Урологічні труси для чоловіків

1 елемент

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За відгуками
Рейтинг
Акційні
За відгуками
Фільтр
12 24 30
на сторінці
  Труси урологічні Depend чоловічі L/XL 9x6
  Труси урологічні Depend чоловічі L/XL 9x6
  ...
  Детальніше
 1. Труси урологічні Depend чоловічі L/XL 9x6
  Упаковка В наявності
  177,90 ₴

1 елемент

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За відгуками
Рейтинг
Акційні
За відгуками
Фільтр
12 24 30
на сторінці
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 04.05.2022
Провірено

Урологічні труси для чоловіків - це спеціальний гігієнічний засіб, який використовується при проблемі нетримання сечі. Завдяки шару, що вбирає, білизна поглинає вологу і виключає протікання. 

Труси урологічні чоловічі: переваги білизни

Нетримання сечі – поширена проблема, про яку не кожен готовий говорити. Більшість пацієнтів шукає засіб, який дозволить забути про захворювання та не привертатиме увагу. Деякі використовують урологічні прокладки , які потрібно регулярно міняти, інші вибирають білизну. Цей варіант більше підходить людям із середньою та тяжкою стадією розвитку хвороби.

Урологічні труси купити варто заради цілого ряду переваг:

 • зручна форма;
 • швидке вбирання;
 • тривале утримання вологи;
 • захист від протікання;
 • блокування запаху.

Спеціальна білизна поєднує якості, які необхідні для комфортного життя з проблемою нетримання. На вигляд це прості труси, які щільно прилягають до тіла. Вони непомітні під одягом, тому носити їх можна з улюбленими джинсами, штанями, шортами. Їх необов'язково приховувати за широким та безформним одягом.

Швидко вбирає вологу. Вона рівномірно поширюється поверхнею, тому не завдає незручностей. Матеріал надійно утримує рідину усередині, не допускаючи поширення неприємного запаху. Краї трусів прилягають до тіла, що є додатковим захистом від протікання.

Гігієнічні труси можуть використовуватися як засоби догляду за хворими під час хвороби або реабілітації. Вони ефективні також для пацієнтів похилого віку, у яких проблема нетримання обумовлена ​​віком. У будь-якому випадку спеціальна білизна дає чоловікові впевненість у собі та забезпечує комфорт на цілий день. Після використання білизна підлягає пранню з дезінфікуючими засобами. Потім його можна використати знову. 

Урологічні труси для чоловіків: купити в аптеці

Чоловічі урологічні труси купити в «Аптеці Доброго Дня» можна у будь-який час. У нашому каталозі є білизна різних виробників, моделі різних розмірів. Їх шиють із натуральних матеріалів, які забезпечують комфорт протягом цілого дня. Це сертифіковані товари, тому використовувати їх безпечно. 

Комплект білизни можна замовити з доставкою по Україні або самостійно забрати в наших аптеках. Вас приємно здивують ціни та якість товару, оперативна доставка та зручна оплата. Якісна білизна допоможе забути про дискомфорт і знову насолоджуватися життям. Замовляйте медичні товари в нашій аптеці та користуйтеся програмою лояльності.

Зверніть увагу
Сайт add.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникають в результаті використання користувачами інформації, розміщеної на сайті.