Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Тампони o.b. ProComfort Super 16шт
Спеціальна ціна 74,40 ₴ Звичайна ціна 93,00 ₴

Інструкція до препарату Тампони o.b. ProComfort Super 16шт

Інструкція

Тампони o.b. ProComfort Super

o.b. ProComfort забезпечує легке введення та надійний захист завдяки унікальному покриттю SilkTouch, спіралеподібним жолобкам та технології Smooth Technology для більш гладкої поверхні тампона. Тампони o.b. ProComfort Super чудово підходять для днів з середньою та сильною інтенсивністю виділень.

Тампони o.b. ProComfor створені з використанням Smooth Technology та шовковистого покриття SilkTouc для найбільш гладкої поверхні тампона і легкого введення серед усіх тампонів o.b. . Завдяки цьому їх легко і комфортно використовувати навіть при малій інтенсивності виділень або якщо Ви тільки починаєте користуватися тампонами.

Як o.b. procomfort забезпечують екстра комфорт та надійний захист?

o.b. ProComfort з унікальним м’яким покриттям SilkTouch мають гладку поверхню для легкого введення та виймання тампона та оптимального комфорту.
Smooth Technology – це найновіше покращення для ще більш гладенької поверхні тампона.
Спіралеподібдні жолобки забезпечують надійний захист: рідина спрямовується безпосередньо всередину тампона.

Чому procomfort- кращий вибір для мене?

o.b. ProComfort забезпечують легке введення та виймання. o.b. ProComfort зі ступенем поглинання Mini особливо рекомендується для тих, хто тільки починає користуватися тампонами, а також для днів з малою інтенсивністю виділень.

Якщо ви тільки починаєте користуватися тампонами, кращим вибором для Вас стануть o.b. ProComfort Mini, адже їх використовувати дуже просто. Вони маленькі, мають потоншений кінчик і шовковисте покриття SilkTouch.

o.b. ProComfort Mini чудово підійдуть у разі, якщо Ви з донькою обираєте тампони для першого використання.

Який продукт з лінійки procomfort підійде саме мені?

o.b. ProComfort доступний із різними ступенями поглинання, щоб забезпечити надійний захист відповідно до інтенсивності Ваших виділень.

Застосування

1) Вимий руки. Розірви захисну оболонку, щоб витягти безапплікаторний тампон.
2) Потягни внутрішню трубочку аплікатора з зовні на себе до характерного «кліка» (див. Схему), щоб подовжити аплікатор тампона до його повного розміру.
3) Великим і середнім пальцем візьми аплікатор за зовнішню трубочку і розташуй закруглений кінець аплікатора біля входу в піхву
4) Обережно розсунь статеві губи пальцями вільної руки. Вагінальне отвір розташований між отвором сечовипускального каналу і анальним отвором.
5) Обережно введи верхню частину аплікатора в піхву під нахилом, поки пальці не торкнуться тіла.
6) Вказівним пальцем введи внутрішню трубочку аплікатора в зовнішнє. Тепер тампон знаходиться в правильному положенні, так, що ти його не відчуваєш
7) Видали апплікаторні трубочки. Нитка повернення тампона повинна залишатися зовні. Переконайся, що ти видалила обидві трубочки аплікатора, потім викинь їх (не змивати аплікатор в каналізацію, оскільки він пластиковий) і вимий руки.

Склад

вбираюче віскозне волокно, шовковисте покриття, шнур з поліестеру.

Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку