Вікасол-Д 1% 1,0 розчин №10

КОД: 12967
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

  Вікасол-Д 1% 1,0 розчин №10

  63,95 грн.

  Доступность: Есть в наличии

  Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
 2. Доставка
  • Доставка Кур'єром
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  При сумі замовлення від 200 грн. доставка здійснюється безкоштовно
  Міста безкоштовної доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних • add.ua-Дарница ЗАО (Украина, Киев)-Вікасол-Д 1% 1,0 розчин №10-01
63,95 грн.

Наявність: Є в наявності

Повтор замовлення
Замовлення кожні:
Кількість
Замовити в один клік
 • Виробник: Дарница ЗАО (Украина, Киев)
 • Реєстраційне посвідчення: П.02.02/04364
Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату


ВІКАСОЛ-ДАРНИЦЯ

(VICASOL-DARNITSA)Склад:

діюча речовина: menadione;

1 мл розчину містить вікасолу (менадіону натрію бісульфіту) 10 мг;

допоміжні речовини: натрію метабісульфіт (Е 223) кислота хлористоводнева вода для ін’єкцій.


Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.


Фармакотерапевтична група. Вітамін К та інші гемостатичні засоби. Код АТС В02В А02.


Клінічні характеристики.

Показання.

Вікасол призначають при кровоточивості і на фоні гіпопротромбінемії зумовлених жовтяницею при гострих гепатитах капілярних і паренхіматозних кровотечах. Після хірургічних втручань і поранень при кровотечах при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки виражених симптомах гострої променевої хвороби тривалих   носових   і гемороїдальних  кровотечах.

Препарат призначають при геморагічних явищах у недоношених дітей маткових передклімактеричних та ювенільних кровотечах при спонтанній кровоточивості підготовці до оперативних втручань якщо є небезпека кровотечі у післяопераційний період легеневих кровотечах при геморагічних явищах на фоні септичних захворювань.

Крім того показаннями для призначення Вікасолу-Дарниця є кровотечі та гіпопротромбінемії зумовлені передозуванням феніліну неодикумарину інших антикоагулянтів – антагоністів вітаміну К.


Протипоказання. Гіперчутливість до компонентів препарату. Гіперкоагуляція тромбоемболія. Гемолітична хвороба новонароджених. Тяжка печінкова недостатність. Дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази.


Спосіб застосування та дози.

Препарат вводять внутрішньом’язово.

Дорослим разова доза – 10 мг максимальна разова доза – 15 мг; максимальна добова         доза – 30 мг.

Тривалість лікування – 3-4 дні після 4-денної перерви курс у разі необхідності  повторюють.


При хірургічних втручаннях з можливою сильною кровотечею призначають протягом 2-3 днів перед операцією.

Дітям: до 1 року – 2-5 мг/добу 1-2 років – 6 мг/добу 3-4 років – 8 мг/добу 5-9 років –         10 мг/добу 10-18 років – 15 мг/добу. Дозу розподіляють на 2 введення. Тривалість лікування для дітей встановлює лікар.


Побічні реакції.

Алергічні реакції: гіперемія обличчя шкірний висип (у т. ч. еритематозний кропив’янка) свербіж шкіри бронхоспазм.

З боку системи крові: гемолітична анемія гемоліз у новонароджених дітей з вродженим дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази  або у пацієнтів з недостатністю вітаміну Е тромбоемболія.

З боку серцево-судинної системи: транзиторне зниження артеріального тиску тахікардія слабке наповнення пульсу.

Реакції у місці введення: біль і набряк у місці введення зміна кольору шкіри у вигляді плям при повторних ін’єкціях в одне і те ж місце. Вікасол може викликати локальну склеродермію.

Інші: гіпербілірубінемія жовтяниця (у т. ч. ядерна жовтяниця у грудних дітей) запаморочення профузний піт зміна смакових відчуттів відчуття жару.


Передозування.

Симптоми: гіпервітаміноз вітаміну К що проявляється гіперпротромбінемією та гіпертромбінемією гіпербілірубінемією жовтяницею підвищенням активності печінкових ферментів; відзначалися болі у животі запори або діарея загальне збудження ажитація і висипання на шкірі. У поодиноких випадках у дітей розвивається токсикоз що виявляється судомами.

Лікування. Відміняють препарат. Під контролем показників системи згортання крові призначають антикоагулянти. Терапія симптоматична.


Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вікасол-Дарниця належить до препаратів ризику при вагітності. Застосування препарату під час вагітності у Ι та ΙΙ триместрах можливе за показаннями якщо користь для матері перевищує ступінь ризику для плода. Профілактичне призначення вітаміну К у III триместрі вагітності неефективне внаслідок низької проникності його крізь плаценту.

У разі необхідності застосування препарату на період лікування необхідно припинити годування груддю.


Діти.

Препарат застосовують у педіатричній практиці.


Особливості застосування.

З обережністю призначають у період вагітності.

Потрібно враховувати що при застосуванні Вікасолу може мати місце гальмування агрегації тромбоцитів. При гемофілії тромбоцитопенічній пурпурі і хворобі Верльгофа препарат неефективний.

Для профілактики геморагічної хвороби новонароджених краще застосовувати фітоменадіон ніж менадіон натрію бісульфіт оскільки рідше викликає у новонароджених (включаючи недоношених) гіпербілірубінемію і гемолітичну анемію.


Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. У випадках якщо під час лікування препаратом спостерігається запаморочення слід утриматися від керування транспортними засобами та роботи з механізмами.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При одночасному застосуванні з пероральними антикоагулянтами можливе зменшення антикоагулянтної дії. Послаблює ефект непрямих антикоагулянтів (у т. ч. похідних кумарину та індандіону). Не впливає на антикоагулянтну активність гепарину.

Одночасне застосування з антибіотиками широкого спектра дії хінідином хініном саліцилатами у високих дозах сульфонамідами потребує збільшення дози вітаміну К.

При одночасному застосуванні з гемолітичними лікарськими засобами збільшується ризик прояву побічних ефектів.

При одночасному застосуванні з агрегантами та інгібіторами фібринолізу їх гемостатический ефект потенціюється.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Вітамін К існує у кількох формах. Основна форма вітаміну К – вітамін К1 (філохінон) міститься у рослинах особливо зелених листових овочах. Іншою формою вітаміну К є вітамін К2 (менахінон) який може всмоктуватися в обмеженій кількості. Його виробляють бактерії у нижній частині тонкої кишки і у товстій кишці.

Вікасол-Дарниця є синтетичним аналогом водорозчинного вітаміну К і розглядається як вітамін К3 (менадіон) сприяє синтезу протромбіну і проконвертину підвищує згортання крові за рахунок посилення синтезу II VII IX X чинників згортання. Має гемостатичну дію (при дефіциті вітаміну К виникає підвищена кровоточивість). У крові протромбін (чинник II) у присутності тромбопластину і Ca2+ за участю проконвертину (чинник VII) чинників IX (Кристмасс-чинника) X (чинника Стюарта-Прауєра) переходить у тромбін під впливом якого фібриноген перетворюється на фібрин що складає основу згустка крові (тромбу). Вікасол-Дарниця як субстрат стимулює K-вітамінредуктазу що активує вітамін К і забезпечує його участь у печінковому синтезі K-вітамінзалежних плазмових чинників гемостазу.

Роль вітаміну К в організмі людини і тварин не обмежується впливом на біосинтез прокоагулянтів. Він впливає на біоенергетику і ряд процесів анаболізму. Він має значення для обміну макроергічних сполук для утворення АТФ. К-вітамінна недостатність призводить до дефіциту АТФ і зниження енергетичного забезпечення біосинтезу багатьох сполук. До числа останніх входять не тільки прокоагулянти а також інші білки що швидко ресинтезуються включаючи ряд ферментів не пов’язаних безпосередньо з процесом згортання крові. При дефіциті вітаміну К ослаблений також біосинтез деяких біологічно активних речовин небілкової природи: серотоніну гістаміну ацетилхоліну. Початок ефекту – через 8-24 години після внутрішньом'язового введення.

Фармакокінетика. Після внутрішньом’язового введення легко і швидко всмоктується у системний кровотік. Зв’язування з білками плазми має оборотний характер. Кров хворих з дуже низьким вмістом альбумінів слабко зв’язує вітамін К або зовсім його не зв’язує. Накопичується головним чином у печінці селезінці міокарді. Найінтенсивніше процес перетворення відбувається у міокарді скелетних м’язах дещо повільніше – у нирках. Виводиться нирками та з жовчю лише виключно у вигляді метаболітів. Метаболіти вітаміну K (моносульфат фосфат і диглюкуронід-2-метил-1 4-нафтохінон) виводяться з сечею – до 70 %. Високі концентрації вітаміну К у калі зумовлені тим що він синтезується кишковою мікрофлорою.


Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна або злегка жовтувата рідина.Несумісність. Вікасол несумісний з сульфаніламідними препаратами ПАСК саліцилатами оксикумарином. Несумісний в одному шприці з розчинами лугів кислот.

Діюча речовина препарату швидко розпадається під впливом прямих сонячних променів.


Термін придатності. 2 роки.


Умови зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці в оригінальній упаковці при температурі від 2 °С до 8 °С.


Упаковка.  По 1 мл в ампулі; по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці; по 2 контурні чарункові  упаковки у пачці.


Категорія відпуску. За рецептом.


Виробник. ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця».


Місцезнаходження. Україна 02093 м. Київ вул. Бориспiльська 13.

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Количество в упаковке 10
Форма товару Ні
Виробник Дарница ЗАО (Украина, Киев)
Реєстраційне посвідчення П.02.02/04364
Головний медикамент Ні
код моріону 7373
Відгуки
Напишіть власний відгук

Лише зареєстровані користувачі можуть написати відгуки. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь

Завантажити повну інструкцію
УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ТІЛЬКИ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Акции
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення