Біовен Mоно рідина 50 мл

КОД: 27382
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

  Біовен Mоно рідина 50 мл

  1236,12 грн.

  Доступность: Есть в наличии

  Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
 2. Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
  Доставка
  • Доставка Кур'єром
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштой
  При сумі замовлення від 100грн. доставка здійснюється безплатно
  Міста безплатной доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro


 • add.ua-Биофарма ЗАО (Украина, Киев)-Біовен Mоно рідина 50 мл-02
1236,12 грн.

Наявність: Є в наявності

Кількість
Замовити в один клік
 • Головний медикамент: Ні
 • Виробник: Биофарма ЗАО (Украина, Киев)
 • Форма товару: Жидкость
Інструкція

Біовен Mоно (BIOVENUM MONO) інструкція по застосуванню

Загальна характеристика:

міжнародна непатентована назва: Human normal immunoglobulin for intravenous administration
основні властивості: препарат є імунологічно активною білковою фракцією, що виділена з сироватки або плазми крові людини, перевірених на відсутність антитіл до ВІЛ-1, ВІЛ-2, до вірусу гепатиту С та поверхневого антигену вірусу гепатиту В, очищеною та концентрованою методом фракціонування спиртоводними осадниками, яка пройшла стадію вірусної інактивації сольвент-детергентним методом. Прозора або злегка опалесціююча, безбарвна або злегка жовтувата рідина.Препарат не містить консерванту та антибіотиків.

Якісний та кількісний склад:

діюча речовина: імунологічно активна білкова фракція імуноглобуліну G; 1 мл препарату містить0,05 г білку.допоміжна речовина : мальтози моногідрат.

Форма випуску.

Рідина.Код АТС. J06B A02. Імуноглобулін людини нормальний для внутрішньовенного введення.

Імунологічні та біологічні властивості.

Препарат є імунологічно активною білковою фракцією(IgG), яка виділена з плазми крові людини, очищена та концентрована методом фракціонуванняетиловим спиртом.

Діючим компонентом препарату є антитіла, що володіють специфічною активністю проти різних збудників захворювань – вірусів і бактерій, в тому числі, гепатиту А і В, герпесу, вітряної віспи,грипу, корі, паротиту, поліомієліту, краснухи, коклюшу, стафілококу, кишкової палички,пневмокока. Також володіє неспецифічною активністю – підвищує резистентність організму.Антикомплементарні властивості відсутні, оскільки виділені імуноглобуліни очищені відагрегованих білків і домішок.Висока ефективність препарату забезпечується швидким і стовідсотковим надходженням антитілдо кровотоку.

Показання для застосування.

Препарат використовують для замісної імунотерапії в процесілікування первинних і вторинних імунодефіцитних станів і пов'язаних з ними захворювань, атакож для лікування і профілактики захворювань, що викликані бактеріальною і вірусноюінфекцією.
Застосовують при лікуванні:
- первинного синдрому дефіциту антитіл – вроджена агамаглобулінемія абогіпогамаглобулінемія, інші синдроми первинного дефіциту, включаючи тяжкий комбінований імунодефіцит, синдром Віскотта-Олдрича, загальний варіабельний імунодефіцит, транзиторну гіпогамаглобулінемію у дітей;- вторинного синдрому дефіциту антитіл – замісна терапія при вторинному імунодефіциті,тяжкі рецидивуючі бактеріальні інфекції у дітей з ВІЛ/СНІД, цитопенії різноманітногоґенезу (гострий та хронічний лейкоз, апластична анемія, стан після терапії цитостатиками),тяжкі форми бактеріально-токсичних та вірусних інфекцій у дорослих та дітей (включаючи хірургічні ускладнення, що супроводжуються бактеріємією і септикопіємічними станами тапри підготовці хірургічних хворих до операції);- аутоімунних захворювань – ідіопатична тромбоцитопенічна пурпура, синдром Гієна-Барре,хронічна запальна нейропатія (що демієлінізує), загальна міопатія, гранулематоз Вегенера,дерматоміозит, системні захворювання сполучної тканини (ревматоїдний артрит та ін.),синдром Кавасакі;- профілактика та лікування інфекцій у недоношених дітей із малою вагою при народженні.

Спосіб застосування і дози.

Препарат вводять внутрішньовенно краплинно. Швидкість введення для дітей повинна становити від 0,08 до 0,5 мл/хв у залежності від маси тіла, для дорослих – 1-1,5 мл/хв. Більш швидке введення може викликати розвиток колаптоїдної реакції.

При вродженій агамаглобулінемії або гіпогамаглобулінемії, інших синдромах первинногодефіциту, включаючи тяжкий комбінований імунодефіцит, синдром Віскотта-Олдрича, загальний варіабельний імунодефіцит, транзиторну гіпогамаглобулінемію у дітей – по 8-10 мл (0,4-0,5 г)/кг(мінімальна доза – 4 мл (0,2 г)/кг, максимальна – 16 мл (0,8 г)/кг) кожні 3-4 тижні, підбір дозиздійснюється індивідуально залежно від вираженості інфекційного синдрому (оптимальнимвважається досягнення рівня сироваткового IgG 5 г/л, але не менше 3-4 г/л).

При замісній терапії при вторинному імунодефіциті – по 4-8 мл (0,2-0,4 г)/кг кожні 3-4 тижні.

При тяжких рецидивуючих бактеріальних інфекціях у дітей з ВІЛ/СНІД – по 8 мл (0,4 г)/кг кожні3-4 тижні.

При цитопеніях різноманітного ґенезу (гострий та хронічний лейкоз, апластична анемія, стан післятерапії цитостатиками) – по 4-8 мл (0,2-0,4 г)/кг/добу протягом 4-5 діб або 20 мл (1 г)/кг/добу 2доби.

При тяжких формах бактеріально-токсичних та вірусних інфекцій у дорослих та дітей (включаючи хірургічні ускладнення, що супроводжуються бактеріємією і септикопіємічними станами та припідготовці хірургічних хворих до операції) – по 8 мл (0,4 г)/кг/добу 1-4 доби.

При ідіопатичній тромбоцитопенічній пурпурі – по 4-8 мл (0,2-0,4 г)/кг/добу протягом 2-5 діб або16-20 мл (0,8-1 г)/кг/добу в 1 добу та в разі необхідності на 3 добу.

При синдромі Гієна-Барре, хронічній запальній нейропатії (що демієлізує), загальній міопатії,гранулематозі Вегенера – по 8 мл (0,4 г)/кг/добу протягом 3-7 діб, при необхідності 5-денні курсилікування повторюються з інтервалами у 4 тижні.

При дерматоміозиті – по 20 мл (1 г) кг/добу протягом 3-5 діб.При системних захворюваннях сполучної тканини (ревматоїдний артрит та ін.) – по 4-10 мл (0,2-0,5 г)/кг/добу протягом 5 діб.

При синдромі Кавасакі – по 20-40 мл (1-2 г)/кг у рівних дозах за 2-5 діб або 40 мл (2 г)/кг одноразово (доповнення до терапії ацетилсаліциловою кислотою).

При профілактиці та лікуванні інфекцій у недоношених дітей з малою вагою при народженні – по3-8 мл (0,15-0,4 г)/кг на 2-3 добу життя (на першому етапі) та на 2-3 тиждень життя (на 2 етапі).

Побічна дія.

Реакції на введення імуноглобуліну, як правило, відсутні. У рідких випадках можуть виникнути місцеві реакції у вигляді гіперемії, а також, підвищення температури до 37,5о С протягом першої доби. У пацієнтів із зміненою реактивністю можуть виникнути алергічні реакції різноманітного типу, у виключно рідких випадках – анафілактичний шок. У зв'язку з цим особи,що одержали препарат, повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин.

Протипоказання.

Введення імуноглобуліну протипоказане особам, що мають у анамнезі тяжкі алергічні реакції на введення білкових препаратів крові людини. Хворим, що страждають наалергічні захворювання або мають схильність до алергічних реакцій, при введенні імуноглобуліну та в наступні 8 діб рекомендуються антигістамінні засоби. Особам, що страждають наімунопатологічні системні захворювання (імунні хвороби крові, колагеноз, нефрит та ін.) препарат призначають після консультації з відповідним спеціалістом. У період загострення алергічного процесу введення препарату проводиться після висновку алерголога за життєвими показаннями.

Особливості застосування.

Препарат Біовен моно застосовують лише в умовах стаціонару придотриманні правил асептики. Перед введенням флакони витримують при температурі (20±2)°С неменше 2 годин. Мутні та з осадом розчини не використовують. Для введення препарату необхідно застосовувати окрему інфузійну систему.Після введення препарату щеплення проти кору й епідемічного паротиту проводять не раніше, ніжчерез 3 місяці. Після вакцинації проти цих інфекцій препарат варто вводити не раніше, ніж через 2тижні; у разі потреби застосування Біовен моно раніше цього терміну вакцинацію проти кору абоепідемічного паротиту варто повторити. Щеплення проти інших інфекцій можуть бути проведені вбудь-які терміни до або після введення препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Лікування препаратом можна поєднувати ззастосуванням інших лікарських засобів.

Передозування.

Не вивчалась.

Умови зберігання.

Зберігають у сухому, захищеному від світла місці, при температурі від 2 до8ºС Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності.

2 роки.

Умови відпуску.

За рецептом.

Пакування.

По 25 мл, 50 мл або 100 мл у пляшці. По 1 пляшці у пачці.

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Количество в упаковке Недоступний
Форма товару Жидкость
Виробник Биофарма ЗАО (Украина, Киев)
Головний медикамент Ні
код моріону 76192
Відгуки
Напишіть власний відгук
Відмінити
УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ТІЛЬКИ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Новинки
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення