Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Хелікотер капсули №15
483,60 ₴
Perrery Farmaceutici (Італія)
Код товару:
769102
У список

Хелікотер капсули №15

Perrery Farmaceutici (Італія)
Упаковка В наявності
483,60 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 45 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям від 6 роківвід 6 років
 • ВагітнимВагітним з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може надавати підвищений негативний вплив на здоров'я вагітних жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякіими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • Під час лактаціїПід час лактації з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я годуючих жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування даного лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • АлергікамАлергікам не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я алергіків і, відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Perrery Farmaceutici (Італія)
Форма товару Капсули
шт. 1
Штрих-код 8051414670985
Кількість в упаковці 15
Бренд Хелікотер
код моріону 776959
Призначення Для поліпшення функцій ШКТ , Від печії
Температура зберiгання від +5°С до +25°С
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 07.12.2022
Провірено
Інструкція

Хелікотер інструкція по застосуванню

Склад

1 капсула містить:

Активний інгредієнт: PYLOPASS (Lactobacillus reuteri DSM 17648) – 200 мг.

Опис

Хелікотер – новий підхід у лікуванні пацієнтів з інфекцією H. pylori. Хелікотер містить сипучий порошок, отриманий шляхом ферментації та сушіння з розпиленням Lactobacillus reuteri DSM 17648, який має специфічний анти-хелікобактерний ефект. Він специфічно пов'язує та агрегує шлункову бактерію Helicobacter pylori. Завдяки цьому унікальному способу дії Хелікотер допомагає знизити бактеріальне навантаження H. pylori у шлунку. В результаті відбувається необхідне зниження рівня Helicobacter pylori, що допомагає запобігти рецидиву хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту, а також запобігає появі захворювань шлунка та дванадцятипалої кишки.

Переваги

 • Зменшує кількість H. pylori до безпечного рівня;
 • Запобігає небажаним наслідкам ерадикації;
 • Зберігає здоровий баланс мікрофлори у шлунку.

Властивості

Pylopass допомагає знизити бактеріальне навантаження H. pylori у шлунку у цілеспрямованій формі. Він працює, утворюючи коагрегати з H. pylori через свою молекулярну форму, трохи схожу на липучку. Молекули на поверхні Pylopass збігаються за розмірами зі структурами на поверхні H. pylori. Коагрегація залежить від механічного зв'язування цих структур. Після коагрегації він виводиться з організму через травний тракт, тим самим знижуючи рівень H. pylori. Pylopass може протистояти низькому pH шлунка, тому що він використовує механізм, який не залежить від виживання у шлунковому середовищі.

Рекомендації щодо застосування

Хелікотер рекомендується пацієнтам із хронічними шлунково-кишковими захворюваннями, фактором ризику яких є бактерія Helicobacter pylori – ерозивний гастрит, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки.

Хелікотер також може бути рекомендований дорослим та дітям від 6 років для відновлення нормального травлення після діареї, спричиненої інтоксикацією та сезонними гострими кишковими інфекціями.

Спосіб застосування

Хелікотер рекомендується дітям старше 6 років та дорослим – по 1 капсулі 1 раз на день під час їжі.
Дозу можна збільшити за рекомендацією лікаря.

Тривалість лікування, що рекомендується, становить 4 тижні. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватись із лікарем.

Побічна дія

Відсутні відомості про побічні ефекти, пов'язані з використанням цього продукту.

Протипоказання

Індивідуальна нестерпність компонентів.

Застереження

Зберігати у недоступному місці для дітей віком до трьох років. Не перевищувати добову дозу, що рекомендується. Харчові добавки не призначені для заміни різноманітного та збалансованого харчування та здорового способу життя.

Термін придатності діє, якщо продукт правильно зберігається при кімнатній температурі.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці за температури нижче 25 °C. Зберігати у недоступному для дітей місці!

Форма випуску

15 капсул в одному блістері у картонній коробці.

Категорія відпустки

Без рецепта.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку