Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Набір флаконів-олівців антисептичних (йод, брильянтовий зелений, перекис водню)
50,00 ₴
Ленчін Віталий Миколайович ФОП (Україна, Харків)
Код товару:
208601
У список

Набір флаконів-олівців антисептичних (йод, брильянтовий зелений, перекис водню)

Ленчін Віталий Миколайович ФОП (Україна, Харків)
Немає в наявності
50,00 ₴
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям можнаможна
 • ВагітнимВагітним можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я вагітних жінок і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я годуючих жінок і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Ленчін Віталий Миколайович ФОП (Україна, Харків)
Форма товару Набір
шт. 1
Штрих-код 4820163660080
Кількість в упаковці 3
код моріону 465562
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 02.12.2022
Провірено
Інструкція

Набір флаконів-олівців антисептичних (йод, діамантовий зелений, перекис водню) інструкція по застосуванню

Набір флаконів-олівців антисептичних ліколів (перекис водню, йод, діамантовий зелений) призначений для дезінфекції як в медичних закладах так і в домашніх умовах.

Діамантовий зелений є високоактивним та швидкодіючим антисептиком. Активний щодо грампозитивних бактерій. Високу чутливість до діамантового зеленого виявляє дифтерійна паличка.

Не чинить дратівливої дії.

Перекис водню - антисептичний та дезінфікуючий засіб, який при контакті з пошкодженою шкірою та слизовими оболонками сприяє вивільненню активного кисню, який очищає пошкоджену поверхню шкірного покриву. При застосуванні препарату відбувається тимчасове зменшення кількості мікроорганізмів.

Йод - антисептичний засіб, який має антисептичну, підсушуючу властивість і має противірусний, антимікробний та антигрибковий ефект. При обробці ран, садна виникає короткочасне відчуття печіння, яке проходить самостійно.

Засіб зручний при активному відпочинку, а також екстремальних ситуаціях.

Спосіб застосування

Зняти ковпачок та нанести засіб на поверхню ураженої ділянки шкіри.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку