Вітаміни для шлунка: види та особливості застосування
Здоров'я шлунково-кишкового тракту (ШКТ) впливає на всі системи організму, включаючи нашу зовнішню привабливість. Проблеми зі шлунком можуть вплинути на якість шкіри та волосся. Проблеми з мікрофлорою ШКТ можуть позначитися на гінекології, а порушення у роботі печінки можуть позначитися на якості крові. Тому важливо збагатити раціон вітамінами для шлунка, мінералами, пробіотиками та сорбентами, піклуючись таким чином про шлунково-кишковий тракт.
У нашій аптеці «Доброго Дня» ви зможете придбати необхідні вітаміни для шлунка. Слід врахувати, що препарати відрізняються за формою випуску, складом та механізмом впливу. Тому перед замовленням важливо зрозуміти, як їх приймати в залежності від складу та призначення.
Коли почати приймати вітаміни для шлунка
Рекомендується приймати вітаміни для шлунка якщо у вас є один або кілька з наступних симптомів:
- часті розлади шлунка;
- запори чи діарея;
- печія;
- здуття живота;
- хронічна слабкість та втома;
- проблеми зі шкірою, нігтями та волоссям;
- печіння у шлунку після прийому їжі;
- дисбактеріоз, у т.д. після антибіотиків;
- грибкові чи інші інфекції;
- випадки отруєння, включаючи алкогольне;
- дитина на штучному вигодовуванні з кольками або проблемами з дефекацією.
Різноманітність причин може викликати проблеми з шлунково-кишковим трактом, починаючи з загострення гастриту або шлункової інфекції та закінчуючи наслідками від прийому антибіотиків. Тому важливо дотримуватися інструкцій, дотримуватися дозування, регулярно приймати і розуміти, що миттєвих результатів не слід очікувати, за винятком сорбентів або засобів від діареї.
Важливо! Перед початком прийому препаратів обов'язково проконсультуйтеся з гастроентерологом чи вашим сімейним лікарем. Це допоможе підібрати оптимальне поєднання пробіотиків та вітамінів та отримати максимальну користь від їх застосування.
Види вітамінів для шлунка
Вітаміни для шлунка розрізняються за формою випуску, складу та призначення. За формою випуску вони представлені як:
- капсули;
- таблетки;
- гель в стіках;
- краплі;
- порошки у саші;
- шрот;
- емульсія у стіках.
За складом вітаміни для шлунка поділяються на:
- сорбенти;
- ферменти;
- пробіотики;
- вітамінно-мінеральні комплекси.
За призначенням їх класифікують як:
- препарати для покращення роботи шлунка (при діареї, отруєнні тощо);
- препарати, що сприяють нормалізації травлення;
- препарати, що підтримують мікрофлору шлунка;
- препарати для підтримки печінки та ШКТ.
Відмінним вибором для домашньої аптечки стануть вітаміни для шлунка, які не вимагають спеціальних умов зберігання та мають тривалий термін придатності. До таких препаратів належать сорбенти, пробіотики у порошку, таблетки та шрот. Капсули та емульсії з пробіотиками, як правило, мають короткий термін придатності та вимагають зберігання в холодильнику. Дитячі препарати також слід зберігати у темному прохолодному місці, тому що їх термін придатності після розтину невеликий. Курс прийому вітамінів і пробіотиків може змінюватись від 7 до 30 днів залежно від виду препарату, і в деяких випадках може знадобитися повторний курс.
Вибір ефективних вітамінів для шлунка: що слід врахувати
Відбір ефективних вітамінів для шлунка – завдання, яке потребує відповідального підходу.
Крім гастроентеролога, дієтолог та нутриціолог також дають рекомендації щодо прийому вітамінів для шлунка.
Для підтримки здоров'я ШКТ до раціону важливо включити такі вітаміни для шлунка:
- Вітамін В6, що регулює білковий обмін, засвоєння вуглеводів, синтез гемоглобіну та підтримує здорову нервову систему. Вітамін С, який є антиоксидантом та імуностимулятором. Він має загальнозміцнюючий та противірусний ефект, сприяючи поліпшенню стану шлунка та організму в цілому. Вітамін Е, який підтримує якісний кровообіг у стінках шлунка і бореться з тромбоутворенням, забезпечуючи ефективне надходження корисних речовин у кров.
- Вітамін D, що активно впливає на обмінні процеси, сприяє засвоєнню кальцію з їжі та підтримці стану слизової оболонки шлунка, шкіри, суглобів та кісток.
- Вітамін К, що підтримує здоров'я судин та слизової оболонки, що запобігає кровотечам та забезпечує якісний обмін речовин.
- Вітамін В3 (ніацин), що впливає на рівень холестерину та обмін речовин в організмі. Його дефіцит може призвести до утворення "поганого" холестерину та відкладень у судинах.
- Пробіотики, що впливають на рівень холестерину та обмін речовин в організмі. Їх дефіцит може призвести до утворення "поганого" холестерину та відкладень у судинах. Сорбенти, які поглинають токсини, віруси та продукти розпаду, сприятливо впливають на травлення.
- Гепатопротектори, що містять речовини, що покращують функціонування печінки та ШКТ, що впливають на кров.
Важливо! Якщо ви приймаєте сорбенти, вітаміни та пробіотики, між прийомом сорбентів та наступним прийомом добавок має пройти не менше 2 годин.
Більшість препаратів для шлунково-кишкового тракту не мають побічних ефектів. Однак при сумісному прийомі з іншими ліками можливі алергічні реакції, дискомфорт у шлунку, і в деяких випадках блювота. Тому перед використанням препаратів слід проконсультуватися з лікарем, який надасть рекомендації щодо прийому. Купити вітаміни для шлунка в аптеці «Доброго дня»
Придбати вітаміни для шлунка легко на сайті аптеки «Доброго Дня». Ми пропонуємо широкий вибір препаратів за привабливими цінами. Зайдіть у розділ «Добавки для органів травлення та ШКТ», виберіть необхідні препарати та оформіть замовлення онлайн! Ви можете забрати товар у найближчій аптеці «Доброго Дня» або скористатися послугами доставки «Нова пошта» або «Укрпошта». Наша аптека готова допомогти вам подбати про здоров'я вашого шлунка та ШКТ.