому випадку, якщо ураження повинен лікувати медичний персонал.

6. У разі відкритих уражень застосовувати вологу марлю, як вторинну пов’язку і стерильну пов’язку як покриття.

Форма випуску

Спрей

Категорія відпуску з аптеки

Без рецепта.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку