Легінси GUAM з мікрокапсульованими водоростями довгі (р.S-M)
0,00 ₴
При замовленні від 600 грн. - Персен Форте у ПОДАРУНОК (діє тільки для Нової пошти та Укрпошти)
LACOTE s.r.l.
Код товару:
262308
У список

Легінси GUAM з мікрокапсульованими водоростями довгі (р.S-M)

LACOTE s.r.l.
Немає в наявності
0,00 ₴
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник LACOTE s.r.l.
Форма товару Легінси
шт. 1
Бренд GUAM
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 18.02.2022
Провірено
Інструкція

Легінси GUAM з мікрокапсульованими водоростями довгі

Guam IL Leggings con Alghe Marine microincapsulate

Містять Мікроінкапсульовані водорості Guam, забезпечують користь довгохвильового інфрачервоного випромінювання (F.I.R.). FIR випромінювання - Far Infrared Ray (Дальні інфрачервоні промені), яке є електромагнітним випромінюванням.

Використання леггінсів:

  • покращує кровообіг
  • зменшує прояви целюліту *
  • підвищує пружність шкіри
  • шкіра стає більш пружною і еластичною

* Целюліт: неестетичний вигляд шкіри.

Призначені для підтягування і ремоделювання** ніг і сідниць, діють в самих неподатливих щільних зонах прояви целюліту.

** Дія ремоделювання не припускає втрату ваги.

Легінси Guam змікроволокна Emana були створені з використанням мікрокапсул, що містять морські водорості Guam. Технологія мікроінкапсулювання забезпечує повільне вивільнення активних інгредієнтів і підвищує їх здатність взаємодії з організмом.

Як це діє?
Легінси Guam зроблені з інтелектуального волокна Emana, яке містить в собі біологічно активні мінеральні кристали, здатні поглинати тепло людського тіла, щоб повернути його у вигляді довгохвильового інфрачервоного випромінювання (F.I.R.). Довгохвильове інфрачервоне випромінювання являє собою електромагнітні хвилі, важливі для нашого нормального стану, їх дія використовують в медицині в терапевтичних цілях.

Біологічно активні мінерали, що містяться в тканини Emana, покращують приплив крові і, зокрема, підшкірну мікроциркуляцію: будучи інтегрованими в тканину, вони здійснюють свій вплив протягом усього часу життя легінси. Мікрокапсули, вбудовані в тканину, вивільняються, залишаючи на шкірі активні інгредієнти водоростей GUAM. Мікрокапсули діють до тих пір, поки всі активні інгредієнти, які вивільняються поступово завдяки технології мікроінкапсуляції, не закінчаться. Зазвичай це відбувається після кількох тижнів використання легінсів.

У той же час, навіть після незліченних прань легінсів, благотворний вплив тканини Emana на пружність шкіри триває - завдяки вмісту активних мінеральних кристалів в тканини.

Легінси Guam настільки комфортні, що дозволяють вільно перебувати в них протягом усього дня; під час руху масажується, підтягується і ремодулюється ** поверхня ніг, стегна і сідниці в найбільш проблемних зонах. Це благотворно позначається на стані вашого здоров'я і вашої краси.

Легінси для Guam забезпечують подвійний ефект - дія мікроінкапсулювання, що дає повільне вивільнення активних інгредієнтів, які поглинаються шкірою, а також дію масажу і інфрачервоних променів, яке надає тканину легінсів на шкіру. Такий комплексниц вплив забезпечує поліпшення стану шкіри.

Дія інфрачервоних променів триває протягом всього часу існування легінсів, а дія Мікроінкапсульованих морських водоростей починає зменшуватися після декількох тижнів носіння легінсів. Щоб підтримати синергетичний вплив водоростей GUAM і інфрачервоних променів, на початку третього тижня використання легінсів рекомендується перед їх надяганням нанести на шкіру тіла один з таких засобів, що містять водорості GUAM:

  • Фанг крем денний Fangocrema Giorno GUAM
  • Фанг крем тонізуючий Fangocrema GUAM Fresco
  • Фанг крем Активний

Вибір саме цих засобів було визначено шляхом порівняння властивостей і функціональних можливостей кожного конкретного крему.

Як використовувати

Під легінси Guam необхідно обов'язково надягати нижню білизну. У перший день використання, в разі необхідності, злегка розширити тканину руками. Легінси пристосовуються до форми тіла після перших декількох застосувань. Результати застосування легінсів були продемонстровані при носінні протягом 6 годин в день протягом 30 днів поспіль.

Можуть бути використані після вагітності.

Увага - Не носити під час вагітності!

Прати при 30 °C.

Склад

Мікроінкапсульовані водорості Guam: вода, Capric Caprylic Triglyceride, порошок водорості Ламінарія.

Тканина Emana є запатентованою технологією і безпечна для шкіри, це було протестовано і підтверджено науковими міжнародними дослідженнями, проведеними незалежними лабораторіями. Тканина Emana сертифікована міжнародною системою тестування Oeko-Tex Клас I.

Oeko-tex Standard 100 - це єдина загальносвітова незалежна система тестування та сертифікації текстильної сировини, проміжних і готових продуктів на всіх стадіях обробки, а також використовуваних матеріалів. Клас продуктів I:

Вироби для немовлят і дітей віком до 3 років (нижня білизна, повзунки, одяг, постільна білизна, рушники і т. П.).

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.