Лодиксем 50 мг / мл розчин 5 мл ампули №5

КОД: 264251
  Доставка
  • Доставка Кур'єром - Київ
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  • Доставка УкрПоштою безкоштовно
  • Оплата та доставка
  Міста доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
 • add.ua-Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)-Лодиксем 50 мг / мл розчин 5 мл ампули №5-01

Наявність:знятий з продажу

Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)
 • Форма товару: Ампули, Розчин
 • Температура зберігання: не вище +25°С
 • Реєстраційне посвідчення: UA/16708/01/01
Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)
Інструкція

Лодиксем (Lodixem) інструкція по застосуванню

Склад

діюча речовина: етилметилгідроксипіридину сукцинат;

1 мл розчину містить етилметилгідроксипіридину сукцинату 50,0 мг;

допоміжні речовини: натрію метабісульфіт (Е 223), вода для ін’єкцій.

Лікарська форма

Розчин для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості:

прозора безбарвна або злегка жовтувата рідина.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що впливають на нервову систему.

Код АТХ N07X X.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Лодиксем є інгібітором вільнорадикальних процесів, мембранопротектором, чинить антигіпоксичну, стресопротекторну, ноотропну, протисудомну та анксіолітичну дію. Препарат підвищує резистентність організму до дії різних пошкоджуючих факторів, до кисневозалежних патологічних станів (шок, гіпоксія та ішемія, порушення мозкового кровообігу, інтоксикація алкоголем та антипсихотичними засобами (нейролептиками)).

Препарат покращує мозковий метаболізм і кровозабезпечення головного мозку, мікроциркуляцію та реологічні властивості крові, зменшує агрегацію тромбоцитів. Стабілізує мембранні структури клітин крові (еритроцитів і тромбоцитів). Чинить гіполіпідемічну дію, зменшує вміст загального холестерину та ліпопротеїнів низької щільності (ЛПНЩ). Зменшує ферментативну токсемію та ендогенну інтоксикацію при гострому панкреатиті.

Механізм дії препарату зумовлений його антиоксидантною та мембранопротекторною дією. Bін інгібує перекисне окиснення ліпідів, підвищує активність супероксиддисмутази, підвищує співвідношення ліпід-білок, зменшує в’язкість мембрани, збільшує її плинність. Модулює активність мембранозв’язаних ферментів (кальційнезалежної фосфодіестерази, аденілатциклази, ацетилхолінестерази), рецепторних комплексів (бензодіазепінового, гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК), ацетилхолінового), що посилює їхню можливість зв’язуватися з лігандами, сприяє збереженню структурно-функціональної організації біомембран, транспорту нейромедіаторів i покращенню синаптичної передачі. Лодиксем підвищує вміст у головному мозку дофаміну. Викликає посилення компенсаторної активації аеробного гліколізу та зниження ступеня пригнічення окисних процесів у циклі Кребса в умовах гіпоксії з підвищенням вмісту аденозинтрифосфату (АТФ) i креатинфосфату, активацію енергосинтезувальних функцій мітохондрій, стабілізацію клітинних мембран.

Лодиксем нормалізує метаболічні процеси в ішемізованому міокарді, зменшує зону некрозу, відновлює і покращує електричну активність та скоротливість міокарда, а також збільшує коронарний кровотік в зоні ішемії, зменшує наслідки реперфузійного синдрому при гострій коронарній недостатності. Підвищує антиангінальну активність нітропрепаратів. Лодиксем сприяє збереженню гангліозних клітин сітківки та волокон зорового нерва при прогресуючій нейропатії, наслідками якої є хронічна ішемія і гіпоксія. Покращує функціональну активність сітківки і зорового нерва, збільшуючи гостроту зору.

Фармакокінетика.

При внутрішньом’язовому введенні препарат визначається в плазмі крові протягом 4 годин після введення. Час досягнення максимальної концентрації становить 0,45−0,5 години. Максимальна концентрація при дозах 400−500 мг становить 3,5−4,0 мкг/мл. Лодиксем швидко переходить із кровоносного русла в органи i тканини та швидко елімінується з організму. Препарат виводиться з організму із сечею, в основному в глюкуронокон’югованій формі та в незначних кількостях – у незміненому вигляді.

Показання

Гострi порушення мозкового кровообігу;
черепно-мозкова травма, наслідки черепно-мозкових травм;
дисциркуляторна енцефалопатія;
нейроциркуляторна дистонія;
легкі когнітивні порушення атеросклеротичного ґенезу;
тривожні розлади при невротичних i неврозоподібних станах;
гострий інфаркт міокарда (з першої доби), у складі комплексної терапії;
первинна відкритокутова глаукома різних стадій, у складі комплексної терапії;
купірування абстинентного синдрому при алкоголізмі з переважанням неврозоподібних і нейроциркуляторних порушень;
гостра інтоксикація антипсихотичними засобами;
гострі гнійно-запальні процеси у черевній порожнині (гострий некротичний панкреатит, перитоніт), у складі комплексної терапії.

Протипоказання

Гостра печінкова або ниркова недостатність, підвищена індивідуальна чутливість до препарату, дитячий вік, вагітність, період годування груддю.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Лодиксем посилює дію бензодіазепінових анксіолітиків, протисудомних засобів (карбамазепіну), протипаркінсонічних засобів (леводопи). Зменшує токсичний ефект етилового спирту.

Особливості застосування

Лодиксем містить метабісульфіт натрію, який рідко може спричиняти реакції гіперчутливості та бронхоспазм.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Суворо контрольованих клінічних досліджень безпеки застосування препарату в період вагітності та годування груддю не проводилося, тому Лодиксем не застосовують у цей період.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

У період лікування необхідно бути обережним при керуванні автотранспортом або роботі зі складними механізмами, враховуючи ймовірність побічних ефектів, що можуть впливати на швидкість реакції та здатність концентрувати увагу.

Спосіб застосування та дози

Лодиксем призначають внутрішньом’язово або внутрішньовенно (струминно, краплинно). Дози підбирають індивідуально. При інфузійному способі введення препарат слід розводити у фізіологічному розчині натрію хлориду (200 мл). Починають лікування дорослих з дози 50−100 мг 1−3 рази на добу, поступово підвищуючи дозу до отримання терапевтичного ефекту. Струминно Лодиксем вводять повільно протягом 5−7 хвилин, краплинно – зі швидкістю 40−60 крапель за 1 хвилину. Максимальна добова доза не повинна перевищувати 800 мг.

При гострих порушеннях мозкового кровообігу Лодиксем призначають у комплексній терапії в перші 2−4 дні внутрішньовенно струминно або краплинно дорослим по 200−300 мг 1 раз на добу, потім внутрішньом’язово по 100 мг 3 рази на добу. Термін лікування становить 10−14 діб.

При черепно-мозковій травмі та наслідках черепно-мозкових травм Лодиксем застосовують протягом 10–15 днів шляхом внутрішньовенного краплинного введення по 200–500 мг 2–4 рази на добу.

При дисциркуляторній енцефалопатії у фазі декомпенсації Лодиксем слід призначати внутрішньовенно струминно або краплинно в дозі 100 мг 2−3 рази на добу протягом 14 днів. Потім препарат вводять внутрішньом’язово по 100 мг на добу протягом наступних 2 тижнів.

Для курсової профілактики дисциркуляторної енцефалопатії препарат дорослим вводять внутрішньом’язово по 100 мг 2 рази на добу протягом 10−14 днів.

При легких когнітивних порушеннях у хворих літнього віку та при тривожних станах препарат призначають внутрішньом’язово в дозі 100−300 мг на добу протягом 14−30 днів.

При гострому інфаркті міокарда в складі комплексної терапії Лодиксем вводять внутрішньовенно або внутрішньом’язово протягом 14 діб на тлі традиційної терапії інфаркту міокарда, що включає нітрати, бета-адреноблокатори, інгібітори ангіотензинперетворювального ферменту (АПФ), тромболітики, антикоагулянтні та антиагрегантні засоби, а також симптоматичні засоби за показаннями. У перші 5 діб для досягнення максимального ефекту бажане внутрішньовенне введення Лодиксему, в наступні 9 діб можливе внутрішньом’язове введення препарату. Внутрішньовенне введення препарату проводять шляхом повільної краплинної інфузії (щоб уникнути побічних ефектів) на 0,9 % розчині хлориду натрію або 5 % розчині декстрози (глюкози) в об’ємі 100−150 мл протягом 30−90 хв. За необхідності можливе повільне струминне введення препарату протягом не менше 5 хвилин.

Введення Лодиксему (внутрішньовенне або внутрішньом’язове) здійснюють 3 рази на добу, через кожні 8 годин. Добова терапевтична доза становить 6−9 мг на 1 кілограм маси тіла на добу, разова доза становить 2−3 мг/кг маси тіла. Максимальна добова доза не повинна перевищувати 800 мг, разова – 250 мг.

При відкритокутовій глаукомі різних стадій у складі комплексної терапії Лодиксем вводять внутрішньом’язово по 100−300 мг 1−3 рази на добу протягом 14 днів.

При абстинентному алкогольному синдромі Лодиксем вводять у дозі 100−200 мг внутрішньом’язово 2−3 рази на добу або внутрішньовенно краплинно 1−2 рази на добу протягом 5−7 днів.

При гострій інтоксикації антипсихотичними засобами дорослим препарат вводять внутрішньовенно в дозі 50−300 мг на добу протягом 7−14 днів.

При гострих гнійно-запальних процесах черевної порожнини (гострий некротичний панкреатит, перитоніт) препарат призначають у першу добу як у передопераційний, так i в післяопераційний період. Дози залежать від форми та тяжкості захворювання, поширеності процесу, варіантів клінічного перебігу. Відміну препарату потрібно проводити поступово, тільки після стійкого позитивного клінічно-лабораторного ефекту.

При гострому набряковому (інтерстиціальному) панкреатиті Лодиксем призначають дорослим по 100 мг 3 рази на добу внутрішньовенно краплинно (в ізотонічному розчині натрію хлориду) та внутрішньом’язово. Легкий ступінь некротичного панкреатиту: по 100−200 мг 3 рази на добу внутрішньовенно краплинно (в ізотонічному розчині натрію хлориду) та внутрішньом’язово. Середній ступінь: дорослим – по 200 мг 3 рази на добу внутрішньовенно краплинно (в ізотонічному розчині натрію хлориду). Тяжкий перебіг: у пульс-дозуванні 800 мг у першу добу при дворазовому введенні, далі – по 300 мг 2 рази на добу з поступовим зниженням добової дози. Дуже тяжкий перебіг: у початковій дозі 800 мг на добу до стійкого купірування прояву панкреатогенного шоку, після стабілізації стану – по 300−400 мг 2 рази на добу внутрішньовенно краплинно (в ізотонічному розчині натрію хлориду) з поступовим зниженням добової дози.

Діти

Суворо контрольованих клінічних досліджень безпеки застосування препарату дітям не проводилося, тому Лодиксем не застосовують цій категорії пацієнтів.

Передозування

При передозуванні можлива сонливість. Лікування – дезінтоксикаційна терапія.

Побічні реакції

Рідко – нудота, сухість слизової оболонки рота, алергічні реакції, сонливість, порушення процесу засинання, відчуття тривоги, емоційна реактивність, дистальний гіпергідроз, головний біль, порушення координації, підвищення артеріального тиску, зниження артеріального тиску.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 ºС в оригінальній упаковці. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 2 мл по 5 ампул в контурній чарунковій упаковці, по 2 контурні чарункові упаковки в пачці;

по 5 мл по 5 ампул в контурній чарунковій упаковці, по 1 контурній чарунковій упаковці в пачці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Наявність в аптеках
Додаткова інформація

Додаткова інформація Лодиксем 50 мг / мл розчин 5 мл ампули №5

Обліковий номер264251
Кратність
Об'єм5 мл
Форма товаруАмпули Розчин
ВиробникЮрия-Фарм ООО (Украина, Киев)
Реєстраційне посвідченняUA/16708/01/01
Умови відпускуза рецептом
Температура зберiганняне вище +25°С
код моріону444021
Відгуки

Відгуки Лодиксем 50 мг / мл розчин 5 мл ампули №5

Як мені оцінити цей продукт? *
Загальна оцінка :
* - Поля, обов'язкові для заповнення
Як замовити

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

 • 1. Щоб знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
 • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в кошик».
 • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення»
 • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
 • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
 • 6. Чекайте на sms-повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Продукція (косметичні та гігієнічні засоби, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.


Коли можна забирати замовлення? (самовивезення з аптеки)

Після отримання смс-підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку було оформлено замовлення.
Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не було готово - прохання повідомити нам про це за номером телефону: 0 (800) 500-129 або (044) 538-07-37.


САМОВИВІЗ

Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону або через сайт. Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності.


Ціна на всі товари актуальна при замовленні на сайті.

Купити товари представлені на сайті можна в аптеках мережі "Аптека Доброго Дня" в містах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

Аналоги

Аналоги Лодиксем 50 мг / мл розчин 5 мл ампули №5

 1. Збіг складу і діючої речовини
 2. add.ua-Белмедпрепараты (Беларусь)-Нейротропін 5% розчин ампули 2 мл-20

  Нейротропін 5% розчин ампули 2 мл

  Виробник: Белмедпрепараты (Беларусь)

  541,60 грн.
 3. add.ua-Фармасел ТОВ (Україна)-Нікомекс розчин для інєкцій 50 мг/мл ампули 5 мл №5-20
  538,40 грн.
 4. add.ua-Фармасел ТОВ (Україна)-Нікомекс 50 мг/мл розчин 2 мл №10-20

  Нікомекс 50 мг/мл розчин 2 мл №10

  Виробник: Фармасел ТОВ (Україна)

  517,20 грн.
 5. add.ua-Лекхим-Харьков ЗАО (Украина, Харьков)-Тіамекс 50 мг/мл ампули 2 мл розчин №10-20

  Тіамекс 50 мг/мл ампули 2 мл розчин №10

  Виробник: Лекхим-Харьков ЗАО (Украина, Харьков)

  483,60 грн.
 6. add.ua-Московский эндокринный з-д (Россия)-Мексиприм розчин для інєкцій 50 мг/мл ампули 2,0 №10-20

  Мексиприм розчин для ін'єкцій 50 мг/мл ампули 2,0 №10

  Виробник: Московский эндокринный з-д (Россия)

  Відсутній на складі

 7. add.ua-Московский эндокринный з-д (Россия)-Мексиприм 125 мг таблетки №30-20

  Мексиприм 125 мг таблетки №30

  Виробник: Московский эндокринный з-д (Россия)

  Відсутній на складі

 1. Подібний терапевтичний ефект
 2. add.ua-Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)-Ксаврон 1,5 мг/мл розчин 20 мл ампули №10-20

  Ксаврон 1,5 мг/мл розчин 20 мл ампули №10

  Виробник: Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)

  2392,50 грн.
 3. add.ua-GlaxoSmithKline Export (Велика Британія)-Лейкеран 2 мг таблетки №25-20

  Лейкеран 2 мг таблетки №25

  Виробник: GlaxoSmithKline Export (Велика Британія)

  1948,90 грн.
 4. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Дінар розчин для инєкцій 50 мг/мл 5 мл ампули №10-20

  Дінар розчин для ин'єкцій 50 мг/мл 5 мл ампули №10

  Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

  1098,10 грн.
 5. add.ua-Лекхим-Харьков ЗАО (Украина, Харьков)-Армадін 50 мг/мл 2 мл розчин для інєкцій ампули №10-20

  Армадін 50 мг/мл 2 мл розчин для ін'єкцій ампули №10

  Виробник: Лекхим-Харьков ЗАО (Украина, Харьков)

  668,60 грн.
 6. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Дінар розчин для инєкцій 50 мг/мл 2 мл ампули №10-20

  Дінар розчин для ин'єкцій 50 мг/мл 2 мл ампули №10

  Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

  556,20 грн.
 7. add.ua-Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)-Ксаврон 1,5 мг/мл розчин 20 мл ампули №2-20

  Ксаврон 1,5 мг/мл розчин 20 мл ампули №2

  Виробник: Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)

  524,50 грн.
 8. add.ua-Лекхим-Харьков ЗАО (Украина, Харьков)-Замексен 50 мг/мл розчин 2 мл ампули №10-20

  Замексен 50 мг/мл розчин 2 мл ампули №10

  Виробник: Лекхим-Харьков ЗАО (Украина, Харьков)

  507,30 грн.
 9. add.ua-Rompharm Company (Румунія)-Елфунат 50 мг/мл розчин 2 мл ампули №10-20

  Елфунат 50 мг/мл розчин 2 мл ампули №10

  Виробник: Rompharm Company (Румунія)

  505,90 грн.
 10. add.ua-Лекхим-Харьков ЗАО (Украина, Харьков)-Венокор 50 мг/мл 2 мл розчин для інєкцій ампули №5-20

  Венокор 50 мг/мл 2 мл розчин для ін'єкцій ампули №5

  Виробник: Лекхим-Харьков ЗАО (Украина, Харьков)

  481,50 грн.
 11. add.ua-Лекхим-Харьков ЗАО (Украина, Харьков)-Венокор 50 мг/мл 2 мл розчин для інєкцій ампули №10-20

  Венокор 50 мг/мл 2 мл розчин для ін'єкцій ампули №10

  Виробник: Лекхим-Харьков ЗАО (Украина, Харьков)

  478,10 грн.
 12. add.ua-Микрохим ООО (Украина, Рубежное)-Армадин Лонг 500 мг таблетки №40-20

  Армадин Лонг 500 мг таблетки №40

  Виробник: Микрохим ООО (Украина, Рубежное)

  438,30 грн.
 13. add.ua-Микрохим ООО (Украина, Рубежное)-Армадин Лонг 300 мг таблетки №40-20

  Армадин Лонг 300 мг таблетки №40

  Виробник: Микрохим ООО (Украина, Рубежное)

  393,70 грн.
 14. add.ua-Ferrer International (Іспанія)-Келтікан капсули №30-20

  Келтікан капсули №30

  Виробник: Ferrer International (Іспанія)

  358,20 грн.
 15. add.ua-Ferrer International (Іспанія)-Нуклео ЦМФ форте 61 мг ампули №3-20

  Нуклео ЦМФ форте 61 мг ампули №3

  Виробник: Ferrer International (Іспанія)

  340,60 грн.
 16. add.ua-Ferrer International (Іспанія)-Нуклео ЦМФ форте капсули №30-20

  Нуклео ЦМФ форте капсули №30

  Виробник: Ferrer International (Іспанія)

  337,80 грн.
 17. add.ua-Микрохим ООО (Украина, Рубежное)-Армадин 125 мг таблетки №30-20

  Армадин 125 мг таблетки №30

  Виробник: Микрохим ООО (Украина, Рубежное)

  170,60 грн.
 18. add.ua-Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)-Гліцисед 100 мг таблетки №50-20

  Гліцисед 100 мг таблетки №50

  Виробник: Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)

  Звичайна ціна: 91,53 грн.

  Special Price 65,90 грн.

 19. add.ua-Евро плюс ЧП (Украина, Днепропетровск)-Гліцин 100 мг таблетки №50-20

  Гліцин 100 мг таблетки №50

  Виробник: Евро плюс ЧП (Украина, Днепропетровск)

  39,90 грн.
 20. add.ua-Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)-Глутамінова кислота 0,25 г №10-20

  Глутамінова кислота 0,25 г №10

  Виробник: Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)

  6,60 грн.
 21. add.ua-Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)-Гліцисед кардіо таблетки №30-20

  Гліцисед кардіо таблетки №30

  Виробник: Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)

  Відсутній на складі

 1. Аналог в інших формах випуску
 2. add.ua-Лекхим-Харьков ЗАО (Украина, Харьков)-Мексикор розчин 50 мг/мл ампули 2 мл №10-20

  Мексикор розчин 50 мг/мл ампули 2 мл №10

  Виробник: Лекхим-Харьков ЗАО (Украина, Харьков)

  480,40 грн.
 3. add.ua-Технолог ЗАО (Украина, Умань)-Мексикор 100 мг капсули №20-20

  Мексикор 100 мг капсули №20

  Виробник: Технолог ЗАО (Украина, Умань)

  139,00 грн.
УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Інші товари