Біовен Mоно рідина 50 мл

КОД: 27382
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

  Біовен Mоно рідина 50 мл

  1228,84 грн.

  Доступность: Есть в наличии

  Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
 2. Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
  Доставка
  • Доставка Кур'єром
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштой
  При сумі замовлення від 100грн. доставка здійснюється безплатно
  Міста безплатной доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro


 • add.ua-Биофарма ЗАО (Украина, Киев)-Біовен Mоно рідина 50 мл-02
1228,84 грн.

Наявність: Є в наявності

Кількість
Замовити в один клік
 • Головний медикамент: Ні
 • Виробник: Биофарма ЗАО (Украина, Киев)
 • Форма товару: Жидкость
 • Реєстраційне посвідчення: UA/14526/01/01
Інструкція

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування лікарського засобу


БІОВЕН МОНО®

(BIOVENUM MONO®)


Склад:

діюча речовина: діюча речовина: Human normal immunoglobulin for intravenous administration;

1 мл препарату містить імунологічно активної білкової фракції імуноглобуліну G 0 05 г;

допоміжна речовина: мальтози моногідрат.


Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора або злегка опалесціююча безбарвна або злегка жовтуватого кольору рідина.


Фармакотерапевтична група. Імуноглобулін людини нормальний для внутрішньовенного введення. Код АТХ J06B A02.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Препарат є імунологічно активною білковою фракцією (IgG) яка виділена з плазми крові людини очищена та концентрована методом фракціонування етиловим спиртом.

Діючим компонентом препарату є антитіла що володіють специфічною активністю проти різних збудників захворювань – вірусів і бактерій у тому числі гепатиту А і В герпесу вітряної віспи грипу кору паротиту поліомієліту краснухи коклюшу стафілокока кишкової палички пневмокока. Також володіє неспецифічною активністю – підвищує резистентність організму.

Антикомплементарні властивості відсутні оскільки виділені імуноглобуліни очищені від агрегованих білків і домішок.

Препарат є імунологічно активною білковою фракцією що виділена з сироватки або плазми крові людини перевірених на відсутність антитіл до ВІЛ-1

ВІЛ-2 до вірусу гепатиту С та поверхневого антигену вірусу гепатиту В очищеною та концентрованою методом фракціонування спиртоводними осадниками яка пройшла стадію вірусної інактивації сольвент-детергентним методом.

Фармакокінетика.

Після внутрішньовенного введення біодоступність нормального імуноглобуліну людини у кровообігу реципієнта є негайною та повною. Він швидко розподіляється  між плазмою та екстраваскулярною рідиною після приблизно 3-5 днів досягається рівновага між інтра- та екстраваскулярним просторами.

Нормальний імуноглобулін людини має період напіввиведення  приблизно 40 днів. Цей період напіввиведення може відрізнятися у кожного окремого пацієнта особливо при первинному імунодефіциті. Та комплекси розпадаються у клітинах ретикулоендотеліальної системи


Клінічні характеристики.

Показання.

Замісна терапія

Ø  Синдроми первинного імунодефіциту такі як:

·         вроджена агамаглобулінемія і гіпогаммаглобулінемія;

·         загальний варіабельний імунодефіцит;

·         тяжкий комбінований імунодефіцит;

·         синдром Віскотта-Олдрича;

·         транзиторна гіпогаммаглобулінемія у дітей.

Ø  Синдроми вторинного імунодифіциту такі як:

·         тяжкі рецидивуючі бактеріальні інфекції у дітей з ВІЛ/СНІД;

·         цитопенії різного ґенезу (гострий та хронічний лейкоз апластична анемія стан після терапії цитостатиками);

·         тяжкі форми бактеріально-токсичних та вірусних інфекцій у дорослих та дітей (включаючи хірургічні ускладнення що супроводжуються бактеріємією і септикопіємічними станами та при підготовці хірургічних хворих до операції);

·         профілактика та лікування інфекцій у недоношених дітей із малою масою тіла при народженні.

Імуномодулююча терапія:

·        ідіопатична тромбоцитопенічна пурпура;

·         синдром Гієна-Барре;

·        синдром Кавасакі;

·        хронічна запальна нейропатія (що демієлінізує);

·        загальна міопатія;

·        гранулематоз Вегенера;

·        дерматоміозит;

·        системні захворювання сполучної тканини (ревматоїдний артрит).


Протипоказання. Гіперчутливість до будь-якого з компонентів препарату. Гіперчутливість до гомологічних імуноглобулінів особливо у дуже рідкісних  випадках дефіциту IgA коли пацієнт має антитіла до IgA. Введення імуноглобуліну протипоказане особам які мають у анамнезі тяжкі алергічні реакції на введення білкових препаратів крові людини. Хворим які страждають на алергічні захворювання або мають схильність до алергічних реакцій при введенні імуноглобуліну та в наступні 8 діб рекомендуються антигістамінні засоби. Особам які страждають на імунопатологічні системні захворювання (імунні хвороби крові колагеноз нефрит) препарат призначати після консультації з відповідним спеціалістом. У період загострення алергічного процесу введення препарату проводиться після висновку алерголога за життєвими показаннями.


Особливі заходи безпеки.

Препарат Біовен моно® застосовувати лише в умовах стаціонару при дотриманні правил асептики. Перед введенням флакони витримувати при температурі (20±2) °С не менше 2 годин.

Розчин має бути прозорий або злегка опалесціюючий безбарвний або злегка жовтуватий.
Не використовувати мутні розчини або такі що мають осад.

Для введення препарату необхідно застосовувати окрему інфузійну систему.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Лікування препаратом можна поєднувати з застосуванням інших лікарських засобів.

Живі ослаблені вірусні вакцини

Введення імуноглобулінів може зменшувати протягом періоду від 6 тижнів та до 3 місяців ефективність живих ослаблених (атенуйрованих) вірусних вакцин проти кору краснухи епідемічного паротиту та вітряної віспи. Після введення даного препарату перед вакцинацією живими ослабленими вірусними вакцинами має пройти 3 місяці. У разі вакцинації проти кору  це ослаблення ефективності вакцини може тривати до 1 року. Тому у пацієнтів яким вводять вакцину проти кору слід перевіряти статус антитіл.

Після вакцинації проти цих інфекцій препарат варто вводити не раніше ніж через 2 тижні; у разі потреби застосування Біовен моно® раніше цього терміну вакцинацію проти кору або епідемічного паротиту варто повторити. Щеплення проти інших інфекцій можуть бути проведені в будь-які терміни до або після введення препарату.


Вплив на результати серологічних тестів

Після ін’єкції імуноглобуліну тимчасове підвищення у  крові рівня різних антитіл які передаються пасивно може призвести  до помилкових позитивних результатів серологічних аналізів.

Пасивна передача антитіл до еритроцитарних антигенів наприклад A B або D може впливати на деякі серологічні тести визначення алоантитіл до еритроцитів (наприклад на тест Кумбса) кількість ретикулоцитів та гаптоглобін.

Визначення  глюкози у крові

Деякі типи систем для визначення  глюкози у крові (наприклад такі що грунтуються на глюкозо-дегідрогеназо-піролохінолінхіноновому (GDH-PQQ) або глюкозо-оксидоредуктазовому методах) помилково можуть інтерпретувати мальтозу яка міститься у препараті як глюкозу. Це може призводити до помилкового визначення  підвищених рівнів глюкози та отже до невірного призначення інсуліну в результаті чого можлива загрозлива для життя гіпоглікемія. Окрім цього справжня гіпоглікемія що потребує терапії може залишитися без лікування у разі якщо гіпоглікемічний стан замаскований помилково визначеним підвищеним рівнем  глюкози.

Таким чином при введенні препарату Біовен моно® або інших препаратів для парентерального введення які містять мальтозу вимірювання глюкози крові потрібно проводити глюкозо-специфічним методом.

Інформацію щодо використання систем для визначення рівня глюкози в крові включаючи тестсмужки слід ретельно аналізувати щодо відповідності системи препаратам для парентерального введення які містять мальтозу У разі існування будьякої невпевненості слід звернутися до виробника тестсистем за інформацією про відповідність системи парентеральним препаратам які містять мальтозу


Особливості застосування.

Застереження щодо введення препарату

Деякі тяжкі побічні реакції можуть бути пов'язані зі швидкістю інфузії. Слід суворо дотримуватися рекомендованої швидкості інфузії. Потрібно уважно контролювати стан пацієнта і ретельно стежити за появою будь-яких симптомів протягом усь