Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Лорект спрей 30 мл
176,30 ₴
Біолік (Україна, Ладижин)
Код товару:
264849
У список

Лорект спрей 30 мл

Біолік (Україна, Ладижин)
Упаковка В наявності
176,30 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 55 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям з 1-го рокуз 1-го року
 • ВагітнимВагітним з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може надавати підвищений негативний вплив на здоров'я вагітних жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякіими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • Під час лактаціїПід час лактації з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я годуючих жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування даного лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Біолік (Україна, Ладижин)
Форма товару Спрей
Штрих-код 4823010903071
Кількість в упаковці 1
Об'єм 30 мл
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 18.09.2023
Провірено
Інструкція

Лорект інструкція по застосуванню

Склад

Продукти окислення риб'ячого жиру (Ектерицид).

Властивості

Прозора рідина жовтого кольору. В процесі зберігання допускається поява осаду світло-коричневого кольору, який легко розбивається при струшуванні.

Лорект являє собою ефективний антисептичний гігієнічно-профілактичний засіб природного походження, отриманий шляхом окислення риб’ячого жиру за допомогою ізотонічного розчину натрію хлориду.

Сировиною для отримання засобу являється риб’ячий жир, виділений з органів і тканин морських тварин, і, містить в своєму складі велику кількість омега-3, омега-6, омега-9 ненасичених жирних кислот, а також вітаміни Д3, А. Е.

При взаємодії риб'ячого жиру з ізотонічним водним розчином натрію хлориду в присутності кисню повітря і при нагріванні відбувається пpoцec окислення компонентів риб’ячого жиру. В ході процесу окислення жирних кислот риб’ячого жиру виникають карбонільні сполуки, що мають антимікробну активність відносно гноєрідної (піогенної) мікрофлори - синьогнійної палички, протея, кишкової палички, стафілококів, а також щодо дріжджових грибів роду Candida. Така активність пов’язана з особливістю будови карбонільних сполук, що визначає їх здатність до інактивації багатьох ферментів мікробної клітини, що призводить до припинення життєво важливих метаболічних процесів в ній.

В результаті процесу окислення натурального риб’ячого жиру природним шляхом без додавання хімічних реагентів і оксидантів отримано гігієнічно-профілактичний засіб «Лорект», який є єдиним, що містить суму карбонільних сполук, достатню для прояву необхідної антимікробної та антисептичної активності.

Карбонільні сполуки у присутності ізотонічного розчину натрію хлориду знищують мікроби на слизовій оболонці носоглотки, не порушуючи її нормальну мікрофлору, видаляють віруси, бактерії і алергени, зволожують і очищають слизову носа, видаляючи надлишковий слиз, скоринки і найдрібніші частинки після операцій без ризику кровотечі.
В результаті покращується функція миготливого епітелію, підсилюється опірність слизової оболонки ротової порожнини, порожнини носа і придаткових пазух до впровадження хвороботворних бактерій і вірусів, нормалізуються реологічні властивості слизу.

Запропонований засіб допомагає відновити прохідність і нормальне функціонування дихальних шляхів, прискорює одужання при захворюваннях носоглотки і придаткових пазух носа.

Показання

Не є лікарським засобом.

Засіб гігієнічно-профілакгичний «Лорект» рекомендовано до застосування:

 • при інфекційних захворюваннях носоглотки та ротової порожнини;
 • для полегшення стану при гострих і хронічних запальних захворюваннях носоглотки, придаткових пазух носа, ротової порожнини різної етіології (риніти, синусити. тонзиліти (у тому числі ангіни), ларингіти, фарингіти, стоматити);
 • у складі комплексного лікування і для профілактики гострих респіраторних та гострих респіраторних вірусних захворювань;
 • для санації слизової оболонки носа;
 • для зменшення проявів місцевого запального процесу в носовій і ротовій порожнинах;
 • для зволоження слизової оболонки носа та збереження її захисних фізіологічних властивостей в умовах підвищеної сухості повітря;
 • у осіб, що страждають на часті риніти і синусити регулярне використання засобу дозволяє скоротити частоту та термін застосування лікарських препаратів;
 • у складі комплексного лікування гіпертрофії аденоїдів, аденоїдиту.

Протипоказання Лоректу

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів засобу.

Спосіб застосування та дози Лорект

Перед початком застосування слід порадитися з лікарем.

Перед використанням струшувати.

Перед введенням засобу рекомендується звільнити носові ходи від слизу.

Надіти на флакон назальну насадку-розпилювач з захисним ковпачком.

Зняти з насадки-розпилювача захисний ковпачок. Зробити пробне зрошення з метою визначення чутливості до препарату тримаючи флакон вертикально, ввести насадку в один з носових ходів та здійснити 1 натискання на клапан-насос. У разі відсутності ознак гіперчутливості через 30 хвилин (набряк слизової оболонки носу утруднення дихання, сльозотеча, чхання, свербіж) засіб можна застосовувати.

Дорослим: проводити 3-4 натискання на клапан флакону у кожний носовий хід 3-4 рази на день.

Дітям: 1-2 натискання в кожний носовий хід 3-4 рази на день.

При інфекційних захворюваннях, а також для полегшення стану при гострих і хронічних запальних захворюваннях ротової порожнини (стоматити), ротоглотки (тонзиліти, ангіни), глотки(фарингіти), гортані (ларингіти), у тому числі у складі комплексного лікування гострих респіраторних вірусних захворювань; для зменшення проявів місцевого запашного процесу в ротовій порожнині.

Особливості застосування препарату

При зрошуванні носової порожнини не закидати голову.

З метою уникнення поширення інфекції не рекомендується користуватися однією і тією ж насадкою кільком особам, насадки щоденно обробляти ватними тампонами, змоченими у 70° розчині етилового спирту або іншого антисептику.

Під час розпилювання засобу слід уникати його потрапляння в очі.

Побічні реакції Лоректу

Можлива індивідуальна непереноеимість, алергічні реакції.

Не застосовувати дітям віком до 1 року.

Термін придатності

24 місяці.

Упаковка

По 30 мл засобу у флакони зі скла з клананом-насосом з насалкою-розпилювачем і захисним ковпачком (допускається додаткова комплектація оральним розпилювальним пристроєм), з інструкцією щодо застосування у пачці.

Умови зберігання

У захищеному від світла місці при температурі не вище 25°С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку