Лоратадин 0,01 г таблетки №10

КОД: 3750
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

   Лоратадин 0,01 г таблетки №10

   12,00 грн.

   Доступность:Есть в наличии

   Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
  • Доставка
   • Доставка Кур'єром
   • Самовивіз
   • Доставка Новою поштою
   При сумі замовлення від 300 грн. доставка здійснюється безкоштовно кур'єром
   Міста безкоштовної доставки
   • Київ
   • Одеса
   • Харків
   • Дніпро
   • Львів
   • Івано-Франківськ
   • Вінниця
   • Запоріжжя
   • Кременчук
   • Кривий Ріг
   • Тернопіль
   Оплата
   Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
   Нам довіряють
   • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
   • 100% товарів сертифіковані
   • Термінова доставка по Україні за 24 години
   • Працюємо без вихідних


  • add.ua-Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)-Лоратадин 0,01 г таблетки №10-05

  Наявність:Є в наявності

  12,00 грн.
  Повтор замовлення
  Замовлення кожний(і):
  Ціна дійсна при замовленні на сайті
  • Виробник: Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)
  • Форма товару: Таблетки
  • Температура зберігання: не вище +25°С
  • Реєстраційне посвідчення: UA/7014/01/01
  Інструкція

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування лікарського засобу


  ЛОРАТАДИН

  (LORATADINE)


  Склад:

  діюча речовина:loratadine;

  1 таблетка містить лоратадину 10 мг;

  допоміжні речовини: лактоза моногідрат; крохмаль картопляний; кальцію стеарат.


  Лікарська форма. Таблетки.

  Основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого або майже білого кольору круглої форми з плоскою поверхнею з фаскою.


  Фармакотерапевтична група. Антигістамінні засоби для системного застосування.

  Код АТХ R06A X13.


  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Лоратадин – трициклічний селективний блокатор периферичних Н1-гістамінових рецепторів. При застосуванні у рекомендованій дозі не чинить клінічно значущої седативної та антихолінергічної дії. Протягом тривалого лікування не виявлено жодних клінічно значущих змін у показниках життєво важливих функцій лабораторних дослідженнях даних фізикального обстеження хворого або в електрокардіограмі. Лоратадин не має значущого впливу на активність Н2-гістамінових рецепторів. Не блокує захоплення норепінефрину та фактично не має впливу на серцево-судинну систему або на активність водія ритму.

  Дослідження з проведенням шкірних проб на гістамін після застосування разової дози 10 мг показали що антигістамінний ефект виникає через 1-3 години досягає піку через 8-12 годин і триває більше 24 годин. Не відзначалося розвитку стійкості до дії препарату після 28 днів застосування лоратадину.

  Клінічна ефективність і безпека.

  Більше 10000 чоловік (у віці від 12 років) отримували лікування лоратадином (таблетки по 10 мг) у контрольованих клінічних дослідженнях. Лоратадин (таблетки) в дозі 10 мг 1 раз на добу був ефективнішим ніж плацебо і таким же ефективним як клемастин відносно покращення стану при симптомах (назальних і не назальних) алергічного риніту. У цих дослідженнях сонливість виникала з меншою частотою при застосуванні лоратадину ніж клемастину і практично з такою ж частотою як і при застосуванні терфенадину та плацебо.

  Серед учасників цих досліджень (у віці від 12 років) 1000 пацієнтів із хронічною ідіопатичною кропив’янкою були зареєстровані у плацебо-контрольованих дослідженнях. Лоратадин у дозі 10 мг 1 раз на добу був ефективнішим за плацебо у лікуванні хронічної ідіопатичної кропив’янки що підтверджується послабленням свербежу еритеми і алергічного висипання. У цих дослідженнях частота сонливості була подібною при застосуванні лоратадина та плацебо.

  Діти.

  Близько 200 дітей (у віці від 6 до 12 років) із сезонним алергічним ринітом отримували лоратидин (сироп) у дозах до 10 мг 1 раз на добу в контрольованих клінічних дослідженнях. В іншому дослідженні 60 дітей (у віці від 2 до 5 років) отримували лоратадин (сироп) у дозі 5 мг 1 раз на добу. Непередбачені побічні реакції не спостерігались.

  Ефективність у дітей була подібною ефективності у дорослих.

  Фармакокінетика.

  Всмоктування. Лоратадин швидко і добре всмоктується. Застосування препарату під час їди може дещо затримувати всмоктування лоратадину проте це не впливає на клінічний ефект. Показники біодоступності лоратадину та його активного метаболіта є пропорційними дозі.

  Розподіл. Лоратадин зв’язується активно (від 97 % до 99 %) з білками плазми крові а його активний метаболіт – з помірною активністю (від 73 %  до 76 %).

  У здорових добровольців період напіврозподілу лоратадину та його активного метаболіта в плазмі крові складає приблизно 1 та 2 години відповідно.

  Біотрансформація. Після перорального застосування лоратадин швидко і добре абсорбується а також екстенсивно метаболізується при першому проходженні через печінку головним чином за допомогою CYP3A4 і CYP2D6. Основний метаболіт дезлоратадин є фармакологічно активним і більшою мірою відповідає за клінічний ефект. Лоратадин і дезлоратадин досягають максимальної концентрації у плазмі крові (Tmax) через 1-1 5 години і 1 5-3 7 годин відповідно після застосування препарату.

  Виведення. Приблизно 40 % дози виводиться із сечею і 42 % з калом упродовж 10 днів в основному у формі кон’югованих метаболітів. Приблизно 27 % дози виводиться із сечею упродовж перших

  24 годин. Менше 1 % діючої речовини виводиться у незміненій активній формі – як лоратадин або дезлоратадин.

  У дорослих здорових добровольців середній період напіввиведення лоратадину становив 8 4 години (діапазон від 3 до 20 годин) а основного активного метаболіта – 28 годин (діапазон від 8 8 до

  92 годин).

  Порушення функції нирок. У пацієнтів із хронічним порушенням функції нирок підвищувалися показники AUC і максимальної концентрації у плазмі крові (Сmax) лоратадину і його активного метаболіта порівняно з такими показниками в пацієнтів із нормальною функцією нирок. Середній період напіввиведення лоратадину і його активного метаболіта не відрізнявся значною мірою від показників у здорових людей. У пацієнтів із хронічним порушенням функції печінки гемодіаліз не впливає на фармакокінетику лоратадину і його активного метаболіта.

  Порушення функції печінки. У пацієнтів із хронічним алкогольним ураженням печінки показники AUC і Сmax лоратадину були в два рази вищими а їх активного метаболіту не змінювалися істотно при порівнянні з такими показниками в пацієнтів із нормальною функцією печінки. Період напіввиведення лоратадину і його активного метаболіта становить 24 і 37 годин відповідно і збільшується залежно від тяжкості захворювання печінки.

  Пацієнти літнього віку. Показники фармакокінетики лоратадину і його активного метаболіту були аналогічними в здорових дорослих добровольців і здорових добровольців літнього віку.


  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Симптоматичне лікування алергічного риніту та  хронічної ідіопатичної кропив’янки.


  Протипоказання.

  Лоратадин протипоказаний пацієнтам із підвищеною чутливістю до активної речовини або до будь-якого іншого компонента препарату.


  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  При застосуванні одночасно з алкоголем ефекти препарату не посилюються що підтверджено дослідженнями психомоторної функції.

  Потенційна взаємодія може мати місце при застосуванні всіх відомих інгібіторів CYP3A4 або CYP2D6 що призводить до підвищення рівнів лоратадину а це в свою чергу може бути причиною підвищення частоти виникнення побічних реакцій.

  Відомо про підвищення концентрацій лоратадину в плазмі крові після одночасного застосування з кетоконазолом еритроміцином і циметидином що не супроводжувалося клінічно значущими змінами (у тому числі на ЕКГ).

  Діти. Дослідження взаємодій з іншими препаратами проводилися тільки з участю дорослих пацієнтів.


  Особливості застосування

  Лоратадин слід з обережністю застосовувати у пацієнтів із тяжкою формою порушення функції печінки.

  До складу препарату входить лактоза. З цієї причини пацієнти з такими рідкими спадковими захворюваннями як непереносимість галактози дефіцит лактази Лаппа і мальабсорбція глюкози-галактози не повинні застосовувати даний препарат.

  Застосування препарату Лоратадин необхідно припинити як мінімум за 48 годин перед проведенням шкірних тестів оскільки антигістамінні засоби можуть нейтралізувати або іншим чином послабляти позитивну реакцію при визначенні індексу реактивності шкіри.


  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Вагітність. Даних про застосування лоратадину вагітними жінками дуже мало. Дослідження на тваринах не виявили прямих або непрямих негативних ефектів що стосуються репродуктивної токсичності. Бажано як захід безпеки уникати застосування препарату Лоратадин у період вагітності.

  Годування груддю. Є дані що свідчать про виведення лоратадину/метаболітів із грудним молоком. Оскільки ризик для дитини не може бути виключений препарат Лоратадин не слід застосовувати в період годування груддю.

  Фертильність. Дані щодо впливу препарату на жіночу або чоловічу фертильність відсутні.


  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Лоратадин не впливає або впливає незначним чином на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами. Проте пацієнтові необхідно повідомити що дуже рідко повідомлялося про сонливість що може впливати на здатність керувати автотранспортом або механізмами.


  Спосіб застосування та дози.

  Спосіб застосування.

  Перорально. Таблетки можна застосовувати незалежно від прийому їжі.

  Дозування.

  Дорослі та діти віком від 12 років слід приймати по 1 таблетці (10 мг лоратадину) 1 раз на добу.

  Для дітей у віці від 2 до 12 років дозування залежить від маси тіла. При масі тіла більше 30 кг:

  10 мг (1 таблетка) 1 раз на добу. Дітям з масою тіла менше 30 кг застосовувати препарат у вигляді сиропу.

  Пацієнти літнього віку.

  Не вимагається корекції дозування людям літнього віку.

  Пацієнти з порушенням функції печінки.

  Пацієнтам з порушеннями функцій печінки тяжкого ступеня слід призначати препарат у нижчій початковій дозі оскільки в них можливе зниження кліренсу лоратадину. Для дорослих і дітей із масою тіла більше 30 кг рекомендована початкова доза складає 10 мг через день.

  Пацієнти з порушенням функції нирок.

  Немає необхідності в корекції дози для пацієнтів з порушенням функції нирок.


  Діти.

  Ефективність та безпека застосування препарату дітям віком до 2 років не встановлені.

  Препарат у вигляді таблеток призначають при масі тіла більше 30 кг.
  Передозування.

  Передозування лоратадину підвищує частоту виникнення антихолінергічних симптомів. При передозуванні повідомлялося про сонливість тахікардію і головний біль. У разі передозування рекомендовано симптоматичне та підтримуюче лікування упродовж необхідного періоду часу. Можливе застосування активованого вугілля у вигляді водної суспензії. Також можна провести промивання шлунка. Лоратадин не виводиться із організму при проведенні гемодіалізу; ефективність перитонеального діалізу у виведенні препарату невідома. Після невідкладної допомоги пацієнт має залишитися під медичним наглядом.


  Побічні реакції

  При застосуванні лоратадину в рекомендованій дозі 10 мг на добу при показаннях що включають алергічний риніт і хронічну ідіопатичну кропив’янку у дорослих і підлітків частішими побічними реакціями про які повідомлялося були: сонливість головний біль посилення апетиту і безсоння. У дітей віком від 2 до 12 років відзначалися такі небажані явища як головний біль нервозність або втома.

  Побічні реакції які можуть спостерігатися при застосуванні препарату вказані нижче за класами систем органів. Частота визначена як: дуже часто (≥1/10) часто (від ≥1/100 до <1/10) нечасто (від ≥1/1 000 до <1/100) рідко (від ≥1/10 000 до <1/1 000) дуже рідко (<1/10 000) і невідомо (неможливо встановити за наявними даними).

  У кожній групі частоти побічні реакції вказані в порядку зниження серйозності.

  З боку імунної системи: дуже рідко – анафілаксія.

  З боку нервової системи: дуже рідко – запаморочення судоми.

  З боку серцево-судинної системи: дуже рідко – тахікардія пальпітація.

  З боку ШКТ: дуже рідко – нудота сухість у роті гастрит.

  З боку гепатобіліарної системи: дуже рідко – патологічнізміни функції печінки.

  З боку шкіри і підшкірної клітковини: дуже рідко – висипання алопеція.

  Порушення загального стану і пов’язані зі способом застосування препарату: дуже рідко – втома.


  Термін придатності.5 років.


  Умови зберігання.

  Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС.


  Упаковка.

  По 10 таблеток у блістері 1 блістер у пачці.


  Категорія відпуску.

  Без рецепта.


  Виробник.

  ПАТ «Київмедпрепарат».


  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

  01032 Україна м. Київ вул. Саксаганського 139.

  Додаткова інформація
  Додаткова інформація
  Количество в упаковке10
  Форма товаруТаблетки
  ВиробникКиевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)
  Реєстраційне посвідченняUA/7014/01/01
  Умови відпускубез рецепта
  Температура зберiганняне вище +25°С
  Головний медикаментЛоратадин
  код моріону45751
  Відгуки
  Напишіть власний відгук
  Як мені оцінити цей продукт? *
  Загальна оцінка :
  Как заказать

  КАК СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ?

  • 1. Что бы найти препарат достаточно ввести в строке поиска первые 3-4 буквы названия товара.
  • 2. Выберите количество упаковок и нажмите на кнопку «Добавить в корзину».
  • 3. После наполнения корзины нужными товарами, нажмите на кнопку «Оформить заказ».
  • 4. Для завершения заказа необходимо заполнить небольшую форму.
  • 5. После заполнения обязательных пунктов, нажмите кнопку «Оформить заказ».
  • 6. Ожидайте Sms - уведомление с номером электронного чека или звонка от оператора.
   
  Продукция (косметические и гигиенических средства, БАДы, товары для детей) нашей интернет-аптеки доставляется покупателю из аптек сети «Аптека Доброго Дня», где она хранится согласно требованиям Госслужбы Украины.

   

  – Когда можно забирать заказ? (самовывоз из аптеки)

   

  После получения смс - подтверждения с номером заказа, Вы можете приходить в аптеку, на которую был оформлен заказ.

  Если же Вы пришли в аптеку и заказ не был готов или не был собран – просьба сообщить нам об этом по телефону

   0 (800) 500-129, (044) 538-07-37.

   

  САМОВЫВОЗ

  Если Вы желаете забрать свой заказ из аптеки самостоятельно, для удобства Вы можете предварительно забронировать его по телефону, либо через сайт. 

  После подтверждения заказа оператором – сразу можно ехать в аптеку.

  Позвонив по телефону горячей линии 0 (800) 500-129 (звонки со стационарных телефонов бесплатные).

  Вы также получите информацию о том, в какой ближайшей аптеке необходимый Вам товар есть в наличии.

   

   

  Завантажити повну інструкцію
  УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
  Переглянуті ліки
  1. Ехінацея Імуно капсули №20

   Илан Фарм (Украина)
  2. Презервативи LEX Ultra Thin №12

   Долфі, Дніпропетровськ (Україна)
  3. Клінічне Харчування Nestle Peptamen AF Neutral Dual 500 мл

   Nestle WTS (Швейцарія)
  4. Тестостерону 5% пропіонат ампули 1 мл №5

   Фармак ОАО (Украина, Киев)
  Акции
  Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

  Продовжити покупки
  Оформити замовлення