Вітамін А 3, 44% розчин 10 мл

КОД: 6815
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

   Вітамін А 3, 44% розчин 10 мл

   14,50 грн.

   Доступность:Есть в наличии

   Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
  • Доставка
   • Доставка Кур'єром
   • Самовивіз
   • Доставка Новою поштою
   При сумі замовлення від 300 грн. доставка здійснюється безкоштовно кур'єром
   Міста безкоштовної доставки
   • Київ
   • Одеса
   • Харків
   • Дніпро
   • Львів
   • Івано-Франківськ
   • Вінниця
   • Запоріжжя
   • Кременчук
   • Кривий Ріг
   • Тернопіль
   Оплата
   Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
   Нам довіряють
   • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
   • 100% товарів сертифіковані
   • Термінова доставка по Україні за 24 години
   • Працюємо без вихідних
  • add.ua-Технолог ЗАО (Украина, Умань)-Вітамін А 3, 44% розчин 10 мл-00

  Наявність:Є в наявності

  14,50 грн.
  Повтор замовлення
  Замовлення кожний(і):
  Ціна дійсна при замовленні на сайті
  • Виробник: Технолог ЗАО (Украина, Умань)
  • Температура зберігання: від +2°С до +8°С
  • Реєстраційне посвідчення: UA/6646/01/01
  Інструкція

  Вітамін А 3 інструкція по застосуванню

  Склад лікарського засобу:

  діюча речовина: ретинолу ацетат (вітамін А-ацетат);

  1 мл препарату містить ретинолу ацетату (вітаміну А-ацетату) у перерахуванні на 100 % ретинолу ацетат – 34 4 мг (100000 МО);

  допоміжна речовина: олія соняшникова.

  Лікарська форма

  Розчин олійний оральний.

  Фармакотерапевтична група.

  Прості препарати вітаміну А. Ретинол (вітамін А). Код АТС А11С А01.

  Вітамін А (ретинол) належить до групи жиророзчинних вітамінів.

  Препарат Ретинолу ацетат є аналогом природного вітаміну А і необхідний для відновлення нормальної концентрації ретинолу в організмі. Вітамін А відіграє важливу роль у синтезі білків ліпідів мукополісахаридів регулює баланс мінералів.

  Найспецифічнішою функцією вітаміну А є забезпечення процесів зору (фоторецепції). Ретинол бере участь у синтезі зорового пурпуру – родопсину розташованого у паличках сітківки.

  Вітамін А модулює процеси диференціювання епітеліальних клітин бере участь у розвитку секреторних залоз процесах кератинізації регенерації слизових оболонок і шкіри.

  Вітамін А необхідний для нормального функціонування ендокринних залоз і росту організму тому що є синергістом соматомединів.

  Вітамін А впливає на поділ імунокомпетентних клітин на синтез факторів специфічного (імуноглобулін) і неспецифічного (інтерферон лізоцим) захисту організму від інфекційних та інших захворювань стимулює мієлопоез.

  Ретинол підвищує рівень глікогену у печінці стимулює продукцію трипсину і ліпази у травній системі; інгібує фотохімічні вільнорадикальні реакції та окислення цистеїну; активує включення сульфатів у компоненти сполучної тканини хрящів кісток; задовольняє потребу у сульфоцереброзидах та мієліні забезпечуючи проведення і передачу нервових імпульсів.

  При нестачі вітаміну А розвиваються порушення сутінкового зору (куряча сліпота) та атрофія епітелію кон’юнктиви рогівки слізних залоз. Спостерігаються дегенеративно-дистрофічні процеси у дихальних шляхах (слизові оболонки носоглотки придаткових пазух трахеї бронхів) у сечостатевій системі (епітелій ниркових мисок сечоводів сечового міхура уретри піхви яєчників маткових труб і ендометрія сім’яних пухирців і канатиків передміхурової залози) у травній системі (слизова оболонка травного тракту слинних залоз підшлункової залози). Дефіцит вітаміну А призводить до порушення трофіки шкіри (гіперкератоз) погіршення росту і якості волосся та нігтів а також функції сальних і потових залоз. Крім того спостерігається зниження маси тіла та уповільнення росту кісток зниження синтезу глюкокортикоїдів та стероїдних гормонів порушення опірності організму до інфекційних та інших захворювань. Відзначається схильність до холе- і нефролітіазу.

  Нестача або надлишок вітаміну А в організмі жінки може спричинити аномалії внутрішньоутробного розвитку плода.

  Ретинол чинить протипухлинну дію яка не поширюється на неепітеліальні пухлини.

  Прийнятий внутрішньо ретинолу ацетат добре всмоктується у верхніх відділах тонкого кишечнику. Потім у складі хіломікронів транспортується зі стінки кишечнику у лімфатичну систему і через грудну протоку потрапляє у кровообіг. Транспорт ретинолефірів у крові здійснюється β-ліпопротеїдами. Максимальний рівень ефірів вітаміну А в сироватці крові спостерігається через 3 години після прийому. Місцем депонування вітаміну А є паренхіма печінки де він накопичується у стійких ефірних формах. Крім того великий вміст вітаміну А визначається у пігментному епітелії ретини. Дане депо необхідне для регулярного постачання зовнішніх сегментів паличок та колбочок вітаміном А.

  Біотрансформація ретинолу проходить у печінці потім у вигляді неактивних метаболітів він виводиться нирками. Ретинол може частково виводитися з жовчю та брати участь в ентерогепатичній циркуляції. Елімінація ретинолу відбувається повільно – за 3 тижні з організму виводиться 34 % прийнятої дози препарату.

  Показання для застосування

  А-авітаміноз та А-гіповітаміноз захворювання очей (пігментний ретиніт ксерофтальмія гемералопія поверхневий кератит ураження рогівки кон’юнктивіт піодермія та екзематозне ураження повік) у складі комплексної терапії:

  • рахіту;
  • гострих респіраторних захворювань які проходять на тлі ексудативного діатезу;
  • гострих та хронічних бронхолегеневих захворювань;
  • гіпотрофії;
  • колагенозів;
  • при патологічних процесах шкіри (обмороження опіки рани іхтіоз фолікулярний дискератоз старечий кератоз туберкульоз шкіри деякі форми екземи псоріаз) при запальних і виразково-ерозивних ураженнях кишечнику цирозі печінки.

  Протипоказання

  Гіперчутливість до компонентів препарату гострий і хронічний нефрит серцева недостатність у стадії декомпенсації жовчокамяна хвороба хронічний панкреатит гіпервітаміноз А передозування ретиноїдів гіперліпідемія ожиріння хронічний алкоголізм саркоїдоз у тч у анамнезі

  Належні заходи безпеки при застосуванні

  Препарат приймати під наглядом лікаря При тривалому застосуванні Ретинолу ацетату необхідно контролювати біохімічні показники та час згортання крові

  При лікуванні порушення сутінкового зору (куряча сліпота) Ретинолу ацетат слід застосовувати у комплексному лікуванні.

  З обережністю застосовувати при тяжких ушкодженнях гепатобіліарної системи захворюваннях що супроводжуються порушенням згортання крові.

  Не рекомендується застосовувати препарат під час тривалої терапії тетрациклінами.

  Ретинол слід приймати за 1 годину до або через 4-6 годин після прийому холестераміну.

  Препарат має властивість накопичуватися і протягом тривалого часу перебувати в організмі. Жінкам які приймали високі дози ретинолу можна планувати вагітність не раніше ніж через 6-12 місяців. Це пов'язано з тим що протягом цього часу існує ризик неправильного розвитку плода під впливом високого вмісту вітаміну А в організмі.

  Для нормального всмоктування вітаміну А необхідною умовою є наявність жирів у їжі.

  Зловживання алкоголем і тютюном порушує всмоктування препарату з травного тракту.

  Особливі застереження

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  З огляду на велику дозу вітаміну А у даній лікарській формі препарат протипоказаний для прийому внутрішньо у період вагітності або годування груддю

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

  Даних щодо впливу препарату на здатність керувати автомобілем або працювати зі складними механізмами немає

  Діти

  Препарат призначають дітям віком від 7 років.

  Спосіб застосування та дози

  Ретинолу ацетат призначати внутрішньо через 10-15 хвилин після їди та зовнішньо.

  1 мл препарату містить 100000 МО (25 крапель) вітаміну А.

  1 крапля з пробки-крапельниці містить близько 4000 МО вітаміну А.

  При визначенні доз препарату виходити з того що вища разова доза вітаміну А становить:

  - для дорослих – 50000 МО (12 крапель препарату (48000 МО);

  - для дітей віком від 7 років – 5000 МО (1 крапля препарату (4000 МО).

  Вища добова доза вітаміну А становить:

  - для дорослих - 100000 МО (25 крапель препарату);

  - для дітей віком від 7 років – 20000 МО (5 крапель препарату).

  Терапевтичні дози вітаміну А при авітамінозах легкого та середнього ступеня тяжкості становлять для дорослих до 33000 МО (8 крапель препарату (32000 МО) на добу.

  При захворюваннях шкіри а також при пігментному ретиніті ксерофтальмії гемералопії добова доза вітаміну А становить 50000-100000 МО (12-25 крапель препарату (48000-
  100000 МО).

  Для лікування дітей віком від 7 років призначати по 3000-6000 МО (1 крапля препарату (4000 МО) на добу в залежності від характеру та перебігу захворювання.

  При ураженнях поверхні шкіри (виразки опіки обмороження) уражені ділянки після гігієнічного очищення змазати розчином і прикрити марлевою пов’язкою (5-6 разів на добу зі зменшенням кількості аплікацій до однієї залежно від епітелізації).

  Передозування

  Симптоми передозування: запаморочення; сплутаність свідомості діарея тяжке зневоднення організму дратівливість; генералізоване висипання з подальшим крупношаровим лущенням яке починається з обличчя; кровоточивість ясен сухість і виразка слизової оболонки порожнини рота лущення губ різко болісна пальпація довгих трубчастих кісток внаслідок піднадкісничних крововиливів.

  Гострий та хронічний гіпервітаміноз А супроводжується сильним головним болем підвищенням температури сонливістю блюванням порушенням зору (двоїнням в очах) сухістю шкіри болем в суглобах та м’язах появою пігментних плям збільшенням розмірів печінки та селезінки жовтяницею зміною картини крові втратою сил та апетиту. У тяжких випадках розвиваються судомні напади серцева слабкість та гідроцефалія.

  Лікування. Лікування симптоматичне.

  Побічні ефекти

  Тривалий прийом великих доз вітаміну А може спричиняти розвиток гіпервітамінозу А

  З боку нервової системи та органів чуття: швидка стомлюваність сонливість млявість дратівливість головний біль втрата сну судоми дискомфорт внутрішньоочна гіпертензія порушення зору.

  З боку травного тракту: втрата апетиту зменшення маси тіла нудота дуже рідко – блювання.

  Можливе загострення захворювань печінки збільшення активності трансаміназ та лужної фосфатази.

  З боку сечовидільної системи: полакіурія ніктурія поліурія.

  З боку кровотворної системи: гемолітична анемія.

  З боку опорно-рухової системи: зміни на рентгенограмах кісток розлад ходи болючість кісток нижніх кінцівок.

  Алергічні реакції: тріщини шкіри губ жовто-оранжеві плями на підошвах долонях у ділянці носогубного трикутника підшкірний набряк; в окремих випадках у перший день застосування можуть виникати сверблячі плямисто-папульозні висипання що потребують відміни препарату; свербіж еритема та висипання суха шкіра сухість у роті підвищення температури гіперемія обличчя з подальшим лущенням.

  Інші: випадання волосся порушення менструального циклу біль у животі афти фото-чутливість гіперкальціємія.

  Зі зменшенням дози або при тимчасовій відміні лікарського засобу побічні явища зникають самостійно.

  При захворюваннях шкіри застосування високих доз лікарського засобу після 7-10 днів лікування може супроводжуватися загостренням місцевої запальної реакції яка не потребує додаткового лікування і в подальшому зменшується. Цей ефект пов’язаний з мієло- та імуностимулюючою дією препарату.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Естрогени підвищують ризик розвитку гіпервітамінозу А

  Ретинолу ацетат зменшує протизапальну дію глюкокортикоїдів.

  Ретинолу ацетат не можна одночасно приймати з нітритами і холестираміном оскільки вони порушують всмоктування препарату.

  Ретинолу ацетат не слід застосовувати разом з іншими похідними вітаміну А через небезпеку передозування розвитку гіпервітамінозу А.

  Комбінація з вітаміном Е сприяє збереженню ретинолу ацетату в активній формі всмоктуванню з кишечнику та виникненню анаболічних ефектів.

  Одночасне застосування масла вазелінового може порушувати абсорбцію вітаміну в кишечнику.

  Одночасний прийом вітаміну А та антикоагулянтів посилює схильність до кровотеч.

  Термін придатності

  2 роки.

  Умови зберігання

  Зберігати в оригінальній упаковці в холодильнику (при температурі від + 2 ºС до + 8 ºС). Зберігати у недоступному для дітей місці.

  Упаковка

  По 10 мл у флаконах зі скломаси або у флаконах полімерних. По 1 флакону з пробкою-крапельницею у пачці з картону.

  Категорія відпуску

  Без рецепта.

  Додаткова інформація
  Додаткова інформація
  Об'єм10 мл
  ВиробникТехнолог ЗАО (Украина, Умань)
  Реєстраційне посвідченняUA/6646/01/01
  Умови відпускубез рецепта
  Температура зберiганнявід +2°С до +8°С
  Головний медикаментВитамины А
  код моріону22264
  Відгуки
  Напишіть власний відгук
  Як мені оцінити цей продукт? *
  Загальна оцінка :
  Как заказать

  КАК СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ?

  • 1. Что бы найти препарат достаточно ввести в строке поиска первые 3-4 буквы названия товара.
  • 2. Выберите количество упаковок и нажмите на кнопку «Добавить в корзину».
  • 3. После наполнения корзины нужными товарами, нажмите на кнопку «Оформить заказ».
  • 4. Для завершения заказа необходимо заполнить небольшую форму.
  • 5. После заполнения обязательных пунктов, нажмите кнопку «Оформить заказ».
  • 6. Ожидайте Sms - уведомление с номером электронного чека или звонка от оператора.
   
  Продукция (косметические и гигиенических средства, БАДы, товары для детей) нашей интернет-аптеки доставляется покупателю из аптек сети «Аптека Доброго Дня», где она хранится согласно требованиям Госслужбы Украины.

   

  – Когда можно забирать заказ? (самовывоз из аптеки)

   

  После получения смс - подтверждения с номером заказа, Вы можете приходить в аптеку, на которую был оформлен заказ.

  Если же Вы пришли в аптеку и заказ не был готов или не был собран – просьба сообщить нам об этом по телефону

   0 (800) 500-129, (044) 538-07-37.

   

  САМОВЫВОЗ

  Если Вы желаете забрать свой заказ из аптеки самостоятельно, для удобства Вы можете предварительно забронировать его по телефону, либо через сайт. 

  После подтверждения заказа оператором – сразу можно ехать в аптеку.

  Позвонив по телефону горячей линии 0 (800) 500-129 (звонки со стационарных телефонов бесплатные).

  Вы также получите информацию о том, в какой ближайшей аптеке необходимый Вам товар есть в наличии.

   

   

  Завантажити повну інструкцію
  УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
  Акции
  Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

  Продовжити покупки
  Оформити замовлення