Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Камоджин супозиторії вагінальні №10
361,10 ₴
Gruppo Farmaipresa (Італія)
Код товару:
747391
У список

Камоджин супозиторії вагінальні №10

Gruppo Farmaipresa (Італія)
Упаковка В наявності
361,10 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 55 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям не можнане можна
 • ВагітнимВагітним з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може надавати підвищений негативний вплив на здоров'я вагітних жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякіими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • Під час лактаціїПід час лактації з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я годуючих жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування даного лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Gruppo Farmaipresa (Італія)
Форма товару Супозиторії
Штрих-код 8055748840595
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

Камоджин (Camogyn) інструкція по застосуванню

Склад

Вміст в 1 супозиторії

 • Екстракт центелли азіатської (Centella asiatica) - 80 мг;
 • Екстракт календули лікарської (Calendula officinalis) - 80 мг;
 • Екстракт ромашки аптечної (Chamomilla recutita) - 80 мг;
 • Фосфатідилколін (Phosphatidylcoline) - 20 мг;
 • 18-бета-гліциретинова кислота (18-beta-glycyrrhetic acid) - 15 мг;
 • Гіалуронова кислота (Hyaluronic acid) - 5 мг;
 • Олія чайного дерева (Tea tree oil) - 2 мг;
 • Молочна кислота (Lactic acid) - pH 3,5;
 • Напівсинтетичні тригліцериди (Semisynthetic triglycerides) - до 2500 мг;

Опис

Камоджин  – медичний виріб, що допомагає підтримувати природний захист піхви при подразненнях слизової оболонки, запобігаючи запаленню. Сприяє відновленню нормальної мікрофлори та нормалізації зволоження і pH піхви.

Використовується в якості додаткового засобу у комплексному лікуванні та профілактики вагінальної сухості, інфекціях піхви та у разі печіння і свербежу.

Механізм дії:

Екстракт центелли азіатської (Cеntella asiatica) – знімає набряки завдяки м’якому сечогінному ефекту, нормалізує водно-сольовий і жировий обмін, відновлює оптимальне функціонування вен і капілярів, благотворно впливає на кровоносну систему, стимулює кровообіг, синтез колагену та регенерацію клітин.

Екстракт календули лікарської (Calendula officinalis) – містить у своєму складі терпеноїди, флавоноїди, кумарини, хінони, ефірну олію, каротиноїди, амінокислоти, які проявляють антибактеріальні, протизапальні, протигрибкові, противірусні та імуномодулюючі властивості.

Екстракт ромашки аптечної (Chamomille recutita) – чинить протизапальну, антисептичну та спазмолітичну дію, стимулює процеси загоювання шкіри та слизових оболонок, зменшує прояви алергічних реакцій, здатний поглинати продукти клітинного обміну і токсини, знижує збудливість рецепторів шкіри; сприяє відновленню захисних властивостей і підтримці обмінних процесів.

Фосфатідилколін (Phosphatidylcoline) – є основною складовою частиною клітинних мембран, протизапальним засобом.

18-бета-гліциретинова кислота (18-beta-glycyrrhetic acid) – виявляє протиалергічну, антибіотичну, противиразкову дію та прискорює процес регенерації.

Гіалуронова кислота (Hyaluronic acid) – є природним високомолекулярним біополімером, що входить до складу сполучної, епітеліальної і нервової тканини в організмі людини. Це один з основних компонентів позаклітинного матриксу, який міститься в багатьох біологічних рідинах. Грає важливу роль в гідродинаміці тканин, а також приймає значну участь в проліферації і міграції клітин, має проангіогенні властивості, мукоадгезивну і в’язко-пружну дію, зволожує і захищає слизову оболонку, сприяє процесу реепітелізації у випадках її пошкодження.

Гіалуронова кислота подовжує термін контакту діючих речовин, збільшуючи їх біодоступность.

Олія чайного дерева (Tea tree oil) – найбільш важливою активною складовою вважають природний терпінен-4-ол, що забезпечує антисептичну дію олії і практично не подразнює шкіру. Олія чайного дерева гальмує ріст таких мікроорганізмів, як Staphylococcus aureus, Streptococcus beta haemolyticus, Рs. аеrugіnоsа, С. albicans, Malassezia furfur, Тr. меntаgrорhуtеs і Tr. rubrum, А. niger, Р. vulgaris і Legionella pneumophilla.

Молочна кислота (Lactic acid) – має дезинфікуючу, кератолітичну, протизапальну, антимікробну дію (входячи до складу кислотної мантії шкіри, молочна кислота створює згубне для багатьох мікроорганізмів кисле середовище). У складі фармацевтичних препаратів грає роль регулятора рН, підкислювача та консерванта.

Спосіб застосування та дози Камоджин

 1. Вводити один супозиторій на день у піхву, бажано у вечірній час перед сном, на 5-7 день менструального циклу або за рекомендацією лікаря.
 2. Ретельно вимити ділянку піхви (бажано користуючись вагінальними лосьйонами для зовнішнього та внутрішнього застосування);
 3. Ретельно помити руки, відкрити блістер та вийняти з нього супозиторій;
 4. Обережно ввести супозиторій глибоко в піхву, бажано в лежачому положенні, уникаючи випадкового виходу супозиторію з піхви.

Побічні реакції Камоджину

Можлива підвищена чутливість до будь-якого компоненту, що входить до складу медичного виробу.

Застереження

Тільки для вагінального введення і для одноразового використання.

Не використовувати при вагінальних пошкодженнях або ранах та під час менструації. Не перевищувати запропоновану дозу без медичної консультації.

У разі випадкового виходу супозиторії з піхви не використовувати його повторно. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Не використовувати, якщо упаковка була відкрита або пошкоджена, а також після закінчення терміну придатності. Дата закінчення терміну придатності відноситься тільки до непошкодженої та нерозкритої упаковки. Подовжене використання призводить до підвищення чутливості. За таких обставин слід припинити застосу- вання засобу і звернутись до лікаря для призначення відповідної терапії.

Важливо повідомити лікаря або фармацевта про виникнення небажаних ефектів, які не зазначені у вкладеній інструкції.

Особливості застосування препарату

Жінкам у період вагітності або годування груддю та дітям використовувати тільки за суворою необхідністю під безпосереднім наглядом лікаря. У випадку непошкодженої дівочої пліви проконсультуватись з гінекологом про специфічні умови використання.

Упаковка

По 5 вагінальних супозиторіїв у блістері, 2 блістери в коробці. 

Умови зберігання 

Зберігати в щільно закритій упаковці у сухому місці при температурі від 5 °С до 25 °С, осторонь від джерел тепла і світла. 

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку