Флуімуцил 600 мг таблетки №10

КОД: 121644
  Доставка
  • Доставка Кур'єром - Київ
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  • Доставка УкрПоштою безкоштовно
  • Оплата та доставка
  Міста доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
 • add.ua-Zambon Group (Італія)-Флуімуцил 600 мг таблетки №10-00

Наявність:Відсутній на складі

Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: Zambon Group (Італія)
 • Форма товару: Таблетки
 • Реєстраційне посвідчення: UA/3083/01/01
Zambon Group (Италия)
  Інструкція

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування лікарського засобу  ФЛУIМУЦИЛ


  Склад:

  діюча речовина: ацетилцистеїн;

  1 таблетка шипуча містить ацетилцистеїну 600 мг;

  допоміжні речовини: кислота лимона безводна натрію гідрокарбонат аспартам (Е 951) ароматизатор лимонний.


  Лікарська форма. Таблетки шипучi.

  Основні фізико-хімічні властивості: білі круглі таблетки з характерним лимонним злегка сірчаним запахом.


  Фармакотерапевтична група. Муколітичні засоби.

  Код АТХR05C B01.


  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  N-ацетил-L-цистеїн (АЦ) чинить виражену муколітичну дію на слизовий і слизисто-гнійний секрети за рахунок деполімеризації мукопротеїнових комплексів і нуклеїнових кислот які надають в'язкості гіаліновому і гнійному компонентам мокротиння та іншим секретам. Додаткові властивості: зниження індукованої гіперплазії мукоцитів підвищення вироблення сурфактанта за рахунок стимуляції пневмоцитів типу II стимуляція активності мукоциліарного апарату що сприяє до поліпшенню мукоциліарного кліренсу.

  N-ацетил-L-цистеїн також чинить пряму антиоксидантну дію за рахунок наявності нуклеофільної вільної тіольної групи (SH) яка здатна безпосередньо взаємодіяти з електрофільними групами окисних радикалів. Особливо цікавий той факт що АЦ запобігає інактивації a-1-антитрипсину - ферменту якій інгібує еластазу хлорноватистою кислотою (HOCl) - сильним окислювачем що виробляється мієлопероксидазою активних фагоцитів.

  Крім того молекулярна структура АЦ дає йому можливість легко проникати через клітинні мембрани. Усередині клітини АЦ деацетилюється з утворенням L-цистеїну незамінної амінокислоти для синтезу глютатіону. На додаток до цього АЦ який є прекурсором глютатіону проявляє непрямий антиоксидантний ефект. Глютатіон є високоактивним трипептидом поширеним в різних тканинах тварин і незамінним для збереження функціональної здатності клітини і її морфологічної цілісності. Фактично він є частиною найбільш важливого внутрішньоклітинного механізму захисту від окисних радикалів як екзо- так і ендогенних і деяких цитотоксичних речовин включаючи парацетамол.

  Парацетамол чинить цитотоксичну дію шляхом прогресуючого зниження вмісту глютатіону. АЦ відіграє першорядну роль у збереженні адекватних рівнів глютатiону таким чином посилюючи клітинний захист. Внаслідок цього АЦ являє собою специфічний антидот при отруєнні парацетамолом.

  У хворих на ХОЗЛ прийом 1200 мг АЦ на день протягом 6 тижнів призводив до значного підвищення об'єму вдиху і ФЖЄЛ (форсована життєва ємність легень) можливо внаслідок зменшення повітряного захоплення.

  У хворих з ідіопатичним фіброзом легенiв (ІФЛ) застосування ацетилцистеїну перорально по 600 мг 3 рази на день протягом одного року в поєднанні зі стандартною терапією ІФЛ (преднізолон і азатіоприн) сприяло збереженню життєвої ємності легенiв (ЖЄЛ) і дифузної здатності легенiв виміряної методом одиночного вдиху окису вуглецю.

  У формі інгаляційної терапії протягом одного року АЦ сприяв зниженню інтенсивності прогресування захворювання у хворих з ІФЛ.

  При застосуванні в дуже високих дозах (до 3000 мг щодня протягом 4 тижнів) хворим на муковісцидоз АЦ не чинив значної токсичної дії.

  Антиоксидантна ефективність АЦ пов'язана з вираженим зниженням активності еластази в мокроті що є найзначнішим показником функції легенiв у хворих на муковісцидоз.   Окрім цього на тлі лікування відзначалося зниження кількості нейтрофілів в дихальних шляхах а також числа нейтрофілів активно виділяють багаті еластазою гранули.

  Фармакокінетика.

  Абсорбція

  У людини після перорального прийому ацетилцистеїн повністю абсорбується. Через метаболізм в стінках кишечнику і ефект першого проходження біодоступність ацетилцистеїну при пероральному прийомі дуже низька (приблизно 10%). Для різних лікарських форм відмінностей не виявлено. У хворих з різними дихальними і серцевими захворюваннями максимальна концентрація АЦ в плазмі крові досягається через 1-3 години після прийому і залишається високою протягом 24 годин.

  Розподіл

  Ацетилцистеїн розподіляється в організмі як у незміненому вигляді (20%) так і у вигляді метаболітів (активних) (80%) при цьому переважно він виявляється в печінці нирках легенях і бронхіальному секреті. Об'єм розподілу АЦ від 0 33 до 0 47 л/кг. Зв'язування з білками плазми крові становить близько 50% через 4 години після прийому і зменшується до 20% через 12 годин.

  Метаболізм і виведення

  Після перорального прийому АЦ швидко і екстенсивно метаболізується в стінках кишечнику і печінки. Утворений метаболіт цистеїн розглядають як активний. Далі ацетилцистеїн і цистеїн метаболізуються одним і тим же шляхом. Близько 30% дози виводиться нирками. Т1/2 АЦ становить 6 25 години.


  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Лікування гострих та хронiчних захворювань бронхолегеневої системи що супроводжуються пiдвищеним утворенням мокротиння.

  Передозування парацетамолом.


  Протипоказання.

  Відома гіперчутливість до ацетилцистеїну або будь-якої з допоміжних речовин.

  Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у стадії загострення кровохаркання легенева кровотеча.


  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Дослідження взаємодії проводилися тільки за участю дорослих.

  Застосування разом з ацетилцистеїном протикашльових засобів може посилити застій мокротиння через пригнічення кашльового рефлексу.

  Активоване вугілля знижує ефективність ацетилцистеїну.

  При одночасному застосуванні з такими антибіотиками як тетрацикліни (за винятком доксицикліну) ампіцилін амфотерицин В цефалоспорини аміноглікозиди можлива їх взаємодія з тіоловою групою ацетилцистеїну що призводить до зниження активності обох препаратів. Тому інтервал між застосуванням цих препаратів має становити не менше 2-х годин. Це не стосується цефіксиму та лоракарбефу.

  При одночасному прийомі нітрогліцерину і ацетилцистеїну виявлені значні гіпотензія і розширення скроневої артерії. При необхідності одночасного застосування нітрогліцерину і ацетилцистеїну у пацієнтів слід контролювати гіпотензію яка може мати тяжкий характер і слід попередити їх про можливість виникнення головних болів.

  Ацетилцистеїн може бути донором цистеїну та підвищувати рівень глутатіону який сприяє детоксикації вільних радикалів кисню та певних токсичних речовин в організмі.

  Вплив на лабораторні дослідження

  Ацетилцистеїн може впливати на колориметричне дослідження саліцилатів та на визначення кетонових тіл в сечi.


  Особливості застосування.

  Пацієнти хворi на бронхіальну астму повинні знаходитися під строгим контролем під час лікування через можливий розвиток бронхоспазму. У разі виникнення бронхоспазму лікування ацетилцистеїном слід негайно припинити.

  Рекомендується з обережністю приймати препарат пацієнтам із виразкою шлунка та дванадцятипалої кишки в анамнезі особливо у разі супутнього прийому iнших лікарських засобів що подразнюють слизову оболонку шлунка.

  Пацієнтам із захворюваннями печінки або нирок ацетилцистеїн слід призначати з обережністю для уникнення накопичення азотовмісних речовин в організмі.

  Ацетилцистеїн впливає на метаболізм гістаміну тому не слід призначати довготривалу терапію пацієнтам з непереносимістю гістаміну оскільки це може призвести до появи симптомів непереносимості (головний біль вазомоторний риніт свербіж).

  Застосування ацетилцистеїну головним чином на початку лікування може  спричинити розрідження бронхіального секрету і збільшити його об'єм. Якщо пацієнт не здатний ефективно відкашлювати мокротиння необхідні постуральний дренаж і бронхоаспірація.

  Легкий сірчаний запах не є ознакою зміни препарату а є специфічним для дiючої речовини.

  Муколітичні засоби можуть викликати бронхіальну обструкцію у дітей віком до 2 років. Внаслідок фізіологічних особливостей дихальної системи у дітей  цієї вікової групи здатність очищення секреції дихальних шляхів обмежена. Тому муколiтики не слід застосовувати дітям віком до 2 років

  Флуімуцил містить аспартам джерело фенілаланіну. Це необхідно враховувати пацієнтам з фенілкетонурєю.

  Разова доза Флуімуцилу таблеток шипучих по 600 мг містить 6 82 ммоль (156 74 мг) натрію. Це необхідно враховувати пацієнтам які дотримуються дієти з контролем споживання натрiю.


  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Вагітність

  Клінічні дані про застосування ацетилцистеїну вагітним жінкам обмежені. Дослідження на тваринах не виявили прямих чи непрямих негативних впливів на вагітність ембріо-фетальний розвиток пологи та постнатальний розвиток.

  Годування груддю

  Інформація про проникнення в грудне молоко відсутня.

  Приймати препарат під час вагітності та годування груддю слід тільки після ретельної оцінки співвідношення користь/ризик.


  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Немає підтвердження що ацетилцистеїн впливає на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами.


  Спосіб застосування та дози.

  Дорослі та діти вiком вiд 12 років

  Таблетку шипучу 600 мг розчиняють у 1/3 склянці води та приймають 1 раз на день.

  Тривалість курсу лікування лікар визначає індивідуально залежно від характеру захворювання (гостре або хронічне).

  Передозування парацетамолом

  У перші 10 годин після прийому токсичної речовини якнайшвидше приймають Флуімуцил з розрахунку 140 мг/кг далі з розрахунку 70 мг/кг кожні 4 години  протягом 1-3 днів.

  Флуімуцил необхідно прийняти без зволікання відразу ж після приготування розчину.


  Діти.

  Застосовують дітям вiком вiд 12 років.


  Передозування.

  Немає даних про випадки передозування лiкарських форм ацетилцистеїну призначених для прийому внутрішньо.

  Добровольці приймали 11 6 г ацетилцистеїну на день протягом трьох місяців без виникнення будь-яких серйозних побічних ефектів.

  Ацетилцистеїн при прийманні у дозах 500 мг/кг/день не викликає передозування.

  Симптоми.

  Передозування може виявлятися шлунково-кишковими симптомами такими як нудота блювання і діарея.

  Лікування.

  Специфічного антидоту при отруєннi ацетилцистеїном немає терапiя симптоматична.


  Побічні реакцiї.

  Далі представлено небажані реакції після застосування ацетилцистеїну для прийому всередину.


  Клас систем органів

  Побічні реакцiї

  Нечасто (≥1/1000-<1/100)

  Рiдко (≥1/10000-<1/1000)

  Дуже рiдко (<1/10000)

  Невiдомо

  З боку імунної системи

  Гіперчутливість


  Анафілактичний шок анафілак-тичні/анафілак-тоїдні реакції


  З боку крові та лімфатичної системи
  Анемія

  З боку нервової системи

  Головний біль
  З боку органів слуху та лабіринту

  Дзвін у вухах
  З боку серця

  Тахікардія
  З боку судин  Геморагії


  З боку органів грудної клітки та середості-ння


  Бронхоспазм диспное  З боку дихальної системи
  Ринорея

  З боку шлунково-кишкового тракту

  Блювання діарея стоматити абдомінальний біль нудота

  Диспепсія  Неприємний запах з рота

  З боку шкіри і підшкірних тканин

  Кропив'янка висипання набряк Квiнке свербіж  Екзема

  Загальні розлади та порушення у місці введення

  Гіпертермія  Набряк обличчя

  Дослідження

  Зниження артеріального тиску

  У дуже рідкісних випадках у зв'язку з прийомом ацетилцистеїну повідомлялося про тяжкі шкірні реакції таких як наприклад синдром Стівенса-Джонсона і синдром Лайєлла. У більшості випадків як мінімум ще один лікарський засіб може з більшою ймовірністю бути причиною появи шкірно-слизового синдрому. Тому при появі будь-яких нових змін на шкірі або слизових оболонках потрібно звернутися до лікаря і негайно відмінити прийом ацетилцистеїну.

  Відмічались випадки зниження агрегації тромбоцитів але клінічне значення цього не визначено.


  Термін придатності. 3 роки. Не застосовувати пiсля закiнчення термiну придатностi зазначеного на упаковцi.


  Умови зберігання. Не потребує особливих умов зберiгання. Зберігати в мiсцях недоступних для дітей.


  Несумісність.

  При розчиненні ацетилцистеїну необхідно користуватися скляним посудом уникати контакту з металевими та гумовими поверхнями.

  Не рекомендується розчинення в одній склянці ацетилцистеїну з iншими препаратами.


  Упаковка. Таблетки шипучi по 600 мг по 2 таблетки у блістерi по 5 блiстерiв у картоннiй пачцi.


  Категорія відпуску. Без рецепта.


  Виробник. Замбон Світцерланд Лтд. / Zambon Switzerland Ltd.


  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

  Віа Індустріа 13 СН - 6814 Кадемпіно Швейцарія / Via Industria 13 CH – 6814 Cadempino Switzerland.


  Заявник. Замбон С.П.А. / Zambon S.P.A.


  Місцезнаходження заявника.

  Віа Лiлло дел Дука 10 - 20091 Брессо Мiлан Італія / Via Lillo del Duca 10 – 20091 Bresso Milan Italy.

  Наявність в аптеках
  Додаткова інформація

  Додаткова інформація Флуімуцил 600 мг таблетки №10

  Обліковий номер121644
  Форма товаруТаблетки
  ВиробникZambon Group (Італія)
  БрендГематоген
  Реєстраційне посвідченняUA/3083/01/01
  Умови відпускубез рецепта
  Головний медикаментФлуимуцил
  код моріону19147
  Відгуки

  Відгуки Флуімуцил 600 мг таблетки №10

  Як мені оцінити цей продукт? *
  Загальна оцінка :
  * - Поля, обов'язкові для заповнення
  Як замовити

  ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

  • 1. Щоб знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
  • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в кошик».
  • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення»
  • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
  • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
  • 6. Чекайте на sms-повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

  Продукція (косметичні та гігієнічні засоби, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.


  Коли можна забирати замовлення? (самовивезення з аптеки)

  Після отримання смс-підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку було оформлено замовлення.
  Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не було готово - прохання повідомити нам про це за номером телефону: 0 (800) 500-129 або (044) 538-07-37.


  САМОВИВІЗ

  Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону або через сайт. Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

  Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

  Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності.


  Ціна на всі товари актуальна при замовленні на сайті.

  Купити товари представлені на сайті можна в аптеках мережі "Аптека Доброго Дня" в містах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

  Аналоги

  Аналоги Флуімуцил 600 мг таблетки №10

  1. Збіг складу і діючої речовини
  2. add.ua-Salutas Pharma (Німеччина)-АЦЦ Гарячий напій мед лимон 600 мг порошок 3 г пакетики №6-20
   203,20 грн.
  3. add.ua-Salutas Pharma (Німеччина)-АЦЦ-Лонг 600 мг шипучі таблетки №10-20

   АЦЦ-Лонг 600 мг шипучі таблетки №10

   Виробник: Salutas Pharma (Німеччина)

   186,70 грн.
  4. add.ua-Salutas Pharma (Німеччина)-АЦЦ 200 шипучі таблетки №20-20

   АЦЦ 200 шипучі таблетки №20

   Виробник: Salutas Pharma (Німеччина)

   182,90 грн.
  5. add.ua-Salutas Pharma (Німеччина)-АЦЦ Гарячий напій мед лимон 200 мг порошок 3 г пакетики №20-20
   180,50 грн.
  6. add.ua-Salutas Pharma (Німеччина)-АЦЦ-200 порошок в пакетиках №20-20

   АЦЦ-200 порошок в пакетиках №20

   Виробник: Salutas Pharma (Німеччина)

   180,10 грн.
  7. add.ua-Salutas Pharma (Німеччина)-АЦЦ-Лонг лимон 600 мг таблетки шипучі №6-20

   АЦЦ-Лонг лимон 600 мг таблетки шипучі №6

   Виробник: Salutas Pharma (Німеччина)

   161,70 грн.
  8. add.ua-Sandoz Pharmaceuticals (Словенія)-АЦЦ розчин 20 мг/мл флакон 100 мл-20

   АЦЦ- розчин 20 мг/мл флакон 100 мл

   Виробник: Sandoz Pharmaceuticals (Словенія)

   152,70 грн.
  9. add.ua-Salutas Pharma (Німеччина)-АЦЦ 100 порошок для орального розчину 3 г пакетики №20-20
   141,90 грн.
  1. Подібний терапевтичний ефект
  2. add.ua-Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)-Ингамист 100 мг/мл раствор 3 мл ампулы №10-20

   Ингамист 100 мг/мл раствор 3 мл ампулы №10

   Виробник: Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)

   334,30 грн.
  3. add.ua-Stada (Німеччина)-Ацестад 600 мг таблетки шипучі №10-20

   Ацестад 600 мг таблетки шипучі №10

   Виробник: Stada (Німеччина)

   149,70 грн.
  4. add.ua-Vitale-XD (Естонія)-Асиброкс 200 мг шипучі таблетки №20-20

   Асиброкс 200 мг шипучі таблетки №20

   Виробник: Vitale-XD (Естонія)

   145,50 грн.
  5. add.ua-Vitale-XD (Естонія)-Асиброкс 200 мг шипучі таблетки №20-20

   Асиброкс 200 мг шипучі таблетки №20

   Виробник: Vitale-XD (Естонія)

   121,30 грн.
  6. add.ua-Фарма Старт ООО (Украина, Киев)-АЦ-ФС 200 мг таблетки №20-20

   АЦ-ФС 200 мг таблетки №20

   Виробник: Фарма Старт ООО (Украина, Киев)

   79,80 грн.
  7. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Ацетал С 600 мг/3 г порошок для орального розчину 3 г пакетики №10-20
   74,60 грн.
  8. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Ацетал С 200 мг/3 г порошок для орального розчину 3 г пакетики №10-20
   47,00 грн.
  9. add.ua-Vitale-XD (Естонія)-Асиброкс 200 мг шипучі таблетки №24-20

   Асиброкс 200 мг шипучі таблетки №24

   Виробник: Vitale-XD (Естонія)

   Відсутній на складі

  10. add.ua-Vitale-XD (Естонія)-Асиброкс 600 мг шипучі таблетки №12-20

   Асиброкс 600 мг шипучі таблетки №12

   Виробник: Vitale-XD (Естонія)

   Відсутній на складі

  11. add.ua-Астрафарм ТОВ (Україна, Вишневе)-Ацетилцистеїн-Астрафарм 200 мг порошок №10-20

   Ацетилцистеїн-Астрафарм 200 мг порошок №10

   Виробник: Астрафарм ТОВ (Україна, Вишневе)

   Відсутній на складі

  Завантажити повну інструкцію
  УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
  Інші товари