Арофен суппозиторії №10

КОД: 263979
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

   Арофен суппозиторії №10

   0,00 грн.

   Доступность:знятий з продажу

   Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
  • Доставка
   • Доставка Кур'єром
   • Самовивіз
   • Доставка Новою поштою
   При сумі замовлення від 300 грн. доставка здійснюється безкоштовно кур'єром
   Міста безкоштовної доставки
   • Київ
   • Одеса
   • Харків
   • Дніпро
   • Львів
   • Івано-Франківськ
   • Вінниця
   • Запоріжжя
   • Кременчук
   • Кривий Ріг
   • Тернопіль
   Оплата
   Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
   Нам довіряють
   • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
   • 100% товарів сертифіковані
   • Термінова доставка по Україні за 24 години
   • Працюємо без вихідних


    

  • add.ua-Арофен суппозиторії №10-01

  Наявність:знятий з продажу

  Ціна дійсна при замовленні на сайті
  • Форма товару: Супозиторії
  • Температура зберігання: не вище +25°С
  • Реєстраційне посвідчення: UA/15622/01/01
  Інструкція

  Арофен (Arofen) інструкція по застосуванню

  Склад

  діюча речовина: іbuprofen;

  1 супозиторій містить ібупрофену 60 мг;

  допоміжна речовина: твердий жир.

  Лікарська форма

  Супозиторії ректальні.

  Основні фізико-хімічні властивості: супозиторії торпедоподібної форми білого або майже білого кольору.

  Фармакотерапевтична група

  Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби. Похідні пропіонової кислоти.

  Код АТХ М01А Е01.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Механізм дії полягає в інгібуванні синтезу простагландинів – медіаторів болю, запалення та температурної реакції. Препарат чинить аналгезуючу, протизапальну та жарознижувальну дію. Окрім цього, ібупрофен інгібує агрегацію тромбоцитів.

  Фармакокінетика.

  Після ректального застосування ібупрофен швидко та майже повністю абсорбується з досягненням максимальної концентрації у плазмі крові через 45 хвилин. Ібупрофен зв’язується з білками плазми крові та проникає в синовіальну рідину. Ібупрофен метаболізується у печінці до двох неактивних метаболітів, що швидко та майже повністю виводяться нирками. Деяка кількість виводиться у незміненому вигляді. Період напіввиведення становить 2 години.

  Показання

  Для симптоматичного лікування болю від легкої до помірної інтенсивності.

  Для симптоматичного лікування гарячки.

  Арофен для дітей, супозиторії ректальні, рекомендується використовувати, коли застосування ібупрофену пероральним шляхом неможливе, наприклад, у разі блювання.

  Протипоказання

  • Підвищена чутливість до ібупрофену або до будь-якого з компонентів препарату.
  • Реакції гіперчутливості (наприклад астма, риніт, ангіоневротичний набряк або кропив’янка) після застосування ібупрофену, ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ) в анамнезі.
  • Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки/кровотеча в активній формі або рецидиви в анамнезі (два або більше виражених епізоди підтвердженої виразкової хвороби чи кровотечі).
  • Шлунково-кишкова кровотеча або перфорація стінки травного тракту в анамнезі, пов’язані із застосуванням НПЗЗ.
  • Тяжка серцева недостатність, тяжке порушення функції печінки або тяжке порушення функції нирок.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Ібупрофен, як і інші НПЗЗ, не слід застосовувати в комбінації з:

  • ацетилсаліциловою кислотою: може збільшитися ризик виникнення побічних реакцій, крім випадків, коли ацетилсаліцилову кислоту (доза не вище 75 мг на добу) призначив лікар. Дані досліджень свідчать про те, що при одночасному застосуванні ібупрофен може пригнічувати антиагрегантну дію низьких доз ацетилсаліцилової кислоти. Проте обмеженість цих даних та непевність відносно екстраполяції даних ex vivo на клінічну картину не дає підстав зробити чіткі висновки щодо систематичного застосування ібупрофену. Отже, при несистематичному застосуванні ібупрофену такі клінічно значущі ефекти вважаються малоймовірними;
  • іншими НПЗЗ, в тому числі з селективними інгібіторами циклооксигенази-2: може підвищитися ризик виникнення побічних ефектів.

  З обережністю слід застосовувати ібупрофен в комбінації з такими препаратами:

  антикоагулянти: НПЗЗ можуть посилити ефект антикоагулянтів, таких як варфарин;

  антигіпертензивні засоби (інгібітори АПФ та антагоністи ангіотензину II) та діуретики: НПЗЗ можуть знижувати ефект цих препаратів. Діуретики можуть підвищувати ризик нефротоксичного впливу НПЗЗ;

  кортикостероїди: підвищений ризик утворення виразок та кровотеч у шлунково-кишковому тракті;

  антитромбоцитарні засоби та селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну: підвищений ризик виникнення шлунково-кишкової кровотечі;

  серцеві глікозиди: НПЗЗ можуть посилювати порушення серцевої функції, знижувати функцію клубочкової фільтрації нирок та підвищувати рівень глікозидів у плазмі крові;

  літій: існують докази потенційного підвищення рівнів літію в плазмі крові;

  метотрексат: існує ймовірність підвищення рівнів метотрексату в плазмі крові;

  циклоспорин: підвищений ризик нефротоксичності;

  міфепристон: НПЗЗ не слід застосовувати раніше ніж через 8-12 діб після застосування міфепристону, оскільки вони можуть знизити його ефективність;

  такролімус: можливе підвищення ризику нефротоксичності при одночасному застосуванні НПЗЗ з такролімусом;

  зидовудин: підвищений ризик гематологічної токсичності при сумісному застосуванні зидовудину та НПЗЗ. Існують докази підвищення ризику розвитку гемартрозу та гематоми у ВІЛ-інфікованих пацієнтів з гемофілією у разі супутнього лікування зидовудином та ібупрофеном;

  хінолонові антибіотики: у пацієнтів, які одночасно застосовують ібупрофен та хінолонові антибіотики, можливе підвищення ризику виникнення судом.

  Особливості застосування

  Побічні ефекти, пов’язані з ібупрофеном, можна мінімізувати шляхом застосування найнижчої ефективної дози, потрібної для лікування симптомів, протягом найкоротшого періоду часу.

  Вплив на органи дихання

  У пацієнтів, які страждають на бронхіальну астму або алергічні захворювання або мають ці захворювання в анамнезі, може виникнути бронхоспазм.

  Інші НПЗЗ

  Слід уникати одночасного застосування ібупрофену з іншими НПЗЗ, включаючи селективні інгібітори циклооксигенази-2, оскільки це підвищує ризик розвитку побічних реакцій.

  Системний червоний вовчак і змішане захворювання сполучної тканини

  З обережністю слід застосовувати ібупрофен при системному червоному вовчаку та змішаному захворюванні сполучної тканини через підвищений ризик асептичного менінгіту.

  Вплив на серцево-судинну та цереброваскулярну систему

  Пацієнтам з артеріальною гіпертензією та/або серцевою недостатністю в анамнезі слід з обережністю починати лікування (необхідна консультація лікаря), оскільки при терапії ібупрофеном, як і іншими НПЗЗ, повідомлялося про випадки затримки рідини, артеріальної гіпертензії та набряків.

  Вплив на нирки

  Існує ризик ниркової недостатності у дітей зі зневодненням.

  Вплив на печінку

  Порушення функції печінки.

  Вплив на травний тракт

  НПЗЗ слід з обережністю застосовувати пацієнтам із захворюваннями травного тракту в анамнезі (виразковий коліт, хвороба Крона), оскільки їхній стан може загостритися.

  Повідомлялося про випадки шлунково-кишкової кровотечі, перфорації, виразки, що можуть бути летальними, які виникали на будь-якому етапі лікування НПЗЗ, незалежно від наявності попереджувальних симптомів або наявності тяжких розладів з боку травного тракту в анамнезі.

  Ризик шлунково-кишкової кровотечі, перфорації або виразки підвищується при збільшенні доз НПЗЗ, наявності виразкової хвороби в анамнезі, особливо ускладненої кровотечею або перфорацією. Таким пацієнтам слід починати лікування з найнижчих доз.

  Пацієнтам зі шлунково-кишковою токсичністю в анамнезі слід повідомляти про будь-які незвичайні симптоми з боку травного тракту (особливо про шлунково-кишкову кровотечу).

  Слід дотримуватись обережності при лікуванні пацієнтів, які одночасно застосовують препарати, що можуть підвищити ризик утворення виразок або кровотечі, такі як пероральні кортикостероїди, антикоагулянти (наприклад варфарин), селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну або антитромбоцитарні засоби (наприклад аспірин).

  У разі шлунково-кишкової кровотечі або виразки у пацієнтів, які отримують ібупрофен, лікування слід негайно припинити.

