Програма Підтримки Пацієнтів, метою якої є сприяння наміру пацієнтів дотримуватися схеми і курсу терапії, призначеної лікарем
на варті вашого здоров’я
РАЗОМ
0 800 50 13 38
РАЗОМ - це Програма Підтримки Пацієнтів, метою якої є сприяння наміру пацієнтів дотримуватися схеми і курсу терапії, призначеної лікарем.
Програма Підтримки Пацієнтів РАЗОМ дозволяє отримати персональну 30% знижку будь-якому пацієнтові, якому лікар призначив препарат, включений до Програми. Знижка надається на покупку з 1-ї по 9-у упаковки.
Програма Підтримки Пацієнтів РАЗОМ створена з ініціативи медичних Асоціацій: Української Гастроентерологічної Асоціації, Української Асоціації Сімейної Медицини та Асоціації Інфекціоністів України.
Програма Підтримки Пацієнтів РАЗОМ діє на всій території України (за винятком тимчасово окупованих територій і зони АТО)
Участь у Програмі Підтримки Пацієнтів РАЗОМ безкоштовна.
Право на участь у Програмі підтримки пацієнтів "РАЗОМ" має будь-який пацієнт, якому лікар призначив препарат Програми за рецептом. Неактивована картка видається лікарем або провізором в аптеці, яка приймає участь у Програмі, для особистого використання і не підлягає передачі третім особам. Активація картки пацієнта відбувається під час першої покупки препарату в аптеці-учасниці Програми.
з першої по дев’яту упаковку
-30%