Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Олія Bio-Oil спеціальний догляд за шкірою обличчя і тіла 60 мл
275,00 ₴

Інструкція до препарату Олія Bio-Oil спеціальний догляд за шкірою обличчя і тіла 60 мл

Інструкція

Олія Bio-Oil спеціальний догляд за шкірою обличчя і тіла

Bio-Oil  - провідний продукт від шрамів та розтяжок у світі

Застосування

Шрами
Шрами є невід'ємною частиною процесів загоєння шкіри та результатом надмірного виробництва колагену на місці рани. У процесі формування шрами зазнають численних змін, але є перманентними за своєю природою. Олія Bio-Oil створена для зменшення помітності шрамів.
Bio-Oil наноситься масажними круговими рухами на шрами двічі на день протягом щонайменше 3 місяців. На нових шрамах Bio-Oil слід застосовувати лише після того, як рана загоїться; не слід наносити на пошкоджену шкіру. Результати можуть відрізнятись залежно від індивідуальних особливостей шкіри.

Розтяжки
Коли тіло збільшується швидше за шкірний покрив, виникають мікророзриви, що утворюють рубці після загоєння. Рубці, що виникають на поверхні шкіри, і є розтяжками.
Ймовірність появи розтяжок залежить від типу шкіри, віку, раси, режиму харчування та рівня зволоження шкіри. Найбільше до появи розтяжок схильні вагітні жінки, бодібілдери, підлітки в період різкого зростання або люди, які швидко набрали вагу.
Розтяжки мають перманентну природу, і олію Bio-Oil розроблено, щоб зменшити їхню помітність.
Олію Bio-Oil необхідно наносити масажними круговим рухами на розтяжки двічі на день протягом щонайменше 3 місяців. Під час вагітності її доцільно застосовувати з початку другого триместру на ділянках, схильних до розтяжок, таких як живіт, груди, поперек, сідниці та стегна. Результати використання можуть відрізнятися залежно від індивідуальних особливостей шкіри.

Нерівний тон шкіри
Нерівний тон шкіри або пігментні плями виникають, коли організм нерівномірно виробляє меланін. Це може бути спричинено зовнішніми чинниками, такими як надмірне сонячне опромінення або використання продуктів для висвітлення шкіри низької якості; або внутрішніми причинами, такими як гормональні коливання, пов'язані з вагітністю, менопаузою або застосуванням оральних контрацептивів. Олія Bio-Oil допомагає зменшити забарвленість пігментних плям та дефектів тону шкіри.
Олію Bio-Oil слід застосовувати на проблемних ділянках двічі на день протягом щонайменше 3 місяців. Олія Bio-Oil не містить фотозахисних компонентів. Сонцезахисні креми слід наносити на шкіру після того, як олія Bio-Oil повністю абсорбується. Результати використання можуть відрізнятись залежно від індивідуальних особливостей шкіри.

Вікові зміни шкіри
Поява зморшок, пов'язана із процесом старіння, багато в чому зумовлена ослабленням функції синтезу колагену та еластину в шкірі. Олія Bio-Oil містить численні інгредієнти, які допомагають зробити шкіру більш пружною, м'якою, гладкою та еластичною, тим самим зменшуючи зморшки. Олія Bio-Oil зволожує шкіру, що покращує її щільність, тон і зовнішній вигляд, зменшуючи видимість мімічних та глибоких зморшок.
Олію Bio-Oil слід застосовувати на проблемних ділянках двічі на день. Результати можуть відрізнятись залежно від індивідуальних особливостей шкіри.

Зневоднена шкіра
На поверхні шкіри є невидимий жировий шар, який діє як бар'єр для утримання вологи. У дуже сухому кліматі функція ліпідного шару часто порушується, і шкіра втрачає занадто багато вологи. Щоденне купання або душ можуть погіршити ситуацію, потоншуючи ліпідний шар через пригнічення секреції шкірного сала милом та водою. Bio-Oil компенсує натуральний жировий шар шкіри, допомагаючи відновити її бар'єрну функцію та утримати вологу.
Олію Bio-Oil слід застосовувати двічі на день. Результати можуть відрізнятися залежно від індивідуальних особливостей шкіри.

Склад

Олія Bio-Oil - це комбінація рослинних екстрактів та вітамінів, суспендованих на масляній основі. Олія Bio-Oil містить інноваційний інгредієнт PurCellin Oil ™ (пурцелінова олія), яка змінює загальну консистенцію засобу - робить його негустим та нежирним, забезпечує легкість всмоктування всіх корисних речовин, вітамінів та рослинних екстрактів.
Безпеку олії Bio-Oil оцінено відповідно до Постанови Європейського Парламенту та Ради з косметичних продуктів. Токсикологічний профіль, хімічна структура, рівень домішок та загальний рівень щоденного впливу кожного інгредієнту були оцінені та визнані безпечними для використання (зокрема й вагітними жінками).

Інгредієнти

Рослинна сировина Екстракт квітів календули лікарської (олія календули) Олія лаванди вузьколистої (олія лаванди) Екстракт листя розмарину лікарського (олія розмарину) Екстракт квітів ромашки англійської (олія ромашки) Вітаміни Ретинолу пальмитат (вітамін А) Токоферолу ацетат (вітамін Е) Масляна основа Вазелінове масло Триізононаноїн (ефір гліцерину) Цетеарил етилгексаноат (пом'якшувач) Ізопропілміристат (емолієнт) Масло сої Олія насіння соняшника однорідного Іонол (антиоксидант) Бісаболол Віддушка (троянда) Ароматизатор Альфа-ізометил іонон Амілцинамал Бензил саліцилат Цитронелол (аромат з нотами троянди та герані) Кумарин (солодко-трав'яний запах з нотами тютюна) Евгенол (пряний гвоздичний запах) Фарнезол (запах квітів липи з деревним відтінком) Гераніол (запах троянди) Гідроксицитронелаль (квітковий запах) Гідроксиізогексил-3-циклогексенкарбальдегід Лимонен (цитрусовий запах) Ліналоол (квітковий запах з відтінком троянди).

Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку