Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Ембрія фол 100 мг таблетки №150
380,40 ₴
Фармаком ВТФ ТОВ (Україна, Харків)
Код товару:
746996
У список

Ембрія фол 100 мг таблетки №150

Фармаком ВТФ ТОВ (Україна, Харків)
Упаковка В наявності
380,40 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 55 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ВагітнимВагітним можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я вагітних жінок і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я годуючих жінок і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Фармаком ВТФ ТОВ (Україна, Харків)
Форма товару Таблетки
Штрих-код 4820206961778
Склад Вітамини
Кількість в упаковці 150
Бренд Ембрія
Призначення Вітаміни, Для жінок
Температура зберiгання від +5°С до +25°С
Інструкція

Ембрія фол інструкція по застосуванню

Додаткове джерело фолієвої кислоти та йоду, особливо жінкам, які планують вагітність, вагітним та в період лактації.

Склад

L-метилфолат – 208,0 мкг (еквівалентно 200 мкг фолієвої кислоти), фолієва кислота – 200,0 мкг, калію йодид – 262,0 мкг (еквівалентно 200 мкг йоду), допоміжні компоненти.

Опис діючих речовин

L-Метилфолат - найбільш біологічно активна форма фолієвої кислоти, яка може долати гематоенцефалічний бар'єр. Є домінуючою мікронутрієнтною формою фолату, яка циркулює у плазмі крові та бере участь у біологічних процесах. Необхідний для підтримки здоров'я серцево-судинної та нервової систем, а також для правильного клітинного поділу.

Фолієва кислота особливо необхідна на ранньому етапі життя, що зароджується, а також у період росту і розвитку людського плоду. Вона бере участь у кровотворенні, забезпечує білковий обмін речовин, біосинтез РНК та ДНК, що особливо важливо для тканин, що ростуть. Її недолік призводить до накопичення у плазмі крові гомоцистеїну, який є індикатором атеросклеротичних змін. Відсутність дефіциту фолієвої кислоти під час вагітності суттєво знижує ризик виникнення у дитини вроджених вад (у тому числі, дефекту нервової трубки, Spina bifida), гіпотрофії та недоношеності.

Йод необхідний для здорового розвитку мозку дітей під час внутрішньоутробного розвитку та у ранньому віці. Потреби жінок у йоді значно зростають під час вагітності у зв'язку з необхідністю забезпечити його надходження плоду у достатній кількості. Дефіцит йоду може спричинити порушення обміну речовин, як матері, так і дитини, відставання у розумовому та фізичному розвитку дитини.

Необхідність у фолієвій кислоті та йоді значно підвищується в період вагітності та під час годування груддю та не може бути компенсована у достатній кількості за допомогою здорового та повноцінного харчування. Додатковий прийом фолієвої кислоти та йоду дозволяє значно знизити ризик розвитку дефекту нервової трубки, порушення розумового та фізичного розвитку дитини. Тому лікарі-гінекологи, ендокринологи та інші фахівці рекомендують усім жінкам дітородного віку, вагітним та жінкам, які годують грудьми, приймати 400 мкг фолієвої кислоти та 200 мкг йоду щодня (що відповідає 1 таблетці ембріо фол).

Спосіб застосування

Приймати не пізніше ніж за 4 тижні до початку запланованої вагітності по 1 таблетці під час прийому сніданку. Тривалість прийому ЕМБРіФол-мінімум до 12 тижнів вагітності.

Якщо ви приймали контрацептиви, а зараз плануєте вагітність, то прийом ембріо фол необхідно почати відразу після закінчення прийому контрацептивів.

Застереження

Індивідуальна чутливість до компонентів. Особам із захворюваннями щитовидної залози або тим, хто приймає інші препарати йоду за призначенням та під наглядом лікаря.

Енергетична цінність Ккал/100 г: 180 ккал

Харчова (поживна) цінність у 100 г продукту: Білки – 0 г, жири – 0 г, вуглеводи – 45 г.

Форма випуску

Таблетки 0,1 г №90; №150

Термін придатності

36 місяців

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку