Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Схізандрин 25 мг таблетки №30
641,30 ₴
Фармаком ВТФ ТОВ (Україна, Харків)
Код товару:
725075
У список

Схізандрин 25 мг таблетки №30

Фармаком ВТФ ТОВ (Україна, Харків)
Упаковка В наявності
641,30 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
Безкоштовно
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям не можнане можна
 • ВагітнимВагітним не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я вагітних жінок і, відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я годуючих жінок, і відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Фармаком ВТФ ТОВ (Україна, Харків)
Дозування 25 мг
Форма товару Таблетки
Спосіб застосування Оральний
Признак Вітчизняний
Штрих-код 4820025748925
Взаємодія з їжею Після їди
Кількість в упаковці 30
Бренд Схізандрин
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 18.09.2023
Провірено
Інструкція

Схізандрин інструкція по застосуванню

Склад

Схізандрин – 25,0 мг, допоміжні речовини.

Енергетична цінність ккал/100 г: 18,022 ккал

Харчова (живильна) цінність в 100 г продукту:

Білки – 1,01 г; вуглеводи – 3,23 г; жири – 0,118 г.

Форма випуску

Таблетки по 250 мг № 30.

Опис діючих речовин

«Схізандрин» – новий рослинний гепатопротектор, діюча речовина якого — схізандрин – біологічно активна сполука групи лігнанів лимонника китайського. У схізандрина виявлено сильну гепатопротекторну, антитоксичну дію, багатоплановий антиоксидантний ефект. Під впливом схізандрина в різному ступені відновлюються функції гепатоцитів при ураженні печінки, нормалізується рівень печінкових ферментів.

В основі механізму дії схізандрина лежить активація ферментної системи печінки, що відповідає за метаболізм ксенобіотиків, а також підвищується активність актиоксидантних ферментів печінки, таких як глутатіонпероксидаза, глутатіонредуктаза і глутатіон-S-транфераза. Завдяки цьому посилюються процеси детоксикації, припиняється руйнування клітин печінки і прискорюються процеси їх відновлення (регенерації).

Показання

Додаткове джерело лігнанів; спияє нормалізації функціонування печінки. «Схізандрин» проявляє виражену гепатопротекторну, метаболічну, гіпохолестеринемічну, антитоксичну дію, багатоплановий антиоксидантний ефект.

Показання до застосування:

 • хронічні гепатити — стеаногепатити (алкогольні, неалькогольні),
 • вірусні гепатити В і С;
 • токсичні ураження печінки при алкоголізмі, при лікарських ураженнях печінки, при інтоксикації сполуками важких металів.

Протипоказання Схізандрину

Індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період грудного вигодовування, діти до 18 років, гостра печінкова недостатність, декомпенсований цироз печінки. З обережністю призначати при гастриті, холециститі, панкреатиті.

Спосіб застосування та дози Схізандрин

Дорослим по 1-2 таблетки три рази на день після вживання їжі. Курс прийому — 3 місяці. В подальшому тривалість застосування узгоджувати з лікарем.

Термін придатності

24 місяці.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку