Кардонат капсули №30

КОД: 10405
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

   Кардонат капсули №30

   0,00 грн.

   Доступность:знятий з продажу

   Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
  • Доставка
   • Доставка Кур'єром
   • Самовивіз
   • Доставка Новою поштою
   При сумі замовлення від 300 грн. доставка здійснюється безкоштовно кур'єром
   Міста безкоштовної доставки
   • Київ
   • Одеса
   • Харків
   • Дніпро
   • Львів
   • Івано-Франківськ
   • Вінниця
   • Запоріжжя
   • Кременчук
   • Кривий Ріг
   • Тернопіль
   Оплата
   Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
   Нам довіряють
   • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
   • 100% товарів сертифіковані
   • Термінова доставка по Україні за 24 години
   • Працюємо без вихідних


  • add.ua-Сперко Украина СП ООО (Украина, Винница)-Кардонат капсули №30-02

  Наявність:Відсутній на складі

  Ціна дійсна при замовленні на сайті
  • Виробник: Сперко Украина СП ООО (Украина, Винница)
  • Форма товару: Капсули
  • Температура зберігання: не вище +25°С
  • Реєстраційне посвідчення: UA/6386/01/01
  Інструкція

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування препарату


  КАРДОНАТ

  (CARDONAT)

  Склад лікарського засобу:

  діючі речовини:

  1 капсула містить кобамаміду (дибенкосиду коферменту В12) – 1 мг кокарбоксилази (хлориду) (коферменту В1) – 50 мг піридоксал-5-фосфату (коферменту В6) – 50 мг; карнітину хлориду – 100 мг лізину гідрохлориду – 50 мг;

  допоміжні речовини: тальк кремнію діоксид колоїдний безводний. До складу капсули входить жовтий захід FCF (Е 110).


  Лікарська форма. Капсули.


  Тверді желатинові капсули №1 або №2 з корпусом білого або оранжевого кольору та кришкою оранжевого або червоного кольору. Вміст капсул – порошок від білувато-жовтого до світло-оранжевого кольору із темними та/або білими вкрапленнями.


  Назва і місцезнаходження виробника.

  Спільне українсько-іспанське підприємство «Сперко Україна».

  Україна 21027 м. Вінниця вул. 600-річчя 25.

  Тел. + 38(0432)52-30-36.

  e-mail:


  Фармакотерапевтична група. Вітаміни у комбінації з різними речовинами. 

  Код АТС А11J C.


  Кардонат є комбінованим препаратом дія якого зумовлена синергічними ефектами компонентів що входять до його складу. L-карнітин – триметиламонієве (бетаїнове) похідне g-аміно-b-гідроксимасляної кислоти належить до засобів з анаболічною дією. Синтезується у печінці нирках та центральній нервовій системі з амінокислот лізину та метіоніну за участю заліза та аскорбінової кислоти у плазмі крові присутній у вільній формі та у формі ацилкарнітинових ефірів. Карнітин є головним кофактором і регулятором метаболізму жирних кислот у міокарді печінці та скелетних м`язах єдиним переносником довголанцюгових жирних кислот у мітохондрії де відбувається їх бета-окислення до ацетил-КоА який є субстратом для утворення АТФ у циклі Кребса. Сприяє виділенню з цитоплазми метаболітів і токсичних речовин покращує метаболічні процеси. В умовах нормального кисневого забезпечення переводить метаболізм клітин на окислення жирних кислот як найбільш енергоємного субстрату а в умовах гіпоксії           L-карнітин виводить токсичні метаболіти жирних кислот із мітохондрій переводячи метаболізм клітини на окислення глюкози здійснюючи таким чином антигіпоксичну дію. Підвищує працездатність прискорює ріст викликає збільшення маси м'язів та зменшення маси жирової тканини за рахунок ліполітичної дії зменшує периферійну дію тиреоїдних гормонів сприяє нормалізації основного обміну при гіпертиреозі. Зменшує симптоми фізичної та психічної втоми виявляє нейро- гепато- та кардіопротекторну дію проявляє антиішемічну дію сприяє обмеженню інфарктної зони покращує процеси передачі нервового імпульсу у синапсах та аксонах шляхом збільшення синтезу холіну та ацетилхоліну глутамінової кислоти зменшує концентрацію аміаку в нервовій тканині стимулює клітинний імунітет. Усуває функціональні порушення нервової системи у хворих із хронічними інтоксикаціями у тому числі алкогольного генезу пом'якшує перебіг синдрому абстиненції гальмує дистрофічні зміни сітківки. Карнітин виявляє антикетогенну дію зменшуючи продукцію кетонових тіл із вищих жирних кислот.

  Лізин – незамінна амінокислота бере участь у всіх процесах асиміляції та росту сприяє осифікації та росту кісткової тканини стимулює мітоз клітин покращує овогенез і сперматогенез проявляє пряму противірусну дію на віруси простого герпесу.

  Коензим вітаміну В12 (кобамамід) має анаболічну активність активує обмін вуглеводів білків і ліпідів бере участь у синтезі лабільних метильних груп в утворенні холіну метионіну нуклеїнових кислот креатину сприяє накопиченню в еритроцитах сполук із сульфгідрильними групами. Як фактор росту стимулює функцію кісткового мозку що необхідно для нормобластного еритропоезу. Кобамамід сприяє нормалізації порушень функцій печінки та нервової системи чинить антикетогенну дію активує систему згортання крові у високих дозах викликає підвищення активності тромбопластину і протромбіну.

  Коензим вітаміну В1 (кокарбоксилаза) виявляє регулюючу дію на обмінні процеси в організмі. Особливо важливу роль відіграє у вуглеводному і жировому обміні насамперед в окислювальному декарбоксилюванні кетокислот (піровиноградної a-кетоглутарової) а також у пентозофосфатному шляху розпаду глюкози. Знижує в організмі рівень молочної та піровиноградної кислоти покращує засвоєння глюкози трофіку нервової тканини проявляє кардіопротекторну дію.

  Коензим вітаміну В6 (піридоксал-5-фосфат) відіграє важливу роль в обміні речовин необхідний для нормального функціонування центральної та периферійної нервової системи. Є коферментом великої кількості ферментів що діють на неокислювальний обмін амінокислот (процеси декарбоксилювання переамінування). Бере участь в обміні триптофану метіоніну цистеїну глутамінової та інших амінокислот. Має велике значення для обміну гістаміну як коензим гістамінази сприяє нормалізації ліпідного обміну збільшує кількість глікогену в печінці покращує її детоксикуючі властивості. Катаболізує нейром’язові процеси які особливо важливі в дитячому віці при затримці розумового та фізичного розвитку при хронічній стомлюваності та астенії.


  Показання для застосування.

  У дорослих та дітей: фізичне та розумове перенапруження у тому числі у спортсменів зниження працездатності астенічний синдром вегето-судинна дистонія у період реконвалесценції після перенесених соматичних та інфекційних хвороб а також оперативних втручань ацетонемічні синдроми різного генезу захворювання печінки (гепатити цироз) метаболічні кардіопатії хронічна серцева недостатність (у складі комплексної терапії) для покращення осифікації у комплексній терапії остеопорозу та переломів кісток.

  У дітей: відставання у розумовому та фізичному розвитку (гіпотрофія анорексія затримка росту).

  У дорослих: периферичні неврити невралгії радикулопатії у складі комплексної терапії гострих і хронічних порушень мозкового кровообігу (мозкові інсульти та хронічна ішемія головного мозку) у складі комплексної терапії ішемічної хвороби серця (стенокардія інфаркт міокарда) гіпергомоцистеїнемія у складі комплексної терапії синдрому алкогольної залежності в тому числі при абстиненції гіпертиреоз.

  В акушерсько-гінекологічній практиці: гестози вагітних фетоплацентарна недостатність і затримка внутрішньоутробного росту плода.


  Протипоказання. Гіперчутливість до компонентів препарату злоякісні новоутворення пептична виразка шлунка або дванадцятипалої кишки в активній фазі. Дитячий вік до       1 року.


  Належні заходи безпеки при застосуванні. Не слід перевищувати рекомендовані дози препарату.


  Особливі застереження.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.Препарат застосовують  вагітним тільки за призначенням і під пильним наглядом лікаря. Невідомо чи проникають діючі речовини препарату у грудне молоко тому у період годування груддю Кардонат можна застосовувати коли наявна користь для матері перевищує потенційний ризик побічних ефектів у дитини.

                    Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або  роботі з іншими механізмами. Не впливає.

  Діти. Застосовують дітям віком старше 1 року.


  Спосіб застосування та дози. Дорослим і дітям старше 15 років Кардонат призначають по 1-2 капсули 3 рази на день після їди. Дітям віком 5-15 років призначають по 1 капсулі  2 рази на день. Дітям від 1 до 5 років рекомендується прийом вмісту 1 капсули 1 раз на день. При застосуванні дітям від 1 до 5 років вміст капсули слід попередньо розчинити у 50-100 мл будь-якого фруктового соку або солодкої води.

  Корекція дози для лікування вагітних не потрібна.

  При анорексії препарат застосовують за 15-20 хвилин до прийому їди.

  При утрудненні ковтання капсули (діти пацієнти в післяопераційний період особи які перенесли інсульт)  допускається розчинення перед прийомом вмісту капсули в соку або солодкій воді.

  Середня тривалість курсу лікування становить від 3-х тижнів до 3-х місяців.


  Передозування. Можливе виникнення тахікардії диспептичних розладів збудження підвищення або зниження артеріального тиску що зникають після відміни препарату і не потребують проведення лікувальних заходів.


  Побічні ефекти. Препарат зазвичай добре переноситься але зрідка як правило при індивідуальній підвищеній чутливості можуть відзначатися алергічні реакції включаючи різноманітний висип на шкірі свербіж шкіри кропив'янку ангіоневротичний набряк. У такому випадку лікування необхідно припинити та звернутись до лікаря.

  З бокушлунково-кишкового тракту: можливі здуття живота біль в епігастральній ділянці печія нудота блювання розлади випорожнення.

  З бокусерцево-судинної системи: можливі прискорене серцебиття коливання артеріального тиску.

  З бокуцентральної нервової системи: дуже рідко виникає збудження.


  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.При одночасному застосуванні з леводопою може зменшуватись її терапевтична активність за рахунок взаємодії із піридоксалем. Кардонат може потенціювати дію гіпотензивних засобів серцевих глікозидів периферійних вазодилататорів інсуліну та інших гіпоглікемізуючих засобів.


  Термін придатності. 2 роки.

  Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності вказаного на упаковці.


  Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 0С. Зберігати в недоступному для дітей місці.


  Упаковка. По 30 або 60 капсул у пластиковому контейнері та картонній пачці.

  По 10 капсул у блістері. 3 або 6 блістерів у картонній пачці.


  Категорія відпуску. Без рецепта.

  Додаткова інформація
  Додаткова інформація
  Количество в упаковке30
  Форма товаруКапсули
  ВиробникСперко Украина СП ООО (Украина, Винница)
  Реєстраційне посвідченняUA/6386/01/01
  Умови відпускубез рецепта
  Температура зберiганняне вище +25°С
  код моріону44832
  Відгуки
  Напишіть власний відгук
  Як мені оцінити цей продукт? *
  Загальна оцінка :
  Как заказать

  КАК СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ?

  • 1. Что бы найти препарат достаточно ввести в строке поиска первые 3-4 буквы названия товара.
  • 2. Выберите количество упаковок и нажмите на кнопку «Добавить в корзину».
  • 3. После наполнения корзины нужными товарами, нажмите на кнопку «Оформить заказ».
  • 4. Для завершения заказа необходимо заполнить небольшую форму.
  • 5. После заполнения обязательных пунктов, нажмите кнопку «Оформить заказ».
  • 6. Ожидайте Sms - уведомление с номером электронного чека или звонка от оператора.
   
  Продукция (косметические и гигиенических средства, БАДы, товары для детей) нашей интернет-аптеки доставляется покупателю из аптек сети «Аптека Доброго Дня», где она хранится согласно требованиям Госслужбы Украины.

   

  – Когда можно забирать заказ? (самовывоз из аптеки)

   

  После получения смс - подтверждения с номером заказа, Вы можете приходить в аптеку, на которую был оформлен заказ.

  Если же Вы пришли в аптеку и заказ не был готов или не был собран – просьба сообщить нам об этом по телефону

   0 (800) 500-129, (044) 538-07-37.

   

  САМОВЫВОЗ

  Если Вы желаете забрать свой заказ из аптеки самостоятельно, для удобства Вы можете предварительно забронировать его по телефону, либо через сайт. 

  После подтверждения заказа оператором – сразу можно ехать в аптеку.

  Позвонив по телефону горячей линии 0 (800) 500-129 (звонки со стационарных телефонов бесплатные).

  Вы также получите информацию о том, в какой ближайшей аптеке необходимый Вам товар есть в наличии.

   

   

  Завантажити повну інструкцію
  УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
  Переглянуті ліки
  1. Біпролол 10 мг таблетки №30

   Борщаговский ХФЗ ЗАО НПЦ (Украина, Киев)
  2. Санорин ЛОР спрей 30 мл

   Pharmalink (Іспанія)
  3. Ципрофлоксацин 500 мг таблетки №10

   Технолог ЗАО (Украина, Умань)
  Акции
  Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

  Продовжити покупки
  Оформити замовлення