Амлоприл-Д 10 мг таблетки №20

КОД: 21603
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

  Амлоприл-Д 10 мг таблетки №20

  39,48 грн.

  Доступность: Есть в наличии

  Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
 2. Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
  Доставка
  • Доставка Кур'єром
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштой
  При сумі замовлення від 100грн. доставка здійснюється безплатно
  Міста безплатной доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro


 • add.ua-Дарница ЗАО (Украина, Киев)-Амлоприл-Д 10 мг таблетки №20-01
39,48 грн.

Наявність: Є в наявності

Кількість
Замовити в один клік
 • Головний медикамент: Амлоприл
 • Виробник: Дарница ЗАО (Украина, Киев)
 • Форма товару: Таблетки
Інструкція
АМЛОПРИЛ-ДАРНИЦЯ (Amlopril Darnitsa)

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви:Amlodipine; 3-етил 5-метил (4RS)-2-[(2-аміноетокси)-метил]-4-(2-хлорофеніл) 6 метил-1,4 дигідропіридин-3,5-дикарбоксилатбензолсульфонат;

основні фізико-хімічні властивості:таблетки білого або білогоз жовтуватим відтінком кольору, з плоскою поверхнею та фаскою;

склад:1 таблетка містить: амлодипінубесилату в перерахуванні на амлодипін 0,005 г або 0,01 г;

допоміжні речовини:лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, аеросил, полівінілпіролідон низь комолекулярний медичний.

Форма випуску.Таблетки.

Фармакотерапевтична група.Селективні антагоністи кальціяз переважною дією на судини. Похідні дигідропіридину. Код АТС: С 08С А 01.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Амлодипiн -дигідропіридиновий антагоніст кальція другого покоління. Блокує повільні Са2+-канали, пригнічує трансмембранне переміщення іонів Са2+переважно в клітини гладких м'язів судин, а також міокарда. Має вазодилятаторну, антигіпертензивну, антиангінальну, спазмолітичну властивості. Механізм антигіпертензивної дії обумовлений прямим розслаблюючим впливом на гладкі м'язи судин. Завдяки повільному початку дії і пролонгованому ефекту не викликає артеріальноїгіпотензії, забезпечуючи в разовій (добовій) дозі клінічно відчутне плавне зниження артеріального тиску протягом 24 год. Антиангінальна діяАмлоприлу-Дарниця пов‘язана з розширенням як коронарних судин, так і периферичних артеріол і зменшенням після навантаження на серце без рефлекторного підвищення частоти серцевих скорочень, що призводить до зниження споживання енергії і кисню у міокарді. Зменшує гіпертрофію міокарда лівого шлуночка. Є відомості про антиатеросклеротичні властивості препарату. Амлоприл-Дарниця дещо пригнічує агрегацію тромбоцитів, збільшує швидкість клуб очковоїфільтрації, а також натрійурез і діурез. На відміну від дигідропіридиновихантагоністів кальцію першого покоління Амлоприл-Дарниця не підвищує рівенькатехоламінів в плазмі крові і не стимулює ренін-ангіотензивну систему. При прийомі всередину швидко всмоктується з травного тракту (всмоктування 100%).

Фармакокінетика.Амлоприл-Дарниця маєвисоку біодоступність (60 80 %), об‘єм розподілення препарату досягає 21л/кг, що значно перевищує інші дигідропіридинові антагоністи кальцію. Амлодипінповільно зв‘язується з рецепторами, що обумовлює великий період напів виведення (Т1/235 50 год.) Метаболізується в печінці з утворенням фармакологічно інертних метаболітів, які виводяться з сечею такалом. Відносно повільна швидкість метеболізму та виведення Амлоприлу-Дарниця також забезпечує продовжену дію препарату. У людей похилого віку кліренс препарату з плазми крові уповільнюється, тому дещо змінюється фарма кінетичнийпрофіль, збільшується період напів виведення

1/2до 64 год.). Ниркова недостатність суттєво впливає на концентрацію амлодипіну в плазмі крові таперіод напів виведення, тому препарат дозволяється застосовувати для лікування гіпертензії у хворих з нирковою недостатністю. У зв‘язку з тим, що амлодипінвиводиться з організму головним чином за рахунок метаболізму в печінці, ухворих з функціональною недостатністю печінки період напів виведення препарат узбільшується.

Показання для застосування.Амлоприл-Дарниця використовують для лікування артеріальної гіпертензії, як засіб першого ряду. У більшості випадків можливе застосування моно терапії. Препарат використовують для лікування ішемічної хвороби серця, зокрема при стабільній стенокардії та стенокардії Принц метала; артеріальної гіпертензії при захворюванні нирок з наявністю або відсутністю ниркової недостатності; артеріальної гіпертензії придіабетичному гломерулосклерозі.

Спосіб застосування та дози.Амлоприл-Дарниця дорослі приймають всередину незалежно від прийому їжі 1 раз на добу. Якантигіпертензивний засіб і при ішемічній хворобі серця у дорослих починають здози в 5 мг, при необхідності через 7-14 днів збільшують дозу до 10 мг. Якантиангінальний засіб дорослим призначають дозу 5 мг із поступовим збільшенням дози до максимальної - 10 мг. Максимальна добова доза - 10 мг. Досвід застосування Амлопрілу-Дарниця у дітей відсутній.

Побічна дія.Амлоприл-Дарниця звичайно добре переноситься . В окремих випадках спостерігаються: периферичні набряки, головний біль, підвищена стомлюваність, сонливість, нудота, припливи крові, серцебиття та запаморочення. Рідше свербіж шкіри, сип, ядуха, астенія, судоми, диспепсія, гіперплазія ясен, поліморфна еритема. В деяких випадках можливаалопеція, запор, алтралгія, біль у спині, гінекомастія, гіперглікемія, артеріальна гіпотензія, підвищена частота сечовиділення, зміна настрою, міалгія, періодична нейтропенія, лейкопенія, тромбоцит опенія. Іноді зустрічається жовтяниця та підвищення активності печінкових ферментів.

Протипоказання.Гіпер чутливість, артеріальна гіпотензія, судинний і кардіогений шок, гострий інфаркт міокарда.

Передозування.Надмірна периферичнавазодилатація, значне і тривале зниження артеріального тиску, тахікардія. Наявність зазначених симптомів вимагає відміни препарату, піднятого положення нижніх кінцівок, промивання шлунка, введення активованого вугілля і проведення наступного лікування: підтримка функції серцево-судинної системи з моніторингом показників роботи серця і легень і контролем об'єму циркулюючої крові ідіурезу; внутрішньо венне введення рідини: глюконату кальцію, дофаміну, мезатону. Гемодіаліз неефективний.

Особливості застосування.Літні хворі більш чутливідо Амлоприлу-Дарниця. У хворих з порушеною функцією печінки збільшується періоднапів виведення амлодипіну, що потребує особливої обережності в підборі добової дози. При одночасному призначенні Амлоприлу-Дарниця і дигоксину хворим на застійну серцеву недостатність необхідний ретельний контроль за динамікою ЕКГ. Безпека застосування Амлоприлу-Дарниця в період вагітності і годування груддюне встановлена, тому призначення препарату можливе тільки у випадку, коли очікуваний терапевтичний ефект для матері перевищує потенційний ризик длядитини.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Дозволяється застосовувати з основними групами антигіпертензивних засобів, з нітратами, не стероїдними протизапальними засобами, серцевими глікозидами, варфарином і цукрознижувальними препаратами. Діуретики, інгібітори АПФ табета-блокатори потенціюють гіпотензивну дію Амлоприлу-Дарниця.

Умови та термін зберігання.Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Термін придатності - 3роки.Источник:АМЛОПРИЛ-ДАРНИЦЯ, інструкція, відгуки, застосування препарату АМЛОПРИЛ-ДАРНИЦЯ Таблетки по 0.005 г, 0.01 г № 10, № 10х2 у контурних чарункових упаковках

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Количество в упаковке Недоступний
Форма товару Таблетки
Виробник Дарница ЗАО (Украина, Киев)
Головний медикамент Амлоприл
код моріону 49626
Відгуки
Напишіть власний відгук
Відмінити
УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ТІЛЬКИ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Акции
Новинки
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення