Дексаметазон 0,1% очна суспензія 5 мл

КОД: 117893
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

  Дексаметазон 0,1% очна суспензія 5 мл

  69,00 грн.

  Доступность: Есть в наличии

  Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
 2. Доставка
  • Доставка Кур'єром
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  При сумі замовлення від 300 грн. доставка здійснюється безкоштовно
  Міста безкоштовної доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних • add.ua-Варшавский ФЗ (Польша)-Дексаметазон 0,1% очна суспензія 5 мл-03
69,00 грн.

Наявність: Є в наявності

Повтор замовлення
Замовлення кожний(і):
Кількість
Замовити в один клік
Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: Варшавский ФЗ (Польша)
 • Форма товару: Суспензія
 • Температура зберігання: не вище +25°С
 • Реєстраційне посвідчення: UA/2543/01/01
Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу


ДЕКСАМЕТАЗОН ВФЗ

(DEXAMETHASONE WFZ)


Склад:

діюча речовина: дексаметазон;

1 мл суспензії містить 1 мг дексаметазону;

допоміжні речовини: натрію хлорид натрію гідрофосфат додекагідрат натрію дигідрофосфат моногідрат динатрію едетат бензалконію хлориду розчин полісорбат 80 етанол 96 % натрію гідроксид 10 % розчин вода очищена.


Лікарська форма. Краплі очні суспензія.

Основні фізико-хімічні властивості: суспензія білого кольору після струшування протягом   15 секунд спостерігається однорідний розподіл нерухомої фази яка зберігається не менше 2 хвилин.


Фармакотерапевтична група. Протизапальні засоби що застосовуються в офтальмології. Кортикостероїди прості препарати. Код АТХ S01B A01.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Дексаметазон – синтетичний глюкокортикостероїд що має протизапальну антиалергічну протисвербіжну дію. Впливає на всі фази запального процесу. Знижує проникність кровоносних судин пригнічує міграцію лейкоцитів фагоцитоз вивільнення кінінів і продукування антитіл.

Фармакокінетика.

Дексаметазон введений у кон’юнктивальний мішок всмоктується у вологу камери ока рогівку райдужну та судинну оболонки ока війкове тіло сітківку.

Всмоктування дексаметазону з кон’юнктивального мішка в загальну систему кровообігу незначне тому системна дія не має суттєвого значення.

Дані з системної токсичності активної речовини є добре вивченими. Системний прояв дексаметазону може бути повʼязаний з ефектами що мають відношення до глюкокортикостероїдного дисбалансу. Дослідження токсичності повторних доз очних крапель Дексаметазон ВФЗ у кролів виявили системні ефекти повʼязані з кортикостероїдами але навіть у дозах що істотно перевищують дозу у людини цей прояв має незначне клінічне значення. При використанні препарату Дексаметазон ВФЗ у рекомендованих дозах виникнення цих ефектів малоймовірне.


Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування чутливих до стероїдів неінфекційних запальних та алергічних станів кон’юнктиви рогівки та переднього сегмента ока включаючи реакції запалення у післяопераційний період.


Протипоказання.

·      Підвищена чутливість до активної субстанції або до будь-якого з компонентів препарату.

·      Гострі неліковані бактеріальні інфекції.

·      Гострий поверхневий кератит спричинений herpes simplex.

·      Коров’яча та вітряна віспа та інші вірусні інфекції рогівки та кон’юнктиви.

·      Грибкові захворювання структур ока.

·      Мікобактеріальні інфекції ока.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Не слід поєднувати дексаметазон з лікарськими засобами що застосовуються при глаукомі особливо не слід застосовувати таке сполучення тривалий час і у великих дозах – це може призвести до підвищення внутрішньоочного тиску.

Тривале застосування препарату з антихолінергічними засобами (особливо атропіну та хімічних сполук з подібною структурою) спричиняє підвищення внутрішньоочного тиску.

Одночасне застосування дексаметазону із засобами що вражають акомодацію ока або розширюють зіницю збільшує ризик підвищення внутрішньоочного тиску (особливо у пацієнтів схильних до закритого кута фільтрації).

Одночасне призначення стероїдів для місцевого застосування та нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗП) для місцевого застосування може збільшити ризик виникнення ускладнень при загоєнні ран рогівки.

Застосування контактних лінз збільшує ризик інфекцій.


Особливості застосування.

·      Тільки для офтальмологічного застосування.

·      Тривале застосування кортикостероїдів місцево в око може призвести до очної гіпертензії та/або глаукоми з подальшим ушкодженням зорового нерва погіршенням гостроти зору і порушенням поля зору а також до утворення задньої субкапсулярної катаракти. Пацієнтам при тривалому застосуванні кортикостероїдів місцево в око слід постійно та регулярно контролювати внутрішньоочний тиск. Більш схильні до цих ускладнень хворі на цукровий діабет.

·      Кортикостероїди що застосовуються місцево в око можуть уповільнювати загоєння ран рогівки.

·      Відомо що при наявності захворювань які призводять до потоншання рогівки або склери місцеве застосування кортикостероїдів може спричинити перфорацію.

·      Препарат слід застосовувати з особливою обережністю та тільки у поєднанні з антивірусною терапією при лікуванні стромального кератиту або увеїту спричиненого herpes simplex; необхідно періодично здійснювати біомікроскопію із застосуванням щілинної лампи.

·      Не рекомендується носити контактні лінзи під час лікування запалень ока.

·      Крім цього препарат містить бензалконію хлорид який може спричиняти подразнення ока і як відомо знебарвлювати м’які контактні лінзи. Слід уникати контакту з м’якими контактними лінзами. Пацієнтів слід попередити про те що необхідно знімати контактні лінзи перед застосуванням очних крапель Дексаметазон ВФЗ і зачекати 15 хвилин після інстиляції перш ніж вставляти контактні лінзи.

·      Лікування не слід припиняти передчасно оскільки раптове припинення місцевого лікування великими дозами стероїдів може зумовити повторне запалення ока.

При гострих гнійних захворюваннях очей кортикостероїди можуть маскувати інфекції або поширювати існуючу інфекцію. Якщо лікування триває більш ніж 10 днів слід контролювати внутрішньоочний тиск.

Під час тривалого лікування дексаметазоном слід перевіряти стан рогівки флуоресцентним тестом і контролювати внутрішньоочний тиск. У випадку позитивного флуоресцентного тесту або підвищеного внутрішньоочного тиску лікування препаратом треба припинити.

Це особливо важливо у дітей оскільки ризик очної гіпертензії спричиненої кортикостероїдами може бути вищим у дітей та може виникати раніше ніж у дорослих.

У пацієнтів при системній або місцевій терапії кортикостероїдами які застосовувалися для лікування інших захворювань виникав очний herpes simplex. Застосування кортикостероїдів при лікуванні herpes simplex за винятком епітеліального кератиту спричиненого herpes simplex при якому кортикостероїди протипоказані вимагає особливої обережності; необхідним є періодичне здійснення біомікроскопії із застосуванням щілинної лампи.


Застосування у період вагітності або годування груддю.

Не рекомендується застосування препарату у період вагітності.

Системне введення кортикостероїдів призводить до їх появи у грудному молоці людини у кількості що може впливати на дитину що знаходиться на грудному годуванні. Однак при місцевому застосуванні препарату системний прояв є низьким. Невідомо чи проникає даний лікарський засіб у грудне молоко. Не можна виключати ризик для дитини що знаходиться на грудному годуванні. Слід розглянути можливість тимчасового припинення годування груддю на час застосування препарату або припинення/утримання від терапії препаратом зважаючи на потенційну користь від застосування препарату для матері та на користь від годування груддю для дитини.


Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізми.

Дексаметазон не впливає або має незначний вплив на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами. Як і у випадку застосування інших очних крапель тимчасове затуманення зору або інші порушення зору можуть впливати на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами. Якщо затуманення зору виникає під час закапування пацієнту необхідно зачекати поки зір проясниться перш ніж керувати автотранспортом або механізмами.


Спосіб застосування та дози.

Тільки для офтальмологічного застосування. Перед застосуванням флакон струшувати. Щоб попередити забруднення краю крапельниці та суспензії необхідно дотримуватись обережності та не торкатися повік прилеглих ділянок або інших поверхонь краєм флакона-крапельниці.

Дорослі включаючи пацієнтів літнього віку.

При тяжкому або гострому запаленні слід закапувати 1-2 краплі у кон’юнктивальний мішок ураженого ока (очей) кожні 30-60 хвилин у якості початкової терапії.

У разі позитивного ефекту дозу слід зменшити до 1-2 крапель у кон’юнктивальний мішок ураженого ока (очей) кожні 2-4 години.

Далі дозу можна зменшити до 1 краплі 3-4 рази на добу якщо цієї дози достатньо щоб контролювати запалення.

Якщо бажаний результат не досягається протягом 3-4 днів може бути призначена додаткова системна або субкон’юнктивальна терапія.

При хронічних запаленнях доза становить 1-2 краплі у кон’юнктивальний мішок ураженого ока (очей) кожні 3-6 годин або частіше якщо це необхідно.

При алергії або незначному запалені доза становить 1-2 краплі у кон’юнктивальний мішок ураженого ока (очей) кожні 3-4 години до досягнення бажаного ефекту.

Не слід припиняти терапію передчасно.

Після інстиляції рекомендується обережне закриття повік або нососльозова оклюзія. Це знижує системну абсорбцію препарату введенного в око що зменшує вірогідність виникнення системних побічних ефектів.

Якщо одночасно застосовувати декілька лікарських засобів для місцевого застосування в око інтервал між їх застосуванням повинен становити щонайменше 5 хвилин. Очні мазі слід застосовувати останніми.

Застосування при порушеннях функцій печінки та нирок.

Дексаметазон ВФЗ не досліджували у пацієнтів з хворобами нирок та печінки. Однак через низьку системну абсорбцію дексаметазону після місцевого застосування цього препарату у коригуванні дози немає необхідності.


Діти.

Ефективність і безпека застосування препарату для лікування дітей не встановлені.


Передозування.

Не повідомлялося про будь-які випадки передозування.

У разі передозування при місцевому застосуванні вимити надлишок препарату з ока (очей) теплою водою.

Випадкове потрапляння препарату до травного тракту не спричиняє тяжких побічних дій але рекомендується прийняти достатню кількість рідини.


Побічні реакції.

Дослідження: підвищення внутрішньоочного тиску.

З боку нервової системи: запаморочення головний біль дисгевзія.

З боку органів зору: відчуття дискомфорту в очах конʼюнктивіт сухий кератоконʼюнктивіт потоншання рогівки біль в очному яблуці подразнення очей перфорація рогівки ока (розлади зору сльозотеча) глаукома зміни в зоровому нерві задня субкапсулярна катаракта розлади гостроти зору та звуження полів зору (нечітке бачення втрата зору) прояви алергії з локалізацією в очах свербіж мідріаз кератит птоз повік відчуття незвичного стану в очах ерозія рогівки забарвлення рогівки затуманення зору гіперемія очей затуманення зору відчуття стороннього тіла в очах підвищена сльозотеча утворення лусочок по краях повік.

Інфекційні та паразитарні захворювання: очна інфекція (загострення або виникнення вторинної інфекції).

Одразу після застосування препарату може виникнути печіння поколювання незначна гіперемія кон’юнктиви сльозотеча які зникають через 5-15 секунд і не потребують припинення лікування.


Термін придатності. 2 роки.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності зазначеного на упаковці.

Термін придатності після першого відкриття – 4 тижні.


Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оС.

Зберігати у недоступному для дітей місці.


Упаковка.

По 5 мл суспензії в поліетиленовому флаконі-крапельниці з контролем першого розкриття №1 у картонній коробці.


Категорія відпуску. За рецептом.


Виробник.

Варшавський фармацевтичний завод Польфа АТ

Warsaw Pharmaceutical Works Polfa SA


Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Вул. Каролькова 22/24 01-207 Варшава Польща.

22/24 Karolkowa Str. 01-207 Warsaw Poland

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Кратність 1
Об'єм 5 мл
Форма товару Суспензія
Виробник Варшавский ФЗ (Польша)
Реєстраційне посвідчення UA/2543/01/01
Умови відпуску за рецептом
Температура зберiгання не вище +25°С
Головний медикамент Дексаметазон
код моріону 75642
Відгуки
Напишіть власний відгук
Як мені оцінити цей продукт? *
Загальна оцінка :
Как заказать

КАК СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ?

 • 1. Что бы найти препарат достаточно ввести в строке поиска первые 3-4 буквы названия товара.
 • 2. Выберите количество упаковок и нажмите на кнопку «Добавить в корзину».
 • 3. После наполнения корзины нужными товарами, нажмите на кнопку «Оформить заказ».
 • 4. Для завершения заказа необходимо заполнить небольшую форму.
 • 5. После заполнения обязательных пунктов, нажмите кнопку «Оформить заказ».
 • 6. Ожидайте Sms - уведомление с номером электронного чека или звонка от оператора.
 
Продукция (косметические и гигиенических средства, БАДы, товары для детей) нашей интернет-аптеки доставляется покупателю из аптек сети «Аптека Доброго Дня», где она хранится согласно требованиям Госслужбы Украины.

 

– Когда можно забирать заказ? (самовывоз из аптеки)

 

После получения смс - подтверждения с номером заказа, Вы можете приходить в аптеку, на которую был оформлен заказ.

Если же Вы пришли в аптеку и заказ не был готов или не был собран – просьба сообщить нам об этом по телефону

 0 (800) 500-129, (044) 538-07-37.

 

САМОВЫВОЗ

Если Вы желаете забрать свой заказ из аптеки самостоятельно, для удобства Вы можете предварительно забронировать его по телефону, либо через сайт. 

После подтверждения заказа оператором – сразу можно ехать в аптеку.

Позвонив по телефону горячей линии 0 (800) 500-129 (звонки со стационарных телефонов бесплатные).

Вы также получите информацию о том, в какой ближайшей аптеке необходимый Вам товар есть в наличии.

 

 

Завантажити повну інструкцію
УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Переглянуті ліки
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення