Леволет 500 мг таблетки №10

КОД: 26188
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

   Леволет 500 мг таблетки №10

   159,50 грн.

   Доступность:Есть в наличии

   Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
  • Доставка
   • Доставка Кур'єром
   • Самовивіз
   • Доставка Новою поштою
   При сумі замовлення від 300 грн. доставка здійснюється безкоштовно кур'єром
   Міста безкоштовної доставки
   • Київ
   • Одеса
   • Харків
   • Дніпро
   • Львів
   • Івано-Франківськ
   • Вінниця
   • Запоріжжя
   • Кременчук
   • Кривий Ріг
   • Тернопіль
   Оплата
   Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
   Нам довіряють
   • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
   • 100% товарів сертифіковані
   • Термінова доставка по Україні за 24 години
   • Працюємо без вихідних


    

  • add.ua-Dr. Reddys (Індія)-Леволет 500 мг таблетки №10-02

  Наявність:Є в наявності

  159,50 грн.
  Повтор замовлення
  Замовлення кожний(і):
  Ціна дійсна при замовленні на сайті
  • Виробник: Dr. Reddy's (Індія)
  • Форма товару: Таблетки
  • Температура зберігання: не вище +25°С
  • Реєстраційне посвідчення: UA/9474/01/02
  Інструкція

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування препарату


  ЛЕВОЛЕТ

  (LEVOLET)


  Склад:

  діюча речовина: левофлоксацин;

  1 таблетка вкрита плівковою оболонкою містить левофлоксацину 250 мг aбо 500 мг у вигляді левофлоксацину напівгідрату;

  допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна крохмаль кукурудзяний кремнію діоксид колоїдний безводний кросповідон гіпромелоза магнію стеарат Opadry white OY58900 (гіпромелоза титану діоксид (E 171) поліетиленгліколі).


  Лікарська форма. Таблетки вкриті плівковою оболонкою.


  Фармакотерапевтична група. Антибактеріальні засоби групи хінолонів. Фторхінолони. Код АТХ J01M А12.


  Клінічні характеристики.

  Показання.Інфекції легкого та помірного ступеня тяжкості спричинені чутливими до левофлоксацину мікроорганізмами: гострий синусит загострення хронічного бронхіту пневмонія ускладнені та неускладнені інфекції сечовидільного тракту (у тому числі пієлонефрит) інфекції шкіри та м’яких тканин хронічний бактеріальний простатит.


  Протипоказання.Підвищена чутливість до левофлоксацину до інших хінолонів або до будь-якого іншого компонента препарату; епілепсія; пацієнти зі скаргами на побічні реакції з боку сухожиль після попереднього застосування хінолонів.


  Спосіб застосування та дози.Таблетки приймати 1-2 рази на добу. Доза залежить від типу і тяжкості інфекції. Тривалість лікування залежить від перебігу хвороби і становить не більше 14 днів. Рекомендовано продовжувати лікування принаймні протягом 48-72 годин після нормалізації температури тіла або підтвердженого мікробіологічними тестами знищення збудників.

  Таблетки слід ковтати не розжовуючи запиваючи достатньою кількістю рідини. Приймати таблетки можна як разом з їжею так і в інший час.

  Слід дотримуватися таких рекомендацій для дорослих пацієнтів із нормальною функцією нирок у яких кліренс креатиніну становить понад 50 мл/хвилину:


  Показання

  Добова доза

  Кількість прийомів на добу

  Тривалість лікування

  Гострі синусити

  500 мг

  1 раз

  10-14 днів

  Загострення хронічного бронхіту

  250-500 мг

  1 раз

  7-10 днів

  Негоспітальні пневмонії

  500-1000 мг

  1-2 рази

  7-14 днів

  Неускладнені інфекції сечовидільного тракту

  250 мг

  1 раз

  3 дні

  Хронічний бактеріальний простатит

  500 мг

  1 раз

  28 днів

  Ускладнені інфекції сечовидільного тракту включаючи пієлонефрит

  250 мг

  1 раз

  7-10 днів

  Інфекції шкіри та м’яких тканин

  500-1000 мг

  1-2 рази

  7-14 днів




  Дозування для пацієнтів із порушеною функцією нирок у яких кліренс креатиніну менше    50 мл/хвилину:


  Кліренс креатиніну

  Режим дозування (залежно від тяжкості інфекції)

  50-20 мл/хв

  перша доза:

  250 мг

  наступні:

  125 мг/24 год

  перша доза:

  500 мг

  наступні:

  250 мг/24 год

  перша доза:

  500 мг

  наступні:

  250 мг/12 год

  19-10 мл/хв

  перша доза:

  250 мг

  наступні:

  125 мг/48 год

  перша доза:

  500 мг

  наступні:

  125 мг/24 год

  перша доза:

  500 мг

  наступні:

  125 мг/12 год

  <10 мл/хв (а також при гемодіалізі та ХАПД1)

  перша доза:

  250 мг

  наступні:

  125 мг/48 год

  перша доза:

  500 мг

  наступні:

  125 мг/24 год

  перша доза:

  500 мг

  наступні:

  125 мг/24 год



  1 – Після гемодіалізу або хронічного амбулаторного перитонеального діалізу (ХАПД) додаткові дози не потрібні.


  Дозування для пацієнтів із порушеною функцією печінки. Корекція дози не потрібна оскільки левофлоксацин незначною мірою метаболізується у печінці.

  Дозування для пацієнтів літнього віку. Якщо ниркова функція не порушена немає потреби у корекції дози.


  Побічні реакції.

  Інфекції та інвазії: мікози (включаючи Candida та проліферацію інших резистентних мікроорганізмів).

  З боку шкіри та загальні реакції підвищеної чутливості: свербіж та почервоніння шкіри загальні реакції підвищеної чутливості (анафілактичні та анафілактоїдні) з такими ознаками як кропив’янка спазм бронхів і можливо тяжка ядуха а також набряк шкіри та слизових оболонок (наприклад шкіри обличчя і слизової оболонки глотки) раптове зниження артеріального тиску та шок подовження QT-інтервалу підвищена чутливість до сонячного та ультрафіолетового проміння висипання на шкірі і слизових оболонках гіпергідроз синдром Стівенса-Джонсона токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла) ексудативна мультиформна еритема. Загальні реакції підвищеної чутливості можуть з’явитися вже після першої дози та протягом кількох хвилин або годин після прийому.




  З боку шлунково-кишкового тракту/обміну речовин: нудота діарея здуття живота запори стоматит відсутність апетиту блювання біль у животі розлади травлення панкреатит діарея з домішками крові яка інколи може бути ознакою запалення кишечнику у тому числі псевдомембранозного коліту.

  З боку метаболізму та харчування: гіперглікемія гіпоглікемічна кома зниження вмісту цукру в крові (гіпоглікемія) що має особливе значення для хворих на цукровий діабет. Ознаками гіпоглікемії можуть бути: підвищений апетит нервозність потіння тремтіння кінцівок.

  З боку психіки: розлади сну безсоння нервозність психотичні розлади (наприклад із галюцинаціями параноєю) депресія тривожність ажитація; психотичні реакції із самодеструктивною поведінкою включаючи суїцидальну спрямованість мислення чи дій; незвичні сновидіння нічні кошмари.

  З боку нервової системи: головний біль запаморочення/заклякання сонливість парестезія тремтіння неспокій страх судомні напади та сплутаність свідомості; розлади зору та слуху порушення смакових відчуттів втрата смакових відчуттів та нюху синкопе знижене відчуття дотику доброякісна внутрішньочерепна гіпертензія сенсорна або сенсомоторна периферична нейропатія розлади процесів руху також під час ходьби.

  З боку органів зору: зорові порушення включаючи нечіткість зору тимчасову втрату зору.

  З боку органів слуху та лабіринту: вертиго порушення слуху втрата слуху дзвін у вухах.

  З боку серцево-судинної системи: тахікардія; зниження артеріального тиску; колапс подібний до шоку; серцебиття; шлуночкова аритмія; шлуночкова тахікардія; поліморфна шлуночкова тахікардія (torsade de pointes) що може призводити до зупинки серця спостерігалася переважно для пацієнтів із факторами ризику подовження QT інтервалу (див. розділ «Особливості застосування» (Подовження інтервалу QT) та розділ «Передозування»).

  З боку опорно-рухового апарату: ураження сухожилля у тому числі його запалення біль у суглобах або м’язах розрив сухожилля (наприклад розрив ахіллового сухожилля). Ця побічна дія може проявитися протягом 48 годин від початку лікування та уразити ахіллове сухожилля обох ніг ураження мускулатури (рабдоміоліз). Можлива м’язова слабкість яка може мати особливе значення для хворих на тяжку міастенію gravis.

  Гепатобіліарні розлади: підвищені показники печінкових ензимів (наприклад АЛТ АСТ) підвищення рівнів лужної фосфатази та ГГТП підвищені показники білірубіну сироватки крові жовтяниця печінкові реакції такі як запалення печінки. Тяжке ураження печінки включаючи випадки гострої печінкової недостатності іноді летальні переважно у пацієнтів з тяжкими основними захворюваннями (див. розділ «Особливості застосування»).

  З боку нирок та сечовивідної системи: підвищені показники креатиніну сироватки крові порушення функції нирок гостра ниркова недостатність (наприклад унаслідок інтерстиціального нефриту).

  З боку системи крові: підвищення кількості певних клітин крові (еозинофілія) зменшення кількості лейкоцитів (лейкопенія) зниження кількості певних лейкоцитів (нейтропенія) зменшення кількості тромбоцитів (тромбоцитопенія) що може спричинити підвищену схильність до крововиливів або кровотеч досить значне зменшення кількості певних лейкоцитів (агранулоцитоз) що може призвести до тяжких симптомів хвороби (тривала або рецидивуюча гарячка фарингіт виражене хворобливе самопочуття) зниження кількості еритроцитів унаслідок їх руйнування (гемолітична анемія) зменшена кількість усіх видів клітин крові (панцитопенія).

  Інші побічні дії: загальна слабкість (астенія) гарячка алергічні реакції з боку легенів (алергічний пневмоніт) або невеликих кровоносних судин (лейкоцитокластичний васкуліт) дискінезія біль (включаючи біль у спині грудях та кінцівках) напади порфірії у пацієнтів із наявністю порфірії екстрапірамідні симптоми та інші порушення координації рухів.

  Застосування будь-яких антибактеріальних засобів може призвести до порушень пов’язаних з їх впливом на нормальну мікрофлору людського організму. З цієї причини може розвинутися вторинна інфекція яка вимагатиме додаткового лікування.


  Передозування. Найважливіші передбачувані симптоми передозування левофлоксацином стосуються центральної нервової системи (сплутаність свідомості запаморочення порушення свідомості судомні напади галюцинації та тремор); реакцій з боку шлунково-кишкового тракту (нудота та ерозія слизових оболонок). Згідно з результатами досліджень при застосуванні доз вище терапевтичних спостерігалося подовження QT-інтервалу. У випадках передозування необхідно проводити ретельне спостереження за пацієнтом включаючи ЕКГ. Лікування – симптоматичне. У разі гострого передозування призначати промивання шлунка. Для захисту слизової шлунка застосовувати антацидні засоби.

  Гемодіаліз у тому числі перитонеальний діаліз або ХАПД не є ефективним для виведення левофлоксацину з організму. Не існує жодних специфічних антидотів.


  Застосування у період вагітності або годування груддю.Через відсутність досліджень і можливе ушкодження хінолонами суглобового хряща в організмі який росте левофлоксацин не можна призначати вагітним та жінкам які годують груддю. Якщо під час лікування левофлоксацином настала вагітність про це слід повідомити лікаря.


  Діти.Дітям не можна застосовувати левофлоксацин через можливе ушкодження суглобового хряща.


  Особливості застосування.Метицилін-резистентний S. aureus. Для метицилін-резистентного S. aureus (MRSA) існує дуже висока імовірність корезистентності до фторхінолонів у тому числі до левофлоксацину. У зв’язку з цим левофлоксацин не рекомендований для лікування інфекцій відомим або підозрюваним збудником яких є MRSA за винятком випадків коли результати лабораторних тестів підтвердили чутливість збудника до левофлоксацину.

  Левофлоксацин можна застосовувати для лікування гострого бактеріального синуситу та загострення хронічного бронхіту якщо ці інфекції були належним чином діагностовано.

  Лікарям які призначають терапію рекомендується враховувати місцеву поширеність резистентності Е.coli до фторхінолонів.

  Тендиніт та розриви сухожиль. Рідко можуть траплятися випадки тендиніту. Найчастіше це стосується ахіллового сухожилля та може призвести до розриву сухожилля. Цей небажаний ефект може виникати протягом 48 годин після початку лікування та може бути двобічним. Ризик розвитку тендиніту та розриву сухожилля збільшується у пацієнтів віком від 60 років у пацієнтів які отримують препарат у дозах 1000 мг на добу та у пацієнтів які приймають кортикостероїди. Пацієнтам літнього віку слід коригувати добову дозу препарату залежно від кліренсу креатиніну (див. розділ «Спосіб застосування та дози»). У зв’язку із вищезазначеним слід ретельно наглядати за цими категоріями пацієнтів якщо їм призначили левофлоксацин. Усі пацієнти мають проконсультуватися зі своїм лікарем якщо у них виникнуть симптоми тендиніту. Якщо підозрюється тендиніт необхідно негайно припинити лікування левофлоксацином та розпочати належне лікування (наприклад іммобілізацію) ураженого сухожилля (див. розділи «Протипоказання» та «Побічні реакції»).    Захворювання спричинені Clostridium difficile.

  Діарея особливо тяжка стійка та/або з домішками крові яка виникає під час або після лікування левофлоксацином (у тому числі протягом кількох тижнів після лікування) може бути симптомом захворювання зумовленого Clostridium difficile. Захворювання зумовлене Clostridium difficile за своєю тяжкістю може варіювати від легкого до небезпечного для життя; найбільш тяжкою формою такого захворювання є псевдомембранозний коліт (див. розділ «Побічні реакції»). У зв’язку з цим важливо зважувати цей діагноз у пацієнтів у яких на тлі лікування левофлоксацином або після нього розвивається тяжка діарея. Якщо підозрюється захворювання зумовлене Clostridium difficile слід негайно відмінити левофлоксацин та у невідкладному порядку розпочати належне лікування. Препарати що пригнічують перистальтику у цій клінічній ситуації протипоказані.

  Пацієнти схильні до судом. Хінолони можуть знижувати судомний поріг та провокувати виникнення судом. Хінолони можуть знижувати судомний поріг та провокувати виникнення судом. Левофлоксацин протипоказаний пацієнтам з епілепсією в анамнезі (див. розділ «Протипоказання») та як і інші хінолони його слід застосовувати з надзвичайною обережністю пацієнтам схильним до судом та при одночасному лікуванні препаратами що знижують судомний поріг наприклад теофіліном (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»). У випадку виникнення судомного нападу (див. розділ «Побічні реакції») левофлоксацин слід відмінити.

  Пацієнти з недостатністю глюкозо-6-фосфатдегідрогенази. Пацієнти з прихованими або явними порушеннями активності глюкозо-6-фосфатдегідрогенази можуть бути схильними до гемолітичних реакцій при лікуванні хінолоновими антибіотиками. У зв’язку з цим при необхідності застосування левофлоксацину для цих пацієнтів слід здійснювати нагляд щодо можливого виникнення гемолізу.

  Пацієнти з нирковою недостатністю. Оскільки левофлоксацин виводиться переважно нирками потрібна корекція дози для хворих із порушеною функцією нирок (нирковою недостатністю) (див. розділ «Спосіб застосування та дози»).

  Реакції підвищеної чутливості (гіперчутливості). Левофлоксацин може призвести до серйозних потенційно летальних реакцій гіперчутливості (наприклад від ангіоневротичного набряку до анафілактичного шоку) в окремих випадках після першої ж дози препарату. Пацієнти мають негайно припинити застосування препарату та повідомити свого лікаря або звернутися за невідкладною медичною допомогою.

  Тяжкі бульозні реакції. Повідомлялося про випадки тяжких бульозних шкірних реакцій таких як синдром Стівенса-Джонсона або токсичний епідермальний некроліз на тлі застосування левофлоксацину (див. розділ «Побічні реакції»). Якщо виникне будь-яке ураження шкіри та/або слизових оболонок пацієнти повинні негайно повідомити свого лікаря перш ніж продовжувати лікування.

  Дизглікемія. Як і при застосуванні усіх хінолонів повідомлялося про випадки змін з боку рівня глюкози у крові серед яких були як випадки гіпоглікемії так і випадки гіперглікемії що спостерігалися як правило у пацієнтів хворих на цукровий діабет які отримували супутню терапію пероральним цукрознижувальним препаратом (наприклад глібенкламідом) або інсуліном. Повідомлялося про випадки гіпоглікемічної коми. Пацієнтам хворим на цукровий діабет рекомендується ретельно контролювати рівень глюкози у крові (див. розділ «Побічні реакції»).

  Профілактика фотосенсибілізації. Повідомлялося про випадки фотосенсибілізації на тлі застосування левофлоксацину (див. розділ «Побічні реакції»). Для запобігання фотосенсибілізації рекомендовано щоб пацієнти не зазнавали без потреби впливу сильного сонячного випромінювання або опромінення штучними джерелами УФ-променів (наприклад УФ-лампою «штучне сонце» лампами солярію) під час лікування та протягом 48 годин після припинення прийому препарату.

  Пацієнти які отримували антагоністи вітаміну К. Через можливе підвищення рівнів показників зсідання крові (протромбіновий час/міжнародне нормалізоване відношення) та/або збільшення частоти геморагічних ускладнень у пацієнтів які отримують левофлоксацин у комбінації з антагоністом вітаміну К (наприклад варфарином) при одночасному застосуванні цих засобів необхідно контролювати показники зсідання крові (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

  Психотичні реакції. Повідомлялося про психотичні реакції у пацієнтів які приймають хінолони включаючи левофлоксацин. У дуже рідкісних випадках вони прогресували до суїцидальних думок та самодеструктивної поведінки іноді лише після прийому єдиної дози левофлоксацину (див. розділ «Побічні реакції»). У випадку якщо у пацієнта виникають ці реакції прийом левофлоксацину слід припинити та вдатися до відповідних заходів. Рекомендується з обережністю застосовувати левофлоксацин пацієнтам із психотичними розладами або пацієнтам із психічними захворюваннями в анамнезі.

  Подовження інтервалу QT. Слід з обережністю відноситися до застосування фторхінолонів включаючи левофлоксацин пацієнтам із відомими факторами ризику для подовження інтервалу QT такими як наприклад:

  - вроджений синдром подовження інтервалу QT;

  - супутнє застосування лікарських засобів відомих своєю здатністю подовжувати інтервал QT (наприклад протиаритмічні засоби класу ІА та III трициклічні антидепресанти макроліди антипсихотики);

  - нескоригований електролітний дисбаланс (наприклад гіпокаліємія гіпомагніємія);

  - захворювання серця (наприклад серцева недостатність інфаркт міокарда брадикардія) (див. розділ «Спосіб застосування та дози» (Пацієнти літнього віку) розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій» розділ «Побічні реакції» розділ «Передозування»).

  Пацієнти літнього віку та жінки можуть бути більш чутливими до лікарських засобів що подовжують інтервал QT. У зв’язку з цим необхідно з обережністю застосовувати фторхінолони у тому числі левофлоксацин пацієнтам цих підгруп.

  Периферична нейропатія. Повідомлялося про сенсорну або сенсомоторну периферичну нейропатію у пацієнтів які приймали фторхінолони включаючи левофлоксацин яка може швидко наставати. Прийом левофлоксацину слід припинити якщо у пацієнта спостерігаються симптоми нейропатії щоб попередити виникнення необоротного стану.

  Гепатобіліарні порушення. Повідомлялося про випадки некротичного гепатиту аж до печінкової недостатності іноді летальної при прийомі левофлоксацину переважно у пацієнтів із тяжкими основними захворюваннями наприклад сепсисом (див. розділ «Побічні реакції»). Пацієнтам слід порекомендувати припинити лікування та звернутися до свого лікаря якщо виникають такі прояви та симптоми хвороби печінки як анорексія жовтяниця забарвлення сечі у чорний колір свербіж або болі у ділянці живота.

  Загострення міастенії гравіс. Фторхінолони у тому числі левофлоксацин мають ефект нервово-м’язової блокади та можуть загострювати м’язову слабкість у пацієнтів з міастенією гравіс. У післяреєстраційному періоді у пацієнтів з міастенією гравіс із застосуванням фторхінолонів були асоційовані серйозні побічні реакції у тому числі легенева недостатність що потребувала респіраторної підтримки та летальні наслідки.

  Левофлоксацин не рекомендується до застосування пацієнтам із відомою міастенією гравіс в анамнезі.

  Порушення зору. Якщо виникають будь-які порушення зору або побічні явища з боку очей необхідно негайно проконсультуватися з офтальмологом (див. розділи «Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами» та «Побічні реакції»).

  Суперінфекція. Застосування левофлоксацину особливо тривале може призводити до надмірного росту нечутливих до препарату мікроорганізмів. Якщо на тлі терапії розвивається суперінфекція необхідно застосувати належні заходи.

  Вплив на результати лабораторних аналізів. У пацієнтів які отримують левофлоксацин аналіз на визначення опіатів у сечі може давати хибно-позитивні результати. Може виникнути необхідність підтвердити позитивні результати аналізу на опіати отримані при скринінговому тесті більш специфічним методом.

  Левофлоксацин може пригнічувати ріст Mycobacterium tuberculosis і у зв’язку з цим призводити до хибно-негативних результатів при бактеріологічній діагностиці туберкульозу.


  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.Деякі побічні реакції (наприклад запаморочення/вертиго сонливість порушення зору) можуть порушувати здатність пацієнта до концентрації уваги і швидкості його реакції і таким чином обумовлювати підвищений ризик у тих ситуаціях коли ці якості мають особливо велике значення (наприклад при управлінні автомобілем або роботі з іншими механізмами).


  Взаємодія зіншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Солі заліза солі цинку магніє- або алюмінієвмісні антациди диданозин. Абсорбція левофлоксацину значущо знижується при застосуванні диданозину (це стосується лише лікарських форм диданозину з алюмініє- або магнієвмісними буферними засобами). Одночасне застосування фторхінолонів та мультивітамінних препаратів що містять цинк знижує їхню абсорбцію після перорального прийому. Рекомендується не застосовувати препарати які містять двовалентні або тривалентні катіони такі як солі заліза солі цинку магніє- або алюмінієвмісні антациди або диданозин (це стосується лише лікарських форм диданозину з алюмініє- або магнієвмісними буферними засобами) протягом 2 годин до або після прийому левофлоксацину (див. розділ «Спосіб застосування та дози»).

  Солі кальцію мають мінімальний вплив на абсорбцію левофлоксацину після перорального прийому.

  Сукральфат. Біодоступність левофлоксацину значно зменшується при одночасному прийомі з сукральфатом. Інтервал часу між прийомом цих препаратів повинен становити не менше   2 годин.

  Можливе суттєве зниження судомного порога при одночасному застосуванні хінолонів з теофіліном нестероїдними протизапальними лікарськими засобами та іншими препаратами що зменшують судомний поріг. Концентрація левофлоксацину у присутності фенбуфену зростає приблизно на 13 % ніж при прийомі лише левофлоксацину.

  Пробенецид і циметидин. Слід з обережністю відноситися до одночасного прийому левофлоксацину з лікарськими засобами що впливають на канальцеву секрецію такими як пробенецид та циметидин особливо у пацієнтів із нирковою недостатністю.

  Пробенецид і циметидин статистично достовірно впливають на виведення левофлоксацину. Нирковий кліренс левофлоксацину знижується у присутності пробеніциду на 34 % а циметидину – на 24 %. Завдяки цьому обидва препарати здатні блокувати канальцеву екскрецію левофлоксацину.

  Циклоспорин. Період напівжиття циклоспорину збільшується на 33 % при одночасному прийомі з левофлоксацином.

  Антагоністи вітаміну К. При одночасному застосуванні з антагоністами вітаміну К (наприклад варфарин) підвищуються коагуляційні тести (ПЧ/міжнародне нормалізаційне співвідношення) та/або кровотечі що можуть бути вираженими. Зважаючи на це пацієнтам які одержують паралельно антагоністи вітаміну К необхідно здійснювати контроль показників коагуляції.

  На фармакокінетику левофлоксацину суттєво не впливає одночасний прийом разом карбонату кальцію дигоксину глібенкламіду ранітидину.

  Лікарські засоби що подовжують інтервал QT. Левофлоксацин подібно до інших фторхінолонів слід застосовувати з обережністю пацієнтам які отримують лікарські засоби відомі своєю здатністю подовжувати інтервал QT (наприклад протиаритмічні засоби класу ІА та ІІІ трициклічні антидепресанти макроліди антипсихотики).

  Не рекомендується застосування левофлоксацину одночасно з алкоголем.

  Інша значуща інформація. У дослідженні з вивчення фармакокінетичної взаємодії левофлоксацин не впливав на фармакокінетику теофіліну (який є субстратом для ферменту СУР1А2) що свідчить про те що левофлоксацин не є інгібітором СУР1А2.

  Інші форми взаємодії.Прийом їжі. Не спостерігалося клінічно значущої взаємодії з харчовими продуктами. Препарат таким чином можна приймати незалежно від прийому їжі.


  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.Левофлоксацин характеризується широким спектром антибактеріальної дії. Бактерицидний ефект забезпечується внаслідок пригнічення левофлоксацином бактеріального ферменту ДНК-гірази який належить до топоізомераз ІІ типу. Результатом такого пригнічення є неможливість переходу бактеріальної ДНК зі стану «релаксації» у «надскручений» стан що у свою чергу робить неможливим подальший поділ (розмноження) бактеріальних клітин. Спектр активності левофлоксацину включає грампозитивні і грамнегативні бактерії разом з неферментуючими бактеріями.

  До препарату чутливі мікроорганізми

  Грампозитивні аероби: Enterococcus faecalis Staphylococcus aureus methi-S Streptococci group C G Streptococcus agalactiae Streptococcus pneumoniae peni-I/S/R Streptococcus pyogenes.

  Грамнегативні аероби: Acinetobacter baumannii Citrobacter freundii Eikenella corrodens Enterobacter agglomerans Enterobacter cloacae Escherichia coli Haemophilus influenzae ampi-S/R Haemophilus para- influenzae Klebsiella oxytoca Klebsiella pneumoniae Moraxella catarrhalis β+/ β- Morganella morganii Pasteurella multocida Proteus mirabilis Proteus vulgaris Providencia rettgeri Providencia stuartii Pseudomonas aeruginosa Serratia marcescens.

  Анаероби: Bacteroides fragilis Clostridium perfringens Peptostreptococcus.

  Інші: Chlamydia pneumoniae Chlamydia psittaci Legionella pneumophila Mycoplasma pneumoniae Ureaplasma H.pylori.

  До дії препарату непостійно чутливі

  Грампозитивні аероби: Staphylococcus aureus methi-R.

  Грамнегативні аероби: Burkholderia cepacia.

  Анаероби: Bacteroides ovatus Bacteroides thetaiiotamicron Bacteroides vulgaris Clostridium difficile.

  До дії препарату резистентні

  Грампозитивні аероби: Staphylococcus aureus methi-R Staphylococcus coagulase negative methi-S(1).

  Подібно до інших фторхінолонів левофлоксацин неактивний щодо спірохет.


  Фармакокінетика.

  Всмоктування.

  Перорально застосований левофлоксацин швидко та майже повністю всмоктується з піком концентрації у плазмі крові що спостерігається через 1 годину після прийому. Абсолютна біодоступність – майже 100 %. Левофлоксацин підлягає лінійній фармакокінетиці у діапазоні від 50 мг до 600 мг. Прийом їжі дещо впливає на його всмоктування.

  Розподіл.

  Приблизно 30-40 % левофлоксацину зв’язується з протеїном сироватки крові. Кумуляційний ефект левофлоксацину при дозуванні 500 мг 1 раз на добу не має клінічного значення і його можна не брати до уваги. Існує незначна але передбачувана його кумуляція при дозуванні 500 мг 2 рази на добу. Стабільні показники розподілу досягаються протягом  3 діб.

  Розподіл у тканинах та рідинах організму.

  Розподіл у слизовій бронхів і секреті бронхіального епітелію.

  Максимальна концентрація левофлоксацину у слизовій бронхів та секреті бронхіального епітелію при дозі вище 500 мг per os становила 8 3 та 10 8 mг/мл відповідно.

  Розподіл у тканині легенів.

  Максимальна концентрація левофлоксацину у тканині легенів при дозі понад 500 мг per os становила приблизно 11 3 mг/мл та досягалась протягом 4-6 годин після введення. Концентрація у легенях постійно перевищувала таку у плазмі крові.

  Розподіл у рідині пухирів.

  Максимальна концентрація левофлоксацину у рідині пухирів після прийому 500 мг 1 або 2 рази на добу становила 4 0 та 6 7 mг/мл відповідно.

  Розподіл у спинномозковій рідині.

  Левофлоксацин погано проникає у спинно-мозкову рідину.

  Розподіл у тканині простати. Після перорального прийому 500 мг левофлоксацину 1 раз на добу протягом 3 днів середні концентрації у тканині простати становили 8 7 mг/г 8 2 mг/г та 2 0 mг/г відповідно через 2 години 6 годин та 24 години; середнє співвідношення концентрації у простаті/плазмі крові – 1 84.

  Концентрація у сечі. Середня концентрація левофлоксацину протягом 8-12 годин після одноразової дози 150 мг або 300 мг або 500 мг per os становила 44 mг/мл 91 mг/мл та        200 mг/мл відповідно.

  Метаболізм.

  Левофлоксацин метаболізується дуже незначною мірою метаболітами є дисметил-левофлоксацин та левофлоксацин N-оксид. Ці метаболіти становлять менше 5 % кількості препарату що виділяється з сечею.

  Виведення. Після орального введення левофлоксацин виводиться з плазми крові відносно повільно (період напіввиведення становить 6-8 годин). Виведення здійснюється в основному через нирки (понад 85 % введеної дози). Немає суттєвої різниці щодо фармакокінетики левофлоксацину після внутрішньовенного та перорального введення.


  Фармацевтичні характеристики.

  Основні фізико-хімічні властивості: білого кольору капсулоподібні двоопуклі вкриті плівковою оболонкою таблетки з логотипом «RDY» з одного боку та «279» з іншого боку (таблетки 250 мг); білого кольору капсулоподібні двоопуклі вкриті плівковою оболонкою таблетки з логотипом «RDY» з одного боку та «280»з іншого боку (таблетки 500 мг).


  Термін придатності. 2 роки.


  Умови зберігання. Зберігати у недоступному для дітей сухому і захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ºС.


  Упаковка. По 10 таблеток в блістері по 1 блістеру у картонній коробці.


  Категорія відпуску. За рецептом.


  Виробник. Д-р Редді’с Лабораторіс Лтд Індія/Dr. Reddy’s Laboratories Ltd India.


  Місцезнаходження. Дільниця № 42 45 46 с. Бачупалі Кутбулапур Мандал округ Ранга Редді Андра Прадеш Індія/Survey Nо. 42 45 46 Bachupally Village Qutbullapur Mandal Ranga Reddy District Andhra Pradesh India.

  Додаткова інформація
  Додаткова інформація
  Количество в упаковке10
  Форма товаруТаблетки
  ВиробникDr. Reddy's (Індія)
  Реєстраційне посвідченняUA/9474/01/02
  Умови відпускуза рецептом
  Температура зберiганняне вище +25°С
  код моріону106158
  Відгуки
  Напишіть власний відгук
  Як мені оцінити цей продукт? *
  Загальна оцінка :
  Як замовити

  ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

  • 1. Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
  • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в корзину».
  • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення».
  • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
  • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
  • 6. Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

   
  Продукція (косметичні та гігієнічних кошти, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється покупцеві з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.
   

  - Коли можна забирати замовлення? (Самовивезення з аптеки)
   

  Після отримання смс - підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку був оформлений замовлення.
  Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не був готовий або не був зібраний - прохання повідомити нам про це по телефону

   0 (800) 500-129, (044) 538-07-37.

   САМОВИВІЗ

   Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону, або через сайт.

   Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

   Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

   Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності/

   

  Завантажити повну інструкцію
  УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
  Переглянуті ліки
  1. Аква Марис Плюс спрей назальний 30 мл

   Jadran (Хорватія)
  2. Бинт стерильний 5м х 10 см

   Аріадна
  3. Етацизин 0,05 г таблетки №50

   Олайнфарм АО (Латвия, Олайне)
  4. Емоліум Спеціальний крем 75 мл

   Санофи Авентис
  Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

  Продовжити покупки
  Оформити замовлення