Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Фемібіон Наталкер II комбі 30 таблетки+30 капсули
651,28 ₴
Merck KGaA and Co. (Австрія)
Код товару:
251711
У список

Фемібіон Наталкер II комбі 30 таблетки+30 капсули

Merck KGaA and Co. (Австрія)
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно
від 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 35 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 60 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям не можнане можна
 • ВагітнимВагітним можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я вагітних жінок і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я годуючих жінок і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може мати підвищений негативний вплив на здоров'я діабетиків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає всілякі ризики. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Merck KGaA and Co. (Австрія)
Форма товару Капсули
шт. 1
Штрих-код 4027269231781
Кількість в упаковці 60
Бренд Фемібіон
код моріону 422527
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

Фемібіон Наталкер II інструкція по застосуванню

Склад

1 таблетка (610 мг) містить:

Склад таблетки

Кількість в 1 таблетці

%RI* на таблетку

Кількість на 100 г

%RI* на 100 г

Вітамін С

110 мг

138 %

18 042 мг

22635 %

Нікотинамід (NE)1

15 мг

94 %

2 460 мг

15418 %

Вітамін Е (α-ТЕ)2

13 мг

108 %

2 132 мг

17714 %

Пантотенова кислота

6 мг

100 %

984 мг

16402 %

Вітамін В6

1,9 мг

136 %

312 мг

22307%

Вітамін В2

1,6 мг

114 %

262 мг

18698 %

Вітамін В1

1,2 мг

109 %

197 мг

17878 %

Фолати

 • Фолієва кислота
 • L-Метилфолат

400 мкг

 • 200 мкг
 • 208 мкг (еквівалентно 200 мкг фолієвої кислоти)

200 %

 • 100%
 • 100%

65 608 мкг

32 804 мкг

34 116 мкг

32804 %

16402 %

16402 %

Йод

150 мкг

100 %

24603 мкг

16402 %

Біотин

60 мкг

120 %

9841 мкг

19682 %

Вітамін В12

3,5 мкг

140 %

574 мкг

22963 %

* відсоток від рекомендованої добової дози згідно Регламенту ЄС № 1169/2011

1 Еквівалент ніацину

2 Еквівалент RRR-альфа-токоферолу

допоміжні речовини: Наповнювач: Мікрокристалічна целюлоза; Кальцій-L-аскорбінова кислота (Вітамін С); D, L-альфа-токоферолу ацетат (Вітамін Е) (Мальтодекстрин, Модифікований крохмаль); Наповнювач: Гідроксипропілцелюлоза; Нікотинамід; Глазирувачі: Гідроксипропілцелюлоза, Гідроксипропілметилцелюлоза; Кальцій-D-пантотенат; D-Біотин (Мальтодекстрин); Барвник: Титану діоксид; Ціанокобаламін (Вітамін B12) (Мальтодекстрин); Антизлежуючий агент: Магнієві солі жирних кислот; Піридоксину гідрохлорид (Вітамін В6); Рибофлавін (Вітамін В2); Тіаміну мононітрат (Вітамін В1); Зволожувач: Гліцерин; Кальцій-L-Метилфолат (Metafolin); Фолієва кислота; Калій йодид; Барвник: Заліза оксид.

1 капсула масою 744 мг:

Склад капсули

Кількість в 1 капсулі

%RI* на капсулу

Кількість на 100 г

%RI* на 100 г

ДГК

200 мг

**

26894 мг

**

Вітамін Е (α-ТЕ)1

12 мг

100 %

1614 мг

13447 %

* відсоток від рекомендованої добової дози згідно Регламенту ЄС № 1169/2011

** Рекомендована доза не встановлена

1 Еквівалент RRR-альфа-токоферолу

допоміжні речовини: Концентрований риб'ячий жир, збагачений ДГК/DHA; Риб'ячий желатин; Зволожувач: Гліцерин; D,L альфа-токоферолу ацетат (Вітамін Е).

Опис

Сучасні жінки часто харчуються нерегулярно і використовують різні дієти. Це призводить до того, що їх організм не отримує всіх необхідних вітамінів і мінералів. Напружена робота і прийом пероральної контрацепції можуть призводити до нестачі вітамінів групи В та фолієвої кислоти.

Спосіб харчування жінки під час вагітності особливо важливий, так як він впливає на здоров'я як матері, так і плоду.

Раціональна дієта в цей період повинна давати достатню кількість енергії, а також містити необхідні поживні речовини, тобто протеїни, жири, вуглеводи, мінеральні речовини, вітаміни.

Складові компоненти дієтичної добавки Фемібіон Наталкер II зміцнюють організм жінки і збагачують щоденну дієту вітамінами і мінеральними речовинами. Дієтична добавка Фемібіон Наталкер II - це комплекс 10 вітамінів і йоду. Склад дієтичної добавки Фемібіон Наталкер II був розроблений для жінок, починаючи з тринадцятого тижня вагітності і до закінчення періоду лактації. Підібрані належним чином компоненти дієтичної добавки Фемібіон Наталкер II забезпечують основну порцію вітамінно-мінеральних добавок щоденного раціону. Збільшена доза фолієвої кислоти необхідна для регулювання різних метаболічних процесів. Особлива увага приділяється прийому фолієвої кислоти як в період преконцепції, так і в першому і другому триместрі вагітності. З їжею ми отримуємо, як правило, недостатню кількість фолатів, яка часто не забезпечує навіть "нормальну потребу", а у вагітних і жінок, що годують, потреба в фолатах підвищена.

В організмі фолієва кислота перетворюється в біологічно активну форму. Медичні дані свідчать, що організм кожної другої жінки не може повністю перетворити фолієву кислоту в її активну форму. Метафолин - це біологічно активна форма фолата, що легко засвоюється. Метафолин, на відміну від фолієвої кислоти, вже є біологічно активною формою фолата. Завдяки цьому Метафолин для організму більш доступний і засвоюється краще, ніж фолієва кислота. Фемібіон Наталкер IІ містить 200 мкг фолієвої кислоти та 208 мкг Метафолин для задоволення підвищеної потреби і забезпечення необхідного рівня вмісту фолатів в організмі під час вагітності та в період годування груддю навіть у тих жінок, організм яких не може повністю перетворювати і, таким чином, засвоювати фолієву кислоту.

Прийом дієтичної добавки Фемібіон Наталкер II із фолієвою кислотою та її активної форми Метафолин, рекомендується для жінок, починаючи з 13-го тижня вагітності і до закінчення періоду лактації.

У годуючих грудьми жінок потреба в фолієвій кислоті вище. Після закінчення чотирьох місяців дефіциту фолієвої кислоти в дієті спостерігається виснаження її запасів в організмі.

Під час вагітності збільшується потреба у йоді, в основному в першому триместрі, до близько 200 мікрограмів на добу. Йод проникає також у грудне молоко матері, збільшуючи його втрату з організму. Правильне добове споживання йоду необхідно забезпечити прийомом препаратів йодистого калію в кількості 150 мкг для всієї популяції вагітних і годуючих грудьми.

Особливе значення есенціальної жирної кислоти ДГК.

Докозагексаєнова кислота (ДГК) - ДГК є поліненасиченою жирною кислотою, яка особливо потрібна для нормального розвитку мозку та формування зору у дитини.

Достатньо велика кількість життєво важливої ДГК міститься тільки у жирній морській рибі, однак вона, як правило, не входить у щоденний раціон харчування.

Інші харчові продукти, такі як яйця, містять ДГК у мізерних кількостях. У другій половині вагітності і в період годування груддю потреба організму в ДГК зростає і кількість ДГК, що надходить з харчових джерел, є недостатньою.

Оскільки організм дитини не може самостійно виробляти цю життєво важливу жирну кислоту, джерелом отримання ДГК для нього є мати. Мати передає дитині ДГК через плаценту, а потім з материнським молоком. Тому провідні фахівці рекомендують під час вагітності та в період годування груддю приймати мінімум 200 мг ДГК в день.

Фемібіон Наталкер II містить 200 мг ДГК, отриманої з високоочищеного концентрованого риб'ячого жиру. Виключна якість і зменшення інтенсивності запаху гарантується завдяки строго контрольованому процесу виробництва. В упаковці продукту ДГК представлена в формі капсул. Крім ДГК капсули також містять вітамін Е, який забезпечує стабільність ДГК в організмі.

Активні інгредієнти в дієтичній добавці Фемібіон Наталкер IІ розподілені між двома формами: таблетки і м'які капсули. Кожна таблетка містить: фолієву кислотy + Метафолин, комплекс вітамінів і йод. Кожна м'яка капсула містить: докозагексаєнову кислоту (ДГК) і вітамін Е.

Рекомендації щодо застосування

Може бути включена до складу раціонів дієтичного харчування, рекомендованих лікарем жінкам з метою оптимізації хімічного складу раціону як додаткове джерело фолієвої кислоти, вітамінів B1, B2, B6, B12, С, Е, біотину, нікотинаміду, пантотенової кислоти, йоду.

Перед споживанням рекомендована консультація лікаря.

Продукт не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування!

Містить мальтодекстрин. Не є лікарським засобом.

Протипоказання Фемібіону Наталкер II

Індивідуальна чутливість до компонентів продукту. Не вживати пацієнтам з проявами гіпертиреозу, глюкозо-галактозної мальабсорбції та сахарозо-ізомальтазного дефіциту, алергією на рибу.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Спосіб застосування та дози Фемібіон Наталкер II

Жінкам по 1 таблетці та капсулі на день під час основного прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю холодної води.

Термін вживання: рекомендовано починаючи з тринадцятого тижня вагітності до закінчення періоду лактації, споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі до 25 °C, в захищеному від вологи та недоступному для дітей місці.

Форма випуску

По 6 таблеток, вкритих оболонкою та по 6 капсул в блістері; по 5 блістерів в картонній упаковці.

Категорія відпуску з аптеки

Без рецепта.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку