Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Остеоартізі актив плюс таблетки №60
0,00 ₴
N. Kapharma Pharmaceuticals Export (Австралія)
Код товару:
76966
У список

Остеоартізі актив плюс таблетки №60

N. Kapharma Pharmaceuticals Export (Австралія)
Немає в наявності
0,00 ₴
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник N. Kapharma Pharmaceuticals Export (Австралія)
Форма товару Таблетки
шт. 4
Головний медикамент Остеоартізі
Кількість в упаковці 60
Бренд Остеоартізі
код моріону 68768
Кратність 4
Умови відпуску без рецепта
Реєстраційне посвідчення UA/2001/01/01
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу


ОСТЕОАРТІЗІ АКТИВ ПЛЮС


Склад:

діючі речовини: глюкозаміну гідрохлорид хондроїтину сульфат селери запашної (Apium graveolens) плодів екстракт сухий верби білої (Salix alba) кори екстракт сухий імбиру аптечного (Zingiber officinale) кореневищ екстракт сухий;

1 таблетка містить: глюкозаміну гідрохлорид – 750 мг хондроїтину сульфат – 150 мг; екстракт селери запашної плодів сухий (Apium graveolens) (4 5:1) (екстрагент етанол 90 %) – 22 23 мг екстракт верби білої кори сухий (Salix Alba) (25:1) (екстрагент етанол 90 %) –  4 мг екстракт імбиру аптечного кореневищ сухий (Zingiber officinale) (5:1) (екстрагент етанол 90 %) – 12 мг;

допоміжні речовини: олія рослинна гідрогенізована кальцію гідрофосфат целюлоза мікрокристалічна натрію кроскармелоза магнію стеарат повідон кремнію діоксид колоїдний безводний гіпромелоза поліетиленгліколь тальк віск карнаубський мальтодекстрин.


Лікарська форма. Таблетки вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки вкриті білою оболонкою   з лінією розлому з одного боку; допускаються вкраплення.


Фармакотерапевтична група. Засоби що застосовуються при патології опорно-рухового апарату. Код АТХ М09А Х.


Фармакологічні властивості.

Глюкозамін є натуральним водорозчинним аміносахаридом який входить до складу майже усіх тканин людини включаючи хрящі і синовіальну рідину. Він продукується організмом із глюкози. Глюкозамін бере участь у побудові хрящової тканини кісткової тканини створенні сухожилля синтезі суглобової рідини сполучної тканини шкіри. Використовується хондроцитами для синтезу глюкозаміногліканів протеогліканів і гіалуронової кислоти.

Глюкозамін має хондропротекторний та помірний протизапальний ефекти. Нестача глюкозаміну може зменшити швидкість продукування змазки і спричинити її загущення у суглобах що заважає руховій функції. Це зменшує здатність суглоба до амортизації і призводить до його травми.

Застосування екзогенного глюкозаміну перешкоджає прогресуванню дегенеративних процесів в опорно-руховому апараті збільшує швидкість відновлення хряща і нормалізує обмін речовин у хрящовій і кістковій тканинах. Крім того він захищає хрящ від токсичного впливу нестероїдних протизапальних засобів і глюкокортикоїдів.

Хондроїтину сульфат утворюється в організмі із глюкозаміну і відповідає за фізико-хімічні властивості хряща. Він стимулює синтез гіалуронової кислоти і протеогліканів пригнічує активність протеолітичних ферментів. Хондроїтину сульфат уповільнює процес руйнування хряща бере участь у процесах мінералізації кісток регулює кальцієвий баланс стимулює остеосинтез і регенерацію кісток при руйнуванні. Має протизапальний і антитромботичний ефекти. Поєднане застосування хондроїтину сульфату і глюкозаміну забезпечує більш швидке насичення організму хондропротекторами а також більш виражений клінічний ефект.

Кора верби містить речовини подібні за дією до ацетилсаліцилової кислоти вітамін С і біофлавоноїди які позитивно впливають на загальний обмін речовин. Чинить аналгезуючу жарознижувальну та протизапальну дію підвищує периферичний кровообіг і потовиділення шляхом прямої дії на терморегулюючий відділ гіпоталамуса.

Насіння селери покращує кровообіг полегшує виведення солей з організму підвищує загальну опірність організму. Має протизапальний протиалергічний спазмолітичний сечогінний ефекти.

Імбир має протизапальні властивості сприяє пригніченню синтезу простагландинів полегшує біль і запалення у суглобах внаслідок артриту підвищує імунітет.

Препарат чинить аналгезуючу протизапальну дію уповільнює процес руйнування хряща поліпшує рухомість суглобів сприяє покращанню кровообігу.


Клінічні характеристики.

Показання.

Остеоартроз; больовий синдром при остеоартриті остеохондрозі ревматизмі фіброзиті міозиті; больовий та набряковий синдроми при артриті та подагрі період реконвалесценції після переломів кісток травм операцій на опорно-руховому апараті.


Протипоказання.

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату а також до морепродуктів гіперчутливість до саліцилатів або інших НПЗП (наприклад наявність в анамнезі ангіоневротичного набряку спазму бронхів або хронічної кропив’янки у відповідь на застосування саліцилатів чи інших НПЗП) астма виразкова хвороба шлунка у стадії загострення. Фенілкетонурія схильність до кровотеч тромбофлебіти тяжкі порушення функції печінки або нирок цукровий діабет.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При одночасному застосуванні з глюкокортикостероїдами та нестероїдними протизапальними засобами препарат може знижувати потребу в них а також у знеболювальних засобах. Проявляє синергізм дії при одночасному застосуванні з іншими хондропротекторами. Ефективність лікування підвищується при збагаченні дієти вітамінами А С та солями марганцю магнію міді цинку і селену.

При одночасному прийомі з ацетилсаліциловою кислотою або з антикоагулянтами чи антиагрегантами рекомендовано проводити контроль згортання крові.

Повідомлялося про тенденцію виникнення кровотеч у пацієнтів які приймають варфарин і глюкозамін. Дана взаємодія до кінця не підтверджена пацієнти які приймають антикоагулянти/антиагреганти повинні знати про це. Відсутні випадки взаємодії глюкозаміну з іншими антикоагулянтами рослинного походження; можливий ризик виникнення кровотеч при застосуванні глюкозаміну з препаратами рослинного походження які знижують згортання крові. 

При комбінованому застосуванні посилює всмоктування з травного тракту тетрациклінів та зменшує – пеніцилінів і хлорамфеніколу. При прийомі препарату знижується потреба у нестероїдних протизапальних засобах.

З обережністю застосовувати одночасно з діуретиками.

Є повідомлення що глюкозамін може вплинути на концентрацію у крові циклоспорину.

Через вміст у складі препарату верби білої можливе посилення дії антикоагулянтів (наприклад кумарину гепарину) та препаратів які знижують рівень цукру в крові а також зниження ефекту препаратів що сприяють виведенню сечової кислоти. Посилює ризик гастроінтестинальної кровотечі при одночасному лікуванні кортикостероїдами (наприклад преднізолоном) або попередньому вживанні алкоголю.


Особливості застосування.

З обережністю  та тільки  за призначенням лікаря застосовувати пацієнтам зі шлунково-кишковими кровотечами в анамнезі захворюваннями печінки та нирок алергічними реакціями. Не рекомендується вживати алкоголь одночасно з застосуванням препарату. Препарат чинить дію подібну до ацетилсаліцилової кислоти тому не слід застосовувати препарат при грипі вітряній віспі або інших недіагностованих захворюваннях для уникнення виникнення синдрому Рея.

Існують відомості що кору верби яка входить до складу препарату з обережністю слід застосовувати при алкогольній залежності захворюваннях печінки.

При виникненні алергічних реакцій чи геморагій лікування слід припинити.

При необхідності застосування препарату при гострому артриті при одночасному застосуванні з саліцилатами або іншими НПЗП рекомендовано звернутися до лікаря.


Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат протипоказаний у період вагітності або годування груддю. На період лікування препаратом слід припинити годування груддю.


Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Дослідження щодо впливу препарату на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами не проводились. Слід бути обережними при керуванні транспортними засобами та виконанні робіт що потребують уваги. У випадку появи сонливості втомлюваності запаморочення або порушень зору керування автотранспортом або іншими механізмами заборонено.  


Спосіб застосування та дози.

Приймати внутрішньо дорослим по 1 таблетці 2 рази на добу під час їжі. Добова доза –

2 таблетки. Потім приймати по 1 таблетці для підтримуючого лікування.

Тривалість лікування визначає лікар індивідуально залежно від характеру захворювання.

Зазвичай курс лікування становить 4-6 тижнів.


Діти.

Препарат не застосовувати дітям.


Передозування.

На даний час про явища передозування при застосуванні препарату не повідомлялось. Разом з тим можна припустити що при підвищенні максимальної добової дози можливе посилення проявів побічної дії препарату може спостерігатися відчуття нудоти можливий біль в епігастральній ділянці метеоризм діарея.

Лікування симптоматичне.


Побічні реакції.

З боку імунної системи: алергічні реакції включаючи ангіоневротичний набряк анафілактичний шок анафілактичні реакції.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: шкірні висипання кропив'янка реакції фоточутливості відчуття свербежу еритема дерматит макулопапульозні висипання.

З боку травного тракту: диспептичні розлади нудота блювання біль у животі кишкові спазми печія відрижка запор діарея метеоризм забарвлення  випорожнень у темний колір.

З боку нервової системи: запаморочення шум у вухах сонливість головний біль безсоння підвищена втомлюваність знервованість.

Інші: астма випадання волосся розлади зору кератопатія   загальна слабкість синці   набряки.


Термін придатності.

4 роки.


Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 30 °С у недоступному для дітей місці.


Упаковка.

По 12 таблеток у блістері; по 5 блістерів у картонній пачці;

По 15 таблеток у блістері; по 4 блістери у картонній пачці.


Категорія відпуску. Без рецепта.


Виробник.

Австраліан Фармасьютікал Мануфектурерс Пті Лтд.


Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

25 Пікерінг Роуд Малгрейв Вікторія 3170 Австралія.

Завантажити повну інструкцію
Збіг складу і діючої речовини
Подібний терапевтичний ефект
Аналог в інших формах випуску
 1. Протекон таблетки №120
  Протекон таблетки №120
  Evertogen Life Sciences (Індія)
  Код товару: 721853
  Упаковка В наявності
  712,40 ₴
 2. Терафлекс капсули №120
  Терафлекс капсули №120
  Contract Pharmacal Corporation (США)
  Код товару: 122365
  Упаковка В наявності
  648,50 ₴
 3. Хондроітин Комплекс капсули №60
  Немає в наявності
 4. Протекон таблетки №60
  Протекон таблетки №60
  Evertogen Life Sciences (Індія)
  Код товару: 22688
  Упаковка В наявності
  395,50 ₴
 5. Терафлекс капсули №60
  Терафлекс капсули №60
  Contract Pharmacal Corporation (США)
  Код товару: 15961
  Упаковка В наявності
  387,60 ₴
 6. Протекон таблетки №30
  Упаковка В наявності
  268,20 ₴
  1/3 упаковки
  В наявності
  89,40 ₴
 7. Хондроітин-Комплекс капсули №30
  Немає в наявності
 8. Остеоартізі таблетки №60
  Остеоартізі таблетки №60
  N. Kapharma Pharmaceuticals Export (Австралія)
  Код товару: 76962
  Немає в наявності
 9. Остеоартізі Макс таблетки №60
  Остеоартізі Макс таблетки №60
  N. Kapharma Pharmaceuticals Export (Австралія)
  Код товару: 76968
  Немає в наявності
 10. Остеоартізі актив таблетки №60
  Остеоартізі актив таблетки №60
  N. Kapharma Pharmaceuticals Export (Австралія)
  Код товару: 76964
  Немає в наявності
 1. Алфлутоп 1 мл ампули №10
  Алфлутоп 1 мл ампули №10
  Biotehnos (Румунія)
  Код товару: 3589
  Упаковка В наявності
  918,10 ₴
  1/10 упаковки
  В наявності
  91,81 ₴
 2. Гіалган 20 мг/2 мл розчин 2 мл №1
  Гіалган 20 мг/2 мл розчин 2 мл №1
  Fidia (Італія)
  Код товару: 119106
  Упаковка В наявності
  831,70 ₴
 3. Сустамар 480 мг таблетки №50
  Сустамар 480 мг таблетки №50
  Pharma Wernigerode (Німеччина)
  Код товару: 233617
  Упаковка В наявності
  297,10 ₴
  1/5 упаковки
  В наявності
  59,42 ₴
 4. Артифлекс крем туба 40 г
  Артифлекс крем туба 40 г
  Здоров'я ТОВ (Україна, Харків)
  Код товару: 213973
  Упаковка В наявності
  128,50 ₴
 5. Артифлекс крем 20 г
  Артифлекс крем 20 г
  Здоров'я ТОВ (Україна, Харків)
  Код товару: 213971
  Упаковка В наявності
  71,70 ₴
 1. Тахокомб пластина 9.5х4.8 №1
  Тахокомб пластина 9.5х4.8 №1
  Takeda Pharmaceutical
  Код товару: 138072
  Немає в наявності
 2. Нутрифлекс Ліпід Пері 1250 мл емульсія мішок пластиковий трикамерний №5
  Упаковка В наявності
  4 263,70 ₴
  1/5 упаковки
  В наявності
  852,74 ₴
 3. Тетраспан 6% розчин для iнфузій 500 мл №10
  Тетраспан 6% розчин для iнфузій 500 мл №10
  B. Braun (Німеччина)
  Код товару: 210520
  Упаковка В наявності
  2 453,84 ₴
  1/10 упаковки
  В наявності
  245,38 ₴
 4. Лейкеран 2 мг таблетки №25
  Лейкеран 2 мг таблетки №25
  GlaxoSmithKline Export (Великобританія)
  Код товару: 1207
  Упаковка В наявності
  2 143,90 ₴
 5. Тахокомб пластина п/о 2.5 х 3 №1
  Немає в наявності
 6. Цель Т 2 мл розчин для ін'єкцій ампули №10
  Цель Т 2 мл розчин для ін'єкцій ампули №10
  Heel (Німеччина)
  Код товару: 3599
  Упаковка В наявності
  1 349,80 ₴
  1/10 упаковки
  В наявності
  134,98 ₴
 7. Медіхронал-Д 28,5 г гранули №21
  Медіхронал-Д 28,5 г гранули №21
  Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)
  Код товару: 186072
  Упаковка В наявності
  1 337,50 ₴
  1/21 упаковки
  В наявності
  63,69 ₴
 8. Твінрикс суспензія для ін'єкцій 1 доза шприц 1 мл
  Упаковка В наявності
  1 216,00 ₴
 9. Фемостон 1 мг/10 мг таблетки №56
  Фемостон 1 мг/10 мг таблетки №56
  Abbott Biologicals (Нідерланди)
  Код товару: 240547
  Упаковка В наявності
  1 060,30 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  530,15 ₴
 10. Тазалок краплі для преорального застосування 100 мл №3
  Тазалок краплі для преорального застосування 100 мл №3
  Др. Густав Кляйн (Німеччина)
  Код товару: 740043
  Упаковка В наявності
  1 036,90 ₴
 11. Бронхо-мунал П 3,5 мг капсули №30
  Бронхо-мунал П 3,5 мг капсули №30
  Lek (Словенія)
  Код товару: 247228
  Упаковка В наявності
  884,90 ₴
  1/3 упаковки
  В наявності
  294,97 ₴
 12. Дискус композитум 2,2 мл розчин для ін`єкцій ампули №5
  Упаковка В наявності
  878,80 ₴
  1/5 упаковки
  В наявності
  175,76 ₴
 13. Солідаго Композитум С розчин для ін'єкціій 2,2 мл ампули №5
  Упаковка В наявності
  872,90 ₴
  1/5 упаковки
  В наявності
  174,58 ₴
 14. Мукоза композитум розчин для ін'єкцій 2,2 мл ампули №5
  Упаковка В наявності
  849,90 ₴
  1/5 упаковки
  В наявності
  169,98 ₴
 15. Бронхо-мунал 7 мг капсули №30
  Бронхо-мунал 7 мг капсули №30
  Lek (Словенія)
  Код товару: 4766
  Упаковка В наявності
  838,10 ₴
  1/3 упаковки
  В наявності
  279,37 ₴
 16. Протефлазід краплі 50 мл
  Протефлазід краплі 50 мл
  Екофарм ТОВ (Україна, Київ)
  Код товару: 264550
  Упаковка В наявності
  817,40 ₴
 17. Ліолів порошок для приготування розчину №1
  Ліолів порошок для приготування розчину №1
  Біолек ЗАТ (Україна, Харків)
  Код товару: 201259
  Упаковка В наявності
  801,40 ₴
 18. Тестіс ампули 2,2 мл №5
  Тестіс ампули 2,2 мл №5
  Heel (Німеччина)
  Код товару: 26482
  Упаковка В наявності
  782,10 ₴
  1/5 упаковки
  В наявності
  156,42 ₴
 19. Мовекс Комфорт таблетки №120
  Мовекс Комфорт таблетки №120
  Meditop Pharmaceutical (Угорщина)
  Код товару: 263367
  Упаковка В наявності
  768,00 ₴
 20. Протефлазід краплі 50 мл
  Протефлазід краплі 50 мл
  Біолік (Україна, Ладижин)
  Код товару: 240451
  Упаковка В наявності
  752,20 ₴

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку