ЗДОРОВ’Я НАДВАЖЛИВЕ. ПОЧНІТЬ ЗІ ШКІРИ.
*Згідно даних роздрібного аудиту Sale Out Системи дослідження фармацевтичного ринку «Фармаексплорер», що є аналітичним продуктом, Proxima Research, бренд ВІШИ займає лідируючу позицію в грошовому та натуральному виразі у класифікації косметики другого рівня. К1.6. Антивікова косметика, на території України (без урахування тимчасово окупованих територій) за 2019 рік.
ОБЕРИ ДЛЯ СЕБЕ
SKINCONSULT
Діагностика ознак старіння шкіри.
Алгоритм розроблений разом з дерматологами.
Пройдіть онлайн-діагностику шкіри на основі штучного інтелекту і отримайте індивідуальну програму догляду, що відповідає потребам Вашої шкіри.
Завдяки постійній співпраці з дерматологами, гінекологами і дієтологами, Лабораторії VICHY володіють унікальним набором знань, необхідним для розуміння індивідуальних потреб шкіри на кожному етапі життя жінки.
КЛІНІЧНО ДОВЕДЕНА
ЕФЕКТИВНІСТЬ
Формули протестовані під дерматологічним контролем
Ефективність доведена клінічно
Рекомендовано дерматологами
ПРО БРЕНД
Vichy - пишається своїм французьким походженням, з моменту появи бренду в 1931 році його місія залишилася незмінною: щодня допомагати жінкам ефективно піклуватися про свою шкіру, незалежно від віку і типу шкіри.
Мінералізована термальна вода вулканічного походження

Термальна вода Vichy народжується у серці збереженого вулканічного регіону Овернь. Після тисячолітньої подорожі з глибини у 4000 метрів, Термальна вода Vichy насичується 15 мінералами та мікроелементами, необхідними для краси шкіри.

Термальна вода Vichy високої мінералізації - ключовий активний інгредієнт засобів для догляду за шкірою Vichy. Відкрийте силу продуктів, збагачених термальною водою!
ЩО ТАКЕ ЕКСПОЗОМ
Експозом — це фактори навколишнього середовища та способу життя людини, що суттєво впливають на якість її шкіри.
Куріння
Фаст фуд
40 років дослідження впливу експозому на шкіру

Лабораторії Vichy підійшли комплексно до вивчення цього питання та дослідили зв’язок експозому із бар’єрною та захисною функціями шкіри, виникненням пігментації та зміною її структури.
УФ-Промені
Нестача сну
Стрес
Забруднення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3