Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Резістин 2 г саше №10
262,90 ₴
Елемент Здоров'я
Код товару:
262030
У список

Резістин 2 г саше №10

Елемент Здоров'я
Упаковка В наявності
262,90 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 45 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Елемент Здоров'я
Форма товару Саше
шт. 1
Штрих-код 4820166190249
Кількість в упаковці 10
Бренд Резістін
код моріону 486283
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

Резістин (Rezistyn) інструкція по застосуванню

Склад:

діюча речовина: 1 саше містить не менше 2x109 КУО/г живих мікробних клітин bacillus subtilis; lactobacillus acidophillus 2x109 КУО/г; Lactobacillus rhamnosus 2x109 КУО/г; -1,8 г.

Склад Резістину підібраний таким чином, що кожна із бактерій його складових має свою унікальну, неповторну властивість.

Живі бактерії bacillus subtilis мають високу антагоністичну активність по відношенню до патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів (стафілококів, ентєробактерій, дріжджеподібних грибів роду Candida), та сприяють нормалізації якісного та кількісного складу кишкової мікрофлори (біфідумбактерій, лакгобацил, кишкової палички), а також характеризуються антивірусною активністю внаслідок синтезу а-2 інтерферону. Антагоністична активність до гноєродної флори у bacillus subtilis найвища серед усіх відомих пробіотичних бактерій.

Лакгобактерїї є типовими представниками нормальної мікрофлори кишківника людини.

Ці мікроорганізми є анаеробами, кінцевим продуктом їх обміну є молочна кислота (лактат), звідки вони і беруть свою назву. Лакгобактерії беруть участь у синтезі низки важливих речовин у просвіті кишківника, в тому числі вітамінів. Вони найбільш чутливі до неспрятливих факторів оточуючого середовища (антибіотики, патогенні бактерії), тому при дисбіотичних станах найчастіше спостерігається саме дефіцит лакгобактєрій. Штамм lactobacillus rhamnosus грає велику роль у щільності міжклітинних контактів ентероцитів і запобігає проникненю патогенних бактерій з просвіту в підслизову основу кишківника.

Біфідобактерії є найчисленнішими представниками нормальної мікрофлори людини. Роль біфідобактерій найбільш важлива у дитячому віці. У немовлят, що годуються грудним молоком їх кількість сягає 99% усієї мікрофлори. Найбільш типовими представниками для людини є bifidobacterium bifidum та bifidobacterium longum (infantis). Остання з них вважається максимально корисною з точки зору участі в обмінних процесах, що проходять в кишківнику людини, перетравленні їжі та формуванні неспецифічної резистентності організму.

Лактулоза в складі Резістину виступає як пребіотик - поживне середовище для лакто- та біфідобактерій.

Вона прицільно прискорює вегетацію саме специфічних для кишечнику людини лакго- і біфідобактерій та підсилює їх антагоністичні властивості по відношенню до конкової та іншої патогенної флори. Також лактулоза нормалізує перистальтику та травлення в кишечнику.

Відгуки користувачів

5.0
1 відгук
5 зірок
100% (1)
4 зірки
0% (0)
3 зірки
0% (0)
2 зірки
0% (0)
1 зірка
0% (0)
 1. Ирина Юрьевна
  27.05.20
  После серьезного заболевания и назначения и курса из трёх антибиотиков думала будет беда с кишечником. Попросила врача назначить препарат посильнее и посовременней, для кишечника, врач выписала Резистин. Я ей бесконечно благодарна, несмотря на антибиотики самочувствие было прекрасное, никаких проблем не возникло. Потом покупала внучке, после кишечной инфекции - замечательный эффект! Очень рекомендую, от души.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку