Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Сімбіозіс Бебікол кралі дитячі флакон 8 мл
372,70 ₴
Probiotical S.p.A, Італія
Код товару:
769841
У список

Сімбіозіс Бебікол кралі дитячі флакон 8 мл

Probiotical S.p.A, Італія
Упаковка В наявності
372,70 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно
від 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 35 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 60 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДітямДітям можнаможна
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Probiotical S.p.A, Італія
Форма товару Краплі
шт. 1
Штрих-код 3583310344929
Бренд Сімбіозіс Бебікол
код моріону 822797
Об'єм 8 мл
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання не вище +25°С
Інструкція

Сімбіозіс (Symbiosys) Бебікол інструкція по застосуванню

Опис

>

Що таке кишкова мікробіота?

Кишкова мікробіота, яку раніше називали «кишковою флорою», – це мікробна популяція, присутня в нашій травній системі, яка переважно складається з бактерій. У дорослих кишкова мікробіота може містити до 1014 мікроорганізмів, що живуть у гармонії між собою, і ця кількість у десять разів перевищує загальну кількість клітин в організмі людини. На сьогодні встановлено, що кишкова мікробіота відіграє важливу роль у підтриманні здоров'я людині завдяки продукції поживних речовин, стимуляції розвитку імунної системи та створенню захисного бар´єру проти патогенів.

Сімбіозіс (symbiosys) – це лінійка засобів, які містять ретельно відібрані та науково досліджені мікроорганізми.

У чому особливість Сімбіозіс Бебікол?

Сімбіозіс Бебікол містить бактеріальні штами Bifidobacterium breve BR03 та Bifidobacterium breve B632, вивчені у наукових дослідженнях.

Ці бактеріальні штами, зберігаються у міжнародних приватних колекціях зі статусом МДО (міжнародного депозитарного органу). Ці види бактерій наявні у списку кваліфікованої презумпції безпечності (Qualified Presumption of Safety, QPS), це свідчить про те, що Європейська установа із безпечності харчових продуктів (European Food Safety Authority, EFSA) визнає штами бактерій, що входять до складу Бебікол безпечними.

Ці відібрані бактерії захищені від впливу шлункової кислоти та деяких факторів зовнішнього середовища завдяки запатентованому методу мікрокапсуляції.

В дитячому віці найбільш розповсюдженими представниками мікрофлори кишечника є біфідобактерії, особливо у дітей на грудному вигодовуванні.

Кишкові коліки новонароджених здебільшого проявляються неконтрольованим плачем, який спостерігається у дітей грудного та раннього віку без будь-яких очевидних причин.

В наукових дослідженнях було відмічено, що у дітей з кишковими коліками досить часто спостерігається зниження кількості біфідобактерій у кишечнику і збільшення газоутворюючих бактерій. Тому порушення кишкової мікробіоти розглядають як можливу причину, яка призводить до підвищеного газоутворення та виникнення кишкових кольок у немовлят. Біфідобактерії Bifidobacterium breve BR03 i Bifidobacterium breve B632 мають властивість пригнічувати зростання патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів, зокрема кишкової палички, сальмонел, клостридій та ін. за рахунок продукції бактеріоцинів та органічних кислот. Що, в свою чергу, сприяє підтриманню популяції біфідобактерій і відновленню нормальної мікрофлори, зменшенню газоутворення і запобіганню розвитку кишкових кольок, зменшенню тривалості плачу у немовлят.

П'ять крапель Сімбіозіс Бебікол забезпечують вживання 108 клітин кожного бактеріального штаму.

Рекомендації щодо застосування

>

Сімбіозіс Бебікол рекомендується в якості функціонального дитячого харчування на додаток до основного раціону харчування як додаткове джерело життєздатних бактерій Bifidobacterium breve BR03 i Bifidobacterium breve B632 для сприяння нормалізації мікрофлори кишечника та його функціонального стану, для запобігання порушенню мікрофлори кишечника, що, в свою чергу, зменшує ризик підвищеного газоутворення та розвитку кишкових кольок у дітей грудного та раннього віку (скорочення хвилин щоденного плачу у здорових немовлят ),зниження добової частоти зригування, покращення консистенції стільця і щоденних випорожнень.

Спосіб застосування та дози Сімбіозіс Бебікол 

>

Сімбіозіс Бебікол призначений для дітей від народження; його використовують по 5 крапель кожного ранку під час прийому їжі або згідно рекомендацій лікаря. Перед використанням струсіть пляшечку, щоб забезпечити оптимальне розподілення штамів у суспензії. Наявність частинок після струшування є цілком нормальною. Краплі відмірюйте в ложечку, пристосовану до віку вашої дитини, або в холодну чи теплу пляшечку для годування. Не поміщайте піпетку безпосередньо до рота дитини.

Сімбіозіс Бебікол рекомендується приймати щодня, щонайменше протягом 30 днів або згідно рекомендацій лікаря.

Не додавати до гарячого!

Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу. 

Сімбіозіс Бебікол – це функціональне дитяче харчування, яке додається до основного раціону харчування та не замінює здоровий спосіб життя та різноманітний і збалансований раціон.

Особливості застосування препарату

>

Бактерії B. breve BR03 та B. breve B632 добре переносяться. Крім того, СІМБІОЗІС Бебікол виготовляється відповідно до вимог Належної виробничої практики для харчових добавок.

Формула Сімбіозіс Бебікол не містить алергенів (запатентована технологія компанії «Пробіотикал С.п.А.» [Probiotical S.p.A.]); зокрема, продукт не містить жодних алергенів, зазначених у чинному Європейському законодавстві (UE 1169/2011): пшениця, жито, ячмінь, овес, камут та їх прищеплені гібриди і похідні продукти, ракоподібні та продукти, вироблені з них, яйця та продукти на основі яєць, риба і рибні продукти, арахіс та продукти на його основі, соєві боби та продукти на їх основі, молоко та молочна продукція (включно з лактозою), горіхи, селера, гірчиця, насіння кунжуту та похідні продукти, люпин, молюски та похідні продукти, а також діоксид сірки в концентрації вище 10 мг/кг або 10 мл/л, який позначається як SO2.

Побічні реакції Сімбіозісу Бебікол

>

Під час застосування цього продукту не очікуються побічного ефекту. Однак оскільки деякі люди можуть мати індивідуальну чутливість, не слід виключати ймовірність розвитку побічної реакції. Якщо виникають сумніви, зверніться за консультацією до лікаря.

Застереження

>

Підвищена чутливість до окремих компонентів продукту.

Не є лікарським засобом.

Взаємодія з іншими засобами та інші види взаємодії

Наразі відсутня інформація про відомі реакції взаємодії з дієтичними добавками або ліками. З іншого боку, Сімбіозіс Бебікол складається з бактерій, які можуть втратити свою активність на фоні лікування антибіотиками.

Якщо ваша дитина страждає на тяжку або хронічну хворобу, і вам цікаво, чи буде Сімбіозіс Бебікол корисним для вашої дитини, або якщо у вас є питання щодо прийому Сімбіозіс Бебікол разом з ліками, зверніться за порадою до свого лікаря, перш ніж почати прийом Сімбіозіс Бебікол.

Умови зберігання

>

Зберігайте в сухому місці за температури не вище 25 °C.

Використовуйте не більше 30 діб після першого відкриття пляшки.

Зберігайте в недоступному для дітей місці.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку