Лідоксан лимон спрей 2 мг+0,5 мг/1 мл. флакон 30 мл

КОД: 263846
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

   Лідоксан лимон спрей 2 мг+0,5 мг/1 мл. флакон 30 мл

   144,00 грн.

   Доступность:Есть в наличии

   Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
  • Доставка
   • Доставка Кур'єром
   • Самовивіз
   • Доставка Новою поштою
   При сумі замовлення від 300 грн. доставка здійснюється безкоштовно кур'єром
   Міста безкоштовної доставки
   • Київ
   • Одеса
   • Харків
   • Дніпро
   • Львів
   • Івано-Франківськ
   • Вінниця
   • Запоріжжя
   • Кременчук
   • Кривий Ріг
   • Тернопіль
   Оплата
   Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
   Нам довіряють
   • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
   • 100% товарів сертифіковані
   • Термінова доставка по Україні за 24 години
   • Працюємо без вихідних


  • 1

  Наявність:Є в наявності

  144,00 грн.
  Повтор замовлення
  Замовлення кожний(і):
  Ціна дійсна при замовленні на сайті
  • Виробник: Lek (Словенія)
  • Форма товару: Спрей
  • Температура зберігання: не вище +25°С
  • Реєстраційне посвідчення: UA/16227/01/01
  Інструкція

  Лідоксан лимон спрей (Lidoksan Lemon Spray) інструкція по застосуванню

  Склад

  діючі речовини: хлоргексидину диглюконат, лідокаїну гідрохлорид;

  1 мл препарату містить хлоргексидину диглюконату 2 мг, лідокаїну гідрохлориду 0,5 мг;

  допоміжні речовини: кислота лимонна, моногідрат; цукралоза; лимонний ароматизатор; пропіленгліколь; гліцерин; етанол 96%; вода очищена.

  Лікарська форма

  Спрей для ротової порожнини.

  Основні фізико-хімічні властивості:

  прозорий, безбарвний розчин з запахом лимону та спирту та смаком лимону.

  Фармакотерапевтична група

  Препарати, що застосовуються при захворюваннях горла. Код АТХ R02A.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Хлоргексидин є катіонним антисептиком класу біс-бігуанідів, який чинить антибактеріальну дію як на грампозитивні (наприклад Micrococcus sp., Staphylococcus sp., Streptococcus sp., Bacillus sp., Clostridium sp., Corynebacterium sp.), так і на грамнегативні мікроорганізми (хоча й меншою мірою), переважно на вегетативну форму (при кімнатній температурі він неактивний проти бактеріальних спор). Він також чинить протигрибкову дію відносно дерматофітів та грибів. Препарат швидко інактивує деякі ліпофільні віруси (наприклад вірус грипу, вірус герпесу, ВІЛ).

  Препарат діє як бактеріостатик в низьких концентраціях, а у високих концентраціях чинить бактерицидну дію. Молекула хлоргексидину несе потужний позитивний заряд — і таким чином абсорбується на негативно заряджених ділянках бактерійної клітинної стінки. Абсорбція специфічна і локалізується на спеціальних, фосфатовмісних ділянках бактерійної клітинної стінки. Це порушує цілісність клітинної мембрани і призводить до підвищеної проникності.

  Хлоргексидин абсорбується на поверхні зубів, розташованих у роті пластинах або слизовій оболонці порожнини рота; це дає змогу препарату залишатися у ротовій порожнині протягом більш тривалого періоду часу.

  Ефективність антисептиків та дезінфекційних засобів залежить від концентрації, температури та часу експозиції.

  Лідокаїну гідрохлорид є периферійним місцевим анестетиком амідного типу. Він проявляє поверхневий аналгетичний ефект.

  Як місцевий анестетик лідокаїн має той самий механізм дії, що й інші препарати цієї групи; він блокує генерацію і проведення нервових імпульсів у чутливих, рухових і вегетативних нервових волокнах. Він безпосередньо впливає на мембрани клітин, інгібуючи надходження іонів натрію в нервові волокна через мембрани. У зв'язку з прогресуючим поширенням анестезуючого ефекту зростає поріг електричного збудження в периферичних нервах, проведення нервового імпульсу сповільнюється, а відтворення потенціалу дії послаблюється, що в кінцевому підсумку, призводить до повного блокування нервового імпульсу. В цілому, місцеві анестетики швидше блокують вегетативні нерви, дрібні немієлінізовані (відчуття болю) і дрібні мієлінізовані (відчуття болю, температури), ніж великі мієлінізовані волокна (відчуття дотику, тиску).

  На молекулярному рівні лідокаїн специфічно блокує натрієві іонні канали в неактивному стані, що перешкоджає генеруванню потенціалу дії та запобігає проведенню нервового імпульсу при місцевому застосуванні лідокаїну поблизу нерва.

  Вплив на периферичні нерви є важливим, якщо лідокаїн застосовують як місцевий анестетик. Оцінка співвідношення між ефективністю та токсичністю є сприятливою. Спричинені лідокаїном алергічні реакції спостерігаються дуже рідко.

  Окрім блокування збудження в периферичних нервах, місцеві анестетики впливають на всі органи, де відбувається збудження імпульсів. Спостерігається вплив на центральну нервову систему, автономні ганглії, нервово-м'язові з'єднання та всі форми м'язових волокон. Лідокаїн також являє собою антиаритмічний препарат Ib класу.

  Фармакокінетика.

  Хлоргексидин.

  Абсорбція. Після місцевого або перорального застосування хлоргексидин погано абсорбується. Під час фармакокінетичних досліджень виявлено, що приблизно 30% хлоргексидину залишається у ротовій порожнині після промивання, і в подальшому поступово вивільняється у слину.

  Розподіл. Хлоргексидин значною мірою зв’язується з білками у слині.

  Метаболізм та виведення. Хлоргексидин не накопичується в тканинах організму. Ступінь його метаболізму є незначним. Після застосування всередину 300 мг хлоргексидину глюконату приблизно 90% дози виводиться з жовчю і калом, а менше 10% – із сечею.

  Лідокаїн.

  Абсорбція. Ступінь системної абсорбції лідокаїну залежить від ділянки та шляху застосування. Він швидко абсорбується із травного тракту, слизових оболонок та через пошкоджену шкіру.

  У здорових дорослих, які застосовують 2% розчин для промивання ротової порожнини, лідокаїн в плазмі крові не виявлявся. У дітей та дорослих з імунною недостатністю лідокаїн повторно абсорбується через слизову оболонку ротової порожнини у плазму крові. Концентрація лідокаїну в плазмі крові становить приблизно 0,2 мкг/мл, але токсична концентрація у плазмі становить 5 мкг/мл.

  Анестезувальна дія лідокаїну після місцевого застосування проявляється через 2–5 хвилин та триває протягом 30–45 хвилин. Анестезія є поверхневою і не поширюється на підслизові структури.

  Розподіл. Лідокаїн інтенсивно розподіляється по всіх тканинах (нирки, легені, печінка, серце, підшкірно-жирова клітковина). Лідокаїн долає гематоенцефалічний та плацентарний бар’єр та виділяється з грудним молоком.

  Метаболізм та виведення. Лідокаїн метаболізується шляхом першого проходження через печінку. Його біодоступність після перорального застосування становить 35 %. 90 % деалкілується у печінці. Перші два метаболіти (моноетилгліцинксилідин и глицинксилідин) є фармакологічно активними. У деяких пацієнтів ці два метаболіти чинять токсичну дію на центральну нервову систему.

  Лідокаїн виводиться переважно у вигляді метаболітів нирками, 10 % виводиться у незміненому вигляді. Біологічний період напіввиведення лідокаїну становить 1,5–2 години у дорослих пацієнтів. Біологічний період напіввиведення метаболітів лідокаїну становить 2–10 годин.

  Показання

  Запальні та інфекційні захворювання порожнини рота та глотки — такі як: стоматити, гінгівіти, фарингіти, що супроводжуються болем при ковтанні та подразненням.

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до діючих речовин (хлоргексидину або лідокаїну) чи до будь-якої з допоміжних речовин препарату або до місцевих анестетиків амідного типу.
  Дитячий вік до 6 років.
  Алкогольна залежність.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Лідокаїн є інгібітором ферменту CYP1A2 та меншою мірою – ізоферментів 2D6 та 3A4, але взаємодії із субстратами цих ферментів при застосуванні препарату у рекомендованих дозах є клінічно незначущими.

  Пацієнтам не слід приймати Лідоксан Лимон Спрей одночасно з інгібіторами холінестерази (наприклад неостигміном, дистигміном, піридостигміном) або з іншими лікарськими засобами для лікування тяжкої міастенії.

  На фоні лікування хлоргексидином/лідокаїном не слід застосовувати інші місцеві антисептики для одночасної дезінфекції горла. Це не стосується інших лікарських засобів, що містять хлоргексидин/лідокаїн, через вміст однакового діючого інгредієнта. При одночасному застосуванні спрею та льодяників пацієнтам не слід перевищувати добову дозу (див. розділ «Спосіб застосування та дози»).

  Дітям не слід застосовувати комбінацію спрею та льодяників.

  Лідоксан Лимон Спрей несумісний з деякими речовинами, які часто входять до складу зубних паст. Таким чином, інтервал між чищенням зубів і прийомом препарату повинен становити щонайменше 30 хвилин.

  Особливості застосування

  При бактеріальних інфекціях, що супроводжуються підвищенням температури тіла, Лідоксан Лимон Спрей використовують як додатковий лікарський засіб після консультації з лікарем.

  Слід бути обережним, призначаючи препарат пацієнтам із серцевою недостатністю, порушенням функції печінки, а також пацієнтам, які одночасно приймають аналоги лідокаїну (антиаритмічні засоби класу І), через можливе посилення побічної дії лідокаїну.

  Пацієнтам, схильним до реакцій гіперчутливості, Лідоксан Лимон Спрей слід застосовувати з обережністю.

  Пацієнтам не слід застосовувати цей лікарський засіб більше 3 - 4 днів. Його рекомендується використовувати лише до зменшення болю і подразнення глотки, спричинених запаленням. Якщо за цей час стан пацієнта не покращується, слід припинити лікування та звернутися до лікаря.

  Пацієнтам слід уникати контакту препарату з очима. У разі попадання препарату в очі — необхідно промити їх чистою водою або розчином для промивання очей протягом щонайменше 15 хвилин, утримуючи повіки відкритими.

  Після застосування не слід приймати їжу або напої та чистити зуби.

  Цей лікарський засіб містить 29,7 % об. етилового спирту. Одна доза (при натисненні на насадку розпилювача - 0,085 мл) містить 0,02 г етилового спирту та 0,017 г пропіленгліколю. Максимальна разова доза для дорослих та дітей віком від 12 років (5 натиснень на насадку розпилювача) містить до 104,46 мг етилового спирту (що еквівалентно 2,64 мл пива або 1,10 мл вина). Максимальна разова доза для дітей віком від 6 до 12 років (3 натиснення на насадку розпилювача) містить 62,68 мг етилового спирту (що дорівнює 1,58 мл пива або 0,66 мл вина на дозу). Після першого застосування препарату використовувати флакон не більше 6 місяців, але не більше зазначеного на упаковці терміну придатності.

  Лідоксан Лимон Спрей шкідливий для людей з алкоголізмом.

  Вміст етилового спирту слід брати до уваги при призначенні препарату вагітним та жінкам, які годують груддю, дітям та особам групи високого ризику, наприклад пацієнтам із захворюваннями печінки чи епілепсією.

  Пропіленгліколь може спричинити симптоми, схожі з такими, що виникають при зловживанні алкоголем.

  Пацієнти з цукровим діабетом. Лідоксан Лимон Спрей не містить сахарози, тому його можна застосовувати пацієнтам з цукровим діабетом.

  Застосування у період вагітності або годування груддю

  Лідокаїн. Змінена фармакокінетика та/або фармакодинаміка лідокаїну під час вагітності може спричинити токсичні ефекти. Лідокаїн екскретується в грудне молоко.

  Хлоргексидин. Немає достатньої кількості опублікованих даних про контрольовані дослідження із використання хлоргексидину під час вагітності. Немає даних щодо виділення хлоргексидину у молоко.

  Лідоксан Лимон Спрей не рекомендується під час вагітності та годування груддю, оскільки містить етиловий спирт як допоміжну речовину.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

  Жодних досліджень щодо впливу препарату на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами не проводилось.

  Спосіб застосування та дози

  Дози.

  Дорослі та діти від 12 років: 3–5 послідовних натиснень на насадку розпилювача; процедуру повторити від 6 до 10 разів на добу.

  Максимальна разова доза для дорослих становить 0,85 мг хлоргексидину диглюконату та 0,21 мг лідокаїну гідрохлориду.

  Максимальна добова доза для дорослих становить 8,5 мг хлоргексидину диглюконату та 2,1 мг лідокаїну гідрохлориду.

  Діти віком від 6 до 12 років: 2–3 послідовних натиснення на насадку розпилювача, процедуру повторити від 3 до 5 разів на добу.

  При одному натисненні на насадку розпилювача (85 мг, що еквівалентно 0,085 мл) вивільняється 0,17 мг хлоргексидину диглюконату та 0,04 мг лідокаїну гідрохлориду.

  Спосіб застосування.

  Лікарський засіб призначений для застосування в ділянці горла.

  Лідоксан Лимон Спрей призначений для індивідуального застосування.

  Перед використанням пацієнт повинен повернути трубку перпендикулярно флакону.

  Пацієнт повинен широко відкрити рот, направити розпилювач в горло і натиснути на насадку розпилювача. При цьому пацієнт повинен затримати дихання.
  Після кожного застосування трубку слід знову повернути вниз, щоб запобігти розпиленню препарату з насадки.

  Якщо Лідоксан Лимон Спрей не використовуватиметься протягом деякого часу, рекомендується вимити насадку флакона, для чого потрібно виконати такі дії:

  1. Перевернути флакон кришкою вниз і натиснути на насадку розпилювача до повного спорожнення трубки (розчин більше не розпилюється).

  2. Зняти трубку з флакона і помістити її на декілька хвилин в посуд з теплою водою.

  3. Вийняти трубку з води і просушити.

  4. Для блокування насадки потрібно встановити трубку на флакон так, щоб вона була повернута вниз.

  Тривалість лікування.

  Лідоксан Лимон Спрей не можна використовувати безперервно протягом більше ніж 3–4 днів. Якщо протягом цього періоду часу стан пацієнта не покращується або у пацієнта розвивається бактеріальна інфекція, що супроводжується підвищенням температури тіла, необхідно звернутися до лікаря.

  Діти

  Не призначають дітям віком до 6 років.

  Передозування

  Існує ймовірність виникнення передозування при випадковому прийомі внутрішньо, особливо у дітей.

  Хлоргексидин абсорбується із травного тракту у незначній кількості. Лідокаїн абсорбується швидше, але біодоступність після перорального застосування становить тільки 35%. Токсичні ефекти лідокаїну виникають при плазмових концентраціях, що перевищують 6 мг/л. Після застосування надмірних доз (більш ніж одного флакона) можуть виникати труднощі при ковтанні (зниження контролю над ковтальним рефлексом). Системна інтоксикація виникає внаслідок впливу на центральну нервову та серцево-судинну системи. Першими реакціями передозування є ушкодження центральної нервової системи.

  Симптоми, які можуть виникнути при системній інтоксикації:

  • ушкодження центральної нервової системи: головний біль, галюцинації, запаморочення, сонливість, неспокій, дзвін у вухах, парестезії, порушеннями мовлення і слуху, періоральне оніміння, метаболічний ацидоз, ністагм, тремор м'язів, психоз, судоми, зупинка дихання, кома, епілептичний напад, зміна рівня свідомості;
  • вплив на серцево-судинну систему: циркуляторний колапс, тяжка брадикардія, серцева аритмія (зупинка синусового вузла, тахіаритмія), зупинка серця.

  Крім того, відомі випадки передозування хлоргексидином з появою таких симптомів: набряк глотки, некротичні ураження стравоходу, підвищення показників сироватки амінотрансферази (більш ніж у 30 разів вище більше норми), блювання, ерозії шлунка та дванадцятипалої кишки з активним атрофічним гастритом, ейфорія, порушення зору та повна втрата смаку (упродовж 8 годин).

  Лікування при системній інтоксикації.

  При виникненні симптомів системної інтоксикації застосування препарату слід негайно припинити. Слід викликати блювання та провести промивання шлунка. Слід прийняти аніоноактивні речовини, наприклад: алкілбензолсульфонат, алкілсульфонат чи алкілсульфат натрію. У більш тяжких випадках пацієнта слід госпіталізувати для підтримки функції серцево-судинної системи та дихання, а також для уникнення зневоднення. Для лікування судом застосовують діазепам.

  Побічні реакції

  Небажані явища наведені за класами систем органів і частотою виникнення:

  дуже часті (≥1/10);

  часті (≥1/100 до <1/10);

  нечасті (≥1/1000 до <1/100);

  поодинокі (≥1/10000 до <1/1000);

  рідкісні (<1/10000);

  невідомо (не може бути розрахована за наявними даними)

  З боку системи крові та лімфатичної системи

  Невідомо: метгемоглобінемія.

  З боку імунної системи

  Часті: шкірні реакції гіперчутливості.

  Поодинокі: тяжкі реакції гіперчутливості, включаючи анафілактичний шок.

  Рідкісні: уртикарія.

  Невідомо: реакції гіперчутливості уповільненого типу (контактна алергія, фоточутливість) або інші реакції шкіри чи зубів, чи одночасний розвиток цих реакцій.

  З боку психіки

  Невідомо: неспокій, збудження, ейфорія.

  З боку нервової системи

  Невідомо: сонливість, запаморочення, дезорієнтація, сплутаність свідомості (включаючи сплутаність мови), вертиго, тремор, психоз, нервозність, парестезії, оніміння, судоми, втрата свідомості, кома.

  З боку органів зору

  Невідомо: порушення зору, включаючи неясність зору або диплопія.

  З боку органів слуху та лабіринту

  Невідомо: дзвін у вухах (тинітус).

  З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння

  Невідомо: диспное, респіраторний дистрес-синдром, пригнічення дихання, зупинка дихання, астма.

  З боку травного тракту

  Часті нудота, блювання, біль у животі.

  Невідомо: труднощі з ковтанням, виразки у ротовій порожнині.

  З боку шкіри та підшкірної клітковини

  Поодинокі: контактний дерматит.

  Невідомо: ліхеноїдні реакції, лущення шкіри, набряк привушної залози.

  З боку скелетно-м’язової та сполучної тканини

  Невідомо: посмикування м’язів або тремор.

  Порушення загального характеру та місцеві реакції

  Невідомо: астенія, транзиторне порушення смаку або відчуття печіння язика, відчуття гарячого або холодного.

  При тривалому та безперервному застосуванні хлоргексидину може виникати тимчасове коричневе забарвлення зубів. Однак це забарвлення можна усунути. Не було повідомлень про зміну кольору зубів під час застосування лікарського засобу для лікування захворювань глотки.

  Термін придатності

  2 роки.

  Умови зберігання

  Зберігати при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці.

  Упаковка

  По 30 мл у флаконі, по 1 флакону в коробці.

  Категорія відпуску

  Без рецепта.

  Додаткова інформація

  Додаткова інформація Лідоксан лимон спрей 2 мг+0,5 мг/1 мл. флакон 30 мл

  Об'єм30 мл
  Форма товаруСпрей
  ВиробникLek (Словенія)
  Реєстраційне посвідченняUA/16227/01/01
  Умови відпускубез рецепта
  Температура зберiганняне вище +25°С
  код моріону466719
  Відгуки

  Відгуки Лідоксан лимон спрей 2 мг+0,5 мг/1 мл. флакон 30 мл

  Як мені оцінити цей продукт? *
  Загальна оцінка :
  Як замовити

  ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

  • 1. Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
  • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в корзину».
  • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення».
  • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
  • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
  • 6. Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

   
  Продукція (косметичні та гігієнічних кошти, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється покупцеві з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.
   

  - Коли можна забирати замовлення? (Самовивезення з аптеки)
   

  Після отримання смс - підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку був оформлений замовлення.
  Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не був готовий або не був зібраний - прохання повідомити нам про це по телефону

   0 (800) 500-129, (044) 538-07-37.

   САМОВИВІЗ

   Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону, або через сайт.

   Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

   Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

   Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності.

   

  Ціна на всі товари актуальна при замовленні на сайті.

   

  Купити товари представлені на сайті можна в аптеках мережі "Аптека Доброго Дня" в містах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів.

   

  Аналоги

  Аналоги Лідоксан лимон спрей 2 мг+0,5 мг/1 мл. флакон 30 мл

  1. Збіг складу і діючої речовини
  2. add.ua-Lek (Словенія)-Лідоксан ментол спрей 2 мг+0,5 мг/1 мл. флакон 30 мл-20
   141,50 грн.
  3. add.ua-Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)-Стрепсілс плюс спрей 20 мл-20

   Стрепсілс плюс спрей 20 мл

   Виробник: Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)

   129,50 грн.
  4. add.ua-Bosnalijek (Республіка Боснія-Герцеговина)-Лисобакт леденцы прессованные №30-20

   Лисобакт леденцы прессованные №30

   Виробник: Bosnalijek (Республіка Боснія-Герцеговина)

   124,50 грн.
  5. add.ua-КРКА-Септолете Тотал спрей розчин 30 мл-20
   121,00 грн.
  6. add.ua-КРКА-Септолете Тотал 3 мг/1 мг льодяники №16-20
   94,50 грн.
  7. add.ua-Сперко-Фарисіл таблетки для смоктання зі смаком лимона №20-20
  8. add.ua-Сперко-Фарисіл таблетки для смоктання зі смаком апельсина №20-20
  9. add.ua-Divapharma (Німеччина)-Нео-ангін льодяники для горла без цукру (вишня) №24-20
   86,00 грн.
  10. add.ua-Divapharma (Німеччина)-Нео-ангін льодяники для горла без цукру (шавлія) №24-20
   84,50 грн.
  11. add.ua-Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)-Стрепсілс для дітей 6 + зі смаком полуниці №24-20

   Стрепсілс для дітей 6 + зі смаком полуниці №24

   Виробник: Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)

   80,50 грн.
  12. add.ua-Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)-Стрепсілс плюс льодяники №16-20

   Стрепсілс плюс льодяники №16

   Виробник: Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)

   80,50 грн.
  13. add.ua-Divapharma (Німеччина)-Нео-ангін льодяники №24-20

   Нео-ангін льодяники №24

   Виробник: Divapharma (Німеччина)

   78,00 грн.
  14. add.ua-Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)-Стрепсілс з медом та лимоном льодяники №24-20

   Стрепсілс з медом та лимоном льодяники №24

   Виробник: Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)

   72,00 грн.
  15. add.ua-Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)-Стрепсілс з вітаміном С зі смаком апельсину льодяники №24-20

   Стрепсілс з вітаміном С зі смаком апельсину льодяники №24

   Виробник: Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)

   72,00 грн.
  16. add.ua-Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)-Стрепсілс оригінальний льодяники №24-20

   Стрепсілс оригінальний льодяники №24

   Виробник: Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)

   72,00 грн.
  17. add.ua-Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)-Стрепсілс без цукру зі смаком лимону льодяники №16-20

   Стрепсілс без цукру зі смаком лимону льодяники №16

   Виробник: Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)

   72,00 грн.
  18. add.ua-Дарница ЗАО (Украина, Киев)-Сангіва розчин для ротової порожнини 100 мл-20

   Сангіва розчин для ротової порожнини 100 мл

   Виробник: Дарница ЗАО (Украина, Киев)

   72,00 грн.
  19. add.ua-Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)-Стрепсілс з ментолом та евкаліптом льодяники №24-20

   Стрепсілс з ментолом та евкаліптом льодяники №24

   Виробник: Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)

   71,50 грн.
  20. add.ua-Divapharma (Німеччина)-Нео-ангін льодяники для горла без цукру №16-20
   70,00 грн.
  21. add.ua-Микрофарм ООО (Украина, Харьков)-Лорангін спрей 50 мл-20

   Лорангін спрей 50 мл

   Виробник: Микрофарм ООО (Украина, Харьков)

   67,00 грн.
  1. Подібний терапевтичний ефект
  2. add.ua-Олайнфарм АО (Латвия, Олайне)-Фурасол 0,1 г пакетики №15-20

   Фурасол 0,1 г пакетики №15

   Виробник: Олайнфарм АО (Латвия, Олайне)

   222,00 грн.
  3. add.ua-Ferrer International (Іспанія)-Ангіноваг спрей 20 мл-20

   Ангіноваг спрей 20 мл

   Виробник: Ferrer International (Іспанія)

   218,00 грн.
  4. add.ua-Acino Pharma (Німеччина)-Декатилен таблетки для расмоктування №40-20

   Декатилен таблетки для расмоктування №40

   Виробник: Acino Pharma (Німеччина)

   186,00 грн.
  5. add.ua-Famar (Греція)-Орасепт 1,4% спрей оральный 177 мл-20

   Орасепт 1,4% спрей оральный 177 мл

   Виробник: Famar (Греція)

   174,50 грн.
  6. add.ua-Lab. Bouchara-Recordati (Франція)-Гексаспрей 750 мг спрей 30 г-20

   Гексаспрей 750 мг спрей 30 г

   Виробник: Lab. Bouchara-Recordati (Франція)

   154,50 грн.
  7. add.ua-Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)-Стрепсілс інтенсив 8,75 мг/доза спрей 15 мл-20

   Стрепсілс інтенсив 8,75 мг/доза спрей 15 мл

   Виробник: Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)

   148,00 грн.
  8. add.ua-Lab. Bouchara-Recordati (Франція)-Гексализ таблетки для рассасывания №30-20

   Гексализ таблетки для рассасывания №30

   Виробник: Lab. Bouchara-Recordati (Франція)

   133,50 грн.
  9. add.ua-Engelhard Arzneimittel GmbH and Co. KG (Німеччина)-Ісла-мінт 100 мг пастилки №30-20

   Ісла-мінт 100 мг пастилки №30

   Виробник: Engelhard Arzneimittel GmbH & Co. KG (Німеччина)

   129,00 грн.
  10. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Каметон-Здоровя спрей назальний 25 г-20

   Каметон-Здоров'я спрей назальний 25 г

   Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

   126,00 грн.
  11. add.ua-Engelhard Arzneimittel GmbH and Co. KG (Німеччина)-Ісла-моос 80 мг пастилки №30-20

   Ісла-моос 80 мг пастилки №30

   Виробник: Engelhard Arzneimittel GmbH & Co. KG (Німеччина)

   120,50 грн.
  12. add.ua-Nobel (Туреччина)-Анзибел пастилки №30-20

   Анзибел пастилки №30

   Виробник: Nobel (Туреччина)

   106,00 грн.
  13. add.ua-Nobel (Туреччина)-Анзибел пастилки со вкусом ментола №30-20
   106,00 грн.
  14. add.ua-Mepha (Швейцарія)-Декатилен таблетки для расмоктування №20-20
   105,50 грн.
  15. add.ua-Nobel (Туреччина)-Анзибел со вкусом мёда и лимона №30-20

   Анзибел со вкусом мёда и лимона №30

   Виробник: Nobel (Туреччина)

   103,00 грн.
  16. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Хепілор спрей для ротової порожнини 50 мл-20

   Хепілор спрей для ротової порожнини 50 мл

   Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

   98,50 грн.
  17. add.ua-Pharmascience (Канада)-Фармасептік аерозоль 120 мл-20

   Фармасептік аерозоль 120 мл

   Виробник: Pharmascience (Канада)

   96,50 грн.
  18. add.ua-Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)-Деквадол малина таблетки №30-20

   Деквадол малина таблетки №30

   Виробник: Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)

   96,50 грн.
  19. add.ua-Lek (Словенія)-Лідоксан льодяники ментол №24-20

   Лідоксан льодяники ментол №24

   Виробник: Lek (Словенія)

   93,50 грн.
  20. add.ua-Lek (Словенія)-Лідоксан льодяники лимон №24-20

   Лідоксан льодяники лимон №24

   Виробник: Lek (Словенія)

   93,50 грн.
  21. add.ua-Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)-Деквадол таблетки №30-20

   Деквадол таблетки №30

   Виробник: Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)

   93,00 грн.
  1. Аналог в інших формах випуску
  2. add.ua-Baxter (Бельгія)-Олікліномель N7-1000Е емульсія для інфузій 1500 мл №4-20
   3280,50 грн.
  3. add.ua-B. Braun (Німеччина)-Нутрифлекс Липид Специальный 1250мл №5 эмул.д/инф.меш.пласт.трехкам.-20
  4. add.ua-Baxter (Бельгія)-Олікліномель N4-550Е емульсія для інфузій 1500 мл №4-20
   3190,50 грн.
  5. add.ua-GlaxoSmithKline Export (Велика Британія)-Лейкеран 2 мг таблетки №25-20

   Лейкеран 2 мг таблетки №25

   Виробник: GlaxoSmithKline Export (Велика Британія)

   1985,00 грн.
  6. add.ua-Merz Pharma (Німеччина)-Пантогар капсули №90-20

   Пантогар капсули №90

   Виробник: Merz Pharma (Німеччина)

   853,50 грн.
  7. add.ua-Дарница ЗАО (Украина, Киев)-Медіхронал-Д 28,5 г гранули №21-20

   Медіхронал-Д 28,5 г гранули №21

   Виробник: Дарница ЗАО (Украина, Киев)

   746,00 грн.
  8. add.ua-Abbott Biologicals (Нідерланди)-Фемостон 1 мг+1 мг/10 мг таблетки №56-20

   Фемостон 1 мг+1 мг/10 мг таблетки №56

   Виробник: Abbott Biologicals (Нідерланди)

   701,00 грн.
  9. add.ua-Heel (Німеччина)-Мукоза комплекс ампули №5-20

   Мукоза комплекс ампули №5

   Виробник: Heel (Німеччина)

   648,50 грн.
  10. add.ua-Heel (Німеччина)-Солідаго ампули 2,2 мл №5-20

   Солідаго ампули 2,2 мл №5

   Виробник: Heel (Німеччина)

   644,00 грн.
  11. add.ua-Heel (Німеччина)-Тестіс ампули 2,2 мл №5-20

   Тестіс ампули 2,2 мл №5

   Виробник: Heel (Німеччина)

   603,00 грн.
  12. add.ua-Биолик (Украина, Ладыжин)-Протефлазід краплі 50 мл-20

   Протефлазід краплі 50 мл

   Виробник: Биолик (Украина, Ладыжин)

   598,00 грн.
  13. add.ua-Heel (Німеччина)-Плацента комплект ампули 2, 2 мл №5-20

   Плацента комплект ампули 2, 2 мл №5

   Виробник: Heel (Німеччина)

   595,50 грн.
  14. add.ua-Heel (Німеччина)-Тіреоідеа 2,2 мл ампули №5-20

   Тіреоідеа 2,2 мл ампули №5

   Виробник: Heel (Німеччина)

   588,00 грн.
  15. add.ua-Heel (Німеччина)-Овариум композитум ампули 2, 2 мл №5-20

   Овариум композитум ампули 2, 2 мл №5

   Виробник: Heel (Німеччина)

   584,50 грн.
  16. add.ua-Экофарм ООО (Украина, Киев)-Протефлазід краплі 50 мл-20

   Протефлазід краплі 50 мл

   Виробник: Экофарм ООО (Украина, Киев)

   559,00 грн.
  17. add.ua-Contract Pharmacal Corporation (США)-Терафлекс капсули №120-20

   Терафлекс капсули №120

   Виробник: Contract Pharmacal Corporation (США)

   551,50 грн.
  18. add.ua-Фармекс Груп ТОВ (Україна,Бориспіль) Піофаг 10 мл розчин №4-20

   Піофаг 10 мл розчин №4

   Виробник: Фармекс Груп ТОВ (Україна,Бориспіль)

   534,00 грн.
  19. add.ua-Dr. Gustav Klein (Німеччина)-Простамед таблетки №200-20

   Простамед таблетки №200

   Виробник: Dr. Gustav Klein (Німеччина)

   525,00 грн.
  20. add.ua-ICN Switzerland (Швейцарія)-Солковагін 0,5 мл розчин №2-20

   Солковагін 0,5 мл розчин №2

   Виробник: ICN Switzerland (Швейцарія)

   518,50 грн.
  21. add.ua-Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)-Стифімол капсули №100-20

   Стифімол капсули №100

   Виробник: Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)

   490,00 грн.
  УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
  Переглянуті ліки
  1. Вода РеО 950 мл

   Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)
  2. Мідокалм 50 мг таблетки №30

   Gedeon Richter (Венгрія)
  3. Метрогіл дента гель 20 г

   Unique (Індія)
  4. Нейроксон 500 мг таблетки №20

   Артеріум
  Акции
  Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

  Продовжити покупки
  Оформити замовлення