Налаштування
Шрифт:
  • А
  • А
  • А
Колір:
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
Фото
  • ЧБ
  • Колір
  • Вимк.
Повна версія
Олія ефірна лимонна 20 мл
73,40 ₴
Ароматика ТОВ (Україна, Київ)
Арт.
27
У список

Олія ефірна лимонна 20 мл

Ароматика ТОВ (Україна, Київ)
Немає в наявності
73,40 ₴
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Ароматика ТОВ (Україна, Київ)
Форма товару Олія ефірна
Штрих-код 48200813
Бренд Ароматика
Об'єм 20 мл
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 01.10.2023
Провірено
Інструкція

ОЛІЯ ЕФІРНА ЛИМОННА

отримують шляхом механічного пресування або парової дистиляцією з шкірки стиглих плодів лимона - Citrus limon (L. ) Burm. fil. (сімейство рутові — Rutaceae).

Походження рослини:

Південно-Східний Китай, де культивується з найдавніших часів. Ботанічно лимон може походити від цитрона (CitrusmedicaLinnaeus) і лайми (Citrus aurantifolia Swingle).

Поширення рослини:

Лимон в дикому стані невідомий. Він введений в культуру в Південно-Східній та Південній Азії. В даний час культивують переважно в субтропічних країнах Європи, Північної та Південної Америки як харчова, пряно-ароматична і ефіроолійна рослина. В Європі культивується з часів Римської Імперії, куди проник з Індії.

Властивості олії:

рідина, що каламутніє при охолодженні глибокого світло-жовтого або зеленувато-жовтого кольору з характерним запахом лимона і гострим смаком.

Основні компоненти олії:

(+)-лімонен (до 80 – 90%), α - і β-пінен, α - і γ-терпін, α-терпінеол, цитраль, мірцен, цимен, терпінолен, нераль, гераниаль, октаналь, окнанол, фелландрен, ліналоол, нонаналь, цитронелаль, деканаль, терпінен-4-ол, нерилацетат, геранілацетат, β-каріофілен, α-гумулен, β-бісаболен.

Дія:

бактерицидна, потивовирусна, антисептична, протизапальна, болезаспокійлива, жарознижувальна, спазмолітична, могутньо антиоксидантна, протицингова, відхаркувальна, гіпотензивна, гіпоглікемічна, виражена протисклеротична, детоксикаційна, кардіотонічна, антиканцерогенна, гемостатична, інсектицидна, антацидна, вітрогінна, легко сечогінна, протинабрякова, протисвербіжна, імуномодулююча, кровоспинна.

Полегшує різні болі (невралгічні, ревматичні та ін). Засіб від головного болю, пов'язаного з гіподинамією, задухою, перевтомою і метеорологічними факторами.

Тонізує нервову систему, освіжає, знімає втому, відновлює життєві сили, підвищує концентрацію уваги і розумову працездатність на 50 – 60%, просвітлює розум і допомагає знайти ясність думки. Є ароматичним адаптогеном, що дозволяє швидко і безболісно пристосуватися до нових умов життя. Допомагає усунути психо-емоційні розлади. Олія заспокоює, знімає депресію, пригнічує почуття страху, тривоги, забезпечує приплив сил, дає позитивну мотивацію та спонукає до творчості.

Позитивно впливає на функціональний стан серцево-судинної системи. Надає кардіотонічну дію. Омолоджує і зміцнює стінки судин, відновлює пошкоджені капіляри, сприяє розсмоктуванню гематом, перешкоджає варикозного розширення вен і розвитку геморою, надає антисклеротичну дію. Знижує артеріальний тиск. Сприяє зупинці кровотеч. Усуває кровоточивість і запалення ясен, допомагає при носовій кровотечі. Усуває нудоту, непродуктивність дихання, запаморочення при перевтомі, спазмах судин головного мозку і передозуванні кави.

Гарний противірусний засіб – ефективний при грипі, герпесі, вітряну віспу, вірусному гепатиті, кору, паротиті, герпесі.

Підвищує імунітет. Нормалізує неспецифічну резистентність та імунологічну реактивність (Т - і В-систем). Активує лейкоцитарну активність в системі захисту організму, допомагаючи організму боротися з інфекціями. Стимулює кровотворення. Відновлює життєздатність еритроцитів і надає противоанемическое дію. При лейкопенії збільшує кількість лейкоцитів. В цілому сприяє нормалізації формули крові.

Покращує діяльність травної системи: підвищує функціональну активність шлунка, покращує апетит, потенціює роботу печінки та підшлункової залози, чинить легку жовчогінну та сечогінну дію. Протидіє застійних явищ в печінці і нирках, сприяє розчиненню каменів у жовчному міхурі та нирках. В цілому сприяє очищенню організму від шлаків.

Регулює обмін речовин. Знижує вміст глюкози в крові. Нормалізує ліпідний обмін, покращує утилізацію жирів (засіб від ожиріння), усуває целюліт.

Володіє відбілюючим ефектом для шкіри, робить менш помітними веснянки, пігментні плями і купероз (судинний малюнок), блідою і тьмяною шкірі надає більш здоровий вигляд. Відлущує омертвілі клітини, пом'якшує огрубілі ділянки шкіри, прискорює загоєння тріщин на долонях і підошвах. Сприяє виведенню бородавок. Прекрасний засіб проти зморшок. Покращує стан шкіри при висипи різного походження, мокнучих екземі, фурункулах, лишаях. Допомагає при герпесі і кровоточивості ясен. Нормалізує жировий секрецію шкіри. Ефективно очищає жирну шкіру і волосся. Прекрасний засіб від лупи і ламкості волосся. Є природним освітлювачем волосся, надає їм легкий платиновий відтінок і чудовий блиск. Є прекрасним засобом догляду за руками, що додає їм вихолений, аристократичний, доглянутий вигляд. Ідеально підходить для освітлення і зміцнення нігтів. Сприяє більш ефективному і швидкому засмазі, перешкоджає обгорання і утворення плям. Результативно бореться з целюлітом.

Відлякує міль і домашніх мурашок.

Показання до застосування:

Грип, герпес, вітрянка, вірусний гепатит, кір, паротит. Застуда, гарячкові стани (збиває високу температуру), катар верхніх дихальних шляхів, бронхіт, кашель, інфекційні захворювання горла і носа (ангіна, ларингіт, стоматит, запалення ясен), туберкульоз легенів, інфекція сечових шляхів.

Блювання, виразка шлунку, нудота, запор, гепатит, цироз печінки, камені в нирках і жовчному міхурі, панкреатит.

Вегето-судинна дистонія, підвищений артеріальний тиск, кровотечі з носа, варикозне розширення вен (якщо немає вузлів і запалень), набряки, анемія.

Сечокам'яна та жовчнокам'яна хвороби, цукровий діабет.

Втома, астенія, зниження розумової працездатності, адаптація до нових кліматичних умов, безсоння, збудження, тривога.

Часті головні болі (в тому числі мігрень), запаморочення, невралгії, ревматичного болю, артрит, атеросклероз.

Профілактика впливу на організм шкідливих хімічних факторів і малих радіаційних впливів. Літній вік.

Опіки, порізи, укуси комах, трофічні виразки. Популярний засіб видалення мозолів, наростів і бородавок. Застосовується для лікування целюліту і зниження ваги.

Способи застосування:

Для збагачення кремів, масок, тоніків – 2-3 краплі олії на 5 г основи.

Для масажу — 4-7 крапель на 10 мл базисної олії. Для рефлексомассажа і при мікозах використовують суміш ефірного та транспортного олії у співвідношенні 1:1.

У ванну — 7-10 крапель олії, попередньо змішаного з емульгатором (1/4—1/3 склянки молока, вершків, сироватки, розчину морської або кухонної солі).

Для полоскання — 3-5 крапель олії на 1 склянку води.

В інгалятор — 4-5 крапель.

В аромалампу — 2-6 крапель.

Нерозбавлену ефірну олію наносять на бородавки кілька разів в день. При ламкості нігтів його наносять на нігтьову поверхню на 20-30 хв вранці і ввечері протягом 1 тижня.

Інше застосування:

Застосовують як компонент парфумерних композицій, віддушок для мила і косметичних виробів. Найбільші кількості лимонної олії холодного пресування використовуються для приготування харчових ароматичних есенцій, застосовуваних в виробництві кондитерських і хлібобулочних виробів, а також безалкогольних напоїв.

Поєднується з оліями:

іланг-ілангу, імбиру, кардамону, лаванди, ладану, ялівця, неролі, ромашки, сантала, фенхелю, евкаліпта. Комплементарні олії – олії хвойних рослин і олія іланг-ілангу, додавання якого усуває відтінок окисленого металу в нижньому тоні.

Запобіжні заходи:

Олія підвищує фотосенсибілізацію шкіри і проявляє виразний фототоксичний ефект, у зв'язку з чим її не слід наносити на шкіру менше, ніж за 60 хвилин до прийому сонячних ванн. Можливо подразнення чутливої шкіри. Не застосовувати при гіпотонії.

Умови зберігання:

Ефірні олії зберігаються у щільно закупорених флаконах з темного скла в недоступному для дітей місці. Лимонна олія легко окислюється на світлі та повітрі, тому, як і інші цитрусові олії, його слід зберігати в темряві без доступу повітря при температурі не вище +8. При старінні лимонної ефірної олії лімонен окислюється в цис - і трансепоксиди, карвон і карвеол. Цитраль практично зникає через 3 роки зберігання, а γ-терпінен перегруповуються в пара-цимен, надаючи олії неприємний запах, при цьому вміст γ-терпинена різко падає.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку