Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Бонвіва розчин 3 мг/3 мл в шприце №1 + ігла №1
0,00 ₴
Vetter Pharma-Fertigung (Німеччина)
Код товару:
214539
У список

Бонвіва розчин 3 мг/3 мл в шприце №1 + ігла №1

Vetter Pharma-Fertigung (Німеччина)
Немає в наявності
0,00 ₴
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Vetter Pharma-Fertigung (Німеччина)
Форма товару Розчин
шт. 1
Штрих-код 7640149610048
Головний медикамент Бонвіва
Кількість в упаковці 1
Бренд Гематоген
код моріону 167666
Умови відпуску без рецепта
Реєстраційне посвідчення UA/5164/02/01
Температура зберiгання не вище +25°С
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 01.07.2022
Провірено
Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу


БОНВІВА®

(BONVIVA®)


Склад:

діюча речовина: ibandronic acid;

1 попередньо наповнений шприц (3 мл розчину) містить ібандронової кислоти 3 мг у формі натрію ібандронату моногідрату 3 375 мг;

концентрація ібандронової кислоти у розчині для ін’єкцій становить 1 мг/мл;

допоміжні речовини: натрію хлорид; кислота оцтова льодяна; натрію ацетат тригідрат; вода для ін’єкцій.


Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний розчин.


Фармакотерапевтична група.

Засоби що впливають на структуру та мінералізацію кісток. Бісфосфонати.

Кислота ібандронова.

Код АТХ М05В А06.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Ібандронова кислота – високоактивний азотовмісний бісфосфонат який селективно діє на кісткову тканину і специфічно пригнічує активність остеокластів та не має прямого впливу на формування кісткової тканини. Препарат не впливає на процес поповнення пулу остеокластів. У жінок у період менопаузи знижує підвищену швидкість оновлення кісткової тканини до рівня пременопаузи що призводить до прогресивного збільшення кісткової маси і зниження частоти переломів.

Ібандронова кислота пригнічує кісткову резорбцію. Іn vivo ібандронова кислота попереджає кісткову деструкцію спричинену експериментально блокадою функції статевих залоз ретиноїдами пухлинами та екстрактами пухлин. У молодих (швидко зростаючих) щурів також спостерігалася резорбція кісток що призводило до збільшення нормальної кісткової маси у порівнянні з тваринами які не отримували лікування.

Тваринні моделі підтверджують що ібандронова кислота є високо потужним інгібітором активності остеокластів. У щурів що ростуть не спостерігалося ознак порушення мінералізації навіть при застосуванні доз що перевищують більше ніж у 5000 разів дозу яка необхідна для лікування остеопорозу.

Щоденне довготривале застосування і періодичне застосування (через тривалі інтервали) протягом тривалого часу у щурів собак і мавп асоціювалося з утворенням нової кістки нормальної якості зі збереженням або підвищеною механічною силою навіть при застосуванні в токсичному діапазоні. Ефективність щоденного і періодичного введення ібандронової кислоти з інтервалом між дозами 9-10 тижнів була підтверджена в клінічному дослідженні (MF 4411) за участю людей у ході яких ібандронова кислота продемонструвала ефективність щодо попередження виникнення переломів.

В тваринних моделях ібандронова кислота призводить до біохімічних змін що свідчать про дозозалежне пригнічення резорбції кісткової тканини включаючи зниження рівня біохімічних маркерів деградації кісткового колагену в сечі (таких як дезоксипіридинолін перехресно зшитий N-телопептид колагену I типу).

Щоденне і періодичне застосування (з інтервалом між дозами 9-10 тижнів поквартально) ібандронової кислоти перорально або внутрішньовенно у жінок у період менопаузи призводило до біохімічних змін що свідчать про дозозалежне пригнічення кісткової резорбції.

Внутрішньовенне введення препарату Бонвіва® призводить до зниження рівнів сироваткового С-телопептиду альфа-ланцюга колагену типу І протягом 3-7 днів від початку лікування і до зниження рівня остеокальцину протягом 3 місяців.

Після припинення лікування спостерігається повернення до патологічних рівнів які спостерігались до початку лікування підвищеної кісткової резорбції що пов’язано з постменопаузальним остеопорозом.

Гістологічний аналіз зразків отриманих при біопсії кістки через 2 і 3 роки лікування жінок у постменопаузальному періоді ібандроновою кислотою перорально у дозі 2 5 мг щоденно і внутрішньовенно періодично у дозі до 1 мг кожні 3 місяці показав нормальний стан кісткової тканини. Крім того не було виявлено жодних свідчень про недостатність мінералізації. Через 2 роки лікування ін’єкціями препарату Бонвіва® у дозі 3 мг спостерігалося очікуване зниження кісткового метаболізму а також нормальна якість кісткової тканини і відсутність дефектів мінералізації.

Фармакокінетика.

Первинний фармакологічний вплив ібандронової кислоти на кістки не має прямого відношення до фактичних концентрацій ібандронової кислоти у плазмі крові як продемонстровано в різних дослідженнях у тварин і людини.

Плазмові концентрації ібандронової кислоти зростають пропорційно дозі після внутрішньовенного введення 0 5-6 мг.

Розподіл

Після первинної системної експозиції ібандронова кислота швидко зв’язується з кістковою тканиною або виділяється із сечею. У людини очевидний кінцевий об'єм розподілу становить щонайменше 90 л і приблизно 40-50 % від кількості препарату що циркулює у крові проникає у кісткову тканину і накопичується в ній. З білками плазми зв’язується близько 85-87 % (визначено в умовах in vitro при застосуванні ібандронової кислоти в терапевтичних концентраціях) отже через заміщення спостерігається низький потенціал взаємодії з іншими лікарськими засобами.

Метаболізм

Немає даних про метаболізм ібандронової кислоти у тварин і людини.

Виведення

Ібандронова кислота елімінується з кровоносного русла шляхом кісткової абсорбції (приблизно 40-50 % у жінок в постменопаузальному періоді) решта виводиться у незміненому вигляді нирками.

Діапазон очевидного періоду напіввиведення широкий та коливається в межах 10-72 годин. Оскільки розраховані значення значною мірою залежать від тривалості дослідження застосованої дози чутливості методу аналізу кінцевий період напіввиведення вірогідно є суттєво довшим як і у інших бісфосфонатів. Початкові рівні препарату у плазмі крові швидко знижуються і досягають 10 % від максимального значення протягом 3 годин і 8 годин після внутрішньовенного введення або перорального застосування відповідно.

Загальний кліренс ібандронової кислоти – низький та в середньому становить 84-160 мл/хв. Нирковий кліренс (близько 60 мл/хв у здорових жінок у період постменопаузи) становить 50-60% від загального кліренсу і залежить від кліренсу креатиніну. Різниця між очевидним загальним і нирковим кліренсом відображає поглинання препарату кістковою тканиною.

Шляхи секреції ймовірно не включають відомі кислотну і основну системи транспортування залучені у виділення інших діючих речовин (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»). Крім того ібандронова кислота не пригнічує основні печінкові ізоферменти P450 у людини і не індукує систему цитохрому P450 у щурів.

Фармакокінетика в особливих випадках

Стать

Показники фармакокінетики ібандронової кислоти не залежать від статі.

Раса

Немає даних про клінічно значиму міжетнічну різницю між пацієнтами монголоїдної і європеоїдної раси щодо розподілу ібандронової кислоти. Про пацієнтів негроїдної раси даних недостатньо.

Пацієнти з нирковою недостатністю

Нирковий кліренс ібандронової кислоти у пацієнтів з різною стадією ниркової недостатності лінійно залежить від кліренсу креатиніну. Хворим із легкою та помірною нирковою недостатністю (кліренс креатиніну ≥ 30 мл/хв) дозу препарату коригувати не потрібно.

У осіб з тяжкою нирковою недостатністю (кліренс креатиніну <30 мл/хв) які отримували ібандронову кислоту перорально у дозі 10 мг протягом 21 дня концентрація у плазмі крові була в 2-3 рази вищою ніж у осіб з нормальною функцією нирок і загальний кліренс ібандронової кислоти становив 44 мл/хв. Після внутрішньовенного введення 0 5 мг ібандронової кислоти загальний нирковий та ненирковий кліренс знижувався на 67 % 77 % та 50 % відповідно у осіб з тяжкою нирковою недостатністю але зниження переносимості препарату внаслідок зростання експозиції не спостерігалося. Через обмежений клінічний досвід застосування препарату Бонвіва® не рекомендовано пацієнтам з тяжкою нирковою недостатністю (див. розділи «Спосіб застосування та дози» «Особливості застосування»). Фармакокінетика ібандронової кислоти у пацієнтів із термінальною стадією ниркової недостатності оцінювалася лише у невеликої кількості пацієнтів які перебували на гемодіалізі тому фармакокінетика ібандронової кислоти у пацієнтів які не перебувають на діалізі невідома. Через обмеженість даних ібандронову кислоту не слід застосовувати пацієнтам з термінальною стадією ниркової недостатності.

Пацієнти з печінковою недостатністю (див. розділ «Спосіб застосування та дози»)

Немає даних щодо фармакокінетики ібандронової кислоти у пацієнтів з печінковою недостатністю. Печінка не бере значної участі у кліренсі ібандронової кислоти яка не метаболізується а виводиться нирками і шляхом поглинання кістковою тканиною. Таким чином у хворих із печінковою недостатністю корекція дози препарату не потрібна.

Пацієнти літнього віку (див. розділ «Спосіб застосування та дози»)

Вивчені фармакокінетичні параметри при багатовимірному аналізі не залежать від віку. Оскільки функція нирок зменшується з віком це єдиний фактор який слід брати до уваги (див. розділ «Пацієнти з нирковою недостатністю»).

Діти (див. розділ «Спосіб застосування та дози»)

Немає даних щодо застосування препарату Бонвіва® у дітей.


Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування остеопорозу у жінок в постменопаузальний період з підвищеним ризиком переломів. Продемонстровано зниження ризику вертебральних переломів ефективність щодо запобігання переломів шийки стегна не встановлена.


Протипоказання.

Підвищена чутливість до ібандронової кислоти чи до будь-якого іншого компонента препарату (див. розділ «Склад»).

Гіпокальціємія.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Метаболічні взаємодії не вважаються вірогідними оскільки ібандронова кислота не пригнічує основні печінкові ізоферменти Р450 у людини та не індукує систему печінкового цитохрому Р450 у щурів (див. розділ «Фармакокінетика»). Виводиться ібандронова кислота шляхом ниркової екскреції і не підлягає процесам біотрансформації.


Особливості застосування.

Помилки введення

Необхідно дотримуватися обережності та уникати введення препарату Бонвіва® внутрішньоартеріально або у навколовенозний простір оскільки це може спричинити пошкодження тканин.

Гіпокальціємія

Застосування препарату Бонвіва® як і застосування інших бісфосфонатів що вводяться внутрішньовенно може призвести до тимчасового зниження сироваткових рівнів кальцію. До початку лікування препаратом Бонвіва® потрібно відкоригувати наявну гіпокальціємію. Всі інші порушення метаболізму кісткової тканини та мінерального обміну речовин також слід ефективно лікувати. Слід вживати достатню кількість кальцію та вітаміну D оскільки це важливо для всіх пацієнтів.

Анафілактична реакція/шок

У пацієнтів які отримували лікування ібандроновою кислотою внутрішньовенно спостерігалися випадки анафілактичної реакції/шоку включаючи летальні випадки.

Під час внутрішньовенного введення препарату мають бути легкодоступними засоби відповідної медичної допомоги і моніторингу. При виникненні анафілактичної або іншої тяжкої реакції гіперчутливості/алергічної реакції слід негайно припинити ін’єкцію і розпочати відповідне лікування.

Ниркова недостатність

Пацієнтам із супутніми захворюваннями або тим хто застосовує лікарські засоби що можуть несприятливо впливати на нирки в період лікування слід регулярно проходити обстеження відповідно до належної медичної практики.

Через обмежений клінічний досвід ін'єкції препаратом Бонвіва® не рекомендовані пацієнтам у яких рівень креатиніну в сироватці крові перевищує 200 мкмоль/л (2 3 мг/дл) або кліренс креатиніну нижче 30 мл/хв (див. розділи «Спосіб застосування та дози» «Фармакокінетика»).

Серцева недостатність

Пацієнтам з ризиком розвитку серцевої недостатності слід уникати надмірної гідратації.

Остеонекроз щелепних кісток

При застосуванні бісфосфонатів зареєстровані випадки остеонекрозу щелепних кісток що зазвичай відмічався під час видалення зуба та/або у зв'язку з місцевими інфекціями (у тому числі остеомієлітом) у пацієнтів з раком які отримували лікування включаючи в першу чергу внутрішньовенне введення бісфосфонатів. Багато хто з цих пацієнтів також отримував хіміотерапію і кортикостероїди. Остеонекроз щелепних кісток відмічався також у пацієнтів з остеопорозом які приймали бісфосфонати перорально.

У пацієнтів із супутніми факторами ризику (такими як онкологічні захворювання хіміотерапія променева терапія застосування кортикостероїдів неналежна гігієна ротової порожнини) до початку лікування бісфосфонатами слід розглянути питання про стоматологічне обстеження з відповідним профілактичним втручанням.

У період лікування таким пацієнтам слід по можливості уникати інвазійних стоматологічних процедур. У пацієнтів у яких на тлі застосування бісфосфонатів розвинувся остеонекроз щелепних кісток стоматологічне хірургічне втручання може призвести до ускладнення його перебігу. Немає даних щодо того чи припинення застосування бісфосфонатів у пацієнтів які потребують стоматологічного втручання знижує ризик розвитку остеонекрозу щелепних кісток. У кожному випадку при прийнятті клінічного рішення лікарю слід взяти до уваги план лікування з урахуванням індивідуальної оцінки співвідношення користі/ризику.

Атипові переломи стегна

Атиповий підвертельний та діафізарний переломи стегнової кістки відмічались при лікуванні бісфосфонатами в першу чергу у пацієнтів які отримували тривале лікування остеопорозу. Ці поперекові або короткі косі переломи можуть статися в будь-якому місці вздовж стегна – від трохи нижче малого вертлюга стегнової кістки до трохи вище надвиросткового підвищення. Ці переломи виникають після мінімальної травми або при відсутності травми і деякі пацієнти відчувають біль у ділянці стегна або паховий біль що часто асоціюється з характерними рисами стресового перелому впродовж від кількох тижнів до кількох місяців перш ніж перелом проявиться у вигляді повного перелому стегнової кістки. Переломи часто були двосторонніми тому слід також оглянути інше стегно у пацієнтів які отримують лікування бісфосфонатами і у яких виник діафізарний перелом стегнової кістки. Також повідомлялось про погане загоєння цих переломів. Питання про припинення застосування бісфосфонатів пацієнтам із підозрюваними атиповими переломами стегнової кістки необхідно розглянути до завершення оцінки стану пацієнта враховуючи індивідуальну оцінку користі та ризику.

Під час лікування бісфосфонатами пацієнтам слід рекомендувати повідомляти про біль у ділянці стегна тазостегнового суглоба або про паховий біль; всі пацієнти з такими симптомами повинні бути обстежені щодо неповного перелому стегнової кістки.

Натрій не входить до складу препарату Бонвіва®.

Утилізація невикористаного препарату та препарату із простроченим терміном придатності: надходження лікарського засобу у зовнішнє середовище необхідно звести до мінімуму. Лікарський засіб не слід викидати у стічні води і побутові відходи. Для утилізації необхідно використовувати так звану «систему збору відходів» при наявності такої.


Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність

Препарат Бонвіва® призначений до застосування лише жінкам у постменопаузі. Препарат не слід застосовувати жінкам репродуктивного віку.

Немає належних даних щодо застосування ібандронової кислоти вагітним жінкам. У дослідженнях на щурах спостерігалася певна репродуктивна токсичність. Потенційний ризик для людини невідомий. Препарат Бонвіва® не слід застосовувати під час вагітності.

Годування груддю

Невідомо чи проникає ібандронова кислота у грудне молоко. Дослідження у лактуючих щурів продемонстрували наявність низьких рівнів ібандронової кислоти у молоці після внутрішньовенного введення. Препарат Бонвіва® не слід застосовувати під час годування груддю.

Фертильність

Немає даних щодо впливу ібандронової кислоти у людини. У репродуктивних дослідженнях у щурів при пероральному прийомі ібандронова кислота знижувала фертильність при застосуванні у високих добових дозах.


Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

З огляду на особливості фармакодинаміки фармакокінетичний профіль і повідомлені побічні реакції очікується що Бонвіва® не має або має незначний вплив на здатність керувати автотранспортом або роботу з іншими механізмами.


Спосіб застосування та дози.

Дозування

Рекомендована доза ібандронової кислоти становить 3 мг у вигляді внутрішньовенної ін’єкції тривалістю 15-30 секунд кожні 3 місяці. Препарат призначений лише для внутрішньовенного введення (див. «Особливості застосування»).

Пацієнтам необхідно додатково приймати кальцій та вітамін D (див. розділи «Особливості застосування» «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Якщо планову дозу пропущено ін’єкцію препарату слід зробити одразу як тільки це буде можливо. В подальшому ін’єкції потрібно робити кожні 3 місяці з моменту останнього введення препарату.

Оптимальна тривалість лікування остеопорозу бісфосфонатами не встановлена. Слід періодично переглядати питання щодо необхідності продовження лікування з урахуванням користі та потенційного ризику застосування препарату Бонвіва® для кожного пацієнта окремо особливо після 5 або більше років застосування препарату.

Спеціальні групи пацієнтів

Пацієнти з нирковою недостатністю

Ін'єкції препарату Бонвіва® не рекомендовані пацієнтам у яких рівень креатиніну в сироватці крові перевищує 200 мкмоль/л (2 3 мг/дл) або кліренс креатиніну (визначений або розрахований) нижче 30 мл/хв оскільки дані клінічних досліджень у тому числі в цій групі пацієнтів обмежені (див. розділи «Особливості застосування» «Фармакокінетика»).

Корекція дози не потрібна пацієнтам з легкою або помірною нирковою недостатністю сироватковий рівень креатиніну у яких дорівнює або нижче 200 мкмоль/л (2 3 мг/дл) або якщо кліренс креатиніну (визначений або розрахований) дорівнює або перевищує 30 мл/хв.

Пацієнти з печінковою недостатністю

Корекція дози не потрібна (див. розділ «Фармакокінетика»).

Пацієнти літнього віку (>65 років)

Корекція дози не потрібна (див. розділ «Фармакокінетика»).

Діти

Немає відповідного досвіду щодо застосування препарату Бонвіва® дітям віком до 18 років. Застосування препарату Бонвіва® у дітей віком до 18 років не вивчалося (див. розділи «Фармакодинаміка» «Фармакокінетика»).

Особливі вказівки щодо застосування

Якщо лікарський засіб вводиться в існуючу інфузійну систему для внутрішньовенного введення інфузатом (розчин для вливання) має бути або ізотонічний розчин або 5% розчин глюкози (50 мг/мл). Це також стосується розчинів які застосовують для промивання катетера та інших приладів.

Будь-який невикористаний розчин для ін'єкції шприц та голки для ін’єкцій необхідно утилізувати відповідно до місцевих вимог. Надходження лікарського засобу у зовнішнє середовище слід звести до мінімуму.

Слід строго дотримуватись нижчезазначеного щодо застосування і утилізації шприців та інших колючих та ріжучих інструментів:

 • Голки і шприци ніколи не слід застосовувати повторно.
 • Помістити всі використані голки і шприци у контейнер для колючих та ріжучих інструментів (проколостійкий контейнер для одноразового застосування).
 • Цей контейнер має знаходитись у недоступному для дітей місці.
 • Не слід викидати контейнер для колючих та ріжучих інструментів у побутове сміття.
 • Наповнений контейнер слід утилізувати згідно з локальними вимогами або згідно з інструкціями лікаря.

Діти.

Немає відповідного досвіду щодо застосування препарату Бонвіва® дітям віком до 18 років. Препарат Бонвіва® не вивчався у дітей віком до 18 років (див. розділ «Фармакодинаміка» «Фармакокінетика»).


Передозування.

Специфічної інформації про лікування передозування препаратом Бонвіва® немає.

З огляду на наявні знання про бісфосфонати передозування при внутрішньовенному введенні може призвести до гіпокальціємії гіпофосфатемії та гіпомагніємії. Клінічно значущі зниження сироваткових рівнів кальцію фосфору та магнію слід коригувати внутрішньовенним введенням кальцію глюконату фосфату калію чи натрію та сульфату магнію відповідно.

Побічні реакції.

Резюме профілю з безпеки

Найбільш серйозними побічними реакціями про які повідомлялося є анафілактична реакція/шок атипові переломи стегна остеонекроз щелепних кісток запалення ока (див. «Опис окремих побічних реакцій» і розділ «Особливості застосування»).

Найбільш частими побічними реакціями про які повідомлялось були артралгія і грипоподібні симптоми. Ці симптоми зазвичай асоціювалися із першою дозою загалом були короткотривалими легкої або помірної тяжкості і як правило зникали після продовження лікування та не вимагали медикаментозного втручання (див. «Опис окремих побічних реакцій»).

Нижче наведений повний перелік відомих побічних реакцій.

Безпека лікування ібандроновою кислотою у дозі 2 5 мг на добу перорально вивчалася у        1 251 пацієнта які приймали участь в 4 плацебо-контрольованих клінічних дослідженнях при цьому більшість пацієнтів брала участь в базовому трьохрічному дослідженні переломів (MF 4411).

В базовому дворічному дослідженні у жінок в постменопаузальному періоді з остеопорозом (ВМ16550) загальний профіль безпеки був подібним для препарату Бонвіва® у вигляді внутрішньовенних ін’єкцій по 3 мг кожні 3 місяці і ібандронової кислоти у дозі 2 5 мг перорально щоденно. Загальна кількість пацієнтів у яких виникла побічна реакція становила відповідно 26 0 % та 28 6 % після одного та двох років застосування препарату Бонвіва® у вигляді внутрішньовенних ін’єкцій по 3 мг кожні 3 місяці. У більшості випадків побічні реакції не призводили до припинення лікування.

Побічні реакції зазначені нижче згідно з термінологією Медичного словника нормативно-правової діяльності MedDRA за класами систем органів та категоріями частоти. За частотою побічні реакції поділяються на дуже поширені (≥1/10) поширені (≥1/100 до <1/10) непоширені (≥ 1/1000 до <1/100) рідко поширені (≥1/10000 до < 1/1000) дуже рідко поширені (<1/10000) частота невідома (не може бути розрахована за наявними даними). У кожній групі частот побічні реакції зазначені в порядку зменшення серйозності.

Побічні реакції що були зареєстровані протягом ІІІ фази досліджень ВМ16550 та MF4411 у жінок в постменопаузальному періоді які отримували препарат Бонвіва® у вигляді внутрішньовенних ін’єкцій по 3 мг кожні 3 місяці або ібандронову кислоту у дозі 2 5 мг перорально щоденно та під час постмаркетингового застосування.

Порушення з боку імунної системи: непоширені – загострення астми; рідко поширені – реакції гіперчутливості; дуже рідко поширені – анафілактична реакція/шок*†.

Порушення з боку нервової системи: поширені – головний біль.

Порушення з боку органів зору: рідко поширені – запалення ока*†.

Судинні розлади: непоширені – флебіт/тромбофлебіт.

Порушення з боку шлунково-кишкового тракту: поширені – гастрит диспепсія діарея біль у животі нудота запор.

Порушення з боку шкіри і підшкірної клітковини: поширені – висипання; рідко поширені – ангіоневротичний набряк опухання/набряк обличчя кропив’янка; дуже рідко поширені – синдром Стівенса-Джонсона† мультиформна еритема† бульозний дерматит†.

Порушення з боку опорно-рухової системи та сполучної тканини: поширені – артралгія міалгія м’язово-скелетний біль біль у спині; непоширені – біль у кістках; рідко поширені – атиповий підвертельний та діафізарний переломи стегнової кістки†; дуже рідко поширені – остеонекроз щелепних кісток*†.

Загальні розлади та стан у місці введення: поширені – грипоподібне захворювання* втома; непоширені – реакції у місці введення астенія.

*див. інформацію нижче.

†виявлені під час постмаркетингового застосування.


Опис окремих побічних реакцій

Грипоподібне захворювання

Грипоподібне захворювання включало такі симптоми як реакції чи симптоми гострої фази у т.ч. міалгію артралгію гарячку озноб втому нудоту втрату апетиту та біль у кістках.

Остеонекроз щелепних кісток

Про остеонекроз щелепних кісток повідомлялось у пацієнтів які отримували бісфосфонати. Більшість повідомлень стосувалась пацієнтів із онкологічними новоутвореннями але випадки остеонекрозу щелепних кісток були також зареєстровані серед пацієнтів які отримували лікування остеопорозу. Остеонекроз щелепних кісток як правило пов’язаний з видаленням зубів та/або наявністю місцевої інфекції (включаючи остеомієліт). Діагноз онкологічного новоутворення хіміотерапія променева терапія застосування кортикостероїдів неналежна гігієна ротової порожнини також вважаються факторами ризику (див. розділ «Особливості застосування»).

Запалення ока

При застосуванні ібандронової кислоти повідомлялося про запальні порушення з боку очей: увеїт епісклерит склерит. У деяких випадках ці запальні порушення зникали лише після відміни бісфосфонатів.

Анафілактична реакція/шок

У пацієнтів які отримували лікування внутрішньовенною ібандроновою кислотою спостерігалися випадки анафілактичної реакції/шоку у тому числі з летальними випадками.


Термін придатності.

2 роки.


Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 оС.


Несумісність (за наявності)

Препарат Бонвіва® не слід змішувати з розчинами що містять кальцій або іншими лікарськими засобами для внутрішньовенного застосування.


Упаковка.

По 3 мг/3 мл розчину для ін’єкцій у шприц-тюбику ємністю 5 мл із безбарвного скла типу І поршень – з пластмаси з пробкою з пластмаси з пробкою з бутилкаучуку ламінованого фторполімером. З іншого боку шприц-тюбик укупорений наконечником із бутилкаучуку ламінованого фторполімером.

По 1 шприц-тюбику та 1 голці для ін’єкцій у картонній коробці.


Категорія відпуску.

За рецептом


Виробник.

Рош Діагностикс ГмбХ Німеччина


Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Сандхоферштрассе 116 68305 Маннхайм Німеччина

Завантажити повну інструкцію
Подібний терапевтичний ефект
 1. Бондронат 50 мг таблетки №28
  Бондронат 50 мг таблетки №28
  Hoffman La Roche
  Код товару: 240723
  Немає в наявності
 2. Ібандронова кислота-Віста 50 мг таблетки №30
  Ібандронова кислота-Віста 50 мг таблетки №30
  Mistral Capital Management (Великобританія)
  Код товару: 263981
  Упаковка В наявності
  3 043,30 ₴
 3. Ібандронова кислота - Віста 150 мг таблетки №3
  Ібандронова кислота - Віста 150 мг таблетки №3
  Synthon Hispania (Іспанія)
  Код товару: 721745
  Упаковка В наявності
  1 339,40 ₴
 4. Бонвіва 150 мг таблетки №1
  Бонвіва 150 мг таблетки №1
  Roche (Швейцарія)
  Код товару: 167140
  Немає в наявності
 5. Бонвіва 150 мг таблетки №3
  Бонвіва 150 мг таблетки №3
  Roche (Швейцарія)
  Код товару: 123914
  Немає в наявності
 6. Ібандронова кислота Віста 150 мг таблетки №30
  Ібандронова кислота Віста 150 мг таблетки №30
  Mistral Capital Management (Великобританія)
  Код товару: 263632
  Немає в наявності

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку