Респікс Л таблетки №10

КОД: 204475
  Доставка
  • Доставка Кур'єром - Київ
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  • Доставка УкрПоштою безкоштовно
  • Оплата та доставка
  Міста доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
 • add.ua-Evertogen Life Sciences (Індія)-Респікс Л таблетки №10-02

Наявність:Є в наявності

41,30 грн.
Повтор замовлення
Замовлення кожний(і):
Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: Evertogen Life Sciences (Індія)
 • Форма товару: Таблетки
 • Температура зберігання: не вище +25°С
 • Реєстраційне посвідчення: UA/15503/01/01
Evertogen Life Sciences (Индия)
Інструкція

Респікс Л (Respix L) інструкція по застосуванню

Склад

діючі речовини: аmbroxol hydrochloride, loratadine;

1 таблетка містить амброксолу гідрохлориду 60 мг, лоратадину 5 мг;

допоміжні речовини: лактоза моногідрат, крохмаль кукурудзяний, целюлоза мікрокристалічна, повідон, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію крохмаль гліколят.

Лікарська форма

Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості:

плоскі, круглі таблетки, майже білого кольору, з рискою на одній стороні, без оболонки.

Фармакотерапевтична група

Засоби, які застосовують при кашлю та застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби, за винятком комбінованих препаратів, що містять протикашльові засоби.

Код АТХ R05С.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Амброксол.

Амброксол збільшує секрецію залоз дихальних шляхів, посилює виділення легеневого сурфактанта шляхом прямого впливу на пневмоцити ІІ типу в альвеолах та клітинах Клара у бронхіолах, а також стимулює циліарну активність, внаслідок чого полегшується виділення слизу та його виведення (мукоциліарний кліренс).

Активація секреції рідини і збільшення мукоциліарного кліренсу полегшують виведення слизу та полегшують кашель.

Покращення мукоциліарного кліренсу було доведено під час клініко-фармакологічних досліджень.

Дослідження in vitro показали, що амброксол володіє місцевим анестезуючим ефектом. Це може пояснюватися властивостями блокування натрієвих каналів (зв’язування було оборотним і залежним від концентрації).

Також у дослідженнях in vitro було продемонстровано протизапальний ефект амброксолу, пов’язаний зі зменшенням вивільнення цитокінів з крові та тканинним зв’язуванням мононуклеарних і поліморфнонуклеарних клітин.

Застосування амброксолу підвищує концентрацію антибіотиків (амоксициліну, цефуроксиму, еритроміцину та доксицикліну) у бронхолегеневому секреті та у мокротинні.

Лоратадин.

Лоратадин належить до трициклічних селективних блокаторів периферичних Н1-гістамінових рецепторів. При застосуванні у рекомендованій дозі не чинить клінічно значущої седативної та антихолінергічної дії. Протягом тривалого лікування не було виявлено жодних клінічно значущих змін у показниках життєво важливих функцій, результатах лабораторних досліджень, даних фізикального обстеження хворого або в електрокардіограмі. Лоратадин не має значущого впливу на активність Н2-гістамінових рецепторів. Не блокує захоплення норепінефрину та фактично не впливає на серцево-судинну систему та активність водія ритму.

Фармакокінетика.

Амброксол.

Після перорального застосування амброксолу гідрохлорид майже повністю абсорбується з травного тракту. Максимальна концентрація досягається через 1-2,5 години. При пероральному прийомі розподіл амброксолу гідрохлориду з крові до тканин швидкий і виражений, з найвищою концентрацією активної речовини у легенях. Зв’язування з білками плазми становить 85 % (80-90 %). Амброксолу гідрохлорид проникає у цереброспінальну рідину, через плацентарний бар’єр та у грудне молоко.

Внаслідок первинного метаболізму абсолютна біодоступність амброксолу гідрохлоридузменшується на 1/3. Метаболізується у печінці. Близько 90 % амброксолу гідрохлориду виводиться нирками у формі метаболітів, менше 10 % – нирками у незміненому вигляді.

Період напіввиведення з плазми крові становить близько 10 годин. Загальний кліренс знаходиться у межах 660 мл/хв. Нирковий кліренс становить приблизно 83 % від загального.

Не очікується, що діаліз або прискорений діурез буде стимулювати виведення амброксолу гідрохлоридуз огляду на високий ступінь зв’язування з білками, великий об’єм розподілу та повільний перерозподіл з тканин у кров.

Особливі категорії пацієнтів.

У пацієнтів із порушенням функції печінки виведення амброксолу гідрохлориду зменшене, що зумовлює в 1,3-2 рази вищий рівень у плазмі крові. Оскільки терапевтичний діапазон амброксолу гідрохлориду достатньо широкий, змінювати дозування не потрібно.

Вік та стать не мають клінічно значущого впливу на фармакокінетику амброксолу гідрохлориду, тому будь-яка корекція дози не потрібна.

Прийом їжі не впливає на біодоступність амброксолу гідрохлориду.

Лоратадин.

Після перорального застосування лоратадин добре всмоктується з травного тракту та метаболізується під впливом ферментів CYP3A4 та CYP2D6, головним чином у дезлоратадин. Час досягнення максимальної концентрації лоратадину та дезлоратадину в плазмі крові становить 1-1,5 години та 1,5-3,7 години відповідно. Лоратадин та його метаболіт добре зв’язуються з білками плазми. Біодоступність лоратадину та дезлоратадину прямопропорційна дозі. Прийом їжі незначно подовжує час всмоктування лоратадину, але не впливає на клінічний ефект.

Період напіввиведення лоратадину та його метаболіту становив 24 години та 37 годин відповідно та збільшувався залежно від тяжкості захворювання печінки.

Особливі категорії пацієнтів.

Фармакокінетичний профіль лоратадину та його метаболітів у здорових дорослих добровольців порівнюваний з профілем добровольців літнього віку.

У хворих із хронічною нирковою недостатністю значення фармакокінетичних параметрів не збільшувалося порівняно з пацієнтами з нормальною функцією нирок. Період напіввиведення значно не змінювався, а гемодіаліз не впливав на фармакокінетику лоратадину та його метаболітів.

У хворих із алкогольним ураженням печінки спостерігалося підвищення значень фармакокінетичних параметрів лоратадину вдвічі, в той час як фармакокінетичний профіль метаболіту не змінювався порівняно з пацієнтами з нормальною функцією печінки.

Показання

Симптоматична терапія захворювань дихальних шляхів з алергічним компонентом, пов’язаних із порушенням бронхіальної секреції та ослабленням просування слизу.

Протипоказання

Підвищена чутливість до діючих речовин або до інших компонентів препарату.

Дитячий вік до 12 років.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Одночасне застосування амброксолу з алкоголем або іншими інгібіторами центральної нервової системи може призвести до сонливості.

Амброксол метаболізується за допомогою ферментів CYP3A4 та CYP2D6, тому його слід застосувати з обережністю при одночасному застосуванні із засобами, що метаболізуються даними ферментами через можливе посилення побічний реакцій (такими як, циметидин, кетоконазол, хінідин, флуконазол, флуоксетин).

Лоратадин не посилює пригнічувальну дію алкоголю на психомоторні реакції.

Одночасне застосування лоратадину з інгібіторами CYP3A4 або CYP2D6 може призводити до підвищення рівня лоратадину, що, в свою чергу, посилює побічні ефекти.

При одночасному застосуванні лоратадину з кетоконазолом, еритроміцином, циметидином відзначалося підвищення концентрації лоратадину у плазмі крові, але це підвищення ніяк не виявлялося клінічно, у тому числі за даними електрокардіограми.

Одночасне застосування амброксолу із засобами, що пригнічують кашель, може призвести до надмірного накопичення слизу внаслідок пригнічення кашльового рефлексу. Тому така комбінація можлива тільки після ретельної оцінки співвідношення очікуваної користі та можливого ризику від застосування.

Особливості застосування

Усього кілька повідомлень надійшло про тяжкі ураження шкіри: синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла), пов’язані із застосуванням відхаркувальних засобів, таких як амброксол. Здебільшого їх можна було пояснити тяжкістю перебігу основного захворювання і/або одночасним застосуванням іншого препарату. Також на початковій стадії синдрому Стівенса-Джонсона або синдрому Лайєлла у пацієнтів можуть бути неспецифічні, подібні до ознак початку грипу симптоми, такі як пропасниця, ломота, риніт, кашель і біль у горлі. Помилково при таких неспецифічних, подібних до ознак початку грипу симптомах можна застосувати симптоматичне лікування препаратами проти кашлю і застуди. Тому при появі нових уражень шкіри або слизових оболонок слід негайно звернутися за медичною допомогою та припинити лікування амброксолу гідрохлоридом.

Прийом препарату слід припинити не пізніше ніж за 48 годин до проведення шкірних діагностичних алергопроб для запобігання хибним результатам.

При порушенні бронхіальної моторики та посиленій секреції слизу (наприклад, при такому рідкісному захворюванні, як первинна циліарна дискінезія) препарат слід застосовувати з обережністю, оскільки амброксол може посилювати секрецію слизу.

Пацієнтам із порушеною функцією нирок або тяжким ступенем печінкової недостатності слід застосовувати препарат тільки після консультації з лікарем. При застосуванні амброксолу, як і будь-якої діючої речовини, яка метаболізується у печінці, а потім виводиться нирками, відбувається накопичення метаболітів, які утворюються у печінці у пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю.

Препарат містить лактозу, тому його не слід застосовувати людям із рідкісною спадковою непереносимістю галактози, Lapp-лактазною недостатністю або глюкозо-галактозною мальабсорбцєю.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Препарат не рекомендується застосовувати у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Клінічних досліджень впливу амброксолу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами не проводилось.

У клінічних дослідженнях лоратадину не відзначався вплив на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Проте пацієнтів слід проінформувати про дуже рідкісні випадки сонливості, які можуть впливати на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Дорослим і дітям віком від 12 років препарат застосовують у дозі 1 таблетка 2 рази на добу.

Але, враховуючи різну масу тіла у дітей, незалежно від віку доза амброксолу розраховується відповідно до маси тіла і складає 1,2-1,6 мг/кг/добу за два прийоми. Таблетки слід приймати після їжі та запивати достатньою кількістю рідини. Препарат не слід застосовувати довше 4-5 діб без консультації з лікарем. Загалом немає обмежень щодо тривалості застосування, але довготривалу терапію слід проводити під медичним наглядом.

Діти

Препарат застосовують дітям віком від 12 років.

Передозування

При передозуванні лоратадином спостерігались такі симптоми: сонливість, тахікардія та головний біль.

Симптоми, передозування амброксолом відомі з поодиноких повідомлень про передозування та/або випадки помилкового застосування ліків та відповідають відомим побічним реакціям.

Лікування: симптоматична та підтримуюча терапія. Рекомендуються стандартні заходи щодо видалення препарату зі шлунка: промивання шлунка, застосування активованого вугілля. Лоратадин не виводиться шляхом гемодіалізу, також невідомо, чи виводиться лоратадин шляхом перитонеального діалізу.

Побічні реакції

З боку серцево-судинної системи: тахікардія, відчуття серцебиття.

З боку нервової системи: сонливість, головний біль, підвищений апетит, безсоння, запаморочення, судоми, дисгевзія.

З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: ринорея.

З боку травного тракту: нудота, блювання, діарея, абдомінальний біль, диспепсія, закреп, сухість у роті та горлі, слинотеча, гастрит, зниження чутливості у ротовій порожнині.

З боку гепатобіліарної системи: порушення функції печінки.

З боку сечовидільної системи: дизурія.

З боку імунної системи, шкіри та підшкірної клітковини: реакції гіперчутливості, у тому числі висипання, реакції з боку слизових оболонок, кропив’янка, диспное, ангіоневротичний набряк, свербіж, анафілактичні реакції (включаючи анафілактичний шок), еритема, алопеція, тяжкі ураження шкіри: синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла).

Загальні прояви: підвищена втомлюваність, лихоманка.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 10 таблеток у блістері. По 1 або 2 блістери у пачці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Наявність в аптеках
Додаткова інформація

Додаткова інформація Респікс Л таблетки №10

Обліковий номер204475
Форма товаруТаблетки
ВиробникEvertogen Life Sciences (Індія)
Реєстраційне посвідченняUA/15503/01/01
Умови відпускубез рецепта
Температура зберiганняне вище +25°С
код моріону362172
Відгуки

Відгуки Респікс Л таблетки №10

Як мені оцінити цей продукт? *
Загальна оцінка :
* - Поля, обов'язкові для заповнення
Як замовити

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

 • 1. Щоб знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
 • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в кошик».
 • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення»
 • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
 • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
 • 6. Чекайте на sms-повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Продукція (косметичні та гігієнічні засоби, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.


Коли можна забирати замовлення? (самовивезення з аптеки)

Після отримання смс-підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку було оформлено замовлення.
Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не було готово - прохання повідомити нам про це за номером телефону: 0 (800) 500-129 або (044) 538-07-37.


САМОВИВІЗ

Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону або через сайт. Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності.


Ціна на всі товари актуальна при замовленні на сайті.

Купити товари представлені на сайті можна в аптеках мережі "Аптека Доброго Дня" в містах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

Аналоги

Аналоги Респікс Л таблетки №10

 1. Збіг складу і діючої речовини
 2. add.ua-Glenmark (Індія)-Аскоріл таблетки №50-20

  Аскоріл таблетки №50

  Виробник: Glenmark (Індія)

  302,90 грн.
 3. add.ua-Sava Healthcare (Індія)-Пульмобріз порошок саше 2 г №20-20

  Пульмобріз порошок саше 2 г №20

  Виробник: Sava Healthcare (Індія)

  197,50 грн.
 4. add.ua-Glenmark (Індія)-Аскоріл таблетки №20-20

  Аскоріл таблетки №20

  Виробник: Glenmark (Індія)

  139,30 грн.
 5. add.ua-KRKA (Словенія)-Гербіон сироп первоцвіту 150 мл-20

  Гербіон сироп первоцвіту 150 мл

  Виробник: KRKA (Словенія)

  132,90 грн.
 6. add.ua-IVAX Pharmaceuticals (Чехія)-Стоптусин Фіто сироп 100 мл-20

  Стоптусин Фіто сироп 100 мл

  Виробник: IVAX Pharmaceuticals (Чехія)

  117,30 грн.
 7. add.ua-Sava Healthcare (Індія)-Пульмобріз таблетки №20-20

  Пульмобріз таблетки №20

  Виробник: Sava Healthcare (Індія)

  110,80 грн.
 8. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Пектолван Ц сироп 100 мл-20

  Пектолван Ц сироп 100 мл

  Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

  108,00 грн.
 9. add.ua-Mili Healthcare (Велика Британія)-Мілістан від кашлю таблетки №20-20

  Мілістан від кашлю таблетки №20

  Виробник: Mili Healthcare (Велика Британія)

  105,00 грн.
 10. add.ua-Evertogen Life Sciences (Індія)-Респікс таблетки №20-20

  Респікс таблетки №20

  Виробник: Evertogen Life Sciences (Індія)

  103,10 грн.
 11. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Пектолван Фіто екстракт рідкий 50 мл-20

  Пектолван Фіто екстракт рідкий 50 мл

  Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

  97,60 грн.
 12. add.ua-Evertogen Life Sciences (Індія)-Респікс Л таблетки №20-20

  Респікс Л таблетки №20

  Виробник: Evertogen Life Sciences (Індія)

  97,40 грн.
 13. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Пектолван Фіто Ісландский мох 50 мл-20

  Пектолван Фіто Ісландский мох 50 мл

  Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

  Звичайна ціна: 139,83 грн.

  Special Price 83,90 грн.

 14. add.ua-Synmedic (Індія)-Пульмолор таблетки №20-20

  Пульмолор таблетки №20

  Виробник: Synmedic (Індія)

  Звичайна ціна: 139,17 грн.

  Special Price 83,50 грн.

 15. add.ua-Synmedic (Індія)-Пульмолор порошок для приготування суспензії 60 мл-20

  Звичайна ціна: 118,68 грн.

  Special Price 62,90 грн.

 16. add.ua-Галичфарм АООТ (Украина, Львов)-Мукалтин форте з вітаміном С таблетки №20-20

  Мукалтин форте з вітаміном С таблетки №20

  Виробник: Галичфарм АООТ (Украина, Львов)

  56,90 грн.
 17. add.ua-Пульмолор таблетки №10-20
  51,80 грн.
 18. add.ua-Evertogen Life Sciences (Індія)-Респікс таблетки №10-20

  Респікс таблетки №10

  Виробник: Evertogen Life Sciences (Індія)

  49,00 грн.
 19. add.ua-Галичфарм АООТ (Украина, Львов)-Пертусин сироп 100 мл (Галичфарм)-20

  Пертусин сироп 100 мл (Галичфарм)

  Виробник: Галичфарм АООТ (Украина, Львов)

  29,70 грн.
 20. add.ua-Виола ФФ ЗАО (Украина, Запорожье)-Пертусин сироп 200 г-20

  Пертусин сироп 200 г

  Виробник: Виола ФФ ЗАО (Украина, Запорожье)

  28,30 грн.
 21. add.ua-Фитофарм ОАО (Украина, Артемовск)-Суміш для інгаляцій 40 мл-20

  Суміш для інгаляцій 40 мл

  Виробник: Фитофарм ОАО (Украина, Артемовск)

  26,60 грн.
 1. Подібний терапевтичний ефект
 2. add.ua-Bayer Oy (Фінляндія)-Джайдес внутриматочна система з левоноргестрелом 13,5 мг-20
  1821,30 грн.
 3. add.ua-Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)-Ингамист 100 мг/мл раствор 3 мл ампулы №10-20

  Ингамист 100 мг/мл раствор 3 мл ампулы №10

  Виробник: Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)

  312,30 грн.
 4. add.ua-Engelhard Arzneimittel GmbH and Co. KG (Німеччина)-Проспан сироп від кашлю 200 мл-20

  Проспан сироп від кашлю 200 мл

  Виробник: Engelhard Arzneimittel GmbH & Co. KG (Німеччина)

  278,60 грн.
 5. add.ua-Glenmark (Індія)-Аскорил експекторант сироп флакон 200 мл-20
  246,00 грн.
 6. add.ua-Kwizda Pharma (Австрія)-Бронхостоп 85 мг пастилки №20-20

  Бронхостоп 85 мг пастилки №20

  Виробник: Kwizda Pharma (Австрія)

  203,80 грн.
 7. add.ua-Сперко Украина СП ООО (Украина, Винница)-Лангес розчин оральний 50 мг/мл контейнер 200 мл-20

  Лангес розчин оральний 50 мг/мл контейнер 200 мл

  Виробник: Сперко Украина СП ООО (Украина, Винница)

  195,90 грн.
 8. add.ua-Hexal AG (Німеччина)-АЦЦ-200 шипучі таблетки №20-20

  АЦЦ-200 шипучі таблетки №20

  Виробник: Hexal AG (Німеччина)

  188,40 грн.
 9. add.ua-Hexal AG (Німеччина)-АЦЦ 600 мг гарячий напій (гранули/пакетики) №6-20
  187,60 грн.
 10. add.ua-Glenmark (Індія)-Аскоріл експекторант сироп флакон 100 мл-20
  187,50 грн.
 11. add.ua-Salutas Pharma (Німеччина)-АЦЦ-200 порошок в пакетиках №20-20

  АЦЦ-200 порошок в пакетиках №20

  Виробник: Salutas Pharma (Німеччина)

  184,00 грн.
 12. add.ua-Kwizda Pharma (Австрія)-Бронхостоп сироп 120 мл-20

  Бронхостоп сироп 120 мл

  Виробник: Kwizda Pharma (Австрія)

  182,90 грн.
 13. add.ua-Hexal AG (Німеччина)-АЦЦ-200 гарячий напій (гранули/пакетики) №20-20
  179,80 грн.
 14. add.ua-Francia Farmaceutici Industria Farmaco Biologica (Італія)-Респикс спрей 13 мл-20

  Респикс спрей 13 мл

  Виробник: Francia Farmaceutici Industria Farmaco Biologica (Італія)

  178,50 грн.
 15. add.ua-Boehringer Ingelheim (Німеччина)-Лазолван 30 мг/5 мл сироп зі полунично-вершковим смаком 200 мл-20
  176,00 грн.
 16. add.ua-Engelhard Arzneimittel GmbH and Co. KG (Німеччина)-Проспан 26 мг пастилки №20-20

  Проспан 26 мг пастилки №20

  Виробник: Engelhard Arzneimittel GmbH & Co. KG (Німеччина)

  172,90 грн.
 17. add.ua-Engelhard Arzneimittel GmbH and Co. KG (Німеччина)-Проспан сироп від кашлю 100 мл-20

  Проспан сироп від кашлю 100 мл

  Виробник: Engelhard Arzneimittel GmbH & Co. KG (Німеччина)

  167,30 грн.
 18. add.ua-Лекхим-Харьков ЗАО (Украина, Харьков)-Мукосол розчин для інєкцій 7,5 мг/мл 2 мл ампули №10-20

  Мукосол розчин для ін'єкцій 7,5 мг/мл 2 мл ампули №10

  Виробник: Лекхим-Харьков ЗАО (Украина, Харьков)

  164,70 грн.
 19. add.ua-Naturwaren (Німеччина)-Сироп от кашля Др.Тайсса 250 мл-20

  Сироп от кашля Др.Тайсса 250 мл

  Виробник: Naturwaren (Німеччина)

  159,90 грн.
 20. add.ua-Boehringer Ingelheim (Німеччина)-Лазолван 15 мг/2 мл розчин для інгалації 100 мл-20

  Лазолван 15 мг/2 мл розчин для інгалації 100 мл

  Виробник: Boehringer Ingelheim (Німеччина)

  157,20 грн.
 21. add.ua-Vitale-XD (Естонія)-Асиброкс 200 мг шипучі таблетки №20-20

  Асиброкс 200 мг шипучі таблетки №20

  Виробник: Vitale-XD (Естонія)

  152,90 грн.
 1. Аналог в інших формах випуску
 2. add.ua-B. Braun (Німеччина)-Нутрифлекс Ліпід Пері 1250 мл емульсія мішок пластиковий трикамерний №5-20
 3. add.ua-GlaxoSmithKline Export (Велика Британія)-Лейкеран 2 мг таблетки №25-20

  Лейкеран 2 мг таблетки №25

  Виробник: GlaxoSmithKline Export (Велика Британія)

  1950,00 грн.
 4. add.ua-Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)-Медіхронал-Д 28,5 г гранули №21-20

  Медіхронал-Д 28,5 г гранули №21

  Виробник: Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)

  1082,20 грн.
 5. add.ua-Др. Густав Кляйн (Німеччина)-Тазалок краплі для преорального застосування 100 мл №3-20

  Тазалок краплі для преорального застосування 100 мл №3

  Виробник: Др. Густав Кляйн (Німеччина)

  959,20 грн.
 6. add.ua-Heel (Німеччина)-Цель Т ампули №10-20

  Цель Т ампули №10

  Виробник: Heel (Німеччина)

  947,30 грн.
 7. add.ua-Lek (Словенія)-Бронхо-мунал 7 мг капсули №30-20

  Бронхо-мунал 7 мг капсули №30

  Виробник: Lek (Словенія)

  863,30 грн.
 8. add.ua-GlaxoSmithKline (Бельгія)-Твінрикс суспензія для інєкцій 1 доза шприц 1 мл-20
  861,80 грн.
 9. add.ua-Lek (Словенія)-Бронхо-мунал П 3,5 мг капсули №30-20

  Бронхо-мунал П 3,5 мг капсули №30

  Виробник: Lek (Словенія)

  761,20 грн.
 10. add.ua-Abbott Biologicals (Нідерланди)-Фемостон 1 мг+1 мг/10 мг таблетки №56-20

  Фемостон 1 мг+1 мг/10 мг таблетки №56

  Виробник: Abbott Biologicals (Нідерланди)

  714,80 грн.
 11. add.ua-Heel (Німеччина)-Солідаго ампули 2,2 мл №5-20

  Солідаго ампули 2,2 мл №5

  Виробник: Heel (Німеччина)

  676,20 грн.
 12. add.ua-Heel (Німеччина)-Мукоза комплекс ампули №5-20

  Мукоза комплекс ампули №5

  Виробник: Heel (Німеччина)

  673,20 грн.
 13. add.ua-Heel (Німеччина)-Дискус композитум розчин 2,2 мл ампули №5-20
  661,60 грн.
 14. add.ua-Meditop Pharmaceutical (Угорщина)-Мовекс Комфорт таблетки №120-20

  Мовекс Комфорт таблетки №120

  Виробник: Meditop Pharmaceutical (Угорщина)

  640,00 грн.
 15. add.ua-Биолик (Украина, Ладыжин)-Протефлазід краплі 50 мл-20

  Протефлазід краплі 50 мл

  Виробник: Биолик (Украина, Ладыжин)

  627,50 грн.
 16. add.ua-Экофарм ООО (Украина, Киев)-Протефлазід краплі 50 мл-20

  Протефлазід краплі 50 мл

  Виробник: Экофарм ООО (Украина, Киев)

  626,90 грн.
 17. add.ua-Contract Pharmacal Corporation (США)-Терафлекс капсули №120-20

  Терафлекс капсули №120

  Виробник: Contract Pharmacal Corporation (США)

  611,10 грн.
 18. add.ua-Evertogen Life Sciences (Індія)-Протекон таблетки №120-20

  Протекон таблетки №120

  Виробник: Evertogen Life Sciences (Індія)

  603,90 грн.
 19. add.ua-Heel (Німеччина)-Плацента комплект ампули 2, 2 мл №5-20

  Плацента комплект ампули 2, 2 мл №5

  Виробник: Heel (Німеччина)

  572,00 грн.
 20. add.ua-Heel (Німеччина)-Овариум композитум ампули 2, 2 мл №5-20

  Овариум композитум ампули 2, 2 мл №5

  Виробник: Heel (Німеччина)

  571,60 грн.
 21. add.ua-Heel (Німеччина)-Тестіс ампули 2,2 мл №5-20

  Тестіс ампули 2,2 мл №5

  Виробник: Heel (Німеччина)

  566,60 грн.
УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Інші товари