Нообут IC порошок 500 мг/доз саше №10

КОД: 260394
  Доставка
  • Доставка Кур'єром - Київ
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  • Доставка УкрПоштою безкоштовно
  • Оплата та доставка
  Міста доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
 • add.ua-ИнтерХим СП ОАО (Украина, Одесса)-Нообут IC порошок 500 мг/доз саше №10-03

Наявність:Є в наявності

257,50 грн.
Повтор замовлення
Замовлення кожний(і):
Хорошие таблетки, действуют мгновенно и эффективно, быстро и без побочных явлений. Покупала в аптеке Доброго Дня с доставкой по хорошей цене.
Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: ИнтерХим СП ОАО (Украина, Одесса)
 • Форма товару: Порошок
 • Реєстраційне посвідчення: UA/8831/02/02
ІнтерХім СП ОАО (Україна, Одеса)
 • Дорослим можна
 • Дітям Препарат Нообут в даному дозуванні дітям не застосовують
 • Вагітним не можна
 • Під час лактації не можна
 • Алергетикам з обережністю
 • Дібетикам можна
Інструкція

Інструкція Нообут IC порошок 500 мг/доз саше

Склад

Показання

Протипоказання

Спосіб застосування та дози

Передозування

Побічні реакції

Склад

діюча речовина Нообут: фенібут;
1 саше містить фенібуту 500 мг;
допоміжні речовини Нообут: маніт (Е 421), калію ацесульфам, ароматизатор апельсиновий натуральний.

Лікарська форма

Порошок для орального розчину.

Основні фізико-хімічні властивості:

Нообут - порошок білого або майже білого кольору, в якому допускаються вкраплення жовтого кольору.

Фармакотерапевтична група

Психостимулятори та ноотропні засоби.Код АТХ N06B X.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Фенібут є похідним γ-аміномасляної кислоти та фенілетиламіну. Домінуючою його дією є антигіпоксична та антиамнестична дія. Нообут IC 500 стимулює процеси навчання, покращує пам’ять, підвищує фізичну та розумову працездатність, усуває психоемоційне напруження, тривожність, страх, емоційну лабільність, дратівливість, покращує сон, подовжує та посилює дію снодійних, наркотичних, нейролептичних і протисудомних засобів. Психологічні показники (увага, пам’ять, швидкість і точність сенсорно-моторних реакцій) під впливом Нообуту IC 500 покращуються на відміну від дії транквілізаторів. Препарат подовжує латентний період і скорочує тривалість і вираженість ністагму, чинить антиепілептичну дію. Не впливає на холіно- та адренорецептори. Фенібут помітно зменшує прояви астенії та вазовегетативні симптоми, включаючи головний біль, відчуття важкості в голові. У хворих з астенією і в емоційно лабільних осіб вже з перших днів терапії за допомогою фенібуту покращується самопочуття, підвищується цікавість та ініціатива, мотивація діяльності без небажаної седації або збудження. Встановлено, що фенібут покращує біоенергетику мозку.

У хворих з психогенною еректильною дисфункцією фенібут, проявляючи транквілізуючу, антиастенічну та психоенергезуючу дію, активує центральні проеректильні механізми.

Фармакокінетика.

Фенібут добре всмоктується після перорального застосування та добре проникає у всі тканини організму, добре проходить крізь гематоенцефалічний бар’єр. Розподіл у печінці та нирках близький до рівномірного, а в мозку та крові – нижче рівномірного. Через 3 години помітну кількість введеного фенібуту виявляють у сечі, водночас концентрація препарату в тканинах мозку не зменшується, його виявляють у мозку ще через 6 годин. Наступного дня фенібут можна виявити лише в сечі; його знаходять у сечі ще через 2 дні після застосування, але виявлена кількість становить лише 5 % від введеної дози. Найбільше зв’язування фенібуту відбувається у печінці (80 %), воно не є специфічним. При повторному введенні кумуляції не спостерігається.

Показання

Зниження інтелектуальної та емоційної активності, порушення пам’яті, зниження концентрації уваги.

Астенічні і тривожно-невротичні стани, тривожність, страх, неспокій, невроз нав’язливих станів, психопатія.

У пацієнтів літнього віку – безсоння, нічний неспокій.

Хвороба Меньєра, запаморочення, пов’язані з дисфункцією вестибулярного апарату різної етіології, для профілактики захитування.

У комплексному лікуванні алкоголізму, для купірування психопатологічних і соматовегетативних порушень під час синдрому абстиненції. Лікування алкогольних пределіріозних і деліріозних станів разом із загальноприйнятими дезінтоксикаційними засобами.

У комплексному лікуванні жінок з остеохондрозом шийно-грудного відділу хребта та клімактеричними розладами.

У лікуванні чоловіків з еректильною дисфункцією психогенного та змішаного генезу як монотерапія, а також у складі комплексного лікування.

Профілактика стресових станів, перед операціями чи болючими діагностичними дослідженнями.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату Нообут.
Гостра ниркова недостатність.

Взаємодія Нообут з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Нообут ІС 500 можна комбінувати з психотропними лікарськими засобами, зніжуючи дози Нообуту ІС500 та лікарських засобів, які застосовуються разом з ним.

Нообут ІС 500 посилює та подовжує дію снодійних, наркотичних, нейролептичних та протипаркінсонічних лікарських засобів.

Особливості застосування

Пацієнтам із патологією травного тракту слід бути обережними через подразливу дію Нообуту IC 500. Таким пацієнтам слід призначати менші дози.

У разі тривалого застосування необхідно контролювати клітинний склад крові, показники функціональних печінкових проб.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Не рекомендується застосовувати Нообут у період вагітності або годування груддю, оскільки немає достатніх даних щодо застосування препарату в цей період.

Здатність Нообут впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Пацієнтам, у яких під час лікування препаратом виникають сонливість, запаморочення або інші порушення з боку центральної нервової системи, слід утримуватися від керування автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Вміст саше Нообут розчинити у 0,5 склянки кип’яченої води і приймати внутрішньо до їди. Курс лікування становить 2-6 тижнів.

Препарат Нообут призначають по 500 мг 1-3 рази на добу. При необхідності денну дозу можна збільшити до 2,5 г (5 саше).

Нообут IC 500 можна комбінувати з іншими психотропними засобами, це підвищує його ефективність (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Для купірування алкогольного абстинентного синдрому у перші дні лікування застосовують по 500 мг 2-3 рази протягом дня і 500 мг на ніч з поступовим зниженням добової дози до звичайної для дорослих.

Для лікування запаморочення у разі дисфункції вестибулярного аналізатора інфекційного генезу (отогенний лабіринтит) і хвороби Меньєра препарат застосовують у період загострення по 500 мг 4 рази на добу протягом 5-7 днів, зі зменшенням вираженості вестибулярних розладів – по 500 мг 2-3 рази на добу протягом 5-7 днів, а потім – по 500 мг 1 раз на добу протягом 5 днів. При відносно легкому перебігу захворювань препарат застосовують по 500 мг 1 раз на добу протягом 5-7 днів, а потім – по 100 мг 2-3 рази на добу протягом 7-10 днів (застосовуючи Нообут ІС 100).

Для лікування запаморочення у разі дисфункцій вестибулярного аналізатора судинного та травматичного генезу препарат призначають по 500 мг 1-2 рази на добу протягом 12 днів.

Для лікування чоловіків з еректильною дисфункцією психогенного та змішаного генезу – по 500 мг препарату 1 раз на добу. Курс лікування – 21-28 днів.

Для профілактики захитування в умовах морського плавання призначають одноразово у дозі 500 мг за годину до передбачуваного початку захитування або з появою перших симптомів морської хвороби.

Зі збільшенням дози препарату підвищується ефективність Нообуту IC 500 як засобу від захитування. При наявності виражених проявів морської хвороби (блювання тощо) застосування Нообуту IC 500 перорально є малоефективним навіть у дозах 1000 мг.

Для профілактики повітряної хвороби препарат призначають одноразово у дозі 500 мг за 1 годину до польоту.

Якщо один або кілька разів завчасно не було прийнято чергову дозу, то продовжувати курс лікування слід згідно з раніше призначеними дозами.

Діти.

Препарат Нообут у даному дозуванні дітям не застосовують.

Передозування

Нообут IC 500 – малотоксичний препарат, лише у добовій дозі 7-14 г у разі тривалого застосування він може бути гепатотоксичним. Зазначені дози значно перевищують рекомендовану дозу (середня терапевтична доза становить 500-2500 мг). Лише при максимальній дозі, що застосовується, спостерігалися еозинофілія та жирова дистрофія печінки. Якщо препарат застосовували у менших дозах, таких змін не відзначалося.

Симптоми: сонливість, нудота, блювання, можливий розвиток артеріальної гіпотензії, гостра ниркова недостатність.

Лікування: промивання шлунка; терапія симптоматична. У разі ускладнень (артеріальна гіпотензія, ниркова недостатність) необхідно вжити допоміжних та симптоматичних заходів.

Побічні реакції

З боку нервової системи: сонливість (на початку лікування), головний біль та запаморочення (в дозах вище 2 г на добу, при зменшенні дози, вираженість побічної дії зменшується).
З боку шлунково-кишкового тракту: нудота (на початку лікування), блювання, діарея, біль в епігастральній ділянці.
З боку гепатобіліарної системи: гепатотоксичність (при тривалому застосуванні високих доз).
З боку імунної системи: алергічні реакції, включаючи висип, свербіж, кропив’янку, почервоніння шкіри.
З боку психіки: емоційна лабільність, порушення сну (ці побічні реакції можуть спостерігатися у дітей у разі недотримання рекомендацій інструкції для медичного застосування).

У разі появи небажаних реакцій слід звернутися за консультацією до лікаря.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати Нообут в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.
Зберігати Нообут у недоступному для дітей місці.

Упаковка

Порошок Нообут по 2,5 г у саше; по 10 саше у пачці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Наявність в аптеках
Додаткова інформація

Додаткова інформація Нообут IC порошок 500 мг/доз саше №10

Обліковий номер260394
Форма товаруПорошок
ВиробникИнтерХим СП ОАО (Украина, Одесса)
БрендНообут
Реєстраційне посвідчення UA/8831/02/02
Умови відпускубез рецепта
Головний медикаментНообут
код моріону389602
Відгуки

Відгуки Нообут IC порошок 500 мг/доз саше №10

Як мені оцінити цей продукт? *
Загальна оцінка :
* - Поля, обов'язкові для заповнення
 1. Инна
  6 серпня 2019 р.
  препарат
  Хорошие таблетки, действуют мгновенно и эффективно, быстро и без побочных явлений. Покупала в аптеке Доброго Дня с доставкой по хорошей цене.
Як замовити

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

 • 1. Щоб знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
 • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в кошик».
 • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення»
 • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
 • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
 • 6. Чекайте на sms-повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Продукція (косметичні та гігієнічні засоби, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.


Коли можна забирати замовлення? (самовивезення з аптеки)

Після отримання смс-підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку було оформлено замовлення.
Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не було готово - прохання повідомити нам про це за номером телефону: 0 (800) 500-129 або (044) 538-07-37.


САМОВИВІЗ

Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону або через сайт. Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності.


Ціна на всі товари актуальна при замовленні на сайті.

Купити товари представлені на сайті можна в аптеках мережі "Аптека Доброго Дня" в містах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

Аналоги

Аналоги Нообут IC порошок 500 мг/доз саше №10

 1. Збіг складу і діючої речовини
 2. add.ua-ИнтерХим СП ОАО (Украина, Одесса)-Нообут IC 0,25 г таблетки №20-20

  Нообут IC 0,25 г таблетки №20

  Виробник: ИнтерХим СП ОАО (Украина, Одесса)

  165,20 грн.
 3. add.ua-ИнтерХим СП ОАО (Украина, Одесса)-Нообут IC 0,1 г таблетки №20-20

  Нообут IC 0,1 г таблетки №20

  Виробник: ИнтерХим СП ОАО (Украина, Одесса)

  89,50 грн.
 1. Аналог в інших формах випуску
 2. add.ua-Олайнфарм АО (Латвия, Олайне)-Ноофен 250 мг таблетки №20-20

  Ноофен 250 мг таблетки №20

  Виробник: Олайнфарм АО (Латвия, Олайне)

  662,10 грн.
 3. add.ua-Олайнфарм АО (Латвия, Олайне)-Ноофен 100 мг порошок для орального розчину пакет 1 г №15-20

  Ноофен 100 мг порошок для орального розчину пакет 1 г №15

  Виробник: Олайнфарм АО (Латвия, Олайне)

  428,20 грн.
 4. add.ua-Олайнфарм АО (Латвия, Олайне)-Ноофен 500 мг капсули №30-20

  Ноофен 500 мг капсули №30

  Виробник: Олайнфарм АО (Латвия, Олайне)

  Відсутній на складі

 5. add.ua-Олайнфарм АО (Латвия, Олайне)-Ноофен 250 мг капсули №20-20

  Ноофен 250 мг капсули №20

  Виробник: Олайнфарм АО (Латвия, Олайне)

  Відсутній на складі

УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Інші товари