Вазонат 250 мг капсули №40

КОД: 26976
  Доставка
  • Доставка Кур'єром - Київ
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  • Доставка УкрПоштою безкоштовно
  • Оплата та доставка
  Міста доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
 • add.ua-Олайнфарм АО (Латвия, Олайне)-Вазонат 250 мг капсули №40-02

Наявність:знятий з продажу

Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: Олайнфарм АО (Латвия, Олайне)
 • Форма товару: Капсули
 • Температура зберігання: не вище +25°С
 • Реєстраційне посвідчення: UA/9434/01/01
Олайнфарм АТ (Латвія, Олайне)
Інструкція

Інструкція вазонат (vazonat) капсули

Склад

Показання

Протипоказання

Спосіб застосування та дози

Передозування

Побічні реакції

Склад

діюча речовина: мельдонію  дигідрат (meldonium);

1 капсула містить мельдонію  дигідрату 250 мг;

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, кремнію діоксид колоїдний безводний, кальцію стеарат;  капсула: титану діоксид (Е 171), желатин.

Лікарська форма

Капсули.

Основні фізико-хімічні властивості:

тверді желатинові капсули № 1 білого/білого кольору, що містять порошок білого або майже білого кольору.

Фармакотерапевтична група

Інші кардіологічні препарати. Код АТХ С01Е В22.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

вазонат є попередником карнітину, структурним аналогом гамма-бутиробетаїну (ГББ), у якого один атом вуглецю заміщений атомом азоту. Його дію на організм можна пояснити двояко.

1.      Вплив на біосинтез карнітину.

вазонат, оборотно інгібуючи гамма-бутиробетаїнгідроксилазу, знижує біосинтез карнітину і тому перешкоджає транспортуванню довголанцюгових жирних кислот через оболонки клітин, таким чином перешкоджаючи накопиченню у клітинах сильного детергента ‒ активованих форм неокислених жирних кислот. Таким чином, попереджається ушкодження клітинних мембран.

При зменшенні концентрації карнітину в умовах ішемії затримується бета-оксидація жирних кислот та оптимізується споживання кисню у клітинах, стимулюється окислення глюкози та відновлюється транспортування аденозинтрифосфату (АТФ) від місць його біосинтезу (мітохондрії) до місць споживання (цитозоль). По суті, клітини забезпечуються поживними речовинами та киснем, а також оптимізується споживання цих речовин.

У свою чергу, при збільшенні біосинтезу попередника карнітину, тобто ГББ, активізується  NO-синтетаза, в результаті чого покращуються реологічні властивості крові та зменшується периферичний опір судин.

При зменшенні концентрації вазонат біосинтез карнітину знову посилюється, і у клітинах поступово збільшується кількість жирних кислот.

Вважається, що в основі ефективності дії вазонат лежить підвищення толерантності до клітинного навантаження (при зміні кількості жирних кислот).

2.      Функція медіатора у гіпотетичній ГББ-ергічній системі.

Висунуто гіпотезу про те, що в організмі існує система перенесення нейрональних сигналів — ГББ-ергічна система, яка забезпечує перенесення нервового імпульсу між клітинами. Медіатором цієї системи є останній попередник карнітину — ГББ-ефір. У результаті дії ГББ-естерази медіатор віддає клітині електрон, таким чином переносячи електричний імпульс, а сам перетворюється на ГББ. Далі гідролізована форма ГББ активно транспортується у печінку, нирки та яєчники, де перетворюється у карнітин. У соматичних клітинах у відповідь на подразнення знову синтезуються нові молекули ГББ, забезпечуючи поширення сигналу.

При зменшенні концентрації карнітину стимулюється синтез ГББ, у результаті чого збільшується концентрація ефіру ГББ.

вазонат, як зазначено раніше, є структурним аналогом ГББ та може виконувати функції «медіатора». На противагу цьому ГББ-гідроксилаза «не впізнає» мельдоній, тому концентрація карнітину не збільшується, а зменшується. Таким чином, мельдоній як сам, замінюючи «медіатор», так і сприяючи приросту концентрації ГББ, призводить до розвитку відповідної реакції організму. У результаті зростає загальна метаболічна активність також в інших системах, наприклад, у центральній нервовій системі (ЦНС).

Вплив на ЦНС.

В експериментах на тваринах встановлені антигіпоксична дія вазонат та дія, що сприяє мозковому кровообігу. Мельдоній оптимізує перерозподіл об’єму мозкового кровообігу на користь ішемічних осередків, підвищує міцність нейронів в умовах гіпоксії.

вазонат притаманна стимулювальна дія на ЦНС — підвищення рухомої активності та фізичної витривалості, стимуляція поведінкових реакцій, а також антистресорна дія — стимуляція симпатоадреналової системи, накопичення катехоламінів у головному мозку і надниркових залозах, захист внутрішніх органів від змін, спричинених стресом.

Ефективність при неврологічних захворюваннях.

Вивчено процес реабілітації пацієнтів з порушеннями неврологічного характеру (після перенесених захворювань кровоносних судин головного мозку, операцій на головному мозку, травм, перенесеного кліщового енцефаліту).

Результати перевірки терапевтичної активності вазонат свідчать про його дозозалежну позитивну дію на фізичну витривалість і відновлення функціональної незалежності у період одужання.

При аналізі змін окремих і сумарних інтелектуальних функцій після застосування препарату встановлено позитивну дію на відновлюваний процес інтелектуальних функцій у період одужання.

Встановлено, що вазонат покращує реконвалесцентну якість життя (головним чином за рахунок оновлення фізичної функції організму), до того ж, він сприяє усуненню психічних порушень.

Мельдонію притаманний позитивний вплив на функцію нервової системи ‒ зменшення порушень у пацієнтів з неврологічним дефіцитом у період одужання.

Покращується загальний неврологічний стан пацієнтів (зменшення пошкодження нервів головного мозку та патології рефлексів, регресія парезів, покращення координації рухів та вегетативних функцій).

вазонат у додаванні до базової терапії неалкогольного стеатогепатиту і токсичного гепатиту сприяє зниженню рівня гамма-глутамілтранспептидази більш ніж у 1,5 раза. вазонат зменшує активність запального процесу у печінці, а також вираженість цитолітичного і холестатичного синдромів. Виявляє репаративні властивості, що проявляється зменшенням розмірів печінки у короткий термін. Крім того, мельдоній проявляє метаболічний ефект, що призводить до нормалізації глікемії натще.

Фармакокінетика.

Всмоктування вазонат

Після разового перорального застосування мельдонію у дозах 25, 50, 100, 200, 400, 800 або      150 мг максимальна концентрація у плазмі крові (Сmax) та площа під кривою час/концентрація (AUC) збільшується пропорційно до застосованої дози. Час досягнення максимальної концентрації у плазмі крові (tmax) становить 1–2 години. При повторному застосуванні доз рівноважна концентрація у плазмі досягається через 72–96 годин після застосування першої дози. Можливе накопичення мельдонію у плазмі крові. Їжа трохи затримує всмоктування мельдонію, не змінюючи показники Сmax та AUC.

Розподіл

вазонат із кровотоку швидко розподіляється у тканинах. Зв’язування з білками плазми збільшується залежно від часу після застосування дози. Мельдоній і його метаболіти частково проходять через плацентарний бар’єр. У дослідженнях на тваринах доведено, що мельдоній проникає у грудне молоко.

Біотрансформація

При дослідженні метаболізму на експериментальних тваринах встановлено, що вазонат головним чином метабілізується у печінці.

Виведення

У виведенні вазонат і його метаболітів з організму має значення ренальна екскреція. Період напіввиведення мельдонію (t1/2) становить приблизно 4 години. При застосуванні повторних доз період напіввиведення відрізняється.

Особливі групи пацієнтів

Пацієнти літнього віку

Пацієнтам літнього віку з порушеннями функції печінки або нирок, у яких підвищена біодоступність, слід зменшувати дозу мельдонію.

Порушення функції нирок

Пацієнтам з порушеннями функції нирок, у яких підвищується біодоступність, слід зменшувати дозу мельдонію. Неклінічні дослідження показали, що при пероральному застосуванні тваринам мельдоній у дозах 20, 100 та 500 мг/кг малотоксичний та не впливає на діяльність нирок. Існує взаємодія ниркової реабсорбції мельдонію або його метаболітів (наприклад, 3-гідроксимельдонію) і карнітину, в результаті якої збільшується нирковий кліренс карнітину. Відсутній прямий вплив мельдонію, ГББ і комбінації мельдоній/ГББ на ренін-ангіотензин-альдостеронову систему.

Порушення функції печінки

Пацієнтам з порушеннями функції печінки, у яких підвищується біодоступність, слід зменшувати дозу вазонат. Під час дослідження токсичності на тваринах при застосуванні мельдонію в дозі більше 100 мг/кг встановлено забарвлення печінки в жовтий колір і денатурація жирів. У гістопатологічних дослідженнях на тваринах після застосування великих доз вазонат (400 мг/кг і 1600 мг/кг) встановлено накопичення ліпідів у клітинах печінки. Змін показників функції печінки у людей після застосування великих доз   400–800 мг не спостерігалося. Не можна виключити можливу інфільтрацію жирів у клітини печінки.

Показання

У  комплексній терапії у таких випадках:

- захворювання серця та судинної системи: стабільна стенокардія навантаження, хронічна серцева недостатність (NYHA, І-ІІІ функціональний клас), кардіоміопатія, функціональні порушення діяльності серця та судинної системи;

- гострі та хронічні ішемічні порушення мозкового кровообігу;

- у період одужання після цереброваскулярних порушень, травм голови та енцефаліту;

- у складі комплексної терапії неалкогольного стеатогепатиту і токсичного гепатиту;

- знижена працездатність, фізичне та психоемоційне перенапруження.

Протипоказання

Підвищена чутливість до мельдонію або до допоміжних речовин препарату.

Підвищення внутрішньочерепного тиску (при порушенні венозного відтоку, при внутрішньочерепних пухлинах).

Тяжка печінкова та/або ниркова недостатність (немає достатніх даних про безпеку застосування).

Період вагітності або годування груддю.

Дитячий вік (до 18 років).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Препарат можна комбінувати з нітратами пролонгованої дії та іншими антиангінальними засобами, серцевими глікозидами та діуретичними препаратами, антикоагулянтами, антиагрегантами, антиаритмічними засобами, та іншими препаратами, що поліпшують мікроциркуляцію.

Препарат може посилювати дію препаратів, які містять гліцерилтринітрат, ніфедипін, адреноблокатори, інших гіпотензивних засобів і периферичних вазодилататорів.

При застосуванні вазонат в комбінації з оротовою кислотою для усунення  пошкоджень, спричинених ішемією/реперфузією, спостерігається додатковий фармакологічний ефект.

У результаті одночасного застосування препаратів заліза і мельдонію у пацієнтів з анемією, спричиненої дефіцитом заліза, поліпшувався склад жирних кислот в еритроцитах.

вазонат допомагає усунути патологічні зміни серця, спричинені азидотимідином (АЗТ), та опосередковано впливає на реакції окислювального стресу, спричинені АЗТ, які призводять до дисфункції мітохондрій. Застосування мельдонію в комбінації з азидотимідином або іншими препаратами для лікування СНІДу має позитивний вплив при лікуванні набутого імунодефіциту (СНІД).

У тесті втрати рефлексу рівноваги, спричиненої етанолом, вазонат зменшував тривалість сну. Під час судом, спричинених пентилентетразолом, встановлена виражена протисудомна дія мельдонію. У свою чергу, при застосуванні перед терапією мельдонієм альфа2-адреноблокатора йохімбіну в дозі 2 мг/кг та інгібітора  синтази оксиду азоту (СОА) N-(G)-нітро-L-аргініну в дозі 10 мг/кг повністю блокується протисудомна дія мельдонію.

Передозування вазонат може посилити кардіотоксичність, спричинену циклофосфамідом.

Дефіцит карнітину, що утворюється при застосуванні вазонат, може посилити кардіотоксичність, спричинену іфосфамідом.

вазонат має захисну дію у разі кардіотоксичності, спричиненої індинавіром, і нейротоксичності, спричиненої ефавірензом.

Не застосовувати препарат разом з іншими препаратами, що містять мельдоній, оскільки збільшується ризик виникнення побічних реакцій.

Особливості застосування

Пацієнтам з порушеннями функції печінки та/або нирок легкого або середнього ступеня тяжкості в анамнезі при застосуванні препарату необхідно дотримуватися обережності (слід проводити контроль функції печінки та/або нирок).

Багаторічний досвід лікування гострого інфаркту міокарда та нестабільної стенокардії у кардіологічних відділеннях показує, що вазонат не є препаратом першого ряду при гострому коронарному синдромі.

Через можливий розвиток збуджувального ефекту препарат рекомендується застосовувати у першій половині дня.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Вагітність. Для оцінки впливу вазонат на вагітність, розвиток ембріона/плода, пологи, післяпологовий розвиток досліджень на тваринах недостатньо. Потенційний ризик для людей невідомий, тому мельдоній у період вагітності протипоказаний.

Годування груддю. Доступні дані на тваринах свідчать про проникнення вазонат у молоко матері. Невідомо, чи проникає мельдоній у грудне молоко людини. Не можна виключити ризик для новонароджених/немовлят, тому у період годування груддю вазонат протипоказаний.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Дані щодо негативного впливу препарату вазонат на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або з іншими механізмами відсутні.

Спосіб застосування та дози

Призначати дорослим внутрішньо. Капсули ковтати цілою, запиваючи водою. Препарат застосовують незалежно від прийому їжі.

У зв’язку з можливим збуджувальним ефектом препарат рекомендується застосовувати вазонат у першій половині дня.

Дорослі

Доза вазонат становить 500 мг на добу (2 капсули по 250 мг). Добову дозу можна застосовувати всю одразу або розділити на дві разові дози. Максимальна добова доза становить 500 мг.

Тривалість курсу лікування вазонат становить 4–6 тижнів. Курс лікування можна повторити 2–3 рази на рік.

Пацієнти літнього віку

Для пацієнтів літнього віку з порушеннями функцій печінки та/або нирок може виникнути необхідність у зменшенні дози вазонат.

Пацієнти з порушеннями функції нирок

Оскільки препарат виводиться з організму нирками, пацієнтам з порушеннями функції нирок  від легкого до середнього ступеня тяжкості слід застосовувати меншу дозу вазонат.

Пацієнти з порушеннями функції печінки

Пацієнтам з порушеннями функції печінки від легкого до середнього ступеня тяжкості слід застосовувати меншу дозу вазонат.

Для лікування неалкогольного стеатогепатиту і токсичного гепатиту– 500 мг на добу.

Курс лікування вазонат становить 30 днів.

Діти

Досвід застосування препарату вазонат дітям відсутній, тому застосування дітям (віком до 18 років) протипоказано.

Передозування

Випадки передозування вазонат невідомі. Препарат малотоксичний та не спричиняє загрозливих  побічних ефектів.

При зниженому артеріальному тиску можливі головні болі, запаморочення, тахікардія, загальна слабкість. Терапія симптоматична.

У разі передозування вазонат  необхідно контролювати функції нирок та печінки.

Гемодіаліз не має суттєвого значення при передозуванні препарату у зв’язку з вираженим зв’язуванням  з білками крові.

Побічні реакції

Побічні ефекти класифіковано за системами органів та частотою виникнення MedDRA:  часто (≥ 1/10); рідко (≥ 1/10000 до < 1/1000); дуже рідко (< 1/10000).

З боку імунної системи

Часто

Рідко

 

Алергічні реакції *

Підвищена чутливість, включаючи алергічний дерматит, кропив’янка, ангіоневротичний набряк, анафілактичні реакції  до шоку

З боку психіки

Рідко

Збудження, почуття страху, нав'язливі думки, порушення сну

З боку нервової системи

Часто

Рідко

Головні болі *
Парестезії, тремор, гіпестезія, шум у вухах, вертиго, запаморочення, порушення ходи, переднепритомний стан, непритомність

З боку серця

Рідко

Зміна ритму серця, серцебиття, тахікардія/синусова тахікардія, фібриляція передсердь, аритмія, відчуття дискомфорту у грудях/болі у грудях

З боку кровоносної системи

Рідко

Підвищення/зниження артеріального тиску, гіпертензивний криз, гіперемія, блідість шкірних покривів

З боку органів дихання, грудної клітки та середостіння

Часто

Рідко

Інфекції дихальних шляхів

Запалення у горлі, кашель, диспное, апное

З боку шлунково-кишкового тракту

Часто

Рідко

Диспепсія *

Дисгевзія (металевий смак у роті), втрата апетиту, нудота, блювання, метеоризм, діарея, болі в животі, сухість у роті або гіперсалівація

З боку шкіри та підшкірної тканини

Рідко

Висипання, загальні/макульозні/папульозні висипання, свербіж

З боку скелетно-м'язової системи

Рідко

Болі у спині, м'язова слабкість, м'язові спазми

З боку нирок та сечовивідної системи

Рідко

Полакіурія

Загальні порушення і реакції у місці введення

 

Рідко

Загальна слабкість, озноб, астенія, набряк, набряк обличчя, набряк ніг, відчуття жару, відчуття холоду, холодний піт

Дослідження

Часто

Рідко

Дисліпідемія, підвищення рівня С-реактивного білка

Відхилення в електрокардіограмі (ЕКГ), прискорення  серцебиття, еозинофілія *

 

*Побічні ефекти, які спостерігалися у раніше проведених неконтрольованих клінічних випробуваннях.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати вазонат в оригінальній упаковці у сухому місці при температурі  не вище 25 оС.

Зберігати вазонат у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 10 капсул вазонат у блістері; по 4 або по 6 блістерів у картонній пачці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Наявність в аптеках
Додаткова інформація

Додаткова інформація Вазонат 250 мг капсули №40

Обліковий номер26976
Кратність4
Форма товаруКапсули
ВиробникОлайнфарм АО (Латвия, Олайне)
Реєстраційне посвідченняUA/9434/01/01
Умови відпускуза рецептом
Температура зберiганняне вище +25°С
Головний медикаментВазонат
код моріону122873
Відгуки

Відгуки Вазонат 250 мг капсули №40

Як мені оцінити цей продукт? *
Загальна оцінка :
* - Поля, обов'язкові для заповнення
Як замовити

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

 • 1. Щоб знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
 • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в кошик».
 • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення»
 • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
 • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
 • 6. Чекайте на sms-повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Продукція (косметичні та гігієнічні засоби, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.


Коли можна забирати замовлення? (самовивезення з аптеки)

Після отримання смс-підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку було оформлено замовлення.
Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не було готово - прохання повідомити нам про це за номером телефону: 0 (800) 500-129 або (044) 538-07-37.


САМОВИВІЗ

Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону або через сайт. Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності.


Ціна на всі товари актуальна при замовленні на сайті.

Купити товари представлені на сайті можна в аптеках мережі "Аптека Доброго Дня" в містах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

Аналоги

Аналоги Вазонат 250 мг капсули №40

 1. Збіг складу і діючої речовини
 2. add.ua-Grindeks (Латвія)-Мілдронат GX 500 мг таблетки №60-20

  Мілдронат GX 500 мг таблетки №60

  Виробник: Grindeks (Латвія)

  751,60 грн.
 3. add.ua-Grindeks (Латвія)-Мілдронат 500 мг таблетки №60-20

  Мілдронат 500 мг таблетки №60

  Виробник: Grindeks (Латвія)

  658,50 грн.
 4. add.ua-Grindeks (Латвія)-Мілдронат 10% ампули 5 мл №10-20

  Мілдронат 10% ампули 5 мл №10

  Виробник: Grindeks (Латвія)

  597,20 грн.
 5. add.ua-Мілдрокард розчин для інєкцій 100 мг/мл ампули 5 мл №10-20
 6. add.ua-Фармасел ТОВ (Україна)-Мілдрокард-Н розчин для інєкцій 100 мг/мл ампули 5 мл №10-20
  557,40 грн.
 7. add.ua-Микрохим ООО (Украина, Рубежное)-Тризипін розчин для інєкцій 100 мг/мл ампули 5 мл №10-20

  Тризипін розчин для ін'єкцій 100 мг/мл ампули 5 мл №10

  Виробник: Микрохим ООО (Украина, Рубежное)

  539,20 грн.
 8. add.ua-Лубныфарм ОАО (Украина, Лубны)-Метонат розчин для інєкцій 100 мг/мл 5 мл №10-20

  Метонат розчин для ін'єкцій 100 мг/мл 5 мл №10

  Виробник: Лубныфарм ОАО (Украина, Лубны)

  488,80 грн.
 9. add.ua-Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)-Метамакс розчин для інєкцій 100 мг/мл ампули 5 мл №10-20

  Метамакс розчин для ін'єкцій 100 мг/мл ампули 5 мл №10

  Виробник: Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)

  482,90 грн.
 10. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Вазопро 100 мг/мл 5 мл розчин для інєкцій ампули №10-20

  Вазопро 100 мг/мл 5 мл розчин для ін'єкцій ампули №10

  Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

  477,30 грн.
 11. add.ua-Лекхим-Харьков ЗАО (Украина, Харьков)-Вазопро розчин для інєкцій 100 мг/мл ампули 5 мл-20

  Вазопро розчин для ін'єкцій 100 мг/мл ампули 5 мл

  Виробник: Лекхим-Харьков ЗАО (Украина, Харьков)

  464,10 грн.
 12. add.ua-Новофарм-Биосинтез ООО (Украина, Новоград-Волынский)-Мілдракор розчин 100 мг 1 мл 5 мл флакон №10-20

  Мілдракор розчин 100 мг 1 мл 5 мл флакон №10

  Виробник: Новофарм-Биосинтез ООО (Украина, Новоград-Волынский)

  445,30 грн.
 13. add.ua-Rompharm Company (Румунія)-Рипронат 100 мг/мл розчин 5 мл ампули №10-20

  Рипронат 100 мг/мл розчин 5 мл ампули №10

  Виробник: Rompharm Company (Румунія)

  409,00 грн.
 14. add.ua-Микрохим ООО (Украина, Рубежное)-Тризипін Лонг 1000 мг таблетки №28-20

  Тризипін Лонг 1000 мг таблетки №28

  Виробник: Микрохим ООО (Украина, Рубежное)

  407,00 грн.
 15. add.ua-Rompharm Company (Румунія)-Рипронат 500 мг капсули №60-20

  Рипронат 500 мг капсули №60

  Виробник: Rompharm Company (Румунія)

  358,10 грн.
 16. add.ua-Grindeks (Латвія)-Мілдронат 250 мг капсули №40-20

  Мілдронат 250 мг капсули №40

  Виробник: Grindeks (Латвія)

  351,50 грн.
 17. add.ua-Микрохим ООО (Украина, Рубежное)-Тризипін Лонг 750 мг таблетки №28-20

  Тризипін Лонг 750 мг таблетки №28

  Виробник: Микрохим ООО (Украина, Рубежное)

  340,10 грн.
 18. add.ua-Микрохим ООО (Украина, Рубежное)-Тризипін Лонг 500 мг таблетки №28-20

  Тризипін Лонг 500 мг таблетки №28

  Виробник: Микрохим ООО (Украина, Рубежное)

  300,30 грн.
 19. add.ua-Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)-Метамакс 250 мг капсули №40-20

  Метамакс 250 мг капсули №40

  Виробник: Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)

  152,20 грн.
 20. add.ua-Микрохим ООО (Украина, Рубежное)-Тризипін 250 мг таблетки №40-20

  Тризипін 250 мг таблетки №40

  Виробник: Микрохим ООО (Украина, Рубежное)

  150,10 грн.
 21. add.ua-Grindeks (Латвія)-Мілдронат 0,5 г/5 мл розчин 5 мл №20-20

  Мілдронат 0,5 г/5 мл розчин 5 мл №20

  Виробник: Grindeks (Латвія)

  Відсутній на складі

 1. Подібний терапевтичний ефект
 2. add.ua-Биолек ЗАО (Украина, Харьков)-Цитохром С 0,25% ампули 4 мл №10-20

  Цитохром С 0,25% ампули 4 мл №10

  Виробник: Биолек ЗАО (Украина, Харьков)

  2511,20 грн.
 3. add.ua-Alfa Wassermann (Італія)-Неотон 1 г порошок №4-20

  Неотон 1 г порошок №4

  Виробник: Alfa Wassermann (Італія)

  2367,80 грн.
 4. add.ua-Menarini International (Люксембург)-Ранекса 1000 мг таблетки №60-20

  Ранекса 1000 мг таблетки №60

  Виробник: Menarini International (Люксембург)

  2059,50 грн.
 5. add.ua-Menarini International (Люксембург)-Ранекса 500 мг таблетки №60-20

  Ранекса 500 мг таблетки №60

  Виробник: Menarini International (Люксембург)

  2058,20 грн.
 6. add.ua-Лекхим-Харьков ЗАО (Украина, Харьков)-Мексикор розчин 50 мг/мл ампули 2 мл №10-20

  Мексикор розчин 50 мг/мл ампули 2 мл №10

  Виробник: Лекхим-Харьков ЗАО (Украина, Харьков)

  479,10 грн.
 7. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Вазопро 500 мг капсули №60-20

  Вазопро 500 мг капсули №60

  Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

  439,70 грн.
 8. add.ua-Servier (Франція)-Кораксан 5 мг таблетки №56-20

  Кораксан 5 мг таблетки №56

  Виробник: Servier (Франція)

  362,60 грн.
 9. add.ua-Servier (Франція)-Кораксан 7,5 мг таблетки №56-20

  Кораксан 7,5 мг таблетки №56

  Виробник: Servier (Франція)

  359,00 грн.
 10. add.ua-Галичфарм АООТ (Украина, Львов)-Тіотриазолін 2,5% ампули 4 мл №10-20

  Тіотриазолін 2,5% ампули 4 мл №10

  Виробник: Галичфарм АООТ (Украина, Львов)

  332,90 грн.
 11. add.ua-Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)-Т-Тріомакс розчин для інєкцій 25 мг/мл ампули 4 мл №10-20

  Т-Тріомакс розчин для ін'єкцій 25 мг/мл ампули 4 мл №10

  Виробник: Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)

  255,90 грн.
 12. add.ua-Servier (Франція)-Предуктал MR 35 мг таблетки №60-20

  Предуктал MR 35 мг таблетки №60

  Виробник: Servier (Франція)

  225,80 грн.
 13. add.ua-Валартин Фарма (Украина)-Неокардил капсули №30-20

  Неокардил капсули №30

  Виробник: Валартин Фарма (Украина)

  218,70 грн.
 14. add.ua-Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)-Тіотриазолін 200 мг таблетки №90-20

  Тіотриазолін 200 мг таблетки №90

  Виробник: Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)

  209,60 грн.
 15. add.ua-Галичфарм АООТ (Украина, Львов)-Тіотриазолін 2,5% ампули 2 мл №10-20

  Тіотриазолін 2,5% ампули 2 мл №10

  Виробник: Галичфарм АООТ (Украина, Львов)

  200,10 грн.
 16. add.ua-Фарма Старт ООО (Украина, Киев)-Тридуктан МВ 35 мг таблетки №60-20

  Тридуктан МВ 35 мг таблетки №60

  Виробник: Фарма Старт ООО (Украина, Киев)

  180,30 грн.
 17. add.ua-Карметадин 35 мг таблетки №60-20
  166,50 грн.
 18. add.ua-Gedeon Richter (Венгрія)-Предізин 35 мг таблетки №60-20

  Предізин 35 мг таблетки №60

  Виробник: Gedeon Richter (Венгрія)

  159,80 грн.
 19. add.ua-Технолог ЗАО (Украина, Умань)-Мексикор 100 мг капсули №20-20

  Мексикор 100 мг капсули №20

  Виробник: Технолог ЗАО (Украина, Умань)

  138,90 грн.
 20. add.ua-KRKA (Словенія)-Бравадин 7,5 мг таблетки №28-20

  Бравадин 7,5 мг таблетки №28

  Виробник: KRKA (Словенія)

  105,80 грн.
 21. add.ua-KRKA (Словенія)-Бравадин 5 мг таблетки №28-20

  Бравадин 5 мг таблетки №28

  Виробник: KRKA (Словенія)

  98,90 грн.
Завантажити повну інструкцію
УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Інші товари