Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Ліотрокс капсули №30
315,40 ₴

Інструкція до препарату Ліотрокс капсули №30

Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 06.04.2023
Провірено
Інструкція

Ліотрокс інструкція по застосуванню

Склад:

екстракт кінського каштану – 100 мг, рутин – 100 мг, екстракт гінкго білоба – 100 мг.

Властивості:

Ліотрокс  - натуральний комбінований препарат комплексної дії, який сприяє нормалізації кровообігу організму. Ефекти засобу обумовлені комплексом речовин, що входять до складу засобу і які посилюють дію один одного.
Особливо благоприємно Ліотрокс впливає на кровообіг в ділянці нижніх кінцівок; тазових органів, у тому числі в ділянці гемороїдального сплетіння.
Сприяє покращенню венозної і лімфатичної циркуляції, попереджаючи при цьому розвиток варикозного розширення вен.
Екстракт кінського каштану містить есцин, який сприяє зниженню активності гіалуронідази – ферменту, що впливає на проникність судин, а також капілярів, тим самим виявляє венопротекторну дію.

Рутин, являючись натуральним антиоксидантом, діє як протизапальний, антиалергічний засіб, а також ангіопротектором і коректором мікроциркуляції. Рутин відіграє особливу роль в мікроциркуляції крові та лімфи. При дефіциті рутина мікросудини стають крихкими, що зовні може виявлятися у вигляді крововиливів. Прийом рутину є необхідним для підтримання нормального стану судин, особливо при ревматизмі, корі, скарлатині, алергічних реакціях, варикозному розширенні вен, поверхневому тромбофлебіті, посттромботичному синдромі, хронічній венозній недостатності, лімфостазі, геморої, а також ретинопатії – змінах в сітківці ока, які частіше проявляються в літньому віці і в осіб, що страждають на гіпертонію, атеросклероз, цукровий діабет.
Екстракт гінкго білоба володіє потужною антиагрегантною дією, сприяє покращенню плину крові по судинам мозку, серця, кінцівок. Тонізуючи вени, сприяє зменшенню набряку кінцівок при варикозній хворобі.
Додатковими ефектами при застосуванні препарату є його антиоксидантна дія (гальмування пероксидації ліпідів), зменшення міграції лейкоцитів, підвищення колоїдного-осмотичного тиску крові і посилення виведення води та електролітів з організму людини. Володіє вено тонізуючими, капіляропротекторними, протизапальними, протинабряковими ефектами, знімає втому ніг.
Зазвичай його використовують у людей із захворюванням вен нижніх кінцівок і недостатністю кровообігу.

Ліотрокс  сприяє зменшенню проявів порушень кровообігу, що супроводжується болем, набряклістю, трофічними порушеннями, виразками, сприяє зменшенню симптомів гемороїдального розширення вен.

Рекомендації щодо застосування:

дієтична добавка Ліотрокс може бути використана як додаткове джерело флавоноїдів, глікозидів, рослинних сапонінів, для створення оптимальних дієтологічних умов функціонування організму людини для покращення венозної і лімфатичної циркуляції, при варикозному розширенні вен, набряках нижніх кінцівок, попереджаючи при цьому розвиток посттромофлетичного синдрому, лімфостазу, перешкоджаючи застою крові в варикозних вузлах у пацієнтів із захворюванням вен нижніх кінцівок, недостатністю кровообігу, для сприяння зменшення гемороїдальних симптомів.
Рекомендовано застосування різноманітного раціону харчування з переважанням продуктів рослинного походження, з достатнім вмістом білків, вуглеводів та обмеженням тваринних жирів, солодощів, алкоголю.

Застереження при застосуванні:

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. При появі побічних явищ припинити вживання, звернутись до лікаря.

Рекомендації щодо споживання:

дорослим: по 1 капсулі 2-3 рази на добу за 10-15 хв до прийому їжі.Не перевищувати рекомендовану дозу.

Рекомендований термін споживання:

від 1 до 3 місяців, в подальшому термін споживання узгоджується з лікарем. При цукровому діабеті необхідна консультація лікаря. При появі побічних явищ, припинити вживання, звернутись до лікаря.

Форма випуску:

по 10 чи 12 капсул чи таблеток в чарункових контурних упаковках, по 3,4 чи 5 контурних чарункових упаковок, вкладених в пачку з картону, або у полімерних чи скляних флаконах по 30, 50 чи 100 таблеток чи капсул.

Умови зберігання:

зберігати при кімнатній температурі, в сухому, недоступному для дітей місці.

Термін придатності до споживання:

24 місяці з дати виготовлення.

Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку