Йокс спрей 30 мл

КОД: 5032
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

   Йокс спрей 30 мл

   157,50 грн.

   Доступность:Есть в наличии

   Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
  • Доставка
   • Доставка Кур'єром
   • Самовивіз
   • Доставка Новою поштою
   При сумі замовлення від 300 грн. доставка здійснюється безкоштовно кур'єром
   Міста безкоштовної доставки
   • Київ
   • Одеса
   • Харків
   • Дніпро
   • Львів
   • Івано-Франківськ
   • Вінниця
   • Запоріжжя
   • Кременчук
   • Кривий Ріг
   • Тернопіль
   Оплата
   Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
   Нам довіряють
   • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
   • 100% товарів сертифіковані
   • Термінова доставка по Україні за 24 години
   • Працюємо без вихідних
  • add.ua-Teva Czech Industries (Чеськая Республіка)-Йокс спрей 30 мл-02

  Наявність:Є в наявності

  157,50 грн.
  Повтор замовлення
  Замовлення кожний(і):
  Ціна дійсна при замовленні на сайті
  • Виробник: Teva Czech Industries (Чеськая Республіка)
  • Форма товару: Спрей
  • Температура зберігання: не вище +25°С
  • Реєстраційне посвідчення: UA/1829/01/01
  Інструкція

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування лікарського засобу

   

  ЙОКС

  (JOX)


  Склад:

  діючі речовини: повідон йодований алантоїн;

  1 мл спрею містить85 мг повідону йодованого; 1 мг алантоїну;

  допоміжні речовини: левоментол кислоти лимонної моногідрат натрію цитрат етанол 96 % пропіленгліколь вода очищена.


  Лікарська форма.

  Спрей для ротової порожнини.

  Основні фізико-хімічні властивості: прозора або ледь каламутна рідина червоно-коричневого кольору якаповністю розчиняється у воді.


  Фармакотерапевтична група.

  Лікарські засоби що застосовуються при захворюваннях горла. Антисептики.

  Код АТX R02A A20.


  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Повідон йодований дезінфікуюча речовина що належить до групи речовин що містять йод виділяє при контакті зі шкірою або слизовими оболонками органічний йод що має широкий спектр протимікробної дії за рахунок безпосередньої дії на протеїни мікроорганізмів. Вона частково діє бактерицидно на грампозитивні та грамнегативні коки та бацили на деякі анаеробні бактерії дріжджі або цукроміцети простіші віруси.

  Препарат також містить алантоїн який чинить протизапальну дію за рахунок чого разом із повідоном йодованим здійснюється терапевтичний вплив препарату.

  Фармакокінетика.

  При місцевому нанесенні повідону йодованого на неушкоджену шкіру абсорбція йоду мінімальна. При застосуванні у порожнині рота має місце більш виражена системна абсорбція йоду внаслідок чого може виникнути інтерференція з тиреоїдальними функціями. Йод в організмі перетворюється на йодиди що накопичуються головним чином у щитовидній залозі та виділяються переважно нирками а також у невеликій кількості з випорожненнями слиною пόтом. Йодиди проходять крізь плацентарний бар’єр проникають у грудне молоко.


  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Дезінфекція ротової порожнини і глотки при запальних та інфекційних захворюваннях: ангіна фарингіт тонзилофарингіт тонзиліт глосит та афтозний стоматит; у складі комплексного лікування з антибіотиками при стрептококовій ангіні; перші симптоми гострих респіраторних вірусних інфекцій.


  Протипоказання.

  ·       Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату;

  ·       герпетиформний дерматит Дюринга;

  ·       гіпертиреоз аденома або порушення функції щитовидної залози;

  ·       декомпенсована серцева недостатність;

  ·       ниркова недостатність;

  ·       2 тижні до і після обстеження або терапії за допомогою радіоактивного йоду.


  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Не рекомендується комбінувати препарат з іншими антисептичними засобами для ротової порожнині та глотки у першу чергу – з перекисом водню.

  Завдяки своїм окислювальним властивостям повідон йодований може вплинути на результати деяких діагностичних тестів таких як виявлення прихованої крові у калі або сечі або глюкози у сечі. Застосування препарату призводить до хибно-позитивних результатів гемотесту. Може вплинути на результати деяких діагностичних тестів (наприклад сцинтиграфія щитовидної залози визначення йоду зв’язаного з білком на вимірювання радіактивного йоду) або може конкурувати з йодом що застосовується для терапії щитовидної залози.

  Застосування повідону йодованогослід уникати пацієнтам які застосовують препарати літію оскільки їх одночасне застосування може викликати синергічний гіпотиреоїдний ефект.

  Повідон йодованийне слід застосовувати одночасно з препаратами що містять хлоргексидин сульфадіазин срібла через можливу часткову неактивність. Повідон йодованийвзаємодіє з сильними лугами натрію тіосульфатом натрію метабісульфітом та тіомерсалом тому не можна застосовувати препарат одночасно з цими речовинами.

  Усі взаємодії проявляються візуально знебарвленням розчину що свідчить про зниження ефективності препарату.

  Не слід застосовувати препарат одночасно з дезінфікуючими засобами що містять ртуть; мазями до складу яких входять ферменти або з бензойною настойкою; препарат несумісний з окислювачами солями лугів та речовинами з кислою реакцією.


  Особливості застосування.

  Препарат не призначений для застосування внутрішньо: не слід вдихати таабо ковтати препарат. Якщо протягом 3 діб стан хворого не поліпшується або спостерігається небажана дія незвичні відчуття необхідна консультація лікаря.

  Недоцільно одночасно застосовувати препарат з іншими антисептичними лікарськими засобами призначеними для застосування у порожнині рота та горла.

  При ларингіті препарат можна застосовувати тільки у виняткових випадках.

  Препарат містить 18 6 % етанолу та не містить цукор.

  З обережністю препарат застосовувати хворим із печінковою недостатністю. У таких хворих може підвищуватися рівень трансаміназ тому необхідно контролювати їх рівні у сироватці крові.

  Застосування повідону йодованогоможе перешкоджати сцинтиграфії щитовидної залози. Не слід застосовувати повідон йодованийупродовж 1-2-х тижнів до початку сцинтиграфії щитовидної залози.

  Оскільки неможливо виключити розвиток гіпертиреозу довготривале (більше 14 днів) застосування повідону йодованогоабо застосування у значних кількостях пацієнтам (особливо літнього віку) з латентними порушеннями функції щитовидної залози допустиме тільки після ретельної оцінки очікуваної користі і можливого ризику. Стан таких пацієнтів слід контролювати для виявлення ранніх ознак гіпертиреозу і належного обстеження функції щитовидної залози навіть після припинення застосування препарату (на термін до 3 місяців).

  Не слід вдихати або ковтати розпилюваний розчин! Уникати потрапляння препарату в очі! Якщо препарат потрапив до очей слід вимити його за допомогою води.

  Препарат може змінити забарвлення слизової оболонки порожнини рота зубів шкіри та одягу. Плями на слизовій оболонці зубах та шкірі можна видалити алкоголем. Плями на одязі можна видалити за допомогою прання та полоскання з розведеним аміаком (нашатирний спирт) тіосульфатом натрію або водою з милом.

  Якщо можливо зубні протези і подібні конструкції слід видалити з рота до застосування препарату.

  Не слід нагрівати препарат перед застосуванням.


  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Немає досвіду місцевого застосування повідону йодованого вагітним жінкам. У новонароджених чиї матері місцево застосовували йод (після вагінального застосування перед пологами або нанесення на шкіру у період вагітності) спостерігався вроджений гіпотиреоз або зоб. Тому повідон йодований не можна застосовувати під час вагітності.

  Йод може проникати у грудне молоко. Виявлені концентрації йоду у крові та сечі дітей яких годували груддю були у багато разів вищими за концентрації що спостерігалися у їхніх матерів які застосовували повідон йодований. Високі концентрації йоду у сироватці крові можуть спричинити розвиток вродженого гіпотиреозу у дітей яких годують груддю тому повідон йодований не можна застосовувати у період годування груддю.


  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Застосування препарату не впливає на здатність керувати транспортними засобами або іншими механізмами.


  Спосіб застосування та дози.

  Спрей застосовувати місцево на слизову оболонку порожнини рота та глотки.

  Препарат розприскується дозовано з флакона з механічним розпилювачем та аплікатором для ротової порожнини (рис. A1 або А2).
  Якщо аплікатор для ротової порожнини знаходиться у поліетиленовому пакеті його потрібно розрізати ножицями чи іншим зручним інструментом та вийняти аплікатор (рис. B2).  Перед застосуванням ротовий аплікатор слід промити теплою водою та перевірити на наявність пошкоджень. Пошкоджений аплікатор застосовувати не можна.

  Зняти захисний ковпачок з механічного розпилювача. Насадити аплікатор на флакон (рис. В3).

  Натиснути 2-3 рази поки розчин не надійде до розпилювача та після натискання почне розбризкуватися.

  Ввести трубочку аплікатора у ротову порожнину затримати дихання та натиснути 2 рази кожного разу спрямувавши струмінь препарату на відповідну ділянку порожнини горла справа та зліва. Під час застосування флакон потрібно тримати вертикально.

  Не слід вдихати чабо ковтати розпилений розчин!

  Перед застосуванням ротовий аплікатор потрібно промити теплою водою та перевірити його на наявність пошкоджень. Пошкоджений аплікатор застосовувати не можна.

  Застосовувати дорослим та дітям віком від 8 років як правило 2-4 рази на добу у разі необхідності – кожні 4 години.

  Спрей можна наносити не більше 6 разів на добу.

  Пацієнтам літнього віку та пацієнтам із печінковою недостатністю потрібно проводити корекцію дози (див. розділ «Особливості застосування»).

  Тривалість лікування залежить від характеру і перебігу захворювання та визначається лікарем індивідуально.


  Діти.

  Застосовувати для лікування дітей віком від8 років.

  Дітям віком від 8 до 12 років препарат застосовувати під наглядом лікаря.

  Дітям слід застосовувати препарат з обережністю зважаючи на можливість виникнення ларингоспазму.


  Передозування.

  При правильному місцевому застосуванні препарату у порожнині рота або глотки не спостерігалися випадки передозування. Однак у разі проковтування розчину йоду розвивалося гостре отруєння. Пацієнти спочатку відчували металевий присмак у порожнині рота починалося блювання біль у шлунку та діарея. Протягом 1-3 діб спостерігалася анурія набряк голосової щілини із наступною асфіксією аспіраційна пневмонія або набряк легенів. У деяких випадках спостерігався навіть сильний розлад кровообігу.

  Лікування симптоматичне та спочатку включає стандартні заходи що запобігають подальшій абсорбції препарату у шлунково-кишковому тракті. Пацієнту необхідно випити молоко та заварений крохмаль. (Для заварювання крохмалю покласти 2 г крохмалю у порцелянову чашку та добре змішати з 8 мл прохолодної очищеної води. Додати 90 мл киплячої очищеної води. Постійно помішуючи підігрівати суміш до кипіння                              (0 5-1 хвилина) та тримати поки вона не загусне та не стане світлішою. Охолоджувати до кімнатної температури (25 °С) та вживати.) Якщо не пошкоджено стравохід можна зробити промивання шлунка. Крім того необхідно прийняти активоване вугілля та 1-5 % розчин тіосульфату натрію що забезпечує відновлення йоду в йодид. Специфічного антидоту немає.


  Побічні реакції.

  Препарат зазвичай добре переноситься.

  Частота виникнення небажаних явищ оцінювалася за таким принципом: дуже часто (> 1/10) часто (≥ 1/100 < 1/10) нечасто (≥ 1/1000 < 1/100) рідко (≥ 1/10000 < 1/1000) дуже рідко                 (< 1/10000) включаючи окремі повідомлення.

  З боку імунної системи: дужерідко: симптоми підвищеної чутливості анафілактичний шок.

  З боку шлунково-кишкового тракту: нечасто: сухість у роті.

  З боку шкіри і підшкірної клітковини: рідко: можливе виникнення алергічних реакцій на йод що потребує припинення застосування препарату: свербіж гіперемія кропив'янка. Дуже рідко: ангіоневротичний набряк.

  Загальні розлади та зміни у місці введення: нечасто: печіння у місці нанесення (особливо у дітей) відчуття сухості у роті.

  Ушкодження отруєння та ускладнення при проведенні процедури: йодизм (металевий присмак у роті посилення салівації набряк очей гортані легень висипання на шкірі шлунково-кишкові розлади системні побічні ефекти у вигляді метаболічного ацидозу гіпернатріємії порушення функції нирок діареї) після довгострокового застосування.


  Термін придатності.

  4 роки.


  Умови зберігання.

  Зберігати в оригінальній упаковці для захисту від вологи.

  Зберігати у недоступному для дітей місці.


  Упаковка.

  По 30 мл у флаконі з механічним розпилювачем; по 1 флакону у комплекті з аплікатором для ротової порожнини у коробці.


  Категорія відпуску.

  Без рецепта.


  Виробник.

  Тева Чех Індастріз с.р.о.


  Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.                          

  Вул. Остравска 29 747 70 Опава-Комаров Чеська Республіка.

                            

  Додаткова інформація
  Додаткова інформація
  Об'єм30 мл
  Форма товаруСпрей
  ВиробникTeva Czech Industries (Чеськая Республіка)
  Реєстраційне посвідченняUA/1829/01/01
  Умови відпускубез рецепта
  Температура зберiганняне вище +25°С
  Головний медикаментЙокс
  код моріону66251
  Відгуки
  Напишіть власний відгук
  Як мені оцінити цей продукт? *
  Загальна оцінка :
  Merke informatie

  Brand

  Teva Czech Industries (Чеськая Республіка)

  Bekijk alle producten van Teva Czech Industries (Чеськая Республіка)
  Как заказать

  КАК СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ?

  • 1. Что бы найти препарат достаточно ввести в строке поиска первые 3-4 буквы названия товара.
  • 2. Выберите количество упаковок и нажмите на кнопку «Добавить в корзину».
  • 3. После наполнения корзины нужными товарами, нажмите на кнопку «Оформить заказ».
  • 4. Для завершения заказа необходимо заполнить небольшую форму.
  • 5. После заполнения обязательных пунктов, нажмите кнопку «Оформить заказ».
  • 6. Ожидайте Sms - уведомление с номером электронного чека или звонка от оператора.
   
  Продукция (косметические и гигиенических средства, БАДы, товары для детей) нашей интернет-аптеки доставляется покупателю из аптек сети «Аптека Доброго Дня», где она хранится согласно требованиям Госслужбы Украины.

   

  – Когда можно забирать заказ? (самовывоз из аптеки)

   

  После получения смс - подтверждения с номером заказа, Вы можете приходить в аптеку, на которую был оформлен заказ.

  Если же Вы пришли в аптеку и заказ не был готов или не был собран – просьба сообщить нам об этом по телефону

   0 (800) 500-129, (044) 538-07-37.

   

  САМОВЫВОЗ

  Если Вы желаете забрать свой заказ из аптеки самостоятельно, для удобства Вы можете предварительно забронировать его по телефону, либо через сайт. 

  После подтверждения заказа оператором – сразу можно ехать в аптеку.

  Позвонив по телефону горячей линии 0 (800) 500-129 (звонки со стационарных телефонов бесплатные).

  Вы также получите информацию о том, в какой ближайшей аптеке необходимый Вам товар есть в наличии.

   

   

  Завантажити повну інструкцію
  УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
  Переглянуті ліки
  1. Декасан 0,02% розчин 200 мл

   Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)
  2. Гель для душа Doliva Гідро Фреш із зеленим чаєм 200 мл

   Naturwaren (D`Oliva), Німеччина
  Акции
  Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

  Продовжити покупки
  Оформити замовлення