Ланотан-Т краплі очні 2,5 мл №1

КОД: 204789
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

  Ланотан-Т краплі очні 2,5 мл №1

  189,06 грн.

  Доступность: Есть в наличии

  Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
 2. Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
  Доставка
  • Доставка Кур'єром
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштой
  При сумі замовлення від 100грн. доставка здійснюється безплатно
  Міста безплатной доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro


 • add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Ланотан-Т краплі очні 2,5 мл №1-03
189,06 грн.

Наявність: Є в наявності

Кількість
Замовити в один клік
 • Головний медикамент: Ланотан
 • Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)
 • Форма товару: Капли
 • Реєстраційне посвідчення: UA/14936/01/01
Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу


ЛАНОТАН® Т

(LANOTAN T)


Склад:

діючі речовини: latanoprost tіmоlоl;

1 мл препарату містить латанопросту 0 05 мг тимололу малеату в перерахуванні на тимолол 100 %  речовину 5 мг;

допоміжні речовини: бензалконію хлорид; натрію дигідрофосфат моногідрат; натрію гідрофосфат безводний; натрію хлорид; вода для ін’єкцій.


Лікарська форма. Краплі очні розчин.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина.


Фармакотерапевтична група. Протиглаукомні препарати та міотичні засоби. Бета-блокуючі агенти. Тимолол комбінації. Код АТХ S01Е D51.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

До складу Ланотану® Т входять дві діючі речовини: латанопрост та тимололу малеат. Обидва компоненти знижують підвищений внутрішньоочний тиск за допомогою різних механізмів дії поєднаний ефект призводить до більш вираженого зниження внутрішньоочного тиску порівняно з монотерапією кожним із них. Латанопрост аналог простагландину F є селективним агоністом простагландинових FP-рецепторів що знижує внутрішньоочний тиск шляхом посилення відтоку водянистої вологи. Основний механізм дії полягає у підвищенні увеосклерального відтоку. Крім того повідомлялося про дещо посилений відтік (зниження опору до відтоку у трабекулах) у людей. Латанопрост суттєво не впливає на продукування водянистої вологи та на гематоводний бар’єр або на внутрішньоочну циркуляцію крові. Тривале застосування латанопросту у мавп яким було проведено екстракапсулярну екстракцію кришталика не чинило впливу на судини сітківки ока згідно з даними флуоресцентної ангіографії. Латанопрост не індукував витік флуоресцину у задньому сегменті ока у пацієнтів з псевдофакією протягом короткого курсу лікування.

Тимолол є блокатором (неселективним) β1- та β2- адренергічних рецепторів що не має значущої прямої симпатоміметичної дії прямого депресивного впливу на міокард та мембраностабілізуючої активності. Тимолол знижує внутрішньоочний тиск шляхом зменшення утворення водянистої вологи у циліарному епітелію. Точний механізм дії не встановлено але є імовірним пригнічення посиленого синтезу АМФ спричинене ендогенною стимуляцією адренергічних β-рецепторів.

Тимолол не чинить значного впливу на проникність гематоводного бар’єра щодо білків плазми крові. У кролів тимолол не впливав на місцевий кровотік ока після тривалого застосування.

Ланотан® Т виявляє значно більше зниження показника середнього денного внутрішньоочного тиску порівняно з монотерапією латанопростом або тимололом при призначенні 1 раз на добу. Застосування препарату ввечері може бути ефективнішим щодо зниження внутрішньоочного тиску ніж при застосуванні зранку. Однак при розгляді рекомендацій щодо застосування препарату вранці чи ввечері слід брати до уваги спосіб життя пацієнта та імовірну згоду.

Слід пам’ятати що у разі недостатньої ефективності комбінованого препарату може бути ефективним призначення окремо тимололу 2 рази на добу та латанопросту 1 раз на добу що було підтверджено під час досліджень.

Початок дії Ланотану® Т настає протягом 1 години а максимальний ефект триває від 6 до                  8 годин. Ефект адекватного зниження внутрішньоочного тиску триває до 24 годин у разі багаторазового застосування.

Фармакокінетика.

Латанопрост. Латанопрост є пропрепаратом ізопропілового ефіру що по суті неактивний але після гідролізу ефірами у рогівці стає біологічно активною кислотою латанопросту. Пропрепарат добре абсорбується через рогівку і як усі препарати що надходять у водянисту вологу гідролізується при проходженні через рогівку. Максимальна концентрація водяної вологи (близько 15-30 нг/мл) досягається приблизно через 2 години після місцевого застосування латанопросту як монотерапії. Розподіляється головним чином у передньому сегменті ока кон’юнктиві та повіках.

Кліренс із плазми крові кислоти латанопросту становить 0 4 л/год/кг; об’єм розподілу незначний - 0 16 л/кг що призводить до швидкого періоду напіввиведення із плазми крові                (17 хвилин). Після місцевого застосування в офтальмології системна біодоступність латанопросту становить 45 %. Кислота латанопросту зв’язується з білками плазми крові на 87 %.

Метаболізм кислоти латанопросту в оці практично відсутній. Основний метаболізм відбувається у печінці. Головні метаболіти (1 2-динор та 1 2 3 4-тетранор) не мають або мають лише слабку біологічну активність та екскретуються переважно з сечею.

Тимолол. Максимальна концентрація тимололу у водянистій волозі досягається приблизно через 1 годину після місцевого застосування очних крапель. Частина дози абсорбується системно; максимальна концентрація у плазмі крові становить 1 нг/мл і досягається через  10-20 хвилин після місцевого застосування однієї краплі в кожне око 1 раз на добу (300 мкг/добу). Період напіввиведення тимололу із плазми крові становить приблизно 6 годин. Тимолол екстенсивно метаболізується у печінці. Метаболіти екскретуються із сечею у вигляді незміненого тимололу.

Ланотан® Т. Фармакологічних взаємодій між латанопростом та тимололом не спостерігалося незважаючи на підвищення концентрації кислоти латанопросту у водянистій волозі майже у     2 рази після застосування комбінованого препарату порівняно з монотерапією.


Клінічні характеристики.

Показання.

Зниження внутрішньоочного тиску у пацієнтів з відкритокутовою глаукомою та підвищеним внутрішньоочним тиском при недостатній відповіді на лікування бета-блокаторами або аналогами простагландину місцевої дії.


Протипоказання.

-  Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якого іншого компонента препарату;

-  реактивні захворювання дихального тракту включаючи бронхіальну астму або бронхіальну астму в анамнезі тяжкі хронічні обструктивні захворювання легень;

-  синусова брадикардія; синдром слабкості синусового вузла; сино-аурикулярна блокада; атріовентрикулярна блокада ІІ або ІІІ ступеня що не піддається контролю за допомогою водія ритму; серцева недостатність; кардіогенний шок;

-  період вагітності та годування груддю.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Спеціальні дослідження взаємодії Ланотану® Т з іншими препаратами не проводились.

Повідомлялося про парадоксальне підвищення внутрішньоочного тиску після одночасного застосування двох препаратів-аналогів простагландину. Тому застосування двох або більше простагландинів аналогів простагландину або похідних простагландину не рекомендовано.

Існує можливість адитивного ефекту який призводить до розвитку артеріальної гіпотензії та/або вираженої брадикардії коли бета-блокатори у формі очних крапель призначають одночасно з пероральними блокаторами кальцієвих каналів блокаторами бета-адренорецепторів антиаритмічними препаратами (включаючи аміодарон) глікозидами наперстянки парасимпатоміметиками гуанетидином.

Посилення системної бета-блокади (наприклад зниження частоти серцевих скорочень депресія) спостерігалося під час комбінованого застосування інгібіторів CYP2D6 (наприклад хінідину флуоксетину пароксетину) і тимололу.

Вплив на внутрішньоочний тиск або відомі ефекти системної бета-блокади можуть посилюватися при одночасному призначенні Ланотану® Т пацієнтам які вже застосовують бета-блокатори перорально. Застосування двох або більше бета-блокаторів місцевої дії не рекомендовано.

У окремих випадках повідомлялося про розвиток мідріазу внаслідок одночасного застосування офтальмологічних бета-блокаторів та адреналіну (епінефрину).

Застосування бета-блокаторів може призвести до посилення гіпертензії у відповідь на раптову відміну клонідину.

Бета-блокатори можуть посилювати гіпоглікемічний ефект антидіабетичних препаратів.  Прийом бета-блокаторів може маскувати симптоми гіпоглікемії.


Особливості застосування.

Системні ефекти.

Як і інші офтальмологічні препарати для місцевого застосування Ланотан® Т абсорбується системно. Оскільки до складу препарату входить бета-адренергіч