Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Детоксил таблетки №30
342,10 ₴

Інструкція до препарату Детоксил таблетки №30

Інструкція

Детоксил (Detoxil) інструкція по застосуванню

Склад

1 таблетка містить:

Активні речовини:

Кількість:

екстракт артишоку

25 мг

екстракт грейпфруту

25 мг

екстракт кульбаби лікарської

25 мг

L-метіонін

20 мг

вітамін E

15 мг

N-ацетилцистеїн

15 мг

фосфатидилхолін

5 мг

вітамін С

60 мг

пантотенова кислота

25 мг

магній

25 мг

ніацин (вітамін В3)

13,5 мг

цинк

7,5 мг

тіамін (вітамін В1)

6 мг

вітамін В6

5 мг

рибофлавін (вітамін В2)

2,5 мг

залізо

2,5 мг

марганець

2 мг

бета-каротин

1 мг

мідь

0,5 мг

вітамін А

200 мкг

фолієва кислота

200 мкг

йод

100 мкг

селен

60 мкг

біотин (вітамін Н)

15 мкг

вітамін В12

2,5 мкг

вітамін D 2,5 мкг

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна (E 460), двоокис кремнію аморфний (E 551), силікати магнію (Е 553), магнію стеарат (Е 470), двоосновний фосфат кальцію (Е 341); наповнювачі: картопляний крохмаль, прежелатинізований кукурудзяний крохмаль; плівкове покриття: гідроксипропілметилцелюлоза (Е 464), полідекстроза (Е 1200), натуральний зелений барвник: мідні комплекси хлорофілів (Е 141), білий пігмент: титану двоокис (Е 171), стабілізатор: моно- і дигліцериди жирних кислот (Е 471), вода очищена.

Властивості

Детоксил має жовчогінні, гепатопротекторні, гіпотензивні, гіполіпідемічні, гіпоглікемічні, гіпохолестеринемічні, сечогінні та антиоксидантні властивості.

Дія Детоксилу зумовлена активними речовинами, що входять до його складу.

N-ацетил цистеїн – захищає печінку від впливу токсичних речовин. Здатність ацетил цистеїну знешкоджувати хімічні речовини робить його активним детоксикантом.

L-метіонін – впливає на обмін жирів та фосфоліпідів у печінці, й таким чином відіграє важливу роль у профілактиці та лікуванні атеросклерозу.

Фосфатидилхолін – універсальний будівельний компонент клітинних мембран. Бере участь у регенерації клітин печінки, підвищує детоксикаційну здатність печінки й у такий спосіб нормалізує її функцію.

Екстракт артишоку має жовчогінні, сечогінні, гепатопротекторні та гіполіпідемічні властивості. Посилює жовчовиділення, сприяє виділенню із організму азотовмісних речовин (сечовини, креатініну), токсинів, а також знижує вміст загального холестерину в крові.

Екстракт грейпфруту містить активну речовину інозитол, яка перешкоджає накопиченню жирів і сприяє виведенню токсинів з печінки. Також до його складу входить нарингін, який перешкоджає засвоєнню жирів, прискорює обмін речовин, поліпшує роботу кишечнику й стимулює процес травлення, що в результаті сприяє схудненню.

Екстракт кульбаби лікарської стимулює функціональну активність шлунковокишкового тракту, має антиатеросклеротичні, гепатопротекторні, жовчогінні, антианемічні, відхаркувальні, седативні та гіпоглікемічні властивості.

Вітамін А сприятливо впливає на зір у сутінках та на формування відчуття кольору. Регулює обмінні процеси у шкірі, слизових оболонках очей, дихальних, травних і сечовивідних шляхах, підвищує опірність організму до інфекцій.

Вітамін С (аскорбінова кислота) сприяє засвоюванню організмом білків, заліза, низки вітамінів, регулює обмін холестерину, бере учать у синтезі колагену, необхідного для формування, росту і відновлення кісток, шкіри, хрящів, м'язів, регулює згортання крові, проникність судин, підвищує стійкість організму до несприятливих факторів довкілля, стимулює кровотворення. Він виконує функцію антиоксиданта - захищає клітини від шкідливої дії вільних радикалів, які порушують обмін кисню в організмі й можуть призвести до розвитку пухлин.

Вітамін Е (токофероли) впливає на функцію статевих та інших ендокринних залоз, діяльність м'язів, сприяє засвоюванню жирів, вітамінів А, D, бере участь в обміні білків та вуглеводів.

Цинк потрібен для нормальної функції залоз внутрішньої секреції (гіпофіза, підшлункової, передміхурової і статевих). Має ліпотропні та кровотворні властивості, входить до складу інсуліну і низки ферментів, які забезпечують процеси дихання. У хворих на цукровий діабет цинк сприяє нормалізації рівня холестерину в сироватці крові та цукру в крові.

Біотин (вітамін Н). Дефіцит біотину в організмі зумовлює сухість та шелушіння шкіри, випадіння волосся, атрофію смакових рецепторів язика, а також появу симптомів дерматиту, швидку втомлюваність та втрату апетиту.

Вітамін В12 (ціанокобаламін) є протианемічним вітаміном, бере участь у всіх обмінах речовин (білковому, вуглеводному та жировому), його дефіцит спричиняє злоякісну анемію та дегенеративні зміни у нервовій тканині.

Рибофлавін (вітамін В2 ) необхідний для нормальної роботи печінки, шлунка, нормалізує зір, впливає на ріст та розвиток плода, приймає участь у обміні речовин та синтезі гемоглобіну. За його нестачі виникає загальна слабкість, погіршення апетиту, депресія та інше.

Піридоксин (вітамін В6) сприяє поліпшенню обміну ліпідів та білків, стимулює синтез ненасичених жирних кислот, необхідний для нормального функціонування нервової системи.

Ніацин (вітамін В3) потрібен для забезпечення процесів біологічного окислення.

Нестача вітаміну РР зумовлює швидку втомлюваність, кволість, дратівливість, безсоння.

Рекомендації щодо застосування

Рекомендується як дієтична добавка до раціону харчування як додаткове джерело водо- та жиророзчинних вітамінів (С, А, D, Е, Н, бетакаротину, пантотенової кислоти, групи В), макро- та мікроелементів (залізо, марганець, йод, селен), незамінних сірковмісних амінокислот, фосфатидилхоліну, гіркот, терпенів, стеролів, флавоноїдів, інуліну, нарингіну з метою загального зміцнення організму та створення оптимальних дієтологічних умов функціонування організму людини.

Комплекс біологічно активних речовин, що входить до складу дієтичної добавки Детоксил, сприяє нормалізації функціонального стану печінки та гепатобіліарної системи, шлунково-кишкового тракту та нирок при хронічних захворюваннях та ураженнях токсичними речовинами різного походження, поліпшенню обміну речовин при захворюваннях шкіри.

Детоксил у вагітних з екстрагенітальною патологією не зумовлює алергічних реакцій. Сприяє суттєвому покращенню загального стану організму, нормалізації вуглеводного обміну при цукровому діабеті (I типу ) та артеріального тиску в комплексі з гіпотензивними препаратами при артеріальній гіпертензії (I та II стадії), суттєвому зменшенню виникнення таких ускладнень під час вагітності, як анемія, ранній та пізній гестоз, дистрес плода.

Має жовчогінні, гепатопротекторні, гіпотензивні, гіполіпідемічні, гіпоглікемічні, гіпохолестеринемічні, сечогінні та антиоксидантні властивості.

Спосіб застосування

Вживати дорослим по 1-2 таблетки на добу під час або після прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю питної води.

Курс споживання – 4 тижні, в подальшому – узгоджується з лікарем.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість складових компонентів. Не є лікарським засобом.

Умови зберігання

Зберігати в сухому прохолодному та недоступному для дітей місці.

Термін придатності

3 роки від дати виробництва.

Форма випуску

Таблетки (по 15 таблеток у блістері, по 1 або 2 блістери в картонній коробці; по 8 таблеток у блістері, по 1 блістеру в картонній коробці).

Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку