Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Вазосерк Дуо 24 мг таблетки №30
0,00 ₴
Abdi Ibrahim (Туреччина)
Код товару:
234552
У список

Вазосерк Дуо 24 мг таблетки №30

Abdi Ibrahim (Туреччина)
Немає в наявності
0,00 ₴
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Abdi Ibrahim (Туреччина)
Форма товару Краплі
шт. 2
Штрих-код 8699633017046
Головний медикамент Вазосерк
Кількість в упаковці 30
Бренд Гематоген
код моріону 90516
Кратність 2
Умови відпуску без рецепта
Реєстраційне посвідчення UA/3098/01/03
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 01.07.2022
Провірено
Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу


ВАЗОСЕРК ДУО

(VASOSERC DUO)


Склад:

діюча речовина: betahistine;

1 таблетка містить бетагістину дигідрохлориду 24 мг;

допоміжні речовини: маніт (Е 421) целюлоза мікрокристалічна поліпласдон XL кислота лимонна моногідрат тальк кремнію діоксид колоїдний безводний кислота стеаринова.


Лікарська форма. Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: круглі таблетки білого кольору з лінією розлому з одного боку.


Фармакотерапевтична група. Засоби для лікування вестибулярних порушень.

Код АТХ N07С А01.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Механізм дії бетагістину вивчений лише частково. Існує кілька гіпотез що підтверджуються даними досліджень проведеними з тваринами та з участю людей.

Вплив бетагістину на гістамінергічну систему

Встановлено що бетагістин частково проявляє агоністичну активність щодо Н1-рецепторів а також антагоністичну активність щодо Н3-рецепторів гістаміну у нервовій тканині та має незначну активність щодо Н2-рецепторів гістаміну. Бетагістин збільшує обмін та вивільнення гістаміну шляхом блокування пресинаптичних Н3-рецепторів та індукції процесу зниження кількості відповідних Н3-рецепторів.

Бетагістин може збільшити кровотік до кохлеарної зони а також до всього головного мозку Фармакологічні дослідження на тваринах продемонстрували покращення кровообігу в судинах stria vascularis внутрішнього вуха можливо за рахунок розслаблення прекапілярних сфінктерів у системі мікроциркуляції внутрішнього вуха. Бетагістин також виявив збільшення мозкового кровотоку в організмі людини.

Бетагістин сприяє вестибулярній компенсації

Бетагістин прискорює відновлення вестибулярної функції після однобічної нейректомії у тварин прискорюючи і сприяючи процесу центральної вестибулярної компенсації. Цей ефект характеризується посиленням регуляції обміну і вивільнення гістаміну та реалізується в результаті антагонізму H3-рецепторів. У людей під час лікування бетагістином також зменшувався час відновлення вестибулярної функції після нейректомії.

Бетагістин змінює активність нейронів у вестибулярних ядрах

Було також встановлено що бетагістин має дозозалежний інгібуючий вплив на генерацію пікових потенціалів у нейронах латеральних і медіальних вестибулярних ядер.

Фармакодинамічні властивості бетагістину як це було показано у тварин можуть забезпечити позитивний терапевтичний ефект препарату у вестибулярній системі.

Ефективність бетагістину була показана у дослідженнях у пацієнтів з вестибулярним запамороченням та хворобою Меньєра що було продемонстровано шляхом зменшення тяжкості та зменшення частоти нападів запаморочення.

Фармакокінетика.

Всмоктування

При пероральному введенні бетагістин швидко і практично повністю всмоктується в шлунково-кишковому тракті. Після всмоктування препарат швидко і майже повністю метаболізується з утворенням метаболіту 2-піридилоцтової кислоти. Рівень концентрації бетагістину у плазмі крові дуже низький тому всі фармакокінетичні аналізи проводяться шляхом вимірювання концентрації метаболіту 2-піридилоцтової кислоти у плазмі і сечі.

При прийомі препарату з їжею максимальна концентрація Cmax препарату виявляється нижче ніж при прийомі натще. При цьому повне всмоктування бетагістину ідентичне в обох випадках вказуючи на те що прийом їжі лише уповільнює процес всмоктування препарату.

Розподіл

Відсоток бетагістину що пов’язується з білками плазми крові становить менше 5 %.

Біотрансформація

Після всмоктування бетагістин швидко і майже повністю метаболізується у 2-піридилоцтову кислоту (яка не має фармакологічної активності).

Після прийому бетагістину всередину концентрація 2-піридилоцтової кислоти у плазмі крові (та в сечі) досягає свого максимуму через 1 годину після прийому препарату та зменшується з періодом напіввиведення близько 3 5 години.

Виведення

2-піридилоцтова кислота   швидко  виводиться  з  сечею.   При  прийомі  препарату у  дозуванні

8-48 мг близько 85 % початкової дози виявляється в сечі. Виведення бетагістіну нирками або з калом є незначним.

Лінійність

Швидкість відновлення залишається постійною при пероральному прийомі 8-48 мг препарату вказуючи на лінійність фармакокінетики бетагістину і дозволяє припустити що задіяний метаболічний шлях залишається неінтенсивним.


Клінічні характеристики.

Показання.

Хвороба і синдром Меньєра що характеризуються трьома основними симптомами:

                    запамороченням що іноді супроводжується нудотою і блюванням;

                    зниженням слуху (туговухістю);

                    шумом у вухах.

Симптоматичне лікування вестибулярного запаморочення різного походження.


Протипоказання.

Гіперчутливість до будь-якого з компонентів препарату.

Феохромоцитома.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші форми взаємодій.

Досліджень in vivo щодо вивчення взаємодії з іншими лікарськими засобами не проводили. З огляду на дані дослідження in vitro не очікується пригнічення активності ферментів цитохрому P450 in vivo.

Дані отримані в умовах in vitro свідчать про пригнічення метаболізму бетагістину препаратами що інгібують активність моноаміноксидази (МАО) у тому числі підтипу В МАО (наприклад селегіліном). Рекомендується дотримуватися обережності при одночасному застосуванні бетагістину та інгібіторів МАО (включаючи вибірково підтип В МАО).

Оскільки бетагістин є аналогом гістаміну взаємодія бетагістину з антигістамінними препаратами теоретично може вплинути на ефективність одного з цих препаратів.


Особливості застосування.

Під час лікування препаратом необхідно ретельно контролювати стан пацієнтів з бронхіальною астмою та/або виразковою хворобою шлунка та дванадцятипалої кишки в анамнезі.


Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність. Немає достатніх даних щодо застосування бетагістину вагітним жінкам.

Результати досліджень на тваринах є недостатніми для оцінки впливу на перебіг вагітності розвиток ембріона/плода пологи та постнатальний розвиток. Потенційний ризик для людини невідомий. Бетагістин не слід застосовувати у період вагітності за винятком випадків безперечної потреби.

Період годування груддю. Невідомо чи проникає бетагістин у грудне молоко людини. Дослідження на тваринах щодо проникнення бетагістину в молоко не проводились. Користь від застосування препарату для матері слід співвідносити з перевагами годування груддю і потенційним ризиком для дитини.


Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Бетагістин показаний для лікування синдрому Меньєра що характеризується тріадою основних симптомів: запамороченням зниженням слуху шумом у вухах – а також для симптоматичного лікування вестибулярного запаморочення. Обидва стани можуть негативно впливати на здатність керувати автомобілем та працювати з іншими механізмами. За даними клінічних досліджень що вивчали вплив препарату на здатність керувати автомобілем і працювати з механізмами бетагістин не впливав або мав несуттєвий вплив на цю здатність.


Спосіб застосування та дози.

Добова доза для дорослих становить 24-48 мг рівномірно розподілена для прийому протягом доби: по 1 таблетці 2 рази на добу.

Препарат бажано приймати під час їжі або протягом короткого проміжку часу після приймання їжі. Дозу слід підбирати індивідуально залежно від ефекту. Зменшення симптомів інколи спостерігається тільки після 2-3 тижнів лікування. Найкращі результати досягаються при прийомі препарату протягом кількох місяців. Існують дані про те що призначення лікування на початку захворювання запобігає його прогресуванню і/або втраті слуху на пізніх стадіях.

Пацієнти літнього віку

Хоча на даний момент дані клінічних досліджень у цій групі пацієнтів обмежені досвід застосування препарату у післяреєстраційному періоді дозволяє припустити що корекція дози у цій популяції пацієнтів не потрібна.

Ниркова недостатність

У цій групі пацієнтів спеціальні клінічні випробування не проводилися але відповідно до досвіду післяреєстраційного застосування корекція дози не потрібна.

Печінкова недостатність

У цій групі пацієнтів спеціальні клінічні випробування не проводилися але відповідно до досвіду післяреєстраційного застосування корекція дози не потрібна.


Діти.

У зв’язку з недостатністю даних щодо безпеки та ефективності застосування препарату Вазосерк його не рекомендується призначати дітям (віком до 18 років).


Передозування.

Відомо кілька випадків передозування препарату. У деяких пацієнтів спостерігалися легкі і помірні  симптоми  (нудота сонливість біль у животі) після прийому препарату  в  дозах до 640 мг. Серйозніші ускладнення (судоми серцево-легеневі ускладнення) спостерігалися при навмисному прийомі підвищених доз бетагістину особливо у поєднанні з передозуванням інших лікарських засобів.

Лікування передозування

Лікування передозування повинно включати стандартні підтримуючі заходи.

Побічні реакції.

Нижчезазначені побічні реакції спостерігалися у пацієнтів які застосовували бетагістин під час плацебо-контрольованих досліджень з такою частотою: дуже часто (≥ 1/10) часто (від ≥1/100 до <1/10) нечасто (від ≥1/1000 до <1/100) поодинокі (від ≥1/10000 до <1/1000) рідкісні (<1/10000).

З боку шлунково-кишкового тракту

Часто: нудота та диспепсія.

З боку нервової системи

Часто: головний біль.

На додаток до випадків про які повідомлялося під час клінічних досліджень про нижчезазначені небажані явища повідомлялося спонтанно у ході постмаркетингового застосування та відомо з наукової літератури. За наявними даними частоту не можна встановити тому вона класифікована як невідома.

З боку імунної системи

Реакції гіперчутливості наприклад анафілаксія. 

З боку шлунково-кишкового тракту

Скарги на незначні розлади шлунка (блювання гастроінтестинальний біль здуття живота та метеоризм). Ці побічні ефекти зазвичай зникають при прийомі препарату з їжею або після зменшення дози. 

З боку шкіри і підшкірної клітковини

Спостерігалися реакції гіперчутливості шкіри та підшкірної жирової клітковини зокрема ангіоневротичний набряк висипання свербіж і кропив’янка.


Термін придатності. 2 роки.


Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 оС в захищеному від вологи та нeдocтyпнoмy для дiтeй мicцi.


Упаковка.

15 таблеток у блістері; по 2 блістери у картонній коробці.


Категорія відпуску.

За рецептом.


Виробник.

АБДІ ІБРАХІМ Ілач Санаї ве Тіджарет А.Ш.

ABDI IBRAHIM Ilac Sanayi ve Ticaret A.S.


Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Санаї Махаллеші Тунч Джаддесі №3 Есенюрт/Стамбул Туреччина.

Sanayi Mahallesi Tunc Caddesi No: 3 Esenyurt/Istanbul Turkey.

Завантажити повну інструкцію
Подібний терапевтичний ефект
 1. Вестібо 24 мг таблетки №60
  Вестібо 24 мг таблетки №60
  Catalent Germany (Німеччина)
  Код товару: 149194
  Упаковка В наявності
  709,20 ₴
  1/6 упаковки
  В наявності
  118,20 ₴
 2. Вестібо 24 мг таблетки №60
  Упаковка В наявності
  683,20 ₴
  1/4 упаковки
  В наявності
  170,80 ₴
 3. Бетасерк 16 мг таблетки №30
  Бетасерк 16 мг таблетки №30
  Mylan Lab. (Франція)
  Код товару: 31483
  Упаковка В наявності
  575,90 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  287,95 ₴
 4. Бетасерк 8 мг таблетки №30
  Бетасерк 8 мг таблетки №30
  Mylan Lab. (Франція)
  Код товару: 5645
  Упаковка В наявності
  544,65 ₴
 5. Бетасерк 24 мг таблетки №20
  Бетасерк 24 мг таблетки №20
  Mylan Lab. (Франція)
  Код товару: 113131
  Упаковка В наявності
  484,70 ₴
 6. Бетагіс 16 мг таблетки №90
  Бетагіс 16 мг таблетки №90
  Фарма Старт ТОВ (Україна, Київ)
  Код товару: 174071
  Упаковка В наявності
  392,00 ₴
  1/5 упаковки
  В наявності
  78,40 ₴
 7. Вестінорм 24 мг таблетки №60
  Вестінорм 24 мг таблетки №60
  Фармак ВАТ (Україна, Київ)
  Код товару: 201525
  Упаковка В наявності
  391,80 ₴
  1/6 упаковки
  В наявності
  65,30 ₴
 8. Вестінорм 16 мг таблетки №60
  Вестінорм 16 мг таблетки №60
  Фармак ВАТ (Україна, Київ)
  Код товару: 234274
  Упаковка В наявності
  316,30 ₴
  1/6 упаковки
  В наявності
  52,72 ₴
 9. Вестібо 16 мг таблетки №30
  Вестібо 16 мг таблетки №30
  Catalent Germany (Німеччина)
  Код товару: 107070
  Упаковка В наявності
  315,40 ₴
  1/3 упаковки
  В наявності
  105,13 ₴
 10. Вестібо 16 мг таблетки №30
  Вестібо 16 мг таблетки №30
  Catalent Germany (Німеччина)
  Код товару: 212624
  Упаковка В наявності
  313,90 ₴
  1/3 упаковки
  В наявності
  104,63 ₴
 11. Вестібо 24 мг таблетки №20
  Вестібо 24 мг таблетки №20
  Catalent Germany (Німеччина)
  Код товару: 178938
  Упаковка В наявності
  304,90 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  152,45 ₴
 12. Вестінорм 24 мг таблетки №30
  Вестінорм 24 мг таблетки №30
  Фармак ВАТ (Україна, Київ)
  Код товару: 23659
  Упаковка В наявності
  214,70 ₴
  1/3 упаковки
  В наявності
  71,57 ₴
 13. Вестібо 8 мг таблетки №30
  Вестібо 8 мг таблетки №30
  Catalent Germany (Німеччина)
  Код товару: 107071
  Упаковка В наявності
  194,90 ₴
  1/3 упаковки
  В наявності
  64,97 ₴
 14. Вестібо 8 мг таблетки №30
  Упаковка В наявності
  185,28 ₴
  1/3 упаковки
  В наявності
  61,76 ₴
 15. Вестінорм 16 мг таблетки №30
  Вестінорм 16 мг таблетки №30
  Фармак ВАТ (Україна, Київ)
  Код товару: 151060
  Упаковка В наявності
  170,90 ₴
  1/3 упаковки
  В наявності
  56,97 ₴
 16. Бетагістін-Тева 24 мг таблетки №20  в Україні
  Бетагістін-Тева 24 мг таблетки №20
  Merckle (Німеччина)
  Код товару: 257051
  Упаковка В наявності
  167,50 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  83,75 ₴
 17. Вестінорм 8 мг таблетки №30
  Вестінорм 8 мг таблетки №30
  Фармак ВАТ (Україна, Київ)
  Код товару: 139687
  Упаковка В наявності
  155,50 ₴
  1/3 упаковки
  В наявності
  51,83 ₴
 18. Бетагістін-Тева 16 мг таблетки №30  купити
  Бетагістін-Тева 16 мг таблетки №30
  Merckle (Німеччина)
  Код товару: 257050
  Упаковка В наявності
  152,70 ₴
  1/3 упаковки
  В наявності
  50,90 ₴
 19. Медогістин 24 мг таблетки №30
  Упаковка В наявності
  149,50 ₴
 20. Медогістин 16 мг таблетки №30
  Упаковка В наявності
  146,30 ₴

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку