Хемоміцин 500 мг таблетки №3

КОД: 23344
  Доставка
  • Доставка Кур'єром - Київ
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  • Доставка УкрПоштою безкоштовно
  • Оплата та доставка
  Міста доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
 • add.ua-Hemofarm (Сербія)-Хемоміцин 500 мг таблетки №3-02

Наявність:Є в наявності

118,10 грн.
Повтор замовлення
Замовлення кожний(і):
Лечили им хронический тонзиллит у ребенка, после курса лечения все прошло хорошо, побочек не обнаружено.
Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: Hemofarm (Сербія)
 • Форма товару: Таблетки
 • Температура зберігання: не вище +25°С
 • Реєстраційне посвідчення: UA/1073/02/01
 • За рецептом: Доставка за наявності електронного рецепту
Hemofarm (Сербія)
 • Дорослим можна
 • Дітям з масою тіла не менше 45 кг
 • Вагітним з обережністю
 • Під час лактації з обережністю
 • Алергетикам з обережністю
 • Дібетикам з обережністю
Інструкція

Інструкція хемоміцин (Hemomycin) таблетки

Склад

Показання

Протипоказання

Спосіб застосування та дози

Передозування

Побічні реакції

Склад

діюча речовина хемоміцин: азитроміцин;

1 таблетка містить азитроміцину 500 мг (у формі азитроміцину дигідрату);

допоміжні речовини хемоміцин: целюлоза силікатна мікрокристалічна, целюлоза мікрокристалічна, натрію крохмальгліколят (тип А), повідон, магнію стеарат, тальк, кремнію діоксид колоїдний безводний, титану діоксид (Е 171), коповідон, етилцелюлоза, макрогол 6000, індигокармін (Е 132), хіноліновий жовтий (Е 104).

Лікарська форма

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості:

круглі двоопуклі таблетки, вкриті плівковою оболонкою, світло-сіро-синього кольору, від білого до майже білого кольору на зламі.

Фармакотерапевтична група

Антибактеріальні засоби для системного застосування. Макроліди, лінкозаміди та стрептограміни. Азитроміцин.

Код АТХ J01F A10.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Азитроміцин – представник нової підгрупи макролідних антибіотиків – азалідів. Зв’язується з субодиницею 50S рибосоми 70S чутливих мікроорганізмів, пригнічуючи РНК-залежний синтез білка, сповільнює ріст і розмноження бактерій, при високих концентраціях можливий бактерицидний ефект.

Має широкий спектр антимікробної дії. До препарату хемоміцин чутливі грампозитивні коки – Streptococcuspneumonie, Streptococcus рyogenes, Streptococcus аgalactiae, стрептококи групи C, F, G, S.viridans; Staphylococcusaureus; грамнегативні бактерії – Haemophilusinfluenzae, H. рarainfluenzae, Moraxellacatarrhalis, Bordаtellapertussis, B. рarapertussis, Legionellapneumophila, H. ducrei, Campylobacterjejuni, Neisseriagonorrhoeae, Gardnerellavaginalis; деякі анаеробні мікроорганізми – Bacteroidesbivius, Clostridiumperfringes, Peptostreptococcusspecies, а такожChlamidiatrachomatis, Mycoplasmapneumoniae, Ureaplasmaurealyticum, Treponemapallidum, Borreliaburgdorferi. Не впливає на грампозитивні мікроорганізми, стійкі до еритроміцину.

Фармакокінетика.

Після прийому внутрішньо хемоміцин швидко всмоктується з травного каналу. Біодоступність становить близько 37 % (ефект «першого проходження»). Максимальна концентрація у сироватці крові досягається через 2,5−3 години і становить 0,4 мг/л при прийомі внутрішньо 500 мг препарату хемоміцин. Хемоміцин добре проникає у дихальні шляхи, органи і тканини урогенітального тракту, зокрема у передміхурову залозу, у шкіру і м’які тканини. Концентрація препарату у тканинах і клітинах у 10−100 разів вища, ніж у сироватці крові. Стабільний рівень у плазмі досягається через 5−7 годин. Препарат хемоміцин у великій кількості накопичується у фагоцитах, які транспортують його у місця інфекції та запалення, де поступово вивільняють у процесі фагоцитозу.

З білками зв’язується обернено пропорційно до концентрації в крові (7−50 % препарату хемоміцин). Близько 35 % метаболізується у печінці шляхом диметилювання, втрачаючи активність.

Понад 50 % дози виводиться з жовчю у незміненому вигляді, приблизно 4,5 % – із сечею протягом 72 годин.

Період напіввиведення з плазми крові становить 14−20 годин (в інтервалі 8−24 годин після прийому препарату хемоміцин) і 41 годину (в інтервалі 24−72 годин). Прийом їжі значно змінює фармакокінетику.

З віком параметри фармакокінетики не змінюються у чоловіків (65−85 років), у жінок збільшується максимальна концентрація (Сmax) на 30−50 %, у дітей 1−5 років знижуються Сmax, Т1/2, площа під фармакокінетичною кривою.

Показання

Інфекції, спричинені мікроорганізмами, чутливими до азитроміцину:

 • інфекції ЛОР-органів (бактеріальний фарингіт/тонзиліт, синусит, середній отит);
 • інфекції дихальних шляхів (бактеріальний бронхіт, негоспітальна пневмонія);
 • інфекції шкіри та м’яких тканин: мігруюча еритема (початкова стадія хвороби Лайма), бешиха, імпетиго, вторинні піодерматози;
 • інфекції, що передаються статевим шляхом: неускладнені генітальні інфекції, спричинені Chlamydia trachomatis.

Протипоказання

Підвищена чутливість до азитроміцину, еритроміцину, до будь-якого макролідного або кетолідного антибіотика, а також до будь-якого іншого компонента препарату хемоміцин.

Через теоретичну можливість ерготизму азитроміцин не рекомендується призначати одночасно з похідними ріжків.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Слід обережно призначати хемоміцин разом з іншими лікарськими засобами, які можуть подовжувати інтервал QT.

Антациди. При одночасному застосуванні антацидів загалом не спостерігалося змін у біодоступності, хоча плазмова пікова концентрація азитроміцину зменшувалась приблизно на 25 %. Хемоміцин необхідно приймати принаймні за 1 годину до або через 2 години після прийому антациду.

Цетиризин. У здорових добровольців при одночасному застосуванні хемоміцин упродовж 5 днів із цетиризином 20 мг у рівноважному стані не спостерігалося фармакокінетичної взаємодії чи суттєвих змін інтервалу QT.

Диданозин. При одночасному застосуванні хемоміцин у добових дозах 1200 мг з диданозином не було виявлено впливу на фармакокінетику диданозину порівняно з плацебо.

Дигоксин. Повідомлялося, що супутнє застосування макролідних антибіотиків, включаючи азитроміцин, та субстратів Р-глікопротеїну, таких як дигоксин, призводить до підвищення рівня субстрату Р-глікопротеїну в сироватці крові. Отже, при супутньому застосуванні хемоміцин та дигоксину необхідно враховувати можливість підвищення концентрації дигоксину в сироватці крові.

Зидовудин. Одноразові дози 1000 мг та 1200 мг або багаторазові дози 600 мг хемоміцин не впливали на плазмову фармакокінетику або виділення з сечею зидовудину або його глюкуронідних метаболітів. Однак прийом азитроміцину підвищував концентрацію фосфорильованого зидовудину, клінічно активного метаболіту, в мононуклеарах у периферичному кровообігу. Клінічна значущість цих даних не з’ясована.

Ріжки. з огляду на теоретичну можливість виникнення ерготизму одночасно призначати Хемоміцин з похідними ріжків не рекомендується.

Хемоміцин не має суттєвої взаємодії з печінковою системою цитохрому Р450. Вважається, що препарат хемоміцин не має фармакокінетичної лікарської взаємодії, яка спостерігається при застосуванні еритроміцину та інших макролідів. Хемоміцин не спричиняє індукцію або інактивацію печінкового цитохрому Р450 через комплекс метаболітів цитохрому.

Були проведені фармакокінетичні дослідження застосування хемоміцин і нижченаведених препаратів, метаболізм яких значною мірою відбувається з участю цитохрому Р450.

Аторвастатин. одночасне застосування аторвастатину (10 мг на добу) та азитроміцину (500 мг на добу) не спричиняло змін концентрації аторвастатину у плазмі крові (на основі аналізу інгібування HMG CoA-редуктази).

Карбамазепін. У дослідженні фармакокінетичної взаємодії у здорових добровольців Хемоміцин не виявив значного впливу на плазмові рівні карбамазепіну або на його активних метаболітів.

Циметидин. У фармакокінетичному дослідженні застосування однократної дози циметидину за 2 години до прийому хемоміцин, жодних змін у фармакокінетиці азитроміцину не спостерігалось.

Пероральні антикоагулянти типу кумарину. У дослідженні фармакокінетичної взаємодії Хемоміцин не змінював антикоагулянтний ефект одноразової дози 15 мг варфарину у здорових добровольців. У постмаркетинговий період повідомлялося про потенціювання антикоагулянтного ефекту після одночасного застосування азитроміцину та пероральних антикоагулянтів типу кумарину. Хоча причинний зв’язок встановлений не був, необхідний моніторинг протромбінового часу у разі призначення хемоміцин пацієнтам, які отримують пероральні антикоагулянти типу кумарину.

Циклоспорин. Деякі зі споріднених макролідних антибіотиків впливають на метаболізм циклоспорину. Оскільки не було проведено фармакокінетичних і клінічних досліджень можливої взаємодії при одночасному прийомі хемоміцин і циклоспорину, слід ретельно зважити терапевтичну ситуацію до призначення одночасного прийому цих препаратів. Якщо комбіноване лікування вважається виправданим, необхідний ретельний моніторинг рівнів циклоспорину і відповідне коригування дозування.

Ефавіренц. Одночасне застосування одноразової дози хемоміцин 600 мг і 400 мг ефавіренцу щоденно протягом 7 днів не спричиняло будь-якої клінічно значимої фармакокінетичної взаємодії.

Флуконазол. одночасне застосування одноразової дози хемоміцин 1200 мг не призводить до зміни фармакокінетики одноразової дози флуконазолу 800 мг. Загальна експозиція і період напіввиведення азитроміцину не змінювалися при одночасному застосуванні флуконазолу, проте спостерігалося клінічно незначне зниження Cmах (18 %) хемоміцин.

Індинавір. одночасне застосування одноразової дози хемоміцин 1200 мг не спричиняє статистично достовірного впливу на фармакокінетику індинавіру, який приймають у дозі 800 мг 3 рази на добу протягом 5 днів.

Метилпреднізолон. У дослідженні фармакокінетичної взаємодії у здорових добровольців Хемоміцин суттєво не впливав на фармакокінетику метилпреднізолону.

Мідазолам. У здорових добровольців одночасне застосування хемоміцин 500 мг на добу протягом 3 днів не спричиняло клінічно значущих змін фармакокінетики і фармакодинаміки мідазоламу.

Нелфінавір. одночасне застосування хемоміцин (1200 мг) і нелфінавіру в рівноважних концентраціях (750 мг 3 рази на добу) спричиняє підвищення концентрації азитроміцину. Клінічно значущих побічних явищ не спостерігалось, отже, немає потреби у регулюванні дози.

Рифабутин. Одночасне застосування хемоміцин і рифабутину не впливало на концентрації цих препаратів у сироватці крові. Нейтропенія спостерігалась у суб’єктів, які приймали одночасно азитроміцин і рифабутин. Хоча нейтропенія була пов’язана із застосуванням рифабутину, причинний зв’язок з одночасним прийомом азитроміцину не був встановлений.

Силденафіл. Не було отримано доказів впливу хемоміцин (500 мг на добу протягом 3 днів) на значення AUC і Cmax силденафілу або його основного циркулюючого метаболіту у здорових добровольців чоловічої статі.

Терфенадин. У фармакокінетичних дослідженнях не повідомлялося про взаємодію між азитроміцином і терфенадином. Не можна виключити можливість такої взаємодії повністю; однак даних про наявність такої взаємодії немає.

Теофілін. Відсутні дані щодо клінічно значимої фармакокінетичної взаємодії при одночасному застосуванні азитроміцину і теофіліну.

Триазолам. Одночасне застосування хемоміцин 500 мг в перший день і 250 мг другого дня з 0,125 мг триазоламу суттєво не впливало на всі фармакокінетичні показники триазоламу порівняно із застосуванням триазоламу і плацебо.

Триметоприм/сульфаметоксазол. одночасне застосування триметоприму/сульфаметоксазолу подвійної концентрації (160 мг/800 мг) упродовж 7 днів із Хемоміцином 1200 мг на 7-му добу суттєво не впливало на максимальні концентрації, загальну експозицію або екскрецію із сечею триметоприму або сульфаметоксазолу. Значення концентрації хемоміцин в сироватці крові відповідали такому в інших дослідженнях.

Особливості застосування

Алергічні реакції. Як і у разі застосування еритроміцину та інших макролідних антибіотиків, повідомлялося про рідкісні серйозні алергічні реакції, включаючи ангіоневротичний набряк та анафілаксію (у поодиноких випадках - з летальним наслідком). Деякі з цих реакцій, спричинених Хемоміцином, призводили до рецидивних симптомів і потребували тривалішого спостереження і лікування.

Порушення функції печінки. Оскільки печінка є основним шляхом виведення азитроміцину, слід обережно призначати Хемоміцин пацієнтам із серйозними захворюваннями печінки. Повідомлялося про випадки фульмінантного гепатиту, що спричиняє небезпечне для життя порушення функцій печінки, при прийомі азитроміцину. Можливо, деякі пацієнти в анамнезі мали захворювання печінки або застосовували інші гепатотоксичні лікарські засоби.

Необхідно проводити аналізи/проби функції печінки у разі розвитку симптомів дисфункції печінки, наприклад астенії, що швидко розвивається і супроводжується жовтяницею, темною сечею, схильністю до кровотеч або печінковою енцефалопатією.

У разі виявлення порушення функції печінки застосування хемоміцин слід припинити.

Ріжки. У пацієнтів, які приймають похідні ріжків, одночасне застосування деяких макролідних антибіотиків сприяє швидкому розвитку ерготизму. Відсутні дані щодо взаємодії між ріжками та Хемоміцином. Проте через теоретичну можливість ерготизму азитроміцин не слід призначати одночасно з похідними ріжків.

Суперінфекції. Як і у разі застосування інших антибіотиків, рекомендується спостереження щодо виявлення ознак суперінфекції, спричиненої нечутливими організмами, включаючи грибки.

При прийомі майже всіх антибактеріальних препаратів, включаючи Хемоміцин, повідомлялося про діарею, асоційовану Clostridium difficile (CDAD), серйозність якої варіювалась від слабо вираженої діареї до коліту з летальним наслідком. Лікування антибактеріальними препаратами змінює нормальну флору в товстій кишці, що призводить до надмірного росту C. difficile.

C. difficile продукує токсини А і В, які сприяють розвитку CDAD. Штами C. difficile, що гіперпродукують токсини, є причиною підвищеного рівня захворюваності і летальності, оскільки ці інфекції можуть бути резистентними до антимікробної терапії і потребувати проведення колектомії. Необхідно мати на увазі ймовірність розвитку CDAD у всіх пацієнтів з діареєю, спричиненою застосуванням антибіотиків. Потрібно ретельно вести історію хвороби, оскільки, як повідомлялось, CDAD може розвинутися впродовж 2 місяців після прийому антибактеріальних препаратів.

Порушення функції нирок. У пацієнтів із серйозною дисфункцією нирок (швидкість клубочкової фільтрації <10 мл/хв) спостерігалося 33 % збільшення системної експозиції хемоміцин.

Подовження серцевої реполяризації та інтервалу QT, яке підвищує ризик розвитку серцевої аритмії та тріпотіння-мерехтіння шлуночків (torsade de pointes), спостерігалося при лікуванні іншими макролідними антибіотиками. Подібний ефект Хемоміцин не можна повністю виключити у пацієнтів із підвищеним ризиком подовженої серцевої реполяризації, тому слід з обережністю призначати лікування пацієнтам:

 • з вродженою або набутою пролонгацією інтервалу QT;
 • які наразі проходять лікування із застосуванням інших активних речовин, що подовжують інтервал QT, таких як антиаритмічні препарати класів IA (квінідин та прокаїнамід) і III (дофетилід, аміодарон та соталол), цисаприд і терфенадин, нейролептичні засоби, такі як пімозид; антидепресанти, такі як циталопрам, а також фторхінолони, такі як моксифлоксацин та левофлоксацин;
 • з порушенням електролітного обміну, особливо у разі гіпокаліємії і гіпомагніємії;
 • з клінічно релевантною брадикардією, серцевою аритмією або тяжкою серцевою недостатністю.

Міастенія гравіс. Повідомлялося про загострення симптомів міастенії гравіс або про новий розвиток міастенічного синдрому у пацієнтів, які отримують терапію азитроміцином.

Стрептококові інфекції. Хемоміцин загалом ефективний у лікуванні стрептококової інфекції у ротоглотці; стосовно профілактики ревматичної атаки немає жодних даних, які демонструють ефективність азитроміцину. Антимікробний препарат хемоміцин з анаеробною активністю необхідно приймати в комбінації з азитроміцином, якщо припускається, що анаеробні мікроорганізми зумовлюють розвиток інфекції.

Інше.

Безпечність та ефективність для профілактики або лікування MycobacteriumAviumComplexу дітей не встановлені.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Вагітність.

Відсутні адекватні і добре контрольовані дослідження за участю вагітних жінок. Хемоміцин слід призначати у період вагітності лише за життєвими показаннями.

Годування груддю.

Повідомлялося, що Хемоміцин проникає у грудне молоко людини, але відповідних та належним чином контрольованих клінічних досліджень, які давали б можливість охарактеризувати фармакокінетику екскреції хемоміцин в грудне молоко людини, не проводилося. Застосування азитроміцину у період годування груддю можливе лише у разі, коли очікувана користь для жінки перевищує потенційний ризик для дитини.

Фертильність.

Дослідження фертильності проводили на щурах; показник вагітності знижувався після введення хемоміцин. Релевантність цих даних стосовно людини невідома.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Докази того, що Хемоміцин може погіршувати здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами, відсутні, але слід враховувати можливість розвитку побічних реакцій, таких як запаморочення, сонливість, порушення зору.

Спосіб застосування та дози

Хемоміцин слід застосовувати 1 раз на добу за 1 годину до або через 2 години після їди, оскільки одночасний прийом порушує всмоктування хемоміцин.

Дорослі, включаючи пацієнтів літнього віку, і діти з масою тіла більше 45 кг.

При інфекції ЛОР-органів і дихальних шляхів, шкіри та м’яких тканин (окрім хронічної мігруючої еритеми): 500 мг (1 таблетка Хемоміцин за 1 прийом) на добу протягом 3 днів.

При мігруючій еритемі: 1 раз хемоміцин на добу протягом 5 днів, в перший день − 1 г (2 таблетки Хемоміцин по 500 мг), з другого по п’ятий день − по 500 мг (1 таблетка).

При інфекціях, що передаються статевим шляхом: 1 г хемоміцин одноразово (2 таблетки Хемоміцин по 500 мг).

У разі однократного пропуску прийому хемоміцин пропущену дозу необхідно прийняти якомога раніше, а наступні – з інтервалом 24 години.

Пацієнтам літнього віку немає необхідності змінювати дозування Хемоміцин.

Ниркова недостатність

Пацієнтам з незначною дисфункцією нирок (кліренс креатиніну > 40 мл/хв) немає необхідності змінювати дозування. Не було проведено жодних досліджень за участю пацієнтів з кліренсом креатиніну < 40 мл/хв. Відповідно, слід з обережністю застосовувати Хемоміцин таким пацієнтам.

Печінкова недостатність

Пацієнтам з легким та помірним ступенем печінкової недостатності немає необхідності змінювати дозування (див. розділ «Особливості застосування»).

Препарат хемоміцин  протипоказаний пацієнтам з тяжкою печінковою недостатністю (див. розділ «Протипоказання»).

Пацієнти літнього віку

Пацієнтам літнього віку немає необхідності змінювати дозування.

Оскільки пацієнти літнього віку можуть мати порушення електричної провідності серця, рекомендовано дотримуватися обережності при застосуванні хемоміцин у зв’язку з ризиком розвитку серцевої аритмії та аритмії torsade de pointes.

Діти

Препарат хемоміцин призначають дітям з масою тіла більше 45 кг.

Передозування

Типові симптоми передозування: оборотне порушення слуху, біль у животі, виражені нудота, блювання, діарея.

Лікування хемоміцин: у разі передозування необхідно прийняти активоване вугілля та проводити симптоматичну терапію, спрямовану на підтримання життєвих функцій організму. Специфічний антидот невідомий.

Побічні реакції

У нижченаведеній таблиці подано побічні реакції, визначені в ході клінічних досліджень і в період постмаркетингового спостереження при застосуванні всіх лікарських форм хемоміцин. Побічні реакції наведено за системами органів та частотою. Небажані реакції, зареєстровані в період постмаркетингового спостереження, виділені курсивом. Частоту визначено таким чином: дуже часто (≥1/10); часто (≥1/100 до <1/10); нечасто (≥1/1000 до <1/100); рідко (≥1/10000 до <1/1000), дуже рідко (<1/10000); невідомо (не можна визначити з наявних даних). У межах кожної групи за частотою небажані явища зазначені у порядку зменшення їхньої тяжкості.

Таблиця 1

Небажані реакції, ймовірно пов’язані з Хемоміцином, на основі даних, отриманих у ході клінічних досліджень і в період постмаркетингового спостереження

Система органів

Небажана реакція

Частота

Інфекції та інвазії

Кандидоз, оральний кандидоз, піхвові інфекції, пневмонія, грибкова інфекція, бактеріальна інфекція, фарингіт, гастроентерит, порушення функції дихання, риніт

Нечасто

Псевдомембранозний коліт

Невідомо

З боку системи крові і лімфатичної системи

Лейкопенія, нейтропенія, еозинофілія

Нечасто

Тромбоцитопенія, гемолітична анемія

Невідомо

З боку імунної системи

Ангіоневротичний набряк, реакції підвищеної чутливості

Нечасто

Анафілактична реакція

Невідомо

З боку обміну речовин

Анорексія

Нечасто

З боку психіки

Нервозність, безсоння

Нечасто

Ажитація

Рідко

Агресивність, неспокій, делірій, галюцинації

Невідомо

З боку нервової системи

Головний біль

Часто

Запаморочення, сонливість, парестезія, дисгевзія

Нечасто

Непритомність, судоми, психомоторна підвищена активність, аносмія, паросмія, агевзія, міастенія гравіс, гіпестезія

Невідомо

З боку органів зору

Зорові розлади

Часто

З боку органів слуху

Порушення слуху, вертиго

Нечасто

Погіршення слуху, включаючи глухоту та/або дзвін у вухах

Невідомо

З боку серця

Пальпітація

Нечасто

Тріпотіння-мерехтіння шлуночків (torsade de pointes), аритмія, включаючи шлуночкову тахікардію, подовження QT-інтервалу на ЕКГ

Невідомо

З боку судин

Припливи

Нечасто

Артеріальна гіпотензія

Невідомо

З боку респіраторної системи

Диспное, носова кровотеча

Нечасто

З боку травного тракту

Діарея

Дуже часто

Блювання, біль у животі, нудота

Часто

Гастрит, запор, метеоризм, диспепсія, дисфагія, сухість у роті, відрижка, виразки у ротовій порожнині, гіперсекреція слини

Нечасто

Панкреатит, зміна кольору язика

Невідомо

З боку гепатобіліарної системи

Порушення функції печінки, холестатична жовтяниця

Рідко

Печінкова недостатність, (яка рідко призводила до летального наслідку), фульмінантний гепатит, некротичний гепатит

Невідомо

З боку шкіри та підшкірної клітковини

Висипання, свербіж, кропив’янка, дерматит, сухість шкіри, гіпергідроз

Нечасто

Фоточутливість

Рідко

Синдром Стівенса−Джонсона, токсичний епідермальний некроліз, поліморфна еритема

Невідомо

З боку скелетно-м’язової системи

Остеоартрит, міалгія, біль у спині, біль у шиї

Нечасто

Артралгія

Невідомо

З боку сечовидільної системи

Дизурія, біль у нирках

Нечасто

Гостра ниркова недостатність, інтерстиціальний нефрит

Невідомо

З боку репродуктивної системи та молочних залоз

Маткова кровотеча, тестикулярні порушення

Нечасто

Загальні порушення та місцеві реакції

Біль у грудях, набряк, нездужання, астенія, втома, набряк обличчя, гіпертермія, біль, периферичний набряк

Нечасто

Лабораторні показники

Знижена кількість лейкоцитів, підвищена кількість еозинофілів, знижений рівень бікарбонату крові, підвищення рівня базофілів, підвищення рівня моноцитів, підвищення рівня нейтрофілів

Часто

Підвищений рівень аспартатамінотрансферази, аланінамінотрансферази, білірубіну в крові, сечовини в крові, креатиніну в крові; зміни показників калію у крові; підвищення рівня лужної фосфатази, хлориду, глюкози, тромбоцитів; зниження рівня гематокриту, підвищення рівня бікарбонату, відхилення від норми рівня натрію

Нечасто

Невідомо


Інформація про небажані реакції, які, можливо, пов’язані з профілактикою та лікуванням MycobacteriumAviumComplex, базується на даних клінічних досліджень та спостережень у постмаркетинговий період. Ці небажані реакції (див. табл. 2) відрізняються за типом або за частотою від тих, про які повідомлялося при застосуванні швидкодіючих лікарських форм та лікарських форм тривалої дії.

Таблиця 2

Система органів

Небажана реакція

Частота

З боку обміну речовин

Анорексія

Часто

З боку психіки

Запаморочення, головний біль, парестезія, дисгевзія

Часто

Гіпестезія

Нечасто

З боку органів зору

Погіршення зору

Часто

З боку органів слуху

Глухота

Часто

Погіршення слуху, дзвін у вухах

Нечасто

З боку серця

Пальпітація

Нечасто

З боку травного тракту

Діарея, біль у животі, нудота, метеоризм, шлунково-кишковий дискомфорт, часті рідкі випорожнення

Дуже часто

З боку гепатобіліарної системи

Гепатит

Нечасто

З боку шкіри та підшкірної клітковини

Висипання, свербіж

Часто

Синдром Стівенса−Джонсона, фоточутливість

Нечасто

З боку скелетно-м’язової системи

Артралгія

Часто

Загальні порушення та місцеві реакції

Підвищена втомлюваність

Часто

Астенія, нездужання

Нечасто


Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати хемоміцин при температурі не вище 30 °С в оригінальній упаковці для захисту від світла та вологи.

Зберігати хемоміцин у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 3 таблетки хемоміцин у блістері; по 1 блістеру в картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Наявність в аптеках
Додаткова інформація

Додаткова інформація Хемоміцин 500 мг таблетки №3

Обліковий номер23344
Форма товаруТаблетки
ВиробникHemofarm (Сербія)
Реєстраційне посвідченняUA/1073/02/01
Умови відпускуза рецептом
Температура зберiганняне вище +25°С
код моріону102556
Відгуки

Відгуки Хемоміцин 500 мг таблетки №3

Як мені оцінити цей продукт? *
Загальна оцінка :
* - Поля, обов'язкові для заповнення
 1. Людмила
  16 травня 2020 р.
  таблетки
  Лечили им хронический тонзиллит у ребенка, после курса лечения все прошло хорошо, побочек не обнаружено.
Як замовити

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

 • 1. Щоб знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
 • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в кошик».
 • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення»
 • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
 • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
 • 6. Чекайте на sms-повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Продукція (косметичні та гігієнічні засоби, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.


Коли можна забирати замовлення? (самовивезення з аптеки)

Після отримання смс-підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку було оформлено замовлення.
Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не було готово - прохання повідомити нам про це за номером телефону: 0 (800) 500-129 або (044) 538-07-37.


САМОВИВІЗ

Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону або через сайт. Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності.


Ціна на всі товари актуальна при замовленні на сайті.

Купити товари представлені на сайті можна в аптеках мережі "Аптека Доброго Дня" в містах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

Аналоги

Аналоги Хемоміцин 500 мг таблетки №3

 1. Збіг складу і діючої речовини
 2. add.ua-Pliva (Хорватия)-Сумамед 1000 мг таблетки дисперг №3-20

  Сумамед 1000 мг таблетки дисперг №3

  Виробник: Pliva (Хорватия)

  606,70 грн.
 3. add.ua-Pliva (Хорватия)-Сумамед 500 мг таблетки дисперг №6-20

  Сумамед 500 мг таблетки дисперг №6

  Виробник: Pliva (Хорватия)

  561,70 грн.
 4. add.ua-Pliva (Хорватия)-Сумамед 500 мг таблетки дисперг №3-20

  Сумамед 500 мг таблетки дисперг №3

  Виробник: Pliva (Хорватия)

  318,10 грн.
 5. add.ua-Pliva (Хорватия)-Сумамед Форте порошок для суспензії 200 мг/5 мл малина 37.5 мл-20
  296,60 грн.
 6. add.ua-Pliva (Хорватия)-Сумамед 500 мг таблетки №3-20

  Сумамед 500 мг таблетки №3

  Виробник: Pliva (Хорватия)

  293,00 грн.
 7. add.ua-Pliva (Хорватия)-Сумамед форте порошок для приготування суспензії 200 мг/5 мл 37,5 мл-20
 8. add.ua-Pliva (Хорватия)-Сумамед 250 мг таблетки дисперг №6-20

  Сумамед 250 мг таблетки дисперг №6

  Виробник: Pliva (Хорватия)

  289,20 грн.
 9. add.ua-Pliva (Хорватия)-Сумамед Форте порошок для суспензії 200 мг/5 мл полуниця 30 мл-20
 10. add.ua-Pliva (Хорватия)-Сумамед Форте порошок для суспензії 200 мг/5 мл банан 15 мл-20
  249,90 грн.
 11. add.ua-Pliva (Хорватия)-Сумамед Форте 200 мг/5 мл порошок для оральної суспензії 30 мл-20
 12. add.ua-Pliva (Хорватия)-Сумамед 250 мг капсули №6-20

  Сумамед 250 мг капсули №6

  Виробник: Pliva (Хорватия)

  228,60 грн.
 13. add.ua-Pliva (Хорватия)-Сумамед форте порошок для приготування суспензії 200 мг/5 мл 15 мл-20
 14. add.ua-Pliva (Хорватия)-Сумамед порошок 100 мг/5 мл полуниця флакон 20 мл-20
  206,10 грн.
 15. add.ua-Pliva (Хорватия)-Сумамед порошок 100 мг/5 мл флакон 20 мл-20
  205,10 грн.
 16. add.ua-Сперко Украина СП ООО (Украина, Винница)-Ормакс 200 мг/5 мл порошок для приготування суспензії 30 мл-20

  Ормакс 200 мг/5 мл порошок для приготування суспензії 30 мл

  Виробник: Сперко Украина СП ООО (Украина, Винница)

  193,70 грн.
 17. add.ua-Сперко Украина СП ООО (Украина, Винница)-Ормакс 200 мг/5 мл порошок для приготування суспензії 20 мл-20

  Ормакс 200 мг/5 мл порошок для приготування суспензії 20 мл

  Виробник: Сперко Украина СП ООО (Украина, Винница)

  190,10 грн.
 18. add.ua-Сперко Украина СП ООО (Украина, Винница)-Ормакс 250 мг капсули №6-20

  Ормакс 250 мг капсули №6

  Виробник: Сперко Украина СП ООО (Украина, Винница)

  158,90 грн.
 19. add.ua-Pliva (Хорватия)-Сумамед 125 мг таблетки №6-20

  Сумамед 125 мг таблетки №6

  Виробник: Pliva (Хорватия)

  158,40 грн.
 20. add.ua-Сперко Украина СП ООО (Украина, Винница)-Ормакс 100 мг/5 мл порошок для приготування суспензії 20 мл-20

  Ормакс 100 мг/5 мл порошок для приготування суспензії 20 мл

  Виробник: Сперко Украина СП ООО (Украина, Винница)

  133,20 грн.
 21. add.ua-Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)-Азимед 500 мг таблетки №3-20

  Азимед 500 мг таблетки №3

  Виробник: Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)

  100,80 грн.
 1. Подібний терапевтичний ефект
 2. add.ua-Salutas Pharma (Німеччина)-Азитро Сандоз 500 мг таблетки №6-20

  Азитро Сандоз 500 мг таблетки №6

  Виробник: Salutas Pharma (Німеччина)

  371,30 грн.
 3. add.ua-Salutas Pharma (Німеччина)-Азитро Сандоз порошок 200 мг/5 мл флакон 30 мл-20

  Азитро Сандоз порошок 200 мг/5 мл флакон 30 мл

  Виробник: Salutas Pharma (Німеччина)

  210,40 грн.
 4. add.ua-Sandoz (Австрія)-Азитро Сандоз 250 мг таблетки N6-20

  Азитро Сандоз 250 мг таблетки N6

  Виробник: Sandoz (Австрія)

  202,20 грн.
 5. add.ua-Salutas Pharma (Німеччина)-Азитро Сандоз 500 мг таблетки №3-20

  Азитро Сандоз 500 мг таблетки №3

  Виробник: Salutas Pharma (Німеччина)

  195,20 грн.
 6. add.ua-Сандоз RX-Азитросандоз порошок для приготування суспензії 200 мг/5 мл 20 мл №1-20
 7. add.ua-Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)-Азимед 200 мг/5 мл порошок для суспензії 30 мл флакон №1-20

  Азимед 200 мг/5 мл порошок для суспензії 30 мл флакон №1

  Виробник: Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)

  154,70 грн.
 8. add.ua-Pharmascience (Канада)-Азитромакс 250 мг таблетки №6-20

  Азитромакс 250 мг таблетки №6

  Виробник: Pharmascience (Канада)

  154,10 грн.
 9. add.ua-KRKA (Словенія)-Азибіот 500 мг таблетки №3-20

  Азибіот 500 мг таблетки №3

  Виробник: KRKA (Словенія)

  151,20 грн.
 10. add.ua-Сандоз RX-Азитросандоз порошок для приготування суспензії 100 мг/5 мл 20 мл №1-20
 11. add.ua-ГП Грензах Продуктіонс ГмбХ, Німеччина-Бепантен плюс спрей 30 г-20

  Бепантен плюс спрей 30 г

  Виробник: ГП Грензах Продуктіонс ГмбХ, Німеччина

  145,00 грн.
 12. add.ua-Nobel (Туреччина)-Азакс 500 мг таблетки №3-20

  Азакс 500 мг таблетки №3

  Виробник: Nobel (Туреччина)

  141,30 грн.
 13. add.ua-Zentiva (Чеська Республіка)-Азитрокс 500 мг таблетки №3-20

  Азитрокс 500 мг таблетки №3

  Виробник: Zentiva (Чеська Республіка)

  139,90 грн.
 14. add.ua-World Medicine (Великобританія)-Зіромін 500 мг таблетки №3-20

  Зіромін 500 мг таблетки №3

  Виробник: World Medicine (Великобританія)

  134,50 грн.
 15. add.ua-Grindeks (Латвія)-Азитроміцин-Гріндекс 500 мг таблетки №3-20
  109,90 грн.
 16. add.ua-Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)-Азимед 250 мг капсули №6-20

  Азимед 250 мг капсули №6

  Виробник: Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)

  103,50 грн.
 17. add.ua-Артеріум-Азимед 100 мг/5 мл порошок 20 мл-20

  Азимед 100 мг/5 мл порошок 20 мл

  Виробник: Артеріум

  97,80 грн.
 18. add.ua-Kusum Healthcare (Індія)-Зиоміцин 250 мг таблетки №6-20

  Зиоміцин 250 мг таблетки №6

  Виробник: Kusum Healthcare (Індія)

  92,70 грн.
 19. add.ua-Гледфарм-Зиоміцин 500 мг таблетки №3-20

  Зиоміцин 500 мг таблетки №3

  Виробник: Гледфарм

  92,10 грн.
 20. add.ua-Macleods Pharmaceuticals Ltd (Індія)-Зитрокс 500 мг таблетки №3-20

  Зитрокс 500 мг таблетки №3

  Виробник: Macleods Pharmaceuticals Ltd (Індія)

  81,50 грн.
 21. add.ua-Пабяницкий ФЗ Польфа (Польша)-Азипол 500 мг таблетки №3-20

  Азипол 500 мг таблетки №3

  Виробник: Пабяницкий ФЗ Польфа (Польша)

  81,00 грн.
 1. Аналог в інших формах випуску
 2. add.ua-Астрафарм ТОВ (Україна, Вишневе)-Азитроміцин-Астрафарм 500 мг капсули №3-20

  Азитроміцин-Астрафарм 500 мг капсули №3

  Виробник: Астрафарм ТОВ (Україна, Вишневе)

  55,10 грн.
 3. add.ua-Астрафарм ТОВ (Україна, Вишневе)-Азитроміцин 250 мг капсули №6-20

  Азитроміцин 250 мг капсули №6

  Виробник: Астрафарм ТОВ (Україна, Вишневе)

  54,70 грн.
 4. add.ua-Pliva (Хорватия)-Сумамед 1000 мг таблетки дисперг №1-20

  Сумамед 1000 мг таблетки дисперг №1

  Виробник: Pliva (Хорватия)

  Відсутній на складі

Завантажити повну інструкцію
УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Інші товари