Урсофальк 250 мг капсули №10

КОД: 120010
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

   Урсофальк 250 мг капсули №10

   166,00 грн.

   Доступность:Есть в наличии

   Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
  • Доставка
   • Доставка Кур'єром
   • Самовивіз
   • Доставка Новою поштою
   При сумі замовлення від 300 грн. доставка здійснюється безкоштовно кур'єром
   Міста безкоштовної доставки
   • Київ
   • Одеса
   • Харків
   • Дніпро
   • Львів
   • Івано-Франківськ
   • Вінниця
   • Запоріжжя
   • Кременчук
   • Кривий Ріг
   • Тернопіль
   Оплата
   Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
   Нам довіряють
   • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
   • 100% товарів сертифіковані
   • Термінова доставка по Україні за 24 години
   • Працюємо без вихідних
  • add.ua-Dr. Falk (Німеччина)-Урсофальк 250 мг капсули №10-02

  Наявність:Є в наявності

  166,00 грн.
  Повтор замовлення
  Замовлення кожний(і):
  Ціна дійсна при замовленні на сайті
  • Виробник: Dr. Falk (Німеччина)
  • Форма товару: Капсули
  • Реєстраційне посвідчення: UA/3746/02/01
  Інструкція

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування лікарського засобу

  УРСОФАЛЬК

  (URSOFALK®)

  Склад:

  діюча  речовина: урсодезоксихолева кислота;

  1 капсула містить 250 мг урсодезоксихолевої кислоти;

  допоміжні речовини:крохмаль кукурудзяний кремнію діоксид колоїдний безводний                                               магнію стеарат титанудіоксид (Е 171) желатин вода очищена натрію лаурилсульфат.                                 


  Лікарська форма.  Капсули.

  Основні фізико-хімічні властивості:білі непрозорі тверді желатинові капсули розміром «0» що містять білий спресований порошок або гранули.


  Фармакотерапевтична група.

  Засоби що застосовують для лікування печінки та жовчовивідних шляхів. Засоби що застосовують у разі  біліарної патології.

  Код АТXА05А А02.

  Засоби що застосовують у разі захворювань печінки ліпотропні речовини.

  Код АТXА05В.


  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Незначну кількість урсодезоксихолевої кислоти знайдено у жовчі людини.

  Після перорального застосування вона знижує насиченість жовчі холестерином пригнічуючи його поглинання у кишечнику і знижаючи секрецію холестерину до жовчі. Можливо завдяки дисперсії холестерину та утворенню рідких кристалів відбувається поступове розчинення жовчних каменів.

  Згідно з сучасними знаннями вважають що ефект урсодезоксихолевої кислоти при захворюваннях печінки  та холестазі обумовлений відносною заміною ліпофільних подібних до детергентів токсичних жовчних кислот гідрофільною цитопротекторною нетоксичною урсодезоксихолевою кислотою покращенням секреторної здатності гепатоцитів та імунорегуляторними процесами.

  Застосування дітям

  Муковісцидоз

  Доступна інформація з клінічних звітів що стосується тривалого застосування урсодезоксихолевої кислоти (протягом періоду до 10 років) при лікуванні дітей з гепатобіліарними порушеннями пов'язаними з муковісцидозом. Існують дані на користь того що застосування урсодезоксихолевої кислоти може зменшити проліферацію в жовчних протоках зупинити прогресування гістологічних змін і навіть усунути гепатобіліарні зміни за умови початку терапії на ранніх стадіях муковісцидозу. Для кращої ефективності лікування із застосуванням урсодезоксихолевої кислоти має бути розпочато відразу ж після уточнення діагнозу муковісцидозу.


  Фармакокінетика.

  При пероральному введенні урсодезоксихолева кислота швидко абсорбується в тощій та верхній клубовій кишках шляхом пасивного транспорту а в термінальній клубовій кишці – шляхом активного транспорту. Швидкість абсорбції зазвичай становить 60-80 %. Після всмоктування жовчна кислота підлягає у печінці майже повній кон’югації з амінокислотами гліцином та таурином і після цього екскретується з жовчю. Кліренс першого проходження через печінку становить до 60 %.

  Залежно від добової дози і основного порушення або стану печінки більш гідрофільна урсодезоксихолева кислота кумулюється в жовчі. Водночас спостерігається відносне зменшення інших більш ліпофільних жовчних кислот.

  Під впливом кишкових бактерій відбувається часткова деградація до 7-кетолітохолевої та літохолевої кислот. Літохолева кислота є гепатотоксичною і викликає ушкодження паренхіми печінки у деяких видів тварин. У людини поглинається лише незначна її кількість яка у печінці сульфатується і таким чином детоксикується перш ніж бути виведеною з жовчю і нарешті з калом. 

  Біологічний період напіврозпаду урсодезоксихолевої кислоти становить 3 5-5 8 дня.


  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Для розчиненнярентгеннегативних холестеринових жовчних каменів розміром не більше   15 мм у діаметрі у хворих з функціонуючим жовчним міхуром незважаючи на присутність у ньому  жовчного(их) каменя(нів).

  Для лікування біліарного рефлюкс-гастриту.

  Для симптоматичного лікування первинного біліарного цирозу (ПБЦ) за умови відсутності декомпенсованого  цирозу печінки.

  Для лікування гепатобіліарних розладів при муковісцидозі у дітей віком від 6 до 18 років.


  Протипоказання.

  Підвищена чутливість до будь-якої речовини що входить до складу лікарського засобу.

  Гостре запалення жовчного міхура або жовчних проток.

  Непрохідність жовчних проток (закупорка загальної жовчної протоки або протоки міхура).

  Часті епізоди печінкових колік.

  Рентгеноконтрастні кальцифіковані камені жовчного міхура.

  Порушення скоротності жовчного міхура.

  Невдалий результат портоентеростомії або відсутність адекватного жовчного відтоку у дітей з атрезією жовчних шляхів.


  Взаємодія з іншими лікарським засобами та інші види взаємодій.

  Капсули Урсофальку 250 мг не можна застосовувати одночасно з холестираміном холестиполом або антацидними препаратами що містять гідроокис алюмінію та/або смектит оскільки ці препарати зв’язують урсодезоксихолеву кислоту у кишечнику і таким чином перешкоджають її поглинанню та знижують ефективність. Якщо застосування препаратів що містять одну з названих речовин необхідне їх потрібно приймати щонайменше за 2 години перед або через 2 години після прийому капсул Урсофальку 250 мг.

  Капсули Урсофальку 250 мг можуть посилити поглинання циклоспорину з кишечнику. У пацієнтів які приймають циклоспорин лікар має перевіряти концентрацію цієї речовини в крові і у разі необхідності коригувати дозу циклоспорину.

  В окремих випадках капсули Урсофальку 250 мг можуть зменшувати поглинання ципрофлоксацину.

  У клінічному дослідженні у здорових добровольців спільне застосування урсодезоксихолевої кислоти (500 мг/добу) і розувастатину (20 мг/добу) призводило до деякого підвищення концентрації розувастатину у плазмі. Клінічна значущість даної взаємодії а також значимість щодо інших статинів невідома.

  Доведено що урсодезоксихолева кислота зменшує пікову плазмову концентрацію (Cmax) і площу під кривою (AUC) антагоніста кальцію нітрендипіну у здорових добровольців. Рекомендується ретельне спостереження за результатом спільного застосування ніфедипіну і урсодезоксихолевої кислоти. Може бути потрібне підвищення дози ніфедипіну.

  Крім того повідомлялося про ослаблення терапевтичної дії дапсону.

  Ці відомості а також дані отримані in vitro дають змогу припустити що урсодезоксихолева кислота потенційно може викликати індукцію ферментів цитохрому Р450 3A. Але в добре спланованому дослідженні взаємодії з будесонідом що є доведеним субстратом цитохрому Р450 3A подібного ефекту не спостерігалося.

  Естрогенні гормони а також препарати для зменшення концентрації холестерину в крові можуть підсилювати секрецію холестерину печінкою і таким чином сприяти каменеутворенню в жовчному міхурі що є протилежним ефектом для урсодезоксихолевої кислоти використовуваної для їх розчинення.


  Особливості застосування.

  Прийом препарату Урсофальк 250 мг в капсулах повинен здійснюватися під наглядом лікаря.

  Протягом перших трьох місяців лікування функціональні показники роботи печінки (АСТ АЛТ і ГГТ) слід контролювати кожні 4 тижні а в подальшому – один раз на три місяці. Це дає змогу визначити наявність або відсутність відповіді на лікування у пацієнтів з ПБЦ а також своєчасно виявити потенційні порушення функції печінки особливо у пацієнтів з ПБЦ на пізніх стадіях.

  Застосування для розчинення холестеринових жовчних каменів

  Для того щоб оцінити прогрес у лікуванні а також для своєчасного виявлення будь-яких ознак кальцифікації каменів залежно від розміру каменів слід проводити візуалізацію жовчного міхура (пероральна холецистографія) з оглядом затемнень в положенні пацієнта стоячи і лежачи на спині (під ультразвуковим контролем) через 6-10 місяців після початку лікування.

  Урсофальк 250 мг в капсулах не слід застосовувати якщо жовчний міхур неможливо візуалізувати на рентгенівських знімках або в разі кальцифікації каменів порушенні скоротливості жовчного міхура або частих печінкових коліках.

  Жінки що приймають Урсофальк 250 мг в капсулах для розчинення жовчних каменів повинні використовувати ефективний негормональний метод контрацепції оскільки гормональні контрацептиви можуть підвищувати утворення каменів у жовчному міхурі.

  Лікування пацієнтів з ПБЦ на пізній стадії

  Вкрай рідко повідомлялося про декомпенсацію цирозу печінки яка частково може регресувати після припинення терапії.

  У пацієнтів з ПБЦ дуже рідко можливе посилення симптомів на початку лікування наприклад може посилюватися свербіж. У таких випадках дозу Урсофальку 250 мг в капсулах потрібно знизити до однієї капсули Урсофальку 250 мг на добу; потім дозу слід поступово підвищувати як описано в розділі «Спосіб застосування та дози».

  При появі діареї слід зменшити дозування; якщо діарея не припиняється слід припинити лікування.


  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Дослідження у тварин не показали впливу урсодезоксихолевої кислоти на фертильність. Дані про вплив на фертильність у людини відсутні.

  Дані щодо застосування урсодезоксихолевої кислоти вагітним жінкам недостатні. Результати досліджень на тваринах свідчать про наявність репродуктивної токсичності на ранніх стадіях вагітності. Урсофальк 250 мг в капсулах не слід застосовувати під час вагітності за винятком випадків нагальної потреби. Жінки репродуктивного віку можуть приймати препарат лише за умови якщо вони використовують надійні засоби контрацепції.

  Рекомендується використовувати негормональні протизаплідні засоби або пероральні контрацептиви з низьким вмістом естрогенів. Пацієнткам які отримують Урсофальк    250 мг в капсулах для розчинення каменів у жовчному міхурі слід використовувати ефективні негормональні засоби контрацепції оскільки гормональні пероральні контрацептиви можуть посилювати каменеутворення в жовчному міхурі. До початку лікування слід виключити можливість вагітності.

  За даними декількох зафіксованих випадків застосування препарату жінкам які годують груддю вміст урсодезоксихолевої кислоти в молоці був вкрай низьким тому не слід очікувати розвитку будь-яких небажаних явищ у дітей які отримують таке молоко.


  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Впливу на здатність керувати автомобілем і користуватись іншими механізмами не спостерігалось.


  Спосіб застосування та дози.

  Для пацієнтів маса тіла яких менше 47 кг або у яких виникають труднощі при ковтанні капсул Урсофальку доступна інша лікарська форма Урсофальку − суспензія.


  Для розчинення холестеринових жовчних каменів

  Приблизно 10 мг урсодезоксихолевої кислоти/кг маси тіла (див. табл.1)

  Таблиця 1

  Маса тіла

  Кількість капсул

  до 60 кг

  61-80 кг

  81-100 кг

  понад 100 кг


  2

  3

  4

  5


  Капсули потрібно ковтати цілими запиваючи водою 1 раз на добу увечері перед сном.

  Капсули потрібно приймати регулярно.


  Необхідний для розчинення жовчних каменів час зазвичай становить 6-24 місяці. Якщо зменшення розмірів жовчного каменя не спостерігається після 12 місяців прийому продовжувати терапію не слід.

  Успіх лікування потрібно перевіряти кожні 6 місяців за допомогою ультразвукового або рентгенівського дослідження. Додатковими дослідженнями потрібно перевіряти чи з часом не відбулась кальцифікація каменів. Якщо це трапилось лікування слід припинити.


  Для лікування біліарного рефлюкс-гастриту

  1 капсула Урсофальку 250 мг один раз на день з деякою кількістю рідини увечері перед сном.

  Зазвичай для лікування гастриту з рефлюксом жовчі капсули Урсофальку 250 мг приймають протягом 10-14 днів. Тривалість застосування залежить від стану хворого. Лікар повинен приймати рішення про тривалість лікування у кожному випадку індивідуально.


  Для симптоматичного лікування первинного біліарного цирозу (ПБЦ)

  Добова доза залежить від маси тіла та варіює від 3 до 7 капсул (14 ± 2 мг урсодезоксихолевої кислоти/кг маси тіла).

  У перші 3 місяці лікування капсули Урсофальку 250 мг потрібно приймати протягом дня розподіливши добову дозу на 3 прийоми. При покращенні показників функції печінки добову дозу можна приймати 1 раз на добу увечері.

  Таблиця 2

  Маса тіла (кг)

  Добова доза

  (мг/кг маси тіла)

  Капсули

  перші 3 місяці

  у подальшому

  ранок

  день

  вечір

  вечір

  (1 раз на день)

  47-62

  12-16

  1

  1

  1

  3

  63-78

  13-16

  1

  1

  2

  4

  79-93

  13-16

  1

  2

  2

  5

  94-109

  14-16

  2

  2

  2

  6

  понад 110


  2

  2

  3

  7


  Капсули потрібно ковтати цілими запиваючи рідиною. Необхідно додержуватись регулярності прийому.

  Застосування капсул Урсофальку 250 мг при первинному біліарному цирозі може бути необмеженим у часі.

  У пацієнтів з первинним біліарним цирозом рідко на початку лікування можливе погіршення клінічних симптомів наприклад може посилитись свербіж. У такому разі терапію слід продовжувати приймаючи 1 капсулу Урсофальку 250 мг на добу після чого поступово підвищувати дозу (збільшуючи щотижня добову дозу на 1 капсулу) до досягнення призначеного режиму дозування.


  Застосування дітям

  Для дітей з муковісцидозом віком від 6 до 18 років дозування становить 20 мг/кг/добу і розподіляється на 2-3 прийоми з подальшим збільшенням дози до 30 мг/кг/добу у разі потреби.

  Таблиця 3

  Маса тіла

  (кг)

  Добова доза

  (мг/кг)


  Урсофальк капсули по 250 мг

  Ранок

  День

  Вечір

  20 – 29

  17-25

  1

  --

  1

  30 – 39

  19-25

  1

  1

  1

  40 – 49

  20-25

  1

  1

  2

  50 – 59

  21-25

  1

  2

  2

  60 – 69

  22-25

  2

  2

  2

  70 – 79

  22-25

  2

  2

  3

  80 – 89

  22-25

  2

  3

  3

  90 – 99

  23-25

  3

  3

  3

  100 – 109

  23-25

  3

  3

  4

  >110


  3

  4

  4
  Діти.

  Для розчинення холестеринових жовчних каменів лікування біліарного рефлюкс-гастриту та симптоматичного лікування ПБЦ:

  Немає принципових вікових обмежень для застосування Урсофальку дітям але якщо дитина важить менше ніж 47 кг та/або якщо дитина має труднощі з ковтанням рекомендується застосовувати Урсофальк у вигляді суспензії.

  Для лікування гепатобіліарних розладів при муковісцидозі:

  Застосовувати дітям віком від 6 до 18 років.


  Передозування.

  У випадках передозування можлива діарея. Інші симптоми передозування малоймовірні оскільки поглинання урсодезоксихолевої кислоти зменшується при збільшенні дози і тому більшість її кількості екскретується з фекаліями.

  У разі появи діареї дозу потрібно зменшити а якщо діарея постійна терапію потрібно припинити.

  У специфічних заходах потреби немає. Наслідки діареї необхідно лікувати симптоматично з відновленням балансу рідини і електролітів.

  Додаткова інформація щодо особливих груп пацієнтів

  Тривала терапія високими дозами урсодезоксихолевої кислоти (28-30 мг/кг/добу) у пацієнтів з первинним склерозуючим холангітом (застосування за незареєстрованим показанням) була пов'язана з більш високою частотою серйозних небажаних явищ.


  Побічні реакції.

  Оцінка частоти побічних реакцій базується на таких даних:

  Дуже часто: >1/10.

  Часто: >1/100 і <1/10.

  Нечасто: >1/10 00 і <1/100.

  Рідко: >1/10 000 і  <1/1 000.

  Дуже рідко: <1/10 000 включаючи окремі випадки.


  Порушення з боку шлунково-кишкового тракту

  У клінічних дослідженнях були частими повідомлення про пастоподібні випорожнення або діарею протягом лікування урсодезоксихолевою кислотою.

  Дуже рідко при лікуванні первинного жовчного цирозу відзначався сильний абдомінальний біль з локалізацією у правому підребер’ї.

  Порушення з боку печінки та жовчного міхура

  Дуже рідко при лікуванні урсодезоксихолевою кислотою можлива кальцифікація жовчних каменів.

  Упродовж терапії розвинених стадій первинного біліарного цирозу дуже рідко спостерігається декомпенсація цирозу печінки яка частково регресувала після припинення лікування.

  Реакції гіперчутливості

  Дуже рідко можливі алергічні реакції включаючи висипання кропив’янку.


  Термін придатності. 5 років.

  Препарат не можна застосовувати  після закінчення терміну придатності зазначеного на упаковці.


  Умови зберігання. Не потребує спеціальних умов зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці.  Упаковка.  По 10 капсул у блістері; по 1 блістеру в коробці з картону.

  По 25 капсул у блістері; по 2 або 4 блістери в коробці з картону.


  Категорія відпуску. За рецептом.


  Виробник.

  Др. Фальк Фарма ГмбХ.


  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

  Ляйненвеберштрассе 5

  Д-79108 Фрайбург Німеччина.


  Додаткова інформація
  Додаткова інформація
  Количество в упаковке10
  Форма товаруКапсули
  ВиробникDr. Falk (Німеччина)
  Реєстраційне посвідченняUA/3746/02/01
  Умови відпускуза рецептом
  Головний медикаментУрсофальк
  код моріону72885
  Відгуки
  Напишіть власний відгук
  Як мені оцінити цей продукт? *
  Загальна оцінка :
  Как заказать

  КАК СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ?

  • 1. Что бы найти препарат достаточно ввести в строке поиска первые 3-4 буквы названия товара.
  • 2. Выберите количество упаковок и нажмите на кнопку «Добавить в корзину».
  • 3. После наполнения корзины нужными товарами, нажмите на кнопку «Оформить заказ».
  • 4. Для завершения заказа необходимо заполнить небольшую форму.
  • 5. После заполнения обязательных пунктов, нажмите кнопку «Оформить заказ».
  • 6. Ожидайте Sms - уведомление с номером электронного чека или звонка от оператора.
   
  Продукция (косметические и гигиенических средства, БАДы, товары для детей) нашей интернет-аптеки доставляется покупателю из аптек сети «Аптека Доброго Дня», где она хранится согласно требованиям Госслужбы Украины.

   

  – Когда можно забирать заказ? (самовывоз из аптеки)

   

  После получения смс - подтверждения с номером заказа, Вы можете приходить в аптеку, на которую был оформлен заказ.

  Если же Вы пришли в аптеку и заказ не был готов или не был собран – просьба сообщить нам об этом по телефону

   0 (800) 500-129, (044) 538-07-37.

   

  САМОВЫВОЗ

  Если Вы желаете забрать свой заказ из аптеки самостоятельно, для удобства Вы можете предварительно забронировать его по телефону, либо через сайт. 

  После подтверждения заказа оператором – сразу можно ехать в аптеку.

  Позвонив по телефону горячей линии 0 (800) 500-129 (звонки со стационарных телефонов бесплатные).

  Вы также получите информацию о том, в какой ближайшей аптеке необходимый Вам товар есть в наличии.

   

   

  Аналоги

  Аналоги Урсофальк 250 мг капсули №10

  1. Подібний терапевтичний ефект
  2. add.ua-Dr. Falk (Німеччина)-Урсофальк 500 мг таблетки №100-20

   Урсофальк 500 мг таблетки №100

   Виробник: Dr. Falk (Німеччина)

   2422,00 грн.
  3. add.ua-Кусум Фарм ООО (Украина,Суми)-Укрлів 500 мг таблетки №100-20

   Укрлів 500 мг таблетки №100

   Виробник: Кусум Фарм ООО (Украина,Суми)

   1929,00 грн.
  4. add.ua-Dr. Falk (Німеччина)-Урсофальк 250 мг капсули №100-20

   Урсофальк 250 мг капсули №100

   Виробник: Dr. Falk (Німеччина)

   1194,00 грн.
  5. add.ua-Magis Pharmaceutici (Італія)-Урсолізин 300 мг капсули №100-20

   Урсолізин 300 мг капсули №100

   Виробник: Magis Pharmaceutici (Італія)

   1165,50 грн.
  6. add.ua-Pharmascience (Канада)-Урсодіол 500 мг таблетки №50-20

   Урсодіол 500 мг таблетки №50

   Виробник: Pharmascience (Канада)

   1050,50 грн.
  7. add.ua-Кусум Фарм ООО (Украина,Суми)-Укрлів 250 мг таблетки №100-20

   Укрлів 250 мг таблетки №100

   Виробник: Кусум Фарм ООО (Украина,Суми)

   998,00 грн.
  8. add.ua-PRO. MED. CS Praha (Чеська Республіка)-Урсосан 250 мг капсули №100-20

   Урсосан 250 мг капсули №100

   Виробник: PRO. MED. CS Praha (Чеська Республіка)

   944,00 грн.
  9. add.ua-Дарница ЗАО (Украина, Киев)-Урсохол 250 г капсули №100-20

   Урсохол 250 г капсули №100

   Виробник: Дарница ЗАО (Украина, Киев)

   830,50 грн.
  10. add.ua-Dr. Falk (Німеччина)-Урсофальк 250 мг капсули №50-20

   Урсофальк 250 мг капсули №50

   Виробник: Dr. Falk (Німеччина)

   664,00 грн.
  11. add.ua-Dr. Falk (Німеччина)-Урсофальк 500 мг таблетки №25-20

   Урсофальк 500 мг таблетки №25

   Виробник: Dr. Falk (Німеччина)

   629,00 грн.
  12. add.ua-Pharmascience (Канада)-Урсодіол 250 мг таблетки №50-20

   Урсодіол 250 мг таблетки №50

   Виробник: Pharmascience (Канада)

   603,50 грн.
  13. add.ua-Кусум Фарм ООО (Украина,Суми)-Укрлів 250 мг/5 мл суспензія 200 мл-20

   Укрлів 250 мг/5 мл суспензія 200 мл

   Виробник: Кусум Фарм ООО (Украина,Суми)

   503,00 грн.
  14. add.ua-Дарница ЗАО (Украина, Киев)-Урсохол 250 г капсули №50-20

   Урсохол 250 г капсули №50

   Виробник: Дарница ЗАО (Украина, Киев)

   454,50 грн.
  15. add.ua-Mega Lifesciences (Таїланд)-Урсолив 250 мг капсули №50-20

   Урсолив 250 мг капсули №50

   Виробник: Mega Lifesciences (Таїланд)

   425,00 грн.
  16. add.ua-Grindeks (Латвія)-Гринтерол 250 мг капсули №50-20

   Гринтерол 250 мг капсули №50

   Виробник: Grindeks (Латвія)

   417,50 грн.
  17. add.ua-Кусум Фарм ООО (Украина,Суми)-Укрлів 250 мг таблетки №30-20

   Укрлів 250 мг таблетки №30

   Виробник: Кусум Фарм ООО (Украина,Суми)

   361,00 грн.
  18. add.ua-Magis Pharmaceutici (Італія)-Урсолізин 300 мг капсули №20-20

   Урсолізин 300 мг капсули №20

   Виробник: Magis Pharmaceutici (Італія)

   327,00 грн.
  19. add.ua-Euro Lifecare (Велика Британія)-Урсоност 300 мг капсули №20-20

   Урсоност 300 мг капсули №20

   Виробник: Euro Lifecare (Велика Британія)

   305,00 грн.
  20. add.ua-Magis Pharmaceutici (Італія)-Урсолізин 150 мг капсули №20-20

   Урсолізин 150 мг капсули №20

   Виробник: Magis Pharmaceutici (Італія)

   230,50 грн.
  21. add.ua-Euro Lifecare (Велика Британія)-Урсоност 150 мг капсули №20-20

   Урсоност 150 мг капсули №20

   Виробник: Euro Lifecare (Велика Британія)

   213,00 грн.
  Завантажити повну інструкцію
  УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
  Переглянуті ліки
  1. Емоліум емульсія для купання 200 мл

   Санофи Авентис
  2. Форінекс спрей 50 мкг/доза флакон 140 доз

   Фармак ОАО (Украина, Киев)
  3. Глиптар 50 мг таблетки №60

   Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)
  4. Псори Актив шампунь 250 мл

   Ботаніка, Україна
  Акции
  Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

  Продовжити покупки
  Оформити замовлення