Амінокапронова кислота 5% 100 мл

КОД: 19423
  Доставка
  • Доставка Кур'єром - Київ
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  • Доставка УкрПоштою безкоштовно
  • Оплата та доставка
  Міста доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
 • add.ua-Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)-Амінокапронова кислота 5% 100 мл-01

Наявність:Є в наявності

51,00 грн.
Повтор замовлення
Замовлення кожний(і):
Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)
 • Форма товару: Розчин
 • Температура зберігання: не вище +25°С
 • Реєстраційне посвідчення: UA/2170/01/01
Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)
Інструкція

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування лікарського засобу


КИСЛОТА АМIНОКАПРОНОВА

 (AMINOCAPROIC ACID)


Склад:

діюча речовина: 1 мл розчину містять кислоти амiнокапронової 50 мг;

допоміжні речовини: натрiю хлорид вода для iн’єкцiй.


Лікарська форма. Розчин для інфузій.

Основні фізико-хімічні властивості: безбарвна прозора рідина.


Фармакотерапевтична група. Антигеморагічні засоби. Iнгiбiтори фiбринолiзу.

Код АТХ В02А А01.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Розчин кислоти амінокапронової чинить гемостатичну антифібринолітичну дію при кровотечах зумовлених підвищеним фібринолізом. Його дія пов'язана з блокадою активаторів плазміногену і частковим пригніченням впливу плазміну. Препарат інгібує також біогенні поліпептиди – кініни. Сприяє стабілізації фібрину та його відкладенню у судинному руслі індукує агрегацію тромбоцитів та еритроцитів.

Амінокапронова кислота чинить антиалергічну противірусну дію посилює детоксикуючу функцію печінки. Вона інгібує протеолітичну активність асоційовану з вірусом грипу. Амінокапронова кислота здійснює гальмуючий вплив на ранні етапи взаємодії вірусу з чутливими клітинами а також пригнічує протеолітичну активність гемаглютиніну. Внаслідок цього не створюється функціонально-активний білок вірусу грипу який забезпечує його інфекційну активність та знижується кількість дочірнього інфекційного вірусу. Амінокапронова кислота не тільки проявляє противірусну активність але також поліпшує деякі клітинні і гуморальні показники специфічного і неспецифічного захисту організму при респіраторних вірусних інфекціях.

Фармакокінетика.

При внутрішньовенному введенні дія проявляється через 15-20 хвилин. Швидко виводиться нирками 40-60 % введеної кількості через 4 години виділяється із сечею. При порушенні видільної функції нирок концентрація кислоти амінокапронової у крові значно зростає.


Клінічні характеристики.

Показання.

Кровотечі   після   хірургічних   операцій   і   різні   патологічні   стани    пов'язані   з підвищенням фібринолітичної активності крові і тканин.

Для запобігання розвитку вторинної гіпофібриногенемії при масивних переливаннях консервованої крові.

Лікування і профілактика грипу та ГРВІ у дітей та дорослих.


Протипоказання.

Підвищена чутливість до препарату. Схильність до тромбозів та тромбоемболічних захворювань; тромбоемболія; коагулопатії внаслідок дифузного внутрішньосудинного зсідання крові; захворювання нирок із порушенням їхньої функції; ниркова недостатність; гематурія; період вагітності пологів та годування груддю; тяжка форма ішемічної хвороби серця. Порушення мозкового кровообігу.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Ефект препарату послаблюють антикоагулянти та антиагреганти прямої і непрямої дії. Спільне застосування з естрогенвмісними контрацептивами фактором згортання крові ІХ підвищує ризик тромбоемболій. Застосовувати з обережністю пацієнтам які приймають ретиноїди (у т.ч. третионін).


Особливості застосування.

При внутрішньовенному введенні необхідний контроль коагулограми особливо при ішемічній хворобі серця після інфаркту міокарда при патологічних процесах у печінці. При гематурії призначення препарату небажано через загрозу виникнення гострої ниркової недостатності. Рекомендовано виключити жирну їжу при лікуванні препаратом.

Застосовувати з обережністю пацієнтам із захворюваннями серця. Якщо є необхідність застосування лікарського засобу пацієнтам із серцевими захворюваннями рекомендовано проводити моніторинг рівня креатинфосфокінази у плазмі крові. Залишок препарату не використовувати.


Застосування у період вагітності або період годування груддю.

Препарат протипоказаний у період вагітності. Недоцільне застосування жінкам з метою профілактики   підвищеної   крововтрати   при   пологах   у   зв'язку   з   можливим виникненням тромбоемболічних ускладнень. У разі необхідності застосування годування груддю слід припинити.


Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

У період лікування слід утримуватися від керування автотранспортом і виконання потенційно небезпечних видів діяльності внаслідок можливих побічних реакцій з боку центральної нервової системи.


Спосіб застосування та дози.

Розчин Кислоти амінокапронової призначати внутрішньо або внутрішньовенно.

Внутрішньо дорослим призначати 5 г (100 мл) препарату потім щогодини по 1 г (20 мл) протягом 8 годин до повної зупинки кровотечі.

При необхідності досягнення швидкого ефекту (гостра гіпофібриногенемія) вводити внутрішньовенно краплинно до 100 мл розчину (5 г) зі швидкістю 50-60 крапель за хвилину протягом 15-30 хвилин. Протягом першої години вводити у дозі 4-5 г а у випадку тривалої кровотечі – до її повної зупинки – вводити щогодинно по 1 г але не більше 8 годин.

При повторній кровотечі введення 5 % розчину повторити.

Діти.

При помірному підвищенні фібринолітичної активності Кислоту Амінокапронову призначати одноразово дітям у дозі 0 05 г/кг маси тіла на добу. Доза залежно від віку становить:

– дітям віком до 1 року: разова – до 2 5 мл добова – 15 мл;

– від 2 до 6 років: разова – 2 5-5 мл добова – 15-30 мл;

– від 7 до 10 років: разова – 5-7 мл добова – 30-45 мл;

– від 11 до 18 років: разова – 7-14 мл добова – 45-90 мл.

При гострих кровотечах дози становлять:

– дітям віком до 1 року: разова – 5 мл добова – 30 мл;

– від 2 до 4 років: разова – 5-7 5 мл добова – 30-45 мл;

– від 5 до 8 років: разова – 7 5 -10 мл добова – 45-60 мл;

– від 9 до 10 років: разова – 15 мл добова – 90 мл;

– від 11 до 14 років: разова – 20 мл добова – 120 мл;

– від 15 до 18 років: разова – 28 мл добова – 160 мл.

Курс лікування – від 3 до 14 днів.

З   метою   профілактики   і   лікування   грипу   та   ГРВІ   препарат   застосовувати перорально та місцево (0 5-1 0 мл у ніс 3-4 рази на добу).

Перорально дітям препарат призначати у дозах:

– дітям віком до 2 років – 1-2 г (20-40 мл 5 % розчину на добу) – по 1-2 чайні ложки 4 рази на добу (0 02-0 04 г/кг – разова доза) можна додавати до їжі або напоїв;

– дітям віком від 2 до 6 років – 2-4 г (40-80 мл 5 % розчину на добу) –
1-2 столові ложки 4 рази на добу;

– дітям віком від 7 років та дорослим – 4-5 г (80-100 мл 5 % розчину на добу) розподіливши добову дозу на 4 прийоми.

Для точнішого дозування розчину доцільно використовувати медичний шприц без голки об'ємом 10 або 20 мл.

Водночас обґрунтованим є місцеве застосування амінокапронової кислоти. Рекомендовано кожні 3-4 години закладати у носові ходи на 5-10 хвилин ватні турунди зволожені 5 % розчином амінокапронової кислоти або у вказані терміни інстилювати (закапувати) по
3-5 крапель розчину у кожен носовий хід.

Амінокапронову кислоту у разі необхідності можна застосовувати у комбінації з іншими противірусними препаратами та інтерфероном і його індукторами.

Інтраназальні інстиляції амінокапронової кислоти (3-4 рази на добу) доцільно проводити протягом епідемічного періоду з метою профілактики що доцільно доповнити ентеральним (як при лікуванні) застосуванням препарату в осередках інфекції при контакті з хворим.

Тривалість перорального застосування амінокапронової кислоти при грипі та ГРВІ становить 3-7 днів.

Тривалість лікування залежить від тяжкості захворювання і визначається лікарем індивідуально. Також лікар може корегувати дозу та призначити повторний курс лікування.


Діти.

Даних щодо обмеження застосування препарату дітям немає.


Передозування.

Раптове зниження фібринолітичної активності крові. Виражені симптоми побічної дії: запаморочення нудота діарея шкірний висип ортостатична гіпотензія   судоми головний біль закладеність носа гостра ниркова недостатність рабдоміоліз міоглобінурія. Посилення побічних реакцій утворення тромбів емболії. При тривалому застосуванні (більше 6 днів) високих доз (для дорослих – більше 24 г на добу) – геморагії.

Лікування. У разі передозування введення лікарського засобу припинити і проводити відповідну симптоматичну терапію.


Побічні реакції.

З боку серцево-судинної системи: ортостатична гіпотензія субендокардіальний крововилив брадикардія аритмії.

З боку травної системи: нудота діарея блювання.

З боку системи згортання крові: порушення згортання крові при тривалому застосуванні (понад 6 днів) високих доз (для дорослих – понад 24 г на добу) – геморагії.

З боку центральної нервової системи: головний біль запаморочення шум у вухах судоми.

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості включаючи алергічні реакції висип закладеність носа катаральні явища верхніх відділів дихальних шляхів.

Загальні розлади: зміни у місці введення.


Інші: міоглобінурія   рабдоміоліз    гостра   ниркова недостатність.   При   перевищенні   швидкості   введення   можлива   брадикардія екстрасистолія.


Термін придатності.  3 роки.


Умови зберігання.

Зберiгати при температурi не вище 25 °С. Зберігати в оригінальній упаковці. Зберігати у недоступному для дітей мiсцi. Пляшки зберігати у вертикальному положенні.


Упаковка.  По 100 мл у пляшках або у контейнерах; по 2 мл 4 мл в однодозових контейнерах №10 у пачці.


Категорія відпуску. За рецептом.


Виробник. ТОВ «Юрія-Фарм».


Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

18030 Україна м. Черкаси вул. Вербовецького 108.

Тел./факс: (044) 281-01-01.

Наявність в аптеках
Додаткова інформація

Додаткова інформація Амінокапронова кислота 5% 100 мл

Обліковий номер19423
Об'єм100 мл
Форма товаруРозчин
ВиробникЮрия-Фарм ООО (Украина, Киев)
Реєстраційне посвідченняUA/2170/01/01
Умови відпускуза рецептом
Температура зберiганняне вище +25°С
Головний медикаментАминокапроновая кислота
код моріону19590
Відгуки

Відгуки Амінокапронова кислота 5% 100 мл

Як мені оцінити цей продукт? *
Загальна оцінка :
* - Поля, обов'язкові для заповнення
Як замовити

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

 • 1. Щоб знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
 • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в кошик».
 • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення»
 • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
 • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
 • 6. Чекайте на sms-повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Продукція (косметичні та гігієнічні засоби, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.


Коли можна забирати замовлення? (самовивезення з аптеки)

Після отримання смс-підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку було оформлено замовлення.
Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не було готово - прохання повідомити нам про це за номером телефону: 0 (800) 500-129 або (044) 538-07-37.


САМОВИВІЗ

Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону або через сайт. Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності.


Ціна на всі товари актуальна при замовленні на сайті.

Купити товари представлені на сайті можна в аптеках мережі "Аптека Доброго Дня" в містах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

Завантажити повну інструкцію
УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Інші товари