  Вплив на шкіру та підшкірну клітковину. Дуже рідко на тлі прийому НПЗЗ можуть виникати тяжкі форми шкірних реакцій, що можуть бути летальними, включаючи ексфоліативний дерматит, синдром Стівенса–Джонсона та токсичний епідермальний некроліз. Найвищий ризик таких реакцій існує на початку терапії, у більшості випадків такі реакції розпочиналися протягом першого місяця лікування. При перших ознаках шкірного висипу, патологічних змін слизових оболонок або при будь-яких інших ознаках гіперчутливості ібупрофен слід відмінити.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Арофен для дітей, супозиторії ректальні, призначають дітям віком до 2 років.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Арофен для дітей, супозиторії ректальні, призначають дітям віком до 2 років.

  Спосіб застосування та дози

  Препарат призначений для ректального застосування.

  Тільки для короткотривалого застосування.

  Не застосовувати цей лікарський засіб дітям віком до 3 місяців без рекомендації лікаря. Не застосовувати цей лікарський засіб дітям з масою тіла менше 6 кг. Максимальна разова доза не має перевищувати 10 мг/кг. Інтервал дозування не повинен бути менше 6 годин. Максимальна загальна добова доза ібупрофену становить 20-30 мг/кг маси тіла дитини за 3-4 прийоми.

  Схема дозування

  Вік
  Маса тіла (кг)
  Рекомендоване дозування
  Немовлята віком від 3 до 9 місяців з масою тіла більше 6 кг
  6-8
  по 60 мг до 3 разів на добу
  Діти віком 9 місяців – 2 роки
  8-12
  по 60 мг до 4 разів на добу

  Якщо у дітей віком 3-5 місяців симптоми погіршуються або зберігаються після 24 годин від початку лікування, слід негайно звернутися до лікаря.

  Якщо у дітей віком від 6 місяців симптоми зберігаються більше 3 днів від початку лікування або погіршуються, слід звернутися до лікаря.

  Діти.

  Препарат застосовують дітям віком від 3 місяців до 2 років з масою тіла не менше 6 кг.

  Передозування

  Застосування дітям дози більше 200 мг/кг маси тіла може спричиняти симптоми інтоксикації.

  Симптоми.

  У більшості пацієнтів застосування клінічно значущої кількості НПЗЗ спричиняло лише нудоту, блювання, біль в епігастральній ділянці або рідше – діарею. Також можуть виникати шум у вухах, головний біль та шлунково-кишкова кровотеча. При більш тяжкому отруєнні спостерігається токсичне ураження центральної нервової системи, що проявляється сонливістю, інколи – збудженим станом та дезорієнтацією або комою. Інколи у пацієнтів розвиваються судоми. При тяжкому отруєнні можливий метаболічний ацидоз та збільшення протромбінового часу/МНВ (ймовірно, через взаємодію з факторами згортання крові, що циркулюють у кров’яному руслі). Може виникнути гостра ниркова недостатність та пошкодження печінки. У хворих на бронхіальну астму можливе загострення перебігу астми.

  Лікування.

  Лікування повинно бути симптоматичним і підтримуючим, а також включати забезпечення прохідності дихальних шляхів і моніторинг серцевої функції та основних показників життєдіяльності до нормалізації стану пацієнта. При частих або тривалих спазмах м’язів лікування слід проводити внутрішньовенним введенням діазепаму або лоразепаму. У разі бронхіальної астми слід застосовувати бронходилататори.

  Побічні реакції

  Нижчезазначені побічні реакції спостерігалися при короткотривалому застосуванні ібупрофену у дозах, що не перевищували 1200 мг на добу. При лікуванні хронічних захворювань та при тривалому застосуванні можуть виникнути інші побічні реакції. Найчастіше спостерігалися побічні реакції з боку травного тракту.

  З боку системи крові: порушення кровотворення, включаючи анемію, лейкопенію, тромбоцитопенію, панцитопенію та агранулоцитоз. Першими ознаками таких порушень є пропасниця, біль у горлі, поверхневі виразки в ротовій порожнині, грипоподібні симптоми, тяжка форма виснаження, кровотечі та гематоми невідомої етіології.

  З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, що супроводжуються кропив’янкою та свербежем1; тяжкі реакції гіперчутливості, симптоми яких можуть включати набряк обличчя, язика та гортані, задишку, тахікардію, артеріальну гіпотензію (анафілаксію, ангіоневротичний набряк або тяжкий шок)1.

  З боку нервової системи: головний біль, асептичний менінгіт2.

  З боку серцево-судинної системи: серцева недостатність, набряк3, артеріальна гіпертензія3.

  З боку дихальної системи: реактивність дихальних шляхів, включаючи астму, бронхоспазм або задишку1.

  З боку травного тракту: біль в животі, нудота, диспепсія, діарея, метеоризм, запор, блювання, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, шлунково-кишкова перфорація або шлунково-кишкова кровотеча, мелена, криваве блювання(іноді з летальним наслідком), виразковий стоматит, гастрит, загострення коліту і хвороби Крона(див. розділ «Особливості застосування»).

  З боку печінки: порушення функції печінки.

  З боку шкіри та підшкірної клітковини: різні види висипання на шкірі1; бульозні реакції, включаючи синдром Стівенса–Джонсона, мультиформну еритему і токсичний епідермальний некроліз1.

  З боку сечовидільної системи: гостре порушення функції нирок (особливо при довготривалому застосуванні НПЗЗ, в поєднанні з підвищенням рівня сечовини в сироватці крові та появою набряків. Також включає папілонекроз).

  Лабораторні дослідження: зниження рівня гемоглобіну.

  1 До реакцій гіперчутливості можуть належати: неспецифічні алергічні реакції та анафілаксія, реактивність дихальних шляхів, включаючи астму, загострення астми, бронхоспазм та задишку або різні форми шкірних реакцій, включаючи свербіж, кропив’янку, пурпуру, ангіоневротичний набряк та рідше – ексфоліативні та бульозні дерматози, у тому числі токсичний епідермальний некроліз, синдром Стівенса–Джонсона та мультиформну еритему.

  2 Патогенний механізм асептичного менінгіту, спричиненого лікарськими засобами, не з’ясований. Наявні дані щодо асептичного менінгіту, пов’язаного із застосуванням НПЗЗ, вказують на реакцію гіперчутливості (з вигляду на часовий зв'язок з прийомом препарату та зникнення симптомів після відміни лікарського засобу). У пацієнтів з аутоімунними захворюваннями (системний червоний вовчак та змішане захворювання сполучної тканини) спостерігалися поодинокі випадки симптомів асептичного менінгіту (ригідність потиличних м’язів, головний біль, нудота, блювання, пропасниця або дезорієнтація).

  3 Дані досліджень свідчать, що застосування ібупрофену (особливо у високих дозах по 2400 мг на добу) та при довготривалому лікуванні може бути пов’язане з дещо підвищеним ризиком артеріальних тромботичних ускладнень (наприклад інфаркту міокарда або інсульту). У разі появи будь-яких небажаних реакцій слід припинити лікування та звернутися до лікаря.

  Термін придатності

  2 роки.

  Умови зберігання

  Зберігати при температурі не вище 25 оС.

  Зберігати в недоступному для дітей місці.

  Упаковка

  По 5 супозиторіїв у алюмінієвому стрипі. По 2 стрипи у картонній пачці.

  Категорія відпуску

  Без рецепта.

  Додаткова інформація
  Додаткова інформація
  Форма товаруСупозиторії
  Реєстраційне посвідченняUA/15622/01/01
  Умови відпускубез рецепта
  Температура зберiганняне вище +25°С
  код моріону402699
  Відгуки
  Напишіть власний відгук
  Як мені оцінити цей продукт? *
  Загальна оцінка :
  Як замовити

  ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

  • 1. Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
  • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в корзину».
  • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення».
  • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
  • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
  • 6. Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

   
  Продукція (косметичні та гігієнічних кошти, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється покупцеві з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.
   

  - Коли можна забирати замовлення? (Самовивезення з аптеки)
   

  Після отримання смс - підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку був оформлений замовлення.
  Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не був готовий або не був зібраний - прохання повідомити нам про це по телефону

   0 (800) 500-129, (044) 538-07-37.

   САМОВИВІЗ

   Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону, або через сайт.

   Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

   Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

   Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності/

   

  Аналоги

  Аналоги Арофен суппозиторії №10

  1. Подібний терапевтичний ефект
  2. add.ua-Mega Lifesciences (Таїланд)-Гофен 200 мг капсулы №60-20

   Гофен 200 мг капсулы №60

   Виробник: Mega Lifesciences (Таїланд)

   272,00 грн.
  3. add.ua-Abbott (Німеччина)-Бруфен 600 мг гранули в саше №30-20

   Бруфен 600 мг гранули в саше №30

   Виробник: Abbott (Німеччина)

   248,00 грн.
  4. add.ua-Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)-Нурофен для дітей з апельсиновим смаком суспензія 200 мл-20

   Нурофен для дітей з апельсиновим смаком суспензія 200 мл

   Виробник: Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)

   183,00 грн.
  5. add.ua-Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)-Нурофен для дітей з полуничним смаком суспензія 200 мл-20

   Нурофен для дітей з полуничним смаком суспензія 200 мл

   Виробник: Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)

   181,00 грн.
  6. add.ua-US Pharmacia (Польща)-Ібупром Макс 400 мг таблетки №24-20

   Ібупром Макс 400 мг таблетки №24

   Виробник: US Pharmacia (Польща)

   152,50 грн.
  7. add.ua-Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)-Нурофен експрес 200 мг таблетки №24-20

   Нурофен експрес 200 мг таблетки №24

   Виробник: Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)

   132,00 грн.
  8. add.ua-Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)-Нурофен для детей Форте с клубничным вкусом 200 мг/5 мл суспензия 100 мл-20

   Нурофен для детей Форте с клубничным вкусом 200 мг/5 мл суспензия 100 мл

   Виробник: Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)

   115,00 грн.
  9. add.ua-Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)-Нурофен Форте дитячий апельсин 200 мг/5 мл суспензія 100 мл-20

   Нурофен Форте дитячий апельсин 200 мг/5 мл суспензія 100 мл

   Виробник: Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)

   115,00 грн.
  10. add.ua-Apotex (Канада)-Аффида Макс 400 мг таблетки №20-20

   Аффида Макс 400 мг таблетки №20

   Виробник: Apotex (Канада)

   114,00 грн.
  11. add.ua-Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)-Нурофен 200 мг таблетки №24-20

   Нурофен 200 мг таблетки №24

   Виробник: Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)

   108,50 грн.
  12. add.ua-Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)-Нурофен для дітей з апельсиновим смаком суспензія 100 мл-20

   Нурофен для дітей з апельсиновим смаком суспензія 100 мл

   Виробник: Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)

   108,00 грн.
  13. add.ua-Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)-Нурофен для дітей з полуничним смаком суспензія 100 мл-20

   Нурофен для дітей з полуничним смаком суспензія 100 мл

   Виробник: Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)

   107,50 грн.
  14. add.ua-Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)-Нурофен Експрес Форте 400 мг капсули №10-20

   Нурофен Експрес Форте 400 мг капсули №10

   Виробник: Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)

   107,00 грн.
  15. add.ua-Альянс ЧП ПТФ,Харків-Єврофаст гель 50 мл-20

   Єврофаст гель 50 мл

   Виробник: Альянс ЧП ПТФ,Харків

   99,00 грн.
  16. add.ua-Alkaloid (Македонія)-Каффетин Леди 200 мг таблетки №10-20

   Каффетин Леди 200 мг таблетки №10

   Виробник: Alkaloid (Македонія)

   98,50 грн.
  17. add.ua-Berlin-Chemie (Menarini Group) (Німеччина)-Імет 400 мг таблетки №20-20

   Імет 400 мг таблетки №20

   Виробник: Berlin-Chemie (Menarini Group) (Німеччина)

   98,00 грн.
  18. add.ua-Польфарма-Ибуфен Форте суспензия оральная 200 мг/5 мл флакон 100 мл-20
  19. add.ua-US Pharmacia (Польща)-Ібупром Макс 400 мг таблетки №12-20

   Ібупром Макс 400 мг таблетки №12

   Виробник: US Pharmacia (Польща)

   88,00 грн.
  20. add.ua-Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)-Нурофен форте 400 мг таблетки №12-20

   Нурофен форте 400 мг таблетки №12

   Виробник: Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Велика Британія)

   87,50 грн.
  21. add.ua-Medana Pharma S. A. (Польща)-Ібуфен суспензія для дітей малина 100 мг/5 мл суспензія 100 мл-20
   85,00 грн.
  УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
  Переглянуті ліки
  1. Вітаміни шипучі Swiss Energy Kids №20

   Kendy (Болгарія)
  2. Ворміл 400 мг таблетки №3

   Mili Healthcare (Велика Британія)
  3. Ренель Н таблетки №50

   Heel (Німеччина)
  Акции
  Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

  Продовжити покупки
  Оформити замовлення