Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Ундевіт драже №50
19,90 ₴
Київський вітамінний завод ПАТ (Україна, Київ)
Код товару:
1563
У список

Ундевіт драже №50

Київський вітамінний завод ПАТ (Україна, Київ)
Немає в наявності
19,90 ₴
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Київський вітамінний завод ПАТ (Україна, Київ)
Форма товару Драже
шт. 1
Штрих-код 4820011180388
Кількість в упаковці 50
код моріону 49995
Умови відпуску без рецепта
Реєстраційне посвідчення UA/7922/01/01
Температура зберiгання не вище +25°С
Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

 

УНДЕВІТÒСклад лікарського засобу:

діючі речовини:

1 драже містить

вітаміну А

вітаміну Е

вітаміну В1

–     3300 МО

–     10 мг

–      2 мг

вітаміну В2

–      2 мг

вітаміну В6

–      3 мг

вітаміну В12

–      2 мкг

вітаміну С

–      75 мг

вітаміну РР

–      20 мг

вітаміну Вс

–      0 07 мг

рутину

–      10 мг

вітаміну В5

–       3 мг;

допоміжні речовини: борошно пшеничне патока крохмальна тальк олія мінеральна легка цукор віск жовтий ароматизатор «м’ятний аромат». 


Лікарська форма. Драже.


Драже жовто-оранжевого кольору з характерним запахом. За зовнішнім виглядом драже повинно мати кулеподібну форму. Поверхня драже має бути гладкою та однорідною за забарвленням.


Назва і місцезнаходження виробника.

ПАТ «Київський вітамінний завод».

04073 Україна м. Київ вул. Копилівська 38.

Web-сайт: www.vitamin.com.ua.


Фармакотерапевтична група. Полівітамінні комплекси без добавок. Код АТС А11В А.


Полівітамінний препарат властивості якого зумовлені вітамінами що входять до його складу і беруть активну участь практично у всіх біохімічних реакціях організму. Раціонально підібраний склад сприяє виявленню більш вираженої і різнобічної біологічної дії препарату.

Ретинол (вітамін А) відіграє ключову роль у синтезі білків-ферментів і структурних компонентів тканин необхідний для формування епітеліальних клітин кісток і синтезу родопсину підтримує розподіл імунокомпетентних клітин синтез імуноглобулінів та інших факторів захисту від інфекцій.

Вітамін Е – жиророзчинний вітамін який чинить антиоксидантну і радіопротекторну дію бере участь у біосинтезі гема і білків проліферації клітин та в інших найважливіших процесах клітинного метаболізму.

Вітамін Е поліпшує споживання тканинами кисню. Чинить ангіопротекторну дію впливаючи на тонус і проникність судин стимулюючи утворення нових капілярів.

Тіамін (вітамін В1) – важливий кофермент у метаболізмі вуглеводів бере участь у функціонуванні нервової системи.

Рибофлавін (вітамін В2) – важливий каталізатор процесів клітинного дихання та зорового сприйняття.

Піридоксин (вітамін В6) як кофермент бере участь у білковому обміні та синтезі нейромедіаторів.

Ціанокобаламін (вітамін В12) є фактором росту необхідний для нормального перебігу процесів кровотворення та визрівання еритроцитів бере участь у синтезі амінокислот нуклеїнових кислот і мієліну.

Кислота аскорбінова (вітамін С) бере участь в окислювально-відновних процесах є необхідною для росту та формування кісток шкіри зубів ендотелію капілярів і для нормального функціонування нервової та імунної системи.

Рутин разом з аскорбіновою кислотою бере участь в окислювально-відновних процесах виявляє антиоксидантні властивості запобігає окислюванню і сприяє депонуванню аскорбінової кислоти у тканинах. Обидва компоненти зміцнюють судинну стінку (сприяють утворенню міжклітинної речовини і знижують активність гіалуронідази) зменшують проникність і ламкість капілярів.

Нікотинамід бере участь у процесах тканинного дихання вуглеводного та ліпідного обміну.

Кислота фолієва необхідна для нормального утворення клітин крові; разом з вітаміном В12 стимулює еритропоез бере участь у синтезі амінокислот нуклеїнових кислот в обміні холіну.

Кальцію пантотенат входить до складу коферменту А необхідний для нормального функціонування циклу трикарбонових кислот синтезу АТФ продукування гормонів та антитіл синтезу ацетилхоліну засвоєння з кишечнику іонів калію глюкози вітаміну Е.

Після прийому внутрішньо препарат добре абсорбується з тонкого кишечнику в системний кровотік проникає в усі органи і тканини. Продукти метаболізму виводяться із сечею жовчю.


Показання для застосування.

Як профілактичний та лікувальний засіб для поліпшення обмінних процесів і загального стану в осіб середнього і літнього віку у тому числі при передчасному старінні астенічному синдромі а також у період реконвалесценції після інфекційних захворювань у післяопераційному періоді після тривалої терапії антибіотиками широкого спектра дії.


Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату; нефролітіаз тяжкі порушення функції нирок подагра гіперурикемія еритремія еритроцитоз тромбоемболії непереносимість фруктози синдром мальабсорбції глюкози-галактози гіпервітаміноз А і Е тиреотоксикоз хронічний гломерулонефрит хронічна серцева недостатність саркоїдоз в анамнезі активна пептична виразка шлунка та дванадцятипалої кишки (у зв’язку з можливим підвищенням кислотності шлункового соку).


Належні заходи безпеки при застосуванні.

При застосуванні препарату необхідна повноцінна білкова дієта яка сприяє кращому засвоєнню та обміну вітамінів особливо водорозчинних.

Препарат з обережністю призначати при тяжких ураженнях печінки виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки та у період вагітності хворим на гострий та хронічний нефрит при декомпенсації серцевої діяльності жовчокам’яній хворобі хронічному панкреатиті.

З обережністю застосовувати хворим на ішемічну хворобу серця цукровий діабет з новоутвореннями (за винятком випадків що супроводжуються мегалобластною анемією) сечокам’яною хворобою.

Можливе забарвлення сечі у жовтий колір що є цілком нешкідливим фактором і пояснюється наявністю у препараті рибофлавіну.

Препарат містить борошно пшеничне у складі допоміжних речовин що слід враховувати хворим на целіакію.


Особливі застереження.


Застосування у період вагітності або годування груддю.

У період вагітності або годування груддю препарат застосовувати лише за призначенням лікаря. Жінкам які приймали високі дози ретинолу можна планувати вагітність не раніше ніж через 6-12 місяців оскільки існує ризик неправильного розвитку плода під впливом високого вмісту вітаміну А в організмі. У період вагітності для запобігання ризику тератогенного ефекту добову дозу препарату не слід перевищувати 1 драже на добу.

Не слід приймати великі дози ретинолу (понад 10000 МО) жінкам у період годування груддю через загрозу розвитку у дітей гіпервітамінозу А.


Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Вплив на здатність керувати автомобілем або працювати зі складними механізмами не виявлений.


Діти. Дітям віком до 14 років препарат не призначати.


Спосіб застосування та дози.

Препарат призначають дорослим і дітям старше 14 років внутрішньо після їди: з профілактичною метою – по 1 драже 2 рази на добу для лікування – по 2 драже 3 рази на добу протягом 20-30 днів. Повторні курси проводять через 1-3 місяці.

У період вагітності для запобігання ризику тератогенного ефекту добова доза препарату не повинна перевищувати 1 драже на добу.

Курс лікування залежить від тяжкості та перебігу захворювання.


Передозування. При неконтрольованому прийомі препарату можливі симптоми: сонливість судоми в’ялість головний біль гіперемія обличчя алергічні реакції (свербіж шкірні висипання) зміни з боку шкіри і волосся порушення функції печінки нудота блювання діарея біль в епігастрії дратівливість порушення ходи біль у кістках нижніх кінцівок. Лікування симптоматичне.


Побічні ефекти.

З боку імунної системи: в осіб з підвищеною чутливістю можливі алергічні реакції включаючи анафілактичний шок ангіоневротичний набряк гіпертермію; рідко – бронхоспазм в осіб з гіперчутливістю до вітамінів А С групи В.

З боку шкіри та підшкірної клітковини:  висипання кропив’янка свербіж почервоніння шкіри.

З боку травного тракту: диспептичні розлади нудота біль в епігастрії відрижка блювання діарея запор; рідко – можливе збільшення секреції шлункового соку.

З боку нервової системи: головний біль запаморочення підвищена збудливість сонливість пітливість.

Інші: можливе забарвлення сечі у жовтий колір порушення зору.

При тривалому застосуванні препарату у високих дозах можливі: подразнення слизової оболонки травного тракту аритмії парестезії гіперурикемія; транзиторне підвищення активності АСТ лактатдегідрогенази лужної фосфатази; зниження толерантності до глюкози гіперглікемія порушення функції нирок сухість і тріщини на долонях і ступнях випадання волосся себорейні висипання.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Ундевіт® не рекомендується призначати разом з іншими полівітамінними препаратами оскільки можливе передозування останніх в організмі. Вітаміни А та Е взаємно посилюють дію і є синергістами. Ретинол знижує протизапальну дію глюкокортикоїдів. Не можна одночасно приймати з нітритами і холестираміном тому що вони порушують всмоктування ретинолу.

Вітамін А не можна призначати з ретиноїдами тому що їх комбінація є токсичною.

Препарати що містять залізо пригнічують дію вітаміну Е. Вітамін Е не можна застосовувати у поєднанні з препаратами заліза срібла засобами що мають лужне середовище (натрію гідрокарбонат трисамін) антикоагулянтами непрямої дії (дикумарин неодикумарин). Альфа-токоферолу ацетат посилює дію стероїдних та нестероїдних протизапальних препаратів (натрію диклофенак ібупрофен преднізолон).

Вітамін С посилює дію сульфаніламідів (ризик виникнення кристалурії) пеніциліну підвищує всмоктування заліза знижує ефективність гепарину та непрямих антикоагулянтів. Всмоктування вітаміну С зменшується при одночасному застосуванні з пероральними контрацептивами.

Вітамін В6 послаблює дію леводопи запобігає або зменшує токсичні прояви які спостерігаються при застосуванні ізоніазиду та інших протитуберкульозних препаратів.

Тіаміну гідрохлорид впливаючи на процеси поляризації у ділянці нервово-м’язових синапсів може послаблювати курареподібну дію.

ПАСК циметидин препарати кальцію алкоголь зменшують всмоктування вітаміну В12.

Фолієва кислота знижує плазмові концентрації фенітоїну з іншими протиепілептичними засобами можливе взаємне зниження клінічної ефективності.

Рибофлавін несумісний зі стрептоміцином і зменшує ефективність антибактеріальних препаратів (окситетрацикліну доксицикліну еритроміцину тетрацикліну і лінкоміцину).

Трициклічні антидепресанти іміпрамін та амітриптилін інгібують метаболізм рибофлавіну особливо у тканинах серця.


Термін придатності. 1 рік.


Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. 

Зберігати у недоступному для дітей місці.


Упаковка. По 50 драже у контейнерах (баночках).

По 50 драже у контейнері (баночці) по 1 контейнеру (баночці) у пачці.


Категорія відпуску. Без рецепта.

Завантажити повну інструкцію

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку