Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Мірамістин 1 мг/мл розчин 50 мл
147,00 ₴
Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)
Код товару:
154241
У список

Мірамістин 1 мг/мл розчин 50 мл

Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)
Упаковка В наявності
147,00 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 45 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям не можнане можна
 • ВагітнимВагітним можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я вагітних жінок і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я годуючих жінок і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)
Форма товару Розчин
шт. 1
Штрих-код 4823006403554
Головний медикамент Мірамістин
Кількість в упаковці 1
Бренд Мірамістин
код моріону 108202
Об'єм 50 мл
Умови відпуску без рецепта
Реєстраційне посвідчення UA/1804/02/01
Температура зберiгання не вище +30°С
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 27.09.2022
Провірено
Інструкція

Мірамістин (myramistin) інструкція по застосуванню

Склад

діюча речовина: myramistin;

 • 1 мл розчину містить мірамістину 0,1 мг;

допоміжна речовина: вода очищена.

Лікарська форма

Розчин для зовнішнього застосування.

Основні фізико-хімічні властивості:

безбарвна або з жовтуватим відтінком прозора рідина, що піниться при струшуванні.

Фармако-терапевтична група

Антисептичні та дезінфікуючі засоби. Код АТХ D08A J.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Мірамістин чинить виражену бактерицидну дію щодо грампозитивних та грамнегативних, аеробних та анаеробних бактерій у вигляді монокультур і мікробних асоціацій, включаючи госпітальні штами, резистентні до антибіотиків. Лікарський засіб ефективний щодо грампозитивних бактерій (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Streptococcus pneumoniae та ін.) та грамнегативних бактерій (Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Klebsiella spp. та ін.), діє на збудники захворювань, що передаються статевим шляхом (Chlamydia spp., Treponema spp, Trichomonas vaginalis, Neisseria gonorrhoeae), а також на віруси герпесу, імунодефіциту людини тощо. Чинить протигрибкову дію на аскоміцети роду Aspergillus і роду Pénicillium, дріжджові гриби (Rhodotorula rubra, Torulopsis gabrata тощо) і дріжджоподібні (Candida albicans, Candida tropicalis, Candida krusei тощо), дерматофіти (Trichophyton rubrum, Trichophyton mentagrophytes, Trichophyton verrucosum, Trichophyton schoenleini, Trichophyton violacent, Epidermophyton Kaufinan-Wolf, Epidermophyton floccosum, Microsporum gypseum, Microsporum canis тощо), а також на інші патогенні гриби, наприклад, Pityrosporum orbiculare (Malassezia furfur), у вигляді монокультур і мікробних асоціацій, включаючи грибкову мікрофлору з резистентністю до хіміотерапевтичних препаратів. Ефективно запобігає інфікуванню ран та опіків, активізує процеси регенерації. Стимулює захисні реакції в місці застосування, за рахунок активації поглинальної і перетравлюючої функції фагоцитів, потенціює активність моноцитарно-макрофагальної системи. Володіє вираженою гіперосмолярною активністю, внаслідок чого купірує ранове і перифокальне запалення, абсорбує гнійний ексудат, сприяючи формуванню сухого струпа. Не ушкоджує грануляції і життєздатні клітини шкіри, не пригнічує крайову епітелізацію.

Не має алергезуючих властивостей та не чинить місцево-подразнювальної дії.

Фармакокінетика.

При місцевому застосуванні не всмоктується через шкіру і слизові оболонки.

Клінічні характеристики.

Показання

 • Хірургія, травматологія: місцеве лікування інфікованих ран різної локалізації та етіології; профілактика вторинної інфекції гранулюючих ран.
 • Комбустіологія: лікування опіків II і III А ступенів; підготовка опікових ран до дерматопластики.
 • Акушерство та гінекологія: профілактика та лікування нагноєння післяпологових ран, післяпологових інфекцій, ран промежини та піхви; запальні захворювання зовнішніх статевих органів і піхви (вульвовагініт).
 • Дерматологія: комплексне лікування кандидозу шкіри і слизових оболонок, мікозу стоп і великих складок.
 • Венерологія: індивідуальна профілактика захворювань, що передаються статевим шляхом (сифіліс, гонорея, генітальний герпес).
 • Оториноларингологія: комплексне лікування гострого і хронічного отиту, гаймориту, тонзиліту.
 • Стоматологія: лікування пародонтиту, стоматиту; гігієнічна обробка знімних протезів; профілактика мікробних ускладнень після оперативних втручань на слизовій оболонці порожнини рота.

Протипоказання Мірамістіну

 • Індивідуальна чутливість до мірамістину.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При одночасному застосуванні з антибіотиками, відмічено збільшення їх антибактеріальних і протигрибкових властивостей.

Особливості застосування препарату

Венерологія. Після обробки Мірамістином сечовипускного каналу, піхви, внутрішніх поверхонь стегон, лобка і зовнішніх статевих органів не рекомендується сечовипускання протягом 2 годин.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Оскільки резорбція лікарського засобу майже відсутня, дозволяється застосовувати Мірамістин у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Мірамістин не впливає на здатність керувати автотранспортом та займатися іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують підвищеної концентрації уваги та швидкості психомоторних реакцій.

Спосіб застосування та дози Мірамістін

Розчин готовий до застосування. Застосовувати місцево дорослим.

Хірургія, травматологія, комбустіологія. З профілактичною і лікувальною метою Мірамістином® зрошувати поверхню ран та опіків, рихло тампонувати рану і норицеві ходи, фіксувати марлеві тампони, змочені антисептиком. Лікувальну процедуру повторювати 2–3 рази на добу протягом 3–5 днів. Ефективним є метод активного дренування ран і порожнин із добовою витратою до 1 л лікарського засобу.

Акушерство та гінекологія. З метою профілактики післяпологової інфекції застосовувати у вигляді піхвових зрошень до пологів (5–7 днів), у пологах після кожного піхвового дослідження і в післяпологовому періоді у вигляді внутрішньопіхвових тампонів, змочених 50 мл лікарського засобу з експозицією 2 години протягом 5 днів.

При пологах жінок шляхом кесарева розтину, безпосередньо перед операцією обробляють піхву, під час операції – порожнину матки і розріз на ній, а в післяопераційному періоді вводять тампони, змочені лікарським засобом, у піхву з експозицією 2 години протягом 7 днів. Лікування запальних захворювань жіночих статевих органів проводити курсом протягом 2 тижнів, шляхом внутрішньопіхвового введення тампонів із лікарським засобом, обробки шкіри зовнішніх статевих органів, а також за допомогою електрофорезу.

Дерматологія. Лікування кандидомікозу шкіри та слизових оболонок, мікозів стоп і великих складок здійснювати шляхом аплікацій 2–4 рази на добу.

Венерологія. Для індивідуальної профілактики захворювань, що передаються статевим шляхом, розчин мірамістину ефективний, якщо його застосовувати не пізніше 2 годин після статевого акту. Вміст флакона за допомогою уретральної насадки вводити у сечовипускальний канал – 2–3 мл (чоловікам), 1–2 мл (жінкам), у піхву – 5–10 мл на 2–3 хвилини. Після процедури не рекомендується спорожнення сечового міхура протягом 2 годин. Обробляти шкіру внутрішньої поверхні стегон, лобка, зовнішніх статевих органів.

Оториноларингологія. При гнійних гайморитах під час пункції верхньощелепну пазуху промивати достатньою кількістю лікарського засобу. При лікуванні тонзиліту, фарингіту і ларингіту проводити полоскання горла розчином Мірамістину® 3–4 рази на добу. Кількість лікарського засобу на одне полоскання становить 10–15 мл. При отитах тампон, змочений лікарським засобом, вводити у зовнішній слуховий прохід 4–6 разів на добу протягом 10–14 днів.

Стоматологія. При лікуванні пародонтитів розчин мірамістину вводять у пародонтальні кишені на турундах із подальшими аплікаціями на ясна протягом 15 хвилин. При загостреннях проводити промивання Мірамістином® пародонтальних кишень за допомогою шприца і вводити у порожнину абсцесу турунди з лікарським засобом. Після проведення вестибулопластики і френулектомії лікарський засіб застосовувати у вигляді ванночок в амбулаторних умовах. При стоматиті, гінгівіті, рекомендується полоскання ротової порожнини 10–15 мл лікарського засобу 3–4 рази на добу. З метою гігієнічної обробки змінних протезів залишати їх на ніч у розчині мірамістину, перед використанням протези ретельно промивати проточною водою.

Діти.

Оскільки немає достатнього досвіду застосування розчину мірамістину для лікування дітей, його не слід застосовувати у педіатричній практиці.

Передозування

Явища передозування не спостерігалися.

Побічні реакції Мірамістіну

В окремих випадках можливе короткочасне відчуття печіння, що зникає самостійно через 15–20 секунд і не потребує відміни лікарського засобу.

Реакції гіперчутливості, зокрема явища місцевого подразнення шкіри: свербіж, гіперемія, відчуття печіння, сухість шкіри.

Повідомлення про підозрювані побічні реакції.

Повідомлення про підозрювані побічні реакції після реєстрації лікарського засобу є важливою процедурою. Це дозволяє продовжувати моніторинг співвідношення «користь/ризик» для відповідного лікарського засобу. Медичним працівникам необхідно повідомляти про будь-які підозрювані побічні реакції через національну систему повідомлень.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 30 °С.

Не заморожувати. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 50 мл у флаконі, по 1 флакону з уретральною насадкою в пачці.

Категорія відпуску з аптеки

Без рецепта.

Завантажити повну інструкцію

Відгуки користувачів

5.0
33 відгуки
5 зірок
100% (33)
4 зірки
0% (0)
3 зірки
0% (0)
2 зірки
0% (0)
1 зірка
0% (0)
Сортувати за:
Найновіші
Найновіші
Найстаріші
Зниженню рейтингу
Зростанню рейтингу
 1. Полина
  08.07.20
  Открыла для себя очень хорошее средство мирамистин.Покупала для ребенка, при простуде, потом узнала, что его можно применять вообще чуть ли не для всего, раны, горло, нос, даже половые заболевания, микробного происхождения.Побочных эффектов у нас выявлено не было. Теперь это незаменимый препарат в нашей аптечке .Удобная упаковка с распылителем, есть упаковка и без распылителя
 2. Ольга
  03.07.20
  Я у своей дочери обнаружила во рту, на губах, белый налет, залезла в интернет что бы поинтересоваться что это может быть, по отзывам поняла что молочница, что бы подтвердить пошли к врачу, молочница подтвердилась и более того грибок уже в горло пошел, и нам врач прописал раствор для местного применения 0,01%, ,мирамистин, , для орошения горла. И что вы думаете, после первого дня применения, у меня ребенок перестал капризничать, и на губах слегка еще остался налет. И при этом мирамистин не только борется с молочницей, но и еще много где применяется. Это очень полезное средство, тем более когда в семье есть маленький ребенок.
 3. Виталина
  26.06.20
  Мирамистин очень удобно использовать, как для обработки ран, так и для полоскания, орошения и аппликаций. Спектр действия его довольно широк, применяется местно. Я не так давно сделала 2 пирсинга и места проколов периодически болело и гноились, обработка перекисью и хлоргексидином особого эффекта не давали. Как только я обработала Мирамистином, все зажило буквально за пару часов. Так же использую для полоскания полости рта при любом воспалении или покраснении десен, после использования ирригатора, чтобы десна успокоились.
 4. Алена
  24.06.20
  Мирамистин очень удобно использовать, как для обработки ран, так и для полоскания, орошения и аппликаций. Спектор действия его довольно широк, применяется местно. Я не так давно сделала 2 пирсинга и места проколов периодически болело и гноились, обработка перекисью и хлоргексидином особого эффекта не давали. Как только я обработала Мирамистином, все зажило буквально за пару часов. Так же использую для полоскания полости рта при любом воспалении или покраснении десен, после использования ирригатора, чтобы десна успокоились.
 5. Дарина
  19.06.20
  Мирамистин – прекрасный и незаменимый антисептик. Я уже и не представляю, как мы в прошлом обходились без него! Он используется даже в гинекологии , что говорит о его безопасности. Я часто использую его для дезинфекции ран. Мирамистин останавливает заражение и стимулирует заживание.
 6. Настя
  16.06.20
  Мирамистином пользуемся уже давно. Он стал постоянным лекарством в нашей аптечке. У препарата широчайший спектр действия. Я лечу им и ребенку, и себе фарингит. Мы покупаем большой флакон с распылителем. Нам его надолго хватает. Очень хороший антисептик, смягчает горло, быстро снимает все воспаление. В течении дня брызгаем им горло раз 5-6. Потрясающий эффект уже на второй день заболевания.Отличное, эффективное лекарство!
 7. Лариса
  10.06.20
  С таким препаратом, как Мирамистин приходилось неоднократно сталкиваться, для меня он является одним из основных в моей аптечке, так как имеет широкий спектр действия.Мирамистин обладает антисептическим действием я его иногда применяю для обработки проблемных участков на коже. Воспалительные элементы быстро подсыхают и проходят.Кстати Мирамистин не вызывает аллергических реакций и очень хорошо переносится организмом.
 8. Бут
  03.06.20
  Мирамистин продается без рецепта и доступен в любой аптеке. А помогает от многих болезней. Подходит большинству людей. У меня никогда не было аллергической реакции на него, хотя склонен к этому.
 9. Хельга
  28.05.20
  Я выделила для себя Мирамистин среди других антисептиков, потому что у него широкий спектр действия. Эффективен в отношении бактерий и вирусов, и даже грибков. Не часто встретишь такое. Действием довольна.
 10. Тоня
  22.05.20
  Я обрабатывала Мирамистином свеженабитую татуировку. Для дезинфекции тоже кстати его использовали у мастера. Заживало быстро, ничего не растеклось, кожа не воспалялась.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку