Ранопрост 0,4 мг капсули №30

КОД: 123124
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

   Ранопрост 0,4 мг капсули №30

   0,00 грн.

   Доступность:знятий з продажу

   Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
  • Доставка
   • Доставка Кур'єром
   • Самовивіз
   • Доставка Новою поштою
   При сумі замовлення від 300 грн. доставка здійснюється безкоштовно кур'єром
   Міста безкоштовної доставки
   • Київ
   • Одеса
   • Харків
   • Дніпро
   • Львів
   • Івано-Франківськ
   • Вінниця
   • Запоріжжя
   • Кременчук
   • Кривий Ріг
   • Тернопіль
   Оплата
   Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
   Нам довіряють
   • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
   • 100% товарів сертифіковані
   • Термінова доставка по Україні за 24 години
   • Працюємо без вихідних


  • add.ua-Ranbaxy (Індія)-Ранопрост 0,4 мг капсули №30-01

  Наявність:Відсутній на складі

  Ціна дійсна при замовленні на сайті
  • Виробник: Ranbaxy (Індія)
  • Форма товару: Капсули
  • Температура зберігання: не вище +25°С
  • Реєстраційне посвідчення: UA/4497/01/01
  Інструкція

  І Н С Т Р У К Ц І Я

  для медичного застосування препарату

  РАНОПРОСТ

  (RANOPROST)

  Склад:

  діюча речовина: tamsulosine;

  1 капсула містить тамсулозину гідрохлориду 0 4 мг;

  допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна магнію стеарат дисперсія метакрилатного сополімеру (дисперсія кополімеру метакрилової кислоти та етилакрилату (1:1) (30 %) натрію гідроксид триацетин тальк титану діоксин (Е 171).


  Лікарська форма. Капсули.


  Фармакотерапевтична група. Засоби що застосовуютьсяпри доброякісній гіперплазії передміхурової залози. Антагоністи α1-адренергічних рецепторів.

  Код АТС G04C A02.


  Клінічні характеристики.

  Показання.Лікування функціональних розладів з боку нижніх сечовивідних шляхів придоброякісній гіперплазії простати.


  Протипоказання.

  Реакції гіперчутливості включаючи ангіоневротичний набряк Квінке до тамсулозину гідрохлориду або до будь-якої з допоміжних речовин; ортостатична гіпотензія; виражена печінкова недостатність.


  Спосіб застосування та дози.Дорослим приймати по 1 капсулі 1 раз на добу в один і той же час після прийому їжі (після сніданку). Капсулу ковтати цілою не розжовуючи запиваючи 1 склянкою води.

  Тривалість лікування встановлюється індивідуально.

  Порушення функції нирок не вимагає зниження дозування.

  Пацієнти з порушенням функції печінки легкого та середнього ступеня тяжкості також не потребують зниження дозування.


  Побічні реакції.

  Часті побічні ефекти (>1/100 <1/10)

  Розлади з боку ЦНС:  запаморочення.

  З боку статевої системи: ретроградна еякуляція.

  Нечасті (>1/1000 <1/100)

  Розлади з боку ЦНС: головний біль.

  Розлади з боку серцево-судинної системи: відчуття серцебиття постуральна гіпотензія.

  Респіраторно-медіастинальні розлади: риніт.

  Розлади з боку шлунково-кишкового тракту: запор діарея нудота блювання.

  Розлади з боку шкіри та слизових оболонок: висип кропив’янка свербіж.

  Розлади загального характеру: астенія.

  Рідкі (>1/10000 <1/1000 )

  Розлади з боку ЦНС: непритомність.

  Розлади з боку шкіри та слизових оболонок: ангіоневротичний набряк Квінке.

  Дуже рідкі (<1/10000)

  З боку статевої системи: пріапізм.

  Захворювання шкіри та підшкірної клітковини: Cиндром Стівенса-Джонсона.

  Існують спонтанні повідомлення про випадки атріальної фібриляції аритмії тахікардії та диспное у постреєстраційному періоді частота повідомлень та роль тамсулозину у цьому випадку не може бути достовірно встановлена. 

  Описані випадки інтраопераційної нестабільності райдужної оболонки ока (синдром звуженої зіниці) при операції з приводу катаракти і глаукоми у пацієнтів які тривалий час приймали тамсулозин (див. розділ «Особливості застосування»).


  Передозування. У випадку різкого зниження тиску внаслідок передозування слід проводити підтримуючу терапію спрямовану на відновлення нормальної функції серцево-судинної системи (наприклад пацієнт має прийняти горизонтальне положення). У випадку якщо цей захід не діє проводять інфузійну терапію та призначають вазопресорні засоби. Необхідно слідкувати за функцією нирок та проводити загальну підтримуючу терапію. Унаслідок високого ступеня зв’язування тамсулозину з білками плазми проведення гемодіалізу є навряд чи доцільним.

  З метою припинення подальшого всмоктування препарату можна штучно викликати блювання. При передозуванні значної кількості препарату пацієнту необхідно промити шлунок із застосуванням активованого вугілля та низькоосмотичних послаблюючих засобів таких як сульфат натрію.


  Застосування у період вагітності  або годування груддю.

  Даний препарат застосовуютьлише для лікування чоловіків.


  Діти. Препарат не застосовують дітям.


  Особливості застосування.

  Нестабільність райдужної оболонки ока (синдром звуженої зіниці) пов’язана з блокуванням α1-рецепотрів під час хірургічного втручання з приводу видалення катаракти і глаукоми відзначалась у деяких пацієнтів які приймали або приймають тамсулозин. З цієї причини пацієнтам яким запланована операція з видалення катаракти і глаукоми не рекомендується призначати тамсулозин.

  Як правило за 1-2 тижні перед проведенням операції з приводу  видалення катаракти і глаукоми рекомендується припинити лікування тамсулозином. Проте доцільність та терміни припинення лікування тамсулозином на сьогоднішній день точно не встановлені.

  При підготовці до операції хірурги-офтальмологи мають дізнатися чи приймав (або приймає) пацієнт тамсулозин з метою попередження можливих ускладнень пов’язаних з нестабільністю райдужної оболонки ока.

  Як і при застосуванні інших α1-адреноблокаторів в окремих випадках при застосуванні ОмнікаОкас можливе зниження артеріального тиску що може іноді призвести до втрати свідомості. При появі перших ознак ортостатичної гіпотензії (запаморочення слабкість) пацієнт має прийняти горизонтальне положення до зникнення вищезгаданих симптомів.

  Перед тим як розпочати лікування препаратом Ранопрост слід пройти медичне обстеження з метою виявлення інших супутніх захворювань що можуть спричинити такіж самі симптоми як доброякісна гіперплазія передміхурової залози. Перед початком лікування необхідно провести ректальне обстеження передміхурової залози та при необхідності тест на визначення рівня специфічного антигену передміхурової залози (PSA) до початку та через однакові проміжки часу під час лікування.

  Призначати препарат пацієнтам з тяжкою формою ниркової недостатності (кліренс креатиніну <10 мл/хв) необхідно з особливою обережністю оскільки клінічних досліджень з використанням Ранопрост у таких пацієнтів не проводилося.

  Іноді можливо знайти залишки таблетки у фекаліях.

  Тамсулозину гідрохлорид не слід призначати у комбінації з сильними інгібіторами CYP3A4 пацієнтам з низьким метаболізмом CYP2D6.

  Тамсулозину гідрохлорид слід застосовувати з обережністю у поєднанні з сильними і помірними інгібіторами CYP3A4 (Див.розділ Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій).


  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

  Дослідження впливу препарату на здатність керувати автотранспортом або працювати з механізмами не проводилися. Однак пацієнти мають бути попереджені про можливість виникнення запаморочення.


  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  При одночасному застосуванні тамсулозину гідрохлориду з атенололом еналаприлом ніфедипіном або теофіліном лікарської взаємодії не відзначалося. Одночасне застосування з циметидином підвищує а з фуросемідом знижує концентрацію тамсулозину в плазмі крові але оскільки ці рівні залишаються в межах норми у спеціальній корекції дозування тамсулозину немає потреби.

  У дослідженнях in vitro діазепам пропранолол трихлорметіазид хлормадинон амітриптилін диклофенак глібенкламід симвастатин та варфарин не впливають на вільну фракцію тамсулозину в плазмі крові людини. Подібним чином тамсулозин не змінює рівень вільних фракцій діазепаму пропанололу трихлорметіазиду та хлормадинону в плазмі крові людини.

  Одночасне застосування тамсулозину гідрохлориду з сильними інгібіторами CYP3A4 може призвести до збільшення впливу тамсулозину гідрохлориду. Спільне застосування з кетоконазолом (відомий сильний інгібітор CYP3A4) призводило до збільшення Сmax і AUC до 2 2 і 2 8 відповідно.

  Одночасне застосування тамсулозину гідрохлориду і пароксетину (сильний інгібітор СYP2D6) призводить до збільшення Сmax і AUC до 1 3 і 1 6 відповідно але це не є клінічно значущим.

  Тамсулозину гідрохлорид не слід призначати у комбінації з сильними інгібіторами CYP3A4 у пацієнтів з низьким метаболізмом CYP2D6.

  Тамсулозину гідрохлорид слід застосовувати з обережністю у поєднанні з сильними і помірними інгібіторами CYP3A4.

  Одночасне застосування з іншими α1-адреноблокаторами може посилювати гіпотензивний ефект.


  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка. Ранопрост вибірково і конкурентно блокує постсинаптичні                       α1-адренорецептори зокрема α1A та α1D що знаходяться у гладкій мускулатурі передміхурової залози шийки сечового міхура і простатичної частини уретри. Це призводить до зниження тонусу гладкої мускулатури передміхурової залози шийки сечового міхура і простатичної частини уретри та поліпшення виділення сечі.

  Одночасно зменшуються симптоми обструкції та подразнення пов’язані з доброякісною гіперплазією передміхурової залози (утруднення початку сечовипускання послаблення струменя сечі крапання після закінчення сечовипускання відчуття неповного спорожнення сечового міхура часті позиви до сечовипускання позиви до сечовипускання в нічний час невідкладність сечовипускання).

  Здатність α1A-адреноблокаторів зменшувати артеріальний тиск пов’язана зі зменшенням периферійного опору. Ранопрост у добовій дозі 0 4 мг не спричиняє клінічно значуще зниження системного артеріального тиску (АТ) як у хворих на артеріальну гіпертензію так і у пацієнтів з нормальним початковим АТ.

  Фармакокінетика.

  Абсорбція. Ранопрост являє собою таблетку пролонгованої дії з контрольованим вивільненням на основі матриксу з використанням гелю неіонного типу. Форма Окасу забезпечує тривале та повільне вивільнення тамсулозину що дає експозицію зі слабкими коливаннями протягом 24 годин. Після перорального прийому 57 % тамсулозину абсорбується в кишечнику. Швидкість і розмір абсорбції не залежать від приймання їжі.

  Тамсулозин демонструє лінійну фармакокінетику. Після одноразового прийому Ранопросту натще максимальна концентрація активної речовини у плазмі спостерігається через 6 годин. У рівноважному стані який досягається на четвертий день прийому препарату пік концентрації спостерігається через 4-6 годин незалежно від приймання їжі. Пік концентрації у плазмі підвищується з 6 нг/мл після першого прийому до 11 нг/мл у рівноважному стані.

  Як результат тривалого вивільнення найнижчий рівень концентрації тамсулозину у плазмі становить 40 % максимальної концентрації незалежно від приймання їжі.    

  Розподіл. Зв’язування з білками плазми – 99 %. Об’єм розподілення незначний  до 0 2 л/кг.

  Метаболізм. Тамсулозину гідрохлорид не піддається ефекту першого проходження і повільно метаболізується в печінці з утворенням фармакологічно активних метаболітів що зберігають високу селективність до альфа1-адренорецепторів. Більша частина активної речовини присутня в крові у незміненому вигляді.

  Виведення. Тамсулозину гідрохлорид виводиться нирками 4-6 % дози виділяється у незміненому вигляді. Період напіввиведення тамсулозину при одноразовому прийомі та у рівноважному стані 19 і 15 годин відповідно.


  Фармацевтичні характеристики.

  Основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули з ковпачком коричневого кольору і корпусом помаранчевого кольору розміру «2» з маркуванням «R» на ковпачку і «TSN 400» на корпусі чорним харчовим чорнилом; капсули містять білого або майже білого кольору  гранульований матеріал.


  Термін придатності.

  24 місяці.


  Умови зберігання.

  Зберігати в сухому місці при температурі не вище 25 °С

  Зберігати в недоступному для дітей місці.

  Упаковка.

  По 10 капсул у блістері; по 3 блістери в картонній упаковці.


  Категорія відпуску. За рецептом.


  Виробник.

  «Ранбаксі Лабораторіз Лімітед».


  Місцезнаходження.

  Індастріал Ареа 3 Девас – 455001 Індія.

  Додаткова інформація
  Додаткова інформація
  Кратність3
  Количество в упаковке30
  Форма товаруКапсули
  ВиробникRanbaxy (Індія)
  Реєстраційне посвідченняUA/4497/01/01
  Умови відпускуза рецептом
  Температура зберiганняне вище +25°С
  код моріону83970
  Відгуки
  Напишіть власний відгук
  Як мені оцінити цей продукт? *
  Загальна оцінка :
  Как заказать

  КАК СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ?

  • 1. Что бы найти препарат достаточно ввести в строке поиска первые 3-4 буквы названия товара.
  • 2. Выберите количество упаковок и нажмите на кнопку «Добавить в корзину».
  • 3. После наполнения корзины нужными товарами, нажмите на кнопку «Оформить заказ».
  • 4. Для завершения заказа необходимо заполнить небольшую форму.
  • 5. После заполнения обязательных пунктов, нажмите кнопку «Оформить заказ».
  • 6. Ожидайте Sms - уведомление с номером электронного чека или звонка от оператора.
   
  Продукция (косметические и гигиенических средства, БАДы, товары для детей) нашей интернет-аптеки доставляется покупателю из аптек сети «Аптека Доброго Дня», где она хранится согласно требованиям Госслужбы Украины.

   

  – Когда можно забирать заказ? (самовывоз из аптеки)

   

  После получения смс - подтверждения с номером заказа, Вы можете приходить в аптеку, на которую был оформлен заказ.

  Если же Вы пришли в аптеку и заказ не был готов или не был собран – просьба сообщить нам об этом по телефону

   0 (800) 500-129, (044) 538-07-37.

   

  САМОВЫВОЗ

  Если Вы желаете забрать свой заказ из аптеки самостоятельно, для удобства Вы можете предварительно забронировать его по телефону, либо через сайт. 

  После подтверждения заказа оператором – сразу можно ехать в аптеку.

  Позвонив по телефону горячей линии 0 (800) 500-129 (звонки со стационарных телефонов бесплатные).

  Вы также получите информацию о том, в какой ближайшей аптеке необходимый Вам товар есть в наличии.

   

   

  Завантажити повну інструкцію
  УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
  Переглянуті ліки
  1. Спринцовка Б 1 30 мл

   Поликом ЗАО (Украина, Брошнев)
  2. Молочко Bubchen Sensitive сонцезахисне SPF-30 150 мл

   Бюбхен - Bubchen (Германия)
  3. Гропівірін 500 мг таблетки №20

   Фармак ОАО (Украина, Киев)
  Акции
  Спецпредложения
  Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

  Продовжити покупки
  Оформити замовлення