Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Проста-Лік ультра-мікроемульсія стіки 10 мл №20
689,00 ₴
Seris (Італія)
Код товару:
765564
У список

Проста-Лік ультра-мікроемульсія стіки 10 мл №20

Seris (Італія)
Упаковка В наявності
689,00 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
Безкоштовно
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям не можнане можна
 • ВагітнимВагітним не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я вагітних жінок і, відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я годуючих жінок, і відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може мати підвищений негативний вплив на здоров'я діабетиків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає всілякі ризики. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Seris (Італія)
Форма товару Емульсія
Штрих-код 793596770791
Об'єм 10 мл
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

Проста-ЛІК (Prosta-LIQ) інструкція по застосуванню

Склад

1 стік містить:

активні інгредієнти:  

 • Екстракт плодів пальми пилкоподібної (Serenoa repens) –  350 мг (жирних кислот - 297,5 мг);
 • екстракт кори сливи африканської (Pygeum africanum) – 100 мг;
 • екстракт зніту вузьколистного (Epilobium angustifolium L.) – 50 мг.

допоміжні речовини: еритрітол, соняшниковий лецитин, поліоксіетиленсорбітан моностеарат, лимонна кислота, ксантанова камідь, сорбат калію, бензоат натрію, ароматизатор, сукралоза.

Проста-ЛІК – дієтична добавка в формі ультра-мікроемульсії з рослинних екстрактів пальми пилкоподібної, сливи африканської та епілобіуму, до раціону харчування дорослих чоловіків для нормалізації функціонування сечостатевої системи при хронічному простатиті, доброякісній гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ).                                     

Проста-ЛІК сприяє зменшенню вираженості патологічних симптомів ДГПЗ (дизурія, поллакіурія, ніктурія, неповне випорожнення сечового міхура), збільшенню об’єму та сили сечовипускання. Проста-ЛІК сповільнює подальше зростання та збільшення об’єму передміхурової залози.

Дія Проста-ЛІК обумовлена компонентами що входять до його складу.

Екстракт плодів пальми пилкоподібної ліпідостероловий (Serenoa repens) – має антиандрогенний, протизапальний, протинабряковий і антипроліферативний ефекти, які вибірково проявляються на рівні передміхурової залози.

Механізм місцевої антиандрогенної дії екстракту плодів пальми пилкоподібної полягає в інгібуванні синтезу дигідротестостерону (за рахунок пригнічення ферменту 5-альфа-редуктази) та його фіксації до цитозольних рецепторів, що перешкоджає проникненню гормону в ядро.

Механізм місцевої протизапальної дії обумовлений тим, що ліпідостероловий екстракт плодів пальми пилкоподібної інгібує активність фосфоліпази А2 і вивільнення арахідонової кислоти, тим самим зменшується синтез простагландинів і лейкотрієнів, які є медіаторами запалення. Сприяє зменшенню проникності капілярів і судинного стазу, зменшує інфільтрацію та запальний процес в простаті, усуває компресію шийки сечового міхура і сечовивідного каналу, покращуючи показники уродинаміки.

Місцева антипроліферативна дія екстракту плодів пальми пилкоподібної проявляється зниженням активності факторів росту (перш за все епідермального і фібробластичного) та прискоренням процесів апоптозу клітин простати.

Екстракт плодів пальми пилкоподібної не впливає на рівень статевих гормонів в плазмі крові, не впливає на потенцію і лібідо і не змінює рівень простатоспеціфіческого антигену в плазмі крові.

Екстракт кори сливи африканської (Pygeum africanum)сприяє усуненню симптомів порушення сечовипускання при ДГПЗ і хронічному простатиті, таких як: слабке або переривчасте сечовипускання, ніктурія, денна поліурія, дизурія, відчуття неповністю випорожненого сечового міхура за рахунок пригнічення проліферації фібробластів передміхурової залози, стимульованих b-FGF (основний фактор росту фібробластів). Інгібуючи проліферацію фібробластів, екстракт сливи африканської пригнічує розростання сполучної тканини в передміхуровій залозі і запобігає її фіброзу.

Екстракт сливи африканської не впливає на активність гормонів статевої системи чоловіків.

Екстракт зніту вузьколистного (епілобіум) (Epilobium angustifolium L.)має антипроліферативну, протизапальну та антиоксидантну дію та рекомендований для застосування при ДГПЗ і хронічному простатиті. Антипроліферативна активність екстракту епілобіуму обумовлена його здатністю прискорювати мітохондріальний шлях апоптозу клітин передміхурової залози.

Екстракт зніту вузьколистного має антиоксидантну дію за рахунок здатності знешкоджувати супероксидний аніон (O2) та гідроксильні радикали, а також інгібувати вироблення АФК за допомогою стимульованих нейтрофілів.

У 2015 році Європейська агенція з лікарських засобів (EMEA) та Комітет, що здійснює нагляд за лікарськими засобами на рослинній основі (HMPC), підтвердили, що епілобіум можна застосовувати у всіх країнах ЄС для лікування пацієнтів з ДГПЗ для полегшення симптомів нижніх сечовивідних шляхів.

Показання

Доброякісна гіперплазія (аденома) передміхурової залози I і II стадії з симптомами:

 • слабке або переривчасте сечовипускання;
 • відчуття неповністю випорожненого сечового міхура;
 • біль при сечовипусканні;
 • порушення статевої функції.

Хронічний простатит.

Протипоказання Проста-Ліку

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів Проста-ЛІК.

Особливості застосування препарату

Проста-ЛІК тільки полегшує симптоми при збільшеній передміхурової залози, але не усуває саме її збільшення.

Проста-ЛІК не слід застосовувати при доброякісній гіперплазії передміхурової залози у фазі декомпенсації.

Якщо скарги погіршуються або якщо такі симптоми, як лихоманка, спазми або кров у сечі, болючі сечовипускання або затримка сечі відбуваються під час використання Проста-ЛІК слід обов’язково проконсультуватися з лікарем.   

Спосіб застосування та дози Проста-Лік

Для перорального застосування.

Вживати дорослим чоловікам по 1 стіку на день.  Перед застосуванням стіку, його слід струсити. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Тривалість застосування.

Проста-ЛІК рекомендується застосовувати не менше 3 місяців. Тривалість лікування визначається лікарем індивідуально.

Побічні реакції Проста-Ліку

Рідко: нудота, печія, діарея, біль у животі.

Не є лікарським засобом.

Термін придатності

3 роки.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці у сухому, захищеному від прямого сонячного світла місці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 20 стіків по 10 мл у коробці.

Завантажити повну інструкцію

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